Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Hát ja hülyeség a dohányzás meg az alkohol én nem dohányzok bár pont most itt iszogatok valami koktélt vagy mit nem túl erős de jó 😆 szörnyűek ezek a mai fiatalok
0
0
0
0
no avatar
ja a mostani fiatal lányok közül egy-egy úgy pózol egy-egy képen mint valami modell és páran ugy öltöznek mint valami ..... az osztálytársaimnak az a menő aki cigizik meg iszik ha így folytatják elég rossz sorsuk lesz csak azért csinálják mert szerintük menő és nem gondolnak arra hogy milyen káros.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Na ez télleg jó téma!!!
Hát mondjuk az egyik legjobb haverom olyan szemét beszólogatós tud lenni meg nem tisztel semmit meg akármit mondok neki ami például nekem öröm ő aztmondja hogy jóvan leszarom. Na ez az egyik. A másik meg pl amikor ülök a metrón és ilyen 15-16-17 éves lányok odamennek fullra felsminkelve meg műbör tatyó meg minden bizbasz és akkor duma duma és duma... Na meg az idősek...
0
0
0
0
Athesz avatar
A buszos témát én is áttudom érezni! Azt rohadtul utálom az öregekbe meg mindenkibe h úgy odaülnek mellém h meg se kérdezik h szabad-e a hely! Igaz nincs ott a táskám de azért az illemet megkellene tartani! Volt egyszer olyan h beült mellém egy alkoholista és elkezdett dumálni mindenféle hülyeséget meg motyogott semmit sem értettem aztán meg leszállt(azt hittem lerúgom a ....) aztán mit ád a jó ég jön egy öreg lány és leüll mellém de úgy h ott volt a táskám az ülésen! Azt hittem elküldöm a...!

A téma nagyon jó!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
freeride182 írta:
FeRR írta:
Sztem az élet 1 nagy szar. Aki gazdag annak jó és rohatt unalmas me mindene megvan, aki meg szegény annak meg azért unalmas mert nincs meg mindene..magyarul lósz@rt serm ér az élet..Ellett kúrva...már pár éve..

Hát ja, mit csinálsz egész életedbe? tanulsz 18 évet aztán dolgozol25-öt aztán nyugdijas vagy. Én azt nem hiszem el h egy szakma felsőfoku kitanulásához 18 évfolyamot kell elvégezni... mert ugye 8 általános, 5 év szakközép technikummal együt, és 5 év egyetem... Egyszerüen abszurd h ennyi keljen egy felőfoku szakmához... És matekbol exponenciális egyenletek meg exp. függvények minek kellenek? És 11.-be mindek Rajz, meg Társadalom ismeret? nem értem, de egy nagy idióta volt aki ezt az oktatási rendszert kitalálta...
CoDWaW31: Jaja dettó mint itt... Jaja nekem tetszik 😃

Hát Igen az oktatási rendszer egy halom szemét az agykontrollos iskolák a jók csak azokból kevés van de ott nagyon könnyen nagyon jól meg lehet mindent tanulni
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
csak nézetek be egy discoba! Na ott van minden! néztem a házon kívült még régebben és ott volt szó a fiatalok viselkedéséről! az életszínvonal egyre rosszabb! szóval egyre több a nagyon szegény és egyre több a nagyon gazdag! közép kategória egyre csökken! és ez baj! sőt . . . .
0
0
0
0
rocka avatar
FeRR írta:
Persze ez nem arról szól h ki milyen gazdag ezt tudom, viszont nemtudom úgy elmagyarázni h megértsétek miért szar.. Valakinek jó, mert a családi viszonyai is jók, nekem azok is borzalmasak..Egyedül nagyapámmal értek szót meg néha apámmal amikor nem öntelt..mással sosem..

Énis igy vagyok, én családi életem is egy kalap szar, 6 évesen elváltak anyámék, majd késöbb összejöttek azt amikor elköltöztünk megin külön mentek, anyám meg apám is egy idióta, 56 évesek kb. nemtudom minek nemtudnak nyugton maradni, azt ha elmegyek mamámhoz v nenémhez azt hallom h anyád igy apád ugy ugyhogy nemis megyek egyikhez se, azért nem megyek el h azt hallgassam h mit csinálnak anyámék, énis tudom. Egyedül tesóm az akivel jól elvagyok, legnormálisabb a családba, vele szoktam inkább beszélgetni anyámnak meg apámnak nemis mondok semmit, mert mind2-en idióták... Ja aztán ha véletlen átjön anyám akk apám egyből bunkozik, na meg anyám is azt csak veszekednek, nemtudnak emglenni normálisan egy percig, de már beleszoktam 11 év alatt 😆 ugyhogy hidd el FeRR nem neked a legszarabb 😃 Bocs h ilyen sokat irok mindig 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
jo ezigy szerintem ahogyvan 😃
kicsit több zsémis lehetne de jo 😃
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Nekem főleg a mostani fiatalokkal van sok bajom😞😶Nektek mi a véleményetek róluk?
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
freeride182 írta:
FeRR írta:
Sztem az élet 1 nagy szar. Aki gazdag annak jó és rohatt unalmas me mindene megvan, aki meg szegény annak meg azért unalmas mert nincs meg mindene..magyarul lósz@rt serm ér az élet..Ellett kúrva...már pár éve..

Hát ja, mit csinálsz egész életedbe? tanulsz 18 évet aztán dolgozol25-öt aztán nyugdijas vagy. Én azt nem hiszem el h egy szakma felsőfoku kitanulásához 18 évfolyamot kell elvégezni... mert ugye 8 általános, 5 év szakközép technikummal együt, és 5 év egyetem... Egyszerüen abszurd h ennyi keljen egy felőfoku szakmához... És matekbol exponenciális egyenletek meg exp. függvények minek kellenek? És 11.-be mindek Rajz, meg Társadalom ismeret? nem értem, de egy nagy idióta volt aki ezt az oktatási rendszert kitalálta...
CoDWaW31: Jaja dettó mint itt... Jaja nekem tetszik 😃

Hát igen,sok rossz van az életben,de meg kell találni a jó oldalakat is...
FeRR:hát igen...de mondjuk akinek van bnője/felesége vagy ilyesmi,azért sztem már úgy mégis más....
0
0
0
0
rocka avatar
FeRR írta:
Sztem az élet 1 nagy szar. Aki gazdag annak jó és rohatt unalmas me mindene megvan, aki meg szegény annak meg azért unalmas mert nincs meg mindene..magyarul lósz@rt serm ér az élet..Ellett kúrva...már pár éve..

Hát ja, mit csinálsz egész életedbe? tanulsz 18 évet aztán dolgozol25-öt aztán nyugdijas vagy. Én azt nem hiszem el h egy szakma felsőfoku kitanulásához 18 évfolyamot kell elvégezni... mert ugye 8 általános, 5 év szakközép technikummal együt, és 5 év egyetem... Egyszerüen abszurd h ennyi keljen egy felőfoku szakmához... És matekbol exponenciális egyenletek meg exp. függvények minek kellenek? És 11.-be mindek Rajz, meg Társadalom ismeret? nem értem, de egy nagy idióta volt aki ezt az oktatási rendszert kitalálta...
CoDWaW31: Jaja dettó mint itt... Jaja nekem tetszik 😃
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát azt énis szoktam észrevenni...Múltkor votl ott egy öreg csávó,ott szerencsétlenkedett,azt meg látta h van üres üllőhely, és úgy sprintelt mint 1 focista....
Meg azokat nem bírom,amikor fel szál egy öreg,és ott tetteti magát amikor semmi baja sincs...Múltkor egy öreg felszált,meg állt a legközelebbi széknél ahol ültek,ott állt 1-2 percet,aztán ment eggyel tovább ,hátha más átadja a helyet,és így ment végig kb a fél buszon...
De ha olyan a szitu ,amikor tényleg át illik adni,mert olyan bőrben van,akkor át szoktam természetesen adni...Azokat tisztelem főleg,amikor vki átadná a helyet az egyik öregnek,és az öreg azt mondja h köszönöm nem kell,és mindjárt leszállok...
UI:Köszi,remélem tetszik a topic😀
0
0
0
0
FeRR avatar
Persze ez nem arról szól h ki milyen gazdag ezt tudom, viszont nemtudom úgy elmagyarázni h megértsétek miért szar.. Valakinek jó, mert a családi viszonyai is jók, nekem azok is borzalmasak..Egyedül nagyapámmal értek szót meg néha apámmal amikor nem öntelt..mással sosem..
0
0
0
0
FeRR avatar
Sztem az élet 1 nagy szar. Aki gazdag annak jó és rohatt unalmas me mindene megvan, aki meg szegény annak meg azért unalmas mert nincs meg mindene..magyarul lósz@rt serm ér az élet..Ellett kúrva...már pár éve..
0
0
0
0
rocka avatar
CoDWaW31 írta:
Kmisi99 írta:
Szerintem jó mindenképp job mint az őskorban. Bár az lenne a leg jobb hogy sokkal illemtudóbbak legyenek a fiatalok mint pl 10-20 éve és teljesen át kéne térni az alternatív környezet barát megoldásokra és nem csak a pénz a pénz ami miatt tönkremegy a föld mert már találtak fel olyan motort ami a körülöttünk lévő energiából megy és simán mehettek volna vele kocsik meg minden de kinyírták a feltaltálót és titokban tartják így a benzint tovább is el lehet adni na ilyenek nem kellenének meg a rohadt politikusokat kinyírni és értelmes embereket kéne berakni oda


egyetértek...Meg sztem meg kéne nevelni a fiatalokat h ne legyen a nagy része illetlen,vandál,és hogy tisztelettudó legyen...

Ja ez igyvan, de az öregek is vissza vehetnének, mert pl. helyijáraton is pofátlanok. Nyugdijasok nem csinálnak semmit egésznap, ráadásul aki annyira öreg azok ingyen utaznak ugye, és ők sietnek legjobban lökdösnek buszon meg tolakodnak, elsőnek akarnak felszállni és épp ezért szarom le az öregeket, nem engedek eggyet se elém meg felse állok nekik buszon, természetesen postán, boltba meg ilyen helyeken elém engedem őket meg minden, de érthetetlen h egésznap nem csinálnak semmit és ők sietnek legjobban mindenhova, meg leakarok szállni buszról, ott állok ajtónál mondja nekem h leszállnék, mondom neki jólvan énis leszállok, de a busz még 1 megállóval előrébb volt, szal nem vágom hova sietnek annyira.
Jó kis topic CoDWaW31 😉
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Kmisi99 írta:
Szerintem jó mindenképp job mint az őskorban. Bár az lenne a leg jobb hogy sokkal illemtudóbbak legyenek a fiatalok mint pl 10-20 éve és teljesen át kéne térni az alternatív környezet barát megoldásokra és nem csak a pénz a pénz ami miatt tönkremegy a föld mert már találtak fel olyan motort ami a körülöttünk lévő energiából megy és simán mehettek volna vele kocsik meg minden de kinyírták a feltaltálót és titokban tartják így a benzint tovább is el lehet adni na ilyenek nem kellenének meg a rohadt politikusokat kinyírni és értelmes embereket kéne berakni oda


egyetértek...Meg sztem meg kéne nevelni a fiatalokat h ne legyen a nagy része illetlen,vandál,és hogy tisztelettudó legyen...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem jó mindenképp job mint az őskorban. Bár az lenne a leg jobb hogy sokkal illemtudóbbak legyenek a fiatalok mint pl 10-20 éve és teljesen át kéne térni az alternatív környezet barát megoldásokra és nem csak a pénz a pénz ami miatt tönkremegy a föld mert már találtak fel olyan motort ami a körülöttünk lévő energiából megy és simán mehettek volna vele kocsik meg minden de kinyírták a feltaltálót és titokban tartják így a benzint tovább is el lehet adni na ilyenek nem kellenének meg a rohadt politikusokat kinyírni és értelmes embereket kéne berakni oda
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció