Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Athesz avatar
Csak azt nem értem amit freeride is mondott akkor mi a ***ér nem ölik meg magukat? Semmit se muszáj! Élni se...
0
0
0
0
no avatar
Semmire se méltóak csak azéletre de annak is véget akaranal vetni
0
0
0
0
Athesz avatar
freeride182 írta:
Kmisi99 írta:
Én utálom az EMO-t azzal még nincs gondom hogy úgy öltözködnek jó az az ő dolguk de hogy vagdossák magukat az hülyeség osztálytársam is ilyen és mindenki kiröhögi de csinálja igaz csak karcolja de szép kis sebei vannak

Énis így vagyok, 15 évesen akkora élettapasztalata van h eldöntheti h szar az élet? Még lese jött a tojáshéj a picsájáról de játsza a fejét h megakar halni. Én azt mondom h ha vki Emo és megakar halni mert szar az élet, akkor ne keresztbe hanem hosszába vágja fel az ereit, és télleg ölje meg magát ne csak pofázzon. Mert híradóba nem láttam olyat h egy emo-s gyerek öngyilkos lett... Csak teszik a fejüket... Kit érdekel h felvágja az ereit, tegye azt b*zmeg még kést is adok... Szánom az ilyen embereket, főleg amelyik ilyen buzisan viselkedik.


Igen,egyetértek! Ezek szánalomra se méltóak!
0
0
0
0
rocka avatar
Kmisi99 írta:
Én utálom az EMO-t azzal még nincs gondom hogy úgy öltözködnek jó az az ő dolguk de hogy vagdossák magukat az hülyeség osztálytársam is ilyen és mindenki kiröhögi de csinálja igaz csak karcolja de szép kis sebei vannak

Énis így vagyok, 15 évesen akkora élettapasztalata van h eldöntheti h szar az élet? Még lese jött a tojáshéj a picsájáról de játsza a fejét h megakar halni. Én azt mondom h ha vki Emo és megakar halni mert szar az élet, akkor ne keresztbe hanem hosszába vágja fel az ereit, és télleg ölje meg magát ne csak pofázzon. Mert híradóba nem láttam olyat h egy emo-s gyerek öngyilkos lett... Csak teszik a fejüket... Kit érdekel h felvágja az ereit, tegye azt b*zmeg még kést is adok... Szánom az ilyen embereket, főleg amelyik ilyen buzisan viselkedik.
0
0
0
0
Demoz avatar
Az a szar hogy olyanokra sincs pénzem mint pl:10db üres dvd 😆 ez a szar😞 na meg hogy nincs jó gépem😞 meg hogy unalmas a suli,sok a bunkó ember...és még lehetne sorolni...
0
0
0
0
no avatar
az öngyilkosok nem normálisak szerintem.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én utálom az EMO-t azzal még nincs gondom hogy úgy öltözködnek jó az az ő dolguk de hogy vagdossák magukat az hülyeség osztálytársam is ilyen és mindenki kiröhögi de csinálja igaz csak karcolja de szép kis sebei vannak
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
bulldog95 írta:
eggyet értek ganjahmannal, de vannak emberek akik nem igy jártak mert tanultak gyermek korukban mint a gép,jól döntöttek az életükben (Ami nagyon nehéz már).
Az öregeket sokan nem tisztelik, romák a pótlékból élnnek el (Bocs annak a kissebséginek aki nem igy él el hanem rendes munkás.).
a 15-18 éveseknél az emo style nagyon sok lett, (nem tom mér)és az életük kiontásával akarnak a gondoknak véget venni, és folyton depressziósak. NEM ÉRI MEG: lássuk tisztán a dolgokat, vegyük úgy hogy az élet szép, szarjuk le a rosszakat, legyünk optimisták (L.E.H.E.T.E.T.L.E.N.)

Hát énis EMO style-os vok...😕De nekem csak a kinézet az öltözködésük tetszik...ÉS a legtöbb EMO-s az olyan akinek csak a style tetszik,de nem úgy gondolkoznak mint az "igazi "EMO-sok...
0
0
0
0
Ferrari avatar
Hát úgy más h ha már belefogtál a családalapitásba, én még azaelőtt szeretnék kimenni vagy USA-ba vagy Dubaiba. Elvégzem az egyetemet vagy a repülőiskolát és aztán húzok külföldre, bár ha pilóta leszek akk nem biztosmert azok itt is jól keresnek, de ha "csak" mérnök akk megyek külföldre 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Egy időben terveztem, hogy kipróbálom külföldön, de most már nem megyek sehová. Megházasodtam, vettünk lakást, és az asszonynak és nekem is stabil munkahelyünk van. Nem adom fel a biztosat a bizonytalanért. Ha munkanélküli lennék, akkor valószínűleg kimennék. De jövő tavasszal már más munkakört fogok betölteni cégen belül, és akkor kétszer ennyit fogok keresni. Akkor már elégedett leszek. Csak ezt a helyzetet fúrcsálom, hogy itthon jó szakmával a kézben nem lehet érvényesülni.
0
0
0
0
Ferrari avatar
thug85 írta:
ganjahman írta:
Nekem is van eretsegim meg meg 1 par diplomam de ba....tom nem erek semmit vele ebbe a szar orszagba es gondolkodok az egyetemen de nem nagyon latom ertelmet van 1 2 haverom akinek egyetem van es nincs munkhelye. Ez a hejes felfogas nem kell ba..ni semmire le kell szarni mindent es talan ugy konnyebb egy picit en is ezt probalom tenni!!!!!!!!!


Nekem van érettségim, és géplakatos szakmám!
Értek az esztergáláshoz, a CO, ív, és lánghegesztéshez, és némi autószereléshez is.
De most egy autókereskedésben őrködöm, mert ezen tudások birtokában sem hajlandóak sehol értelmesen megfizetni. Szerintem szégyen, hogy egy jól képzett szakmunkás arra kényszerül, hogy teljesen más munkakörben helyezkedjen el mint amihez ért, mert sehol sem fizetik meg rendesen a szaktudást.


hát itt nem is fizetnek meg érte, de pl ha kimennél USA-ba akk ott szép kis fizetést kapnál mivel ott kevés az ilyen munkás, és hiány van belőlük.
Egyik rokonom már jó pár éve kint dolgozik, és mindig talál vmi munkát, pl kertészkedik, úszómester tengerpartokon és annyi pénzt keres h bőven elég neki még szórakozásra is, pl most nyáron füldkörüli útra ment 1 luxushajóval....és nem dolgozik semmi extrát és megerőltetőt....
0
0
0
0
FeRR avatar
Family guy, ammájó😃 Én is valami külföldi helyen szeretnék dolgozni, amerika vagy anglia...nemtudom, csak angol legyen!😆 LA-ban is szeretnék élni..😃
0
0
0
0
rocka avatar
thug85 írta:
ganjahman írta:
Nekem is van eretsegim meg meg 1 par diplomam de ba....tom nem erek semmit vele ebbe a szar orszagba es gondolkodok az egyetemen de nem nagyon latom ertelmet van 1 2 haverom akinek egyetem van es nincs munkhelye. Ez a hejes felfogas nem kell ba..ni semmire le kell szarni mindent es talan ugy konnyebb egy picit en is ezt probalom tenni!!!!!!!!!


Nekem van érettségim, és géplakatos szakmám!
Értek az esztergáláshoz, a CO, ív, és lánghegesztéshez, és némi autószereléshez is.
De most egy autókereskedésben őrködöm, mert ezen tudások birtokában sem hajlandóak sehol értelmesen megfizetni. Szerintem szégyen, hogy egy jól képzett szakmunkás arra kényszerül, hogy teljesen más munkakörben helyezkedjen el mint amihez ért, mert sehol sem fizetik meg rendesen a szaktudást.

Ez tök olyan mint Family Guyba mikor jön egy aszteroida, és újra népesítenek mindent és oda megy egy orvos és sorsolnak neki egy szakmát, azt megkapja a város bolondja állást... 😃
0
0
0
0
thug85 avatar
ganjahman írta:
Nekem is van eretsegim meg meg 1 par diplomam de ba....tom nem erek semmit vele ebbe a szar orszagba es gondolkodok az egyetemen de nem nagyon latom ertelmet van 1 2 haverom akinek egyetem van es nincs munkhelye. Ez a hejes felfogas nem kell ba..ni semmire le kell szarni mindent es talan ugy konnyebb egy picit en is ezt probalom tenni!!!!!!!!!


Nekem van érettségim, és géplakatos szakmám!
Értek az esztergáláshoz, a CO, ív, és lánghegesztéshez, és némi autószereléshez is.
De most egy autókereskedésben őrködöm, mert ezen tudások birtokában sem hajlandóak sehol értelmesen megfizetni. Szerintem szégyen, hogy egy jól képzett szakmunkás arra kényszerül, hogy teljesen más munkakörben helyezkedjen el mint amihez ért, mert sehol sem fizetik meg rendesen a szaktudást.
0
0
0
0
ganjahman avatar
Nekem is van eretsegim meg meg 1 par diplomam de ba....tom nem erek semmit vele ebbe a szar orszagba es gondolkodok az egyetemen de nem nagyon latom ertelmet van 1 2 haverom akinek egyetem van es nincs munkhelye. Ez a hejes felfogas nem kell ba..ni semmire le kell szarni mindent es talan ugy konnyebb egy picit en is ezt probalom tenni!!!!!!!!!
0
0
0
0
no avatar
eggyet értek ganjahmannal, de vannak emberek akik nem igy jártak mert tanultak gyermek korukban mint a gép,jól döntöttek az életükben (Ami nagyon nehéz már).
Az öregeket sokan nem tisztelik, romák a pótlékból élnnek el (Bocs annak a kissebséginek aki nem igy él el hanem rendes munkás.).
a 15-18 éveseknél az emo style nagyon sok lett, (nem tom mér)és az életük kiontásával akarnak a gondoknak véget venni, és folyton depressziósak. NEM ÉRI MEG: lássuk tisztán a dolgokat, vegyük úgy hogy az élet szép, szarjuk le a rosszakat, legyünk optimisták (L.E.H.E.T.E.T.L.E.N.)
0
0
0
0
ganjahman avatar
Hat a mostani elet 1 nagy nagy szar. En itt elek ebbe a rohadt Romaniaba es egy nagy szar itt minden dolgozol mint 1 allat es nincs semmi latszatja (nekem mar 1 ideje lejart asuli melo 1000 el) evel huje valsaggal love sincs es ahol dolgozok az az egyetlen arravalo munkahely a kornyeken es mindenki oda jon es igy a fonokseg azt csinal velunk amit akar ktyaba nem nezik az embereket dolgoztatnak aproert, es ez a culi hogy nem tudsz mit csinalni mert melohely se sok van ugy befogod a pofad es dolgozol. Ha valaszthatnek en Svajcba mennek ki vagy IBIZARA😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Legyen szerencsétek! 😀
0
0
0
0
no avatar
ja az vicces lehet én is az usaba akarok élni csak mégnem tom milyen államban s melyik városba.
0
0
0
0
CUMMINS avatar
nekem szinte tökmindeggy csak ne a nyálkás esős NY-be😀 csak legyen már vmi amerikai fíííling😀 am most olvastam arizónába és újmexikóba esik a hó😃 pedig ott télen 15-25 fok van nyáron 50. 1913 óta 7x esett ott a hó😀 furán néznek ki azok a magas kaktuszok a hóba😂
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
én majd LA-ba szeretnék kimenni dolgozni meg ott élni😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
nem egészen azé 😃, LA, SF, LV a legjobb városok amerikába 😃 Floridába viszont vmi ürkutató lennék 😃 de Miami se rossz ott. Ám az a baj amerikával h elég korupt az álam, sok mindent eltitkol. Pl 51-es körzet, ami google earthon van az nem az eredeti 51-es körzet csak az álam lefizette a googlet h azt rakja oda és ők nyomtak fel róla 1-2 képet a hitelesség kedvéé, de nekem megvannak az eredeti koordinátái is x😆
37.112163,-115.838814 ha vkit érdekelne 😃
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
én a mennyország ba szeretnék menni 😆😆 nemcsinász egész nap semit csak vagy x DD (persze nmeszeretnék meghalni, de ott tök jó lehet majd 😆😆😉
0
0
0
0
CUMMINS avatar
te is floridás vagy😃 én azt az államot is szeretem meg az énekest is😃 CA-ba meg azé szeretnél mert van olyan h Ferrari California😆 ugye?😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
én Dubaiba szeretnék menni, imádom azt a várost ha nem sikerül california vagy florida 😃😃
0
0
0
0
rocka avatar
CUMMINS írta:
óó a buszos történetekből nekem is elegem van😀 am nálunk is a suliba ez a cigi+pia a menő, én is ezt hittem tavaly és ezért nem tok leszokni a cigiről😕 a politikusok szerintem is szarok én már rég eldöntöttem hogy amerikába fogok menni(erre azt mondjátok majd h azokhoz a f*szokhoz? legköcsögebb nép, csinálják a válságot...)😀 de nénikémék is ott vannak és amit mondanak, meg amit nyáron látok ott az alapján menyország Mo.hoz képest. bácsikám ujsághordással nénikém eladóként keres és 1 év gyűjtésből kifért nekik egy 300c HEMI (csak a fizetés nagysága miatt mondom) autószerelőnek tanulok az pedig 1 keresett szakma ott, ezért döntöttem úgy h kimegyek (ott egy autószerelő átlagfizetés 300-400ezer Ft között ingadozik) ennyi. fuckin hungary😃

Én németbe akarok kimenni, tesóm is kinn él. 😃
Athesz: De ott kinn nem 200 Ft egy kenyér, mint itthon...
0
0
0
0
Athesz avatar
CUMMINS írta:
óó a buszos történetekből nekem is elegem van😀 am nálunk is a suliba ez a cigi+pia a menő, én is ezt hittem tavaly és ezért nem tok leszokni a cigiről😕 a politikusok szerintem is szarok én már rég eldöntöttem hogy amerikába fogok menni(erre azt mondjátok majd h azokhoz a f*szokhoz? legköcsögebb nép, csinálják a válságot...)😀 de nénikémék is ott vannak és amit mondanak, meg amit nyáron látok ott az alapján menyország Mo.hoz képest. bácsikám ujsághordással nénikém eladóként keres és 1 év gyűjtésből kifért nekik egy 300c HEMI (csak a fizetés nagysága miatt mondom) autószerelőnek tanulok az pedig 1 keresett szakma ott, ezért döntöttem úgy h kimegyek (ott egy autószerelő átlagfizetés 300-400ezer Ft között ingadozik) ennyi. fuckin hungary😃


Igen! Itt az EU-ba már nem nagyon lesz semmi se ha így haladunk! Ismerek olyan tagot az is kint van Amerikába a párjával: a csávó nyírja a füvet magyarán kertész a csaj pedig elviszi a gyerekeket suliba és hozza! Ezért kapnak olyan 100-200 ezer forintot! Vagy lehet h többet!
0
0
0
0
kisborda avatar
CoDWaW31 írta:
MI a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!

Sztem úgy sz@r ahogy van!
0
0
0
0
CUMMINS avatar
óó a buszos történetekből nekem is elegem van😀 am nálunk is a suliba ez a cigi+pia a menő, én is ezt hittem tavaly és ezért nem tok leszokni a cigiről😕 a politikusok szerintem is szarok én már rég eldöntöttem hogy amerikába fogok menni(erre azt mondjátok majd h azokhoz a f*szokhoz? legköcsögebb nép, csinálják a válságot...)😀 de nénikémék is ott vannak és amit mondanak, meg amit nyáron látok ott az alapján menyország Mo.hoz képest. bácsikám ujsághordással nénikém eladóként keres és 1 év gyűjtésből kifért nekik egy 300c HEMI (csak a fizetés nagysága miatt mondom) autószerelőnek tanulok az pedig 1 keresett szakma ott, ezért döntöttem úgy h kimegyek (ott egy autószerelő átlagfizetés 300-400ezer Ft között ingadozik) ennyi. fuckin hungary😃
0
0
0
0
rocka avatar
Van olyan elmélet is, h már volt egyszer egy nagyon fejlett világ csak annyira tulfejlett volt h elpusztult, és ujrakezdtek mindent mert elveszett minden, nem tűnik nagyobb hülyeségnek mint a Biblia meg az Evolúció... Am meg fiz-kém tanárunkkal(aki nagyon jófej, és okos is, vmit kérdezel órán mindig add helyes választ nem oylat h nézz utána emg ilyenek, teljesen korrekt) ma beszéltünk arról ha a jégtáblák h olvadnak majd fel, és pl.: sri lanka meg Hollandia eltünik majd a nagy vizszint emelkedés miatt, és Sri Lankáról megindul egy népvándorlás és tuti h nem Indiába mennek majd... hanem ide Európába, addigra kőolaj se lesz, népsűrűség megugrik hozzák a betegségeket, járványok lesznek kaja nem jut persze mindenkinek, aztán már szinte az lesz h őlni kell a kajáért meg a szállásért... Aztán szép lassan elpusztul minden, lesz vmi, aztán megy minden előről 😃 Akár ezis megtörténhet 😆
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Athesz írta:
hunter93 írta:
Kmisi99 első írására teljes igazat adok. A fiataloknak szigorúbb, de odafigyelőbb nevelés kell. Felelősségtudóbb gondolkodás, nem csak az hogy miből tudunk még pénzt kipréselni a végletekig. A liberális pénzgazdaságot teljesen eltörölni (nem úgy értve hogy akkor soha többet pénz, hanem úgy, hogy felelősségtudó politikus választása aki humánus politikát folytat, nem pedig a "sikkasszunk pénzt és szarjuk le az embereket és a környezetet" politikát.
Amit Ferrari ír a H1N1 -ről az teljesen igaz és egy remek példa arra hogy hogy lehet pénzt szerezni emberek átvágásából. Azért már az is pofátlanság hogy van mindenféle környezetkímélő energiaforrás, és a pénzemberek ragaszkodnak az olajhoz, amiért már ölni is képesek. De az hogy a média átvágja az embereket egy vírussal, az már tényleg a pofátlanság tetőpontja. A média is erre fajul. Pl. a Máunika saó. Az ami ma a TV-ben van, a '70-es években meg se bírták volna nézni. Így pár év múlva eljutunk oda hogy a TV-ben azt nézzük hogy egy adott pénzért szart esznek. Ha ez nem áll le, akkor pár év múlva jön mindennek a mélypontja!


Teljesen egyetértek veled! Az a baj hogy a mostani világba a pénz beszél! DE szerezzünk pénzt,de ne úgy h átvágjuk az embereket és tönkretesszük őket!


Hát igen...
0
0
0
0
Athesz avatar
hunter93 írta:
Kmisi99 első írására teljes igazat adok. A fiataloknak szigorúbb, de odafigyelőbb nevelés kell. Felelősségtudóbb gondolkodás, nem csak az hogy miből tudunk még pénzt kipréselni a végletekig. A liberális pénzgazdaságot teljesen eltörölni (nem úgy értve hogy akkor soha többet pénz, hanem úgy, hogy felelősségtudó politikus választása aki humánus politikát folytat, nem pedig a "sikkasszunk pénzt és szarjuk le az embereket és a környezetet" politikát.
Amit Ferrari ír a H1N1 -ről az teljesen igaz és egy remek példa arra hogy hogy lehet pénzt szerezni emberek átvágásából. Azért már az is pofátlanság hogy van mindenféle környezetkímélő energiaforrás, és a pénzemberek ragaszkodnak az olajhoz, amiért már ölni is képesek. De az hogy a média átvágja az embereket egy vírussal, az már tényleg a pofátlanság tetőpontja. A média is erre fajul. Pl. a Máunika saó. Az ami ma a TV-ben van, a '70-es években meg se bírták volna nézni. Így pár év múlva eljutunk oda hogy a TV-ben azt nézzük hogy egy adott pénzért szart esznek. Ha ez nem áll le, akkor pár év múlva jön mindennek a mélypontja!


Teljesen egyetértek veled! Az a baj hogy a mostani világba a pénz beszél! DE szerezzünk pénzt,de ne úgy h átvágjuk az embereket és tönkretesszük őket!
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
yugiohyugiohzebuyugioh:Hát igen😃
0
0
0
0
kisborda avatar
CoDWaW31 írta:
Hát igen...2005-ben jöttek a H5N1-gyel(madárinfluenza),és akkor nem hozott nekik bevételt..és most megint hjasznot akarnak húzni a H1N1-gyel,és eléggé sikerült is nekik..😕

Ez igaz!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
2005? olyan régen volt? akkor ok 😆
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát igen...2005-ben jöttek a H5N1-gyel(madárinfluenza),és akkor nem hozott nekik bevételt..és most megint hjasznot akarnak húzni a H1N1-gyel,és eléggé sikerült is nekik..😕
0
0
0
0
hunter93 avatar
Kmisi99 első írására teljes igazat adok. A fiataloknak szigorúbb, de odafigyelőbb nevelés kell. Felelősségtudóbb gondolkodás, nem csak az hogy miből tudunk még pénzt kipréselni a végletekig. A liberális pénzgazdaságot teljesen eltörölni (nem úgy értve hogy akkor soha többet pénz, hanem úgy, hogy felelősségtudó politikus választása aki humánus politikát folytat, nem pedig a "sikkasszunk pénzt és szarjuk le az embereket és a környezetet" politikát.
Amit Ferrari ír a H1N1 -ről az teljesen igaz és egy remek példa arra hogy hogy lehet pénzt szerezni emberek átvágásából. Azért már az is pofátlanság hogy van mindenféle környezetkímélő energiaforrás, és a pénzemberek ragaszkodnak az olajhoz, amiért már ölni is képesek. De az hogy a média átvágja az embereket egy vírussal, az már tényleg a pofátlanság tetőpontja. A média is erre fajul. Pl. a Máunika saó. Az ami ma a TV-ben van, a '70-es években meg se bírták volna nézni. Így pár év múlva eljutunk oda hogy a TV-ben azt nézzük hogy egy adott pénzért szart esznek. Ha ez nem áll le, akkor pár év múlva jön mindennek a mélypontja!
0
0
0
0
no avatar
Ferrari írta:
nem csak a fiatalsággal van itt a gond....
sok pénzéhes barom állattal van a legtöbb....
nincs csak 20 milliárd dollárom a p..ba, nem leszek rajta a top100 leggazdagabb listán agr :@...
vmit kéne tenni ellene....hmm...hmm...semmi ötlet
hmm..beugrott vmi...engedjünk ki 1 jó virust....itt ez a h1n1 nekünk van oltásunk nembaj igy kiengedhetjük vmi csori elmaradott országba...
ki a f@szt érdekel h meghall pár százezer ember, legalább pár milliárdal többem lesz....
adjunk ki először vmi szar vakcinát hagy fizessen érte a sok hülye, persze aki feltalálja a rendes oltóanyagot azt elteszük láb alól....nemhogy hazavágja a bizniszünket...
meghalnak igy is az emberek rájönnek ellenanyag szart se ér...ki kell dobni egy olyat ami már 1 kicsit jobb, de még mindig nem az igazi...
hagy fizessenek megint a semmi, még plusz pár milliár...ezez mingyárt felkerülünk a listára....
most már talán kiadhatjuk a rendes oltóanyagot is, már van elég bevétel.....kit érdekel pár millióan belehaltak

az ilyen pöcsképű, f*szrágó emberektől szar a világ. Mi a pi*ának annyi pénz, szarás után a lyukát 100 dolláral törüli ki vagy mi? még az ükunokája se birná elkőteni az összeset.
az ilyeneket sorba agyonkinoznám, kipróbálnák rajtuk minden középkori kinzómódszert...talán majd akk fel tudná fogni h mit is tettek...

kb ennyi 😃😆😆


csak az a baj,hogy szó szerint a kőkemény igazságot írtad le 😃
gondolom ők maguknak már 2007-ben elkezdték fejleszteni az oltóanyagot meg tesztelgetni "eltűnt embereken akit nem találtak meg a hatóságok"-on...aztán amikor már nem kaphatták el,kiengedték 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
nem csak a fiatalsággal van itt a gond....
sok pénzéhes barom állattal van a legtöbb....
nincs csak 20 milliárd dollárom a p..ba, nem leszek rajta a top100 leggazdagabb listán agr :@...
vmit kéne tenni ellene....hmm...hmm...semmi ötlet
hmm..beugrott vmi...engedjünk ki 1 jó virust....itt ez a h1n1 nekünk van oltásunk nembaj igy kiengedhetjük vmi csori elmaradott országba...
ki a f@szt érdekel h meghall pár százezer ember, legalább pár milliárdal többem lesz....
adjunk ki először vmi szar vakcinát hagy fizessen érte a sok hülye, persze aki feltalálja a rendes oltóanyagot azt elteszük láb alól....nemhogy hazavágja a bizniszünket...
meghalnak igy is az emberek rájönnek ellenanyag szart se ér...ki kell dobni egy olyat ami már 1 kicsit jobb, de még mindig nem az igazi...
hagy fizessenek megint a semmi, még plusz pár milliár...ezez mingyárt felkerülünk a listára....
most már talán kiadhatjuk a rendes oltóanyagot is, már van elég bevétel.....kit érdekel pár millióan belehaltak

az ilyen pöcsképű, f*szrágó emberektől szar a világ. Mi a pi*ának annyi pénz, szarás után a lyukát 100 dolláral törüli ki vagy mi? még az ükunokája se birná elkőteni az összeset.
az ilyeneket sorba agyonkinoznám, kipróbálnák rajtuk minden középkori kinzómódszert...talán majd akk fel tudná fogni h mit is tettek...

kb ennyi 😃😆😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
kösz freeride182, de nembiztos hogy jól gondolom :/ ez csak az én véleményem, ha nem értetek egyet velem, akkor nyugottan monjátok meg!Szerintem a fiatalok nem öregek, de hát énis tévedhetek, ember vagyok na... és fiatal! vajon öreg is? :S nemtudom... a lelkem mélyén lehet idősnek érzem magam, de kivülről fiatal vagyok! Öreg vagyok-e vagy sem? Szerintem nem.. a fiatalok nem öregek és punk tum! Nincs apelláta!!
0
0
0
0
MaliDual avatar
Mostani Fiatalok fuhúú. a Suliban a 11.esek van köztük 1-2 aki "azt hiszi hogy jó" ők a nagymenők cigiznek isznnak a pojájában ott a pirzsing közbe meg segg hülye.Ők nagyon jók de kb 1 ütés lenne.
0
0
0
0
rocka avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
hát, szerintem a fiatalok azok: nem öregek!

Micsoda vaslogika...
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
hát, szerintem a fiatalok azok: nem öregek!
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Többiek,ti mit gondolok a mostani fiatalokról?
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
Hát igen,egyetértek énis 100%-ban...😞:S
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció