Mi a véleményed a mostani életről?

Szerző: CoDWaW31, 2009. December 06., téma
Fórum » Társalgó
Mi a véleményed a mostani életről?Lehet szó például fiatalokról,illemről,idősekről, szval minden ilyesmiről!
Hozzászólások: 421
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
The Emptiness avatar
Az hogy orbán gyurcsán a cigányok és a zsidók ***tak mindent.
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Mort2195 írta:
Hát eddig még tűrhető volt, de most szeptembertől megint nagyon drágul minden, a fizetés pedig csak még kevesebb lesz... vagyis már az, legalább is anyu már jóval kevesebbet kapott. Nem tudom, hogy gondolják, a még jó múltkor 45.000ft-os kijelentése akkor sem volt igaz, de ilyen áremelkedések után már 100.000-ből sem lehet megélni 1 hónapban.


Minimum a duplája kellene a 100 ezernek (persze az sem sok) és akkor azt mondom, hogy "úgy ahogy" megvagyok, ja és ez nettó összegben.
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Xavi001 írta:
10 éve szerény személyem meglátása szerint jobb volt az élet, gondolok itt a családi életre, volt értelme az ünnepeknek , emlékszem 8 évesen minden húsvétkor már 5 kor fent voltam és mentem mindenhova, most meg? Elvan feledve minden hagyomány, minden, csak a pénzről szól. Karácsonyok ? Régen minden kivilágított volt, amikor mentünk a vonaton a nagyszülőkhöz a vonaton is különös hangulat volt, mára milyen a hangulat ? búskomor semmit mondó. Manapság ez is, csak a pénzről szól, vagy még sok helyen sajnos meg sem ünneplik, anyagi okok miatt vagy mert a szülőknek dolgozni kell még ünnepnapon is. Muszáj, hiszen , ha ellent mondasz a főnöknek nem veszi jó néven, és manapság nehéz munkát találni. Akkor a kormány... miért nem lép fel ellene senki ? Mert mindenki félti a munkahelyét és beletörődnek a helyzetbe, ha 1 tüntetésre mennének, mi lenne a vége ? Ha esetleg olyan helyzetbe kerül a munkahelyét is elveszíti, és akkor nesze neked lakás stb. A sok zsidó bank elveszi az emberek lakását, semmi emberség nincs bennük. Orbán ? Gerinctelen alak, háborúba sodor 2 országot, és , ha szerencsénk van minket is. A kisebbség ingyenélő senkiházi, adókból élnek és fenyegetnek MINKET Magyarokat, ahol ezek feltűnnek pusztulás , veszély és félelem van jelen.
Pénteken nyárzáró bulin vettem részt, fél 11 kor egy kardos roma gyermeket dobott ki 2 kidobó, majd hajnal 3kor megjött a család fekete mercivel pisztolyokkal felrohantak a tánctérre és a tömegbe lőttek, szerencse, hogy gázpisztoly volt, a rendőrség pedig 1 óra múlva ért ki KÉT utcával arrábbról!
Megélni nehéz. Mit kell ezen taglalni ?

Elnézést a helyesírási hibákért, fáradt voltam amikor leírtam.


Sajnos egyet kell hogy értsek, de ez tényleg így van, megoldás lenne az utolsó előtti előtti mondatban leírtakra, csak hát ezt nem akarják ott fent Budapesten abban a bizonyos "díszes épületben" , másra se akarnak megoldást... A háborún nem csodálkoznék, az embereknek tele van már a hócipője, de ez már nem ide tartozik , ennek a témának lehetne külön topicot nyitni, de nem tudom megéri e a fáradtságot, ez nem olyan oldal.
0
0
0
0
Xavi001 avatar
Komádiban, múlt hét Pénteken a sörfőzde nevezetű szórakozó helyen történt az eset.

Egyébként igen, van olyan szolgálató, ahol drága a lassú net, de ez többnyire olyan helyen van, ahol nincs jelen a konkurencia és az emberek rá szorulnak a drága netre.
0
0
0
0
sachme avatar
Basszus! nálatok olyan drága a net???6000 ft ??? bazz nekem is az van de mi csak 28lejt-azaz kb 1500ft fizetünk 😲
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Superlompos írta:
A lakhelyéből ítélve Debrecenben volt. Bár Pesten is simán elképzelhető egy ilyen.


jah azt nem néztem 😃 de igen cigoktól kitelik 😃

Ezt meg én küldöm nektek 😃 aki megérti

Lehull a függöny

Nem titok az, hogy a régmúlt világunk távozik. Azok a megrögzött gondolkodási módjaink és életvitelünk, amiket már megszoktunk – ahogy gondolkoztunk a munkahelyünkön, munkakörünkön, a pénzről, a vagyonról, a biztonságról, a gyógyításról és Amerika szerepéről, miközben láttuk, hogy a világ legnagyobb része a szemünk láttán esik szét, sokkal gyorsabb, mintsem akik még tudták, hogy a változások megérkeznek, felismerhették volna. Megdönthetetlen tény és Ti és én is tanúi vagyunk a hatalom, a gazdaság, az erőforrások és a gondolkodás legnagyobb mérvű változásának, mint ami valaha is volt az írott történelemben. Miközben a szakértők sajátságos nézeteiken keresztül azon töprengenek, mi váltotta ki az egyes válsághelyzeteket és „hogyan dőlt minden romba”, akkor lépjünk egyet hátra és nézzük meg ezt egy nagyobb látképen keresztül, és ekkor az ilyen tömeges változások nyilvánvalóan azt mutatják meg: a múlton alapuló világ, többé már nem fenntartható.

Ahogy a gazdaságról, energiapolitikáról, technológiáról gondolkodtunk biztonságunk végett, és ahogy a nemzetek eddig együttműködtek, és ahogy válaszoltak a kihívásokra a múltban, az már nem működik a mában. Ahogy felfedezzük a hatalmas tanulási fejlődésünkben az ezekkel összefüggő korlátozásainkat és megtapasztaljuk következményeiket, úgy ez vezetett el bennünket 2012-be, amikor megérkeztünk egy olyan fordulóponthoz, melyből csak két lehetséges eredmény létezik, vagy átalakítjuk, megváltoztatjuk ezeket nézőpontjainkkal, vagy összeomlik minden. '
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A lakhelyéből ítélve Debrecenben volt. Bár Pesten is simán elképzelhető egy ilyen.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Xavi001 írta:
10 éve szerény személyem meglátása szerint jobb volt az élet, gondolok itt a családi életre, volt értelme az ünnepeknek , emlékszem 8 évesen minden húsvétkor már 5 kor fent voltam és mentem mindenhova, most meg? Elvan feledve minden hagyomány, minden, csak a pénzről szól. Karácsonyok ? Régen minden kivilágított volt, amikor mentünk a vonaton a nagyszülőkhöz a vonaton is különös hangulat volt, mára milyen a hangulat ? búskomor semmit mondó. Manapság ez is, csak a pénzről szól, vagy még sok helyen sajnos meg sem ünneplik, anyagi okok miatt vagy mert a szülőknek dolgozni kell még ünnepnapon is. Muszáj, hiszen , ha ellent mondasz a főnöknek nem veszi jó néven, és manapság nehéz munkát találni. Akkor a kormány... miért nem lép fel ellene senki ? Mert mindenki félti a munkahelyét és beletörődnek a helyzetbe, ha 1 tüntetésre mennének, mi lenne a vége ? Ha esetleg olyan helyzetbe kerül a munkahelyét is elveszíti, és akkor nesze neked lakás stb. A sok zsidó bank elveszi az emberek lakását, semmi emberség nincs bennük. Orbán ? Gerinctelen alak, háborúba sodor 2 országot, és , ha szerencsénk van minket is. A kisebbség ingyenélő senkiházi, adókból élnek és fenyegetnek MINKET Magyarokat, ahol ezek feltűnnek pusztulás , veszély és félelem van jelen.
Pénteken nyárzáró bulin vettem részt, fél 11 kor egy kardos roma gyermeket dobott ki 2 kidobó, majd hajnal 3kor megjött a család fekete mercivel pisztolyokkal felrohantak a tánctérre és a tömegbe lőttek, szerencse, hogy gázpisztoly volt, a rendőrség pedig 1 óra múlva ért ki KÉT utcával arrábbról!
Megélni nehéz. Mit kell ezen taglalni ?

Elnézést a helyesírási hibákért, fáradt voltam amikor leírtam.


Hol volt ez a Roma mercis eset ?
0
0
0
0
Xavi001 avatar
10 éve szerény személyem meglátása szerint jobb volt az élet, gondolok itt a családi életre, volt értelme az ünnepeknek , emlékszem 8 évesen minden húsvétkor már 5 kor fent voltam és mentem mindenhova, most meg? Elvan feledve minden hagyomány, minden, csak a pénzről szól. Karácsonyok ? Régen minden kivilágított volt, amikor mentünk a vonaton a nagyszülőkhöz a vonaton is különös hangulat volt, mára milyen a hangulat ? búskomor semmit mondó. Manapság ez is, csak a pénzről szól, vagy még sok helyen sajnos meg sem ünneplik, anyagi okok miatt vagy mert a szülőknek dolgozni kell még ünnepnapon is. Muszáj, hiszen , ha ellent mondasz a főnöknek nem veszi jó néven, és manapság nehéz munkát találni. Akkor a kormány... miért nem lép fel ellene senki ? Mert mindenki félti a munkahelyét és beletörődnek a helyzetbe, ha 1 tüntetésre mennének, mi lenne a vége ? Ha esetleg olyan helyzetbe kerül a munkahelyét is elveszíti, és akkor nesze neked lakás stb. A sok zsidó bank elveszi az emberek lakását, semmi emberség nincs bennük. Orbán ? Gerinctelen alak, háborúba sodor 2 országot, és , ha szerencsénk van minket is. A kisebbség ingyenélő senkiházi, adókból élnek és fenyegetnek MINKET Magyarokat, ahol ezek feltűnnek pusztulás , veszély és félelem van jelen.
Pénteken nyárzáró bulin vettem részt, fél 11 kor egy kardos roma gyermeket dobott ki 2 kidobó, majd hajnal 3kor megjött a család fekete mercivel pisztolyokkal felrohantak a tánctérre és a tömegbe lőttek, szerencse, hogy gázpisztoly volt, a rendőrség pedig 1 óra múlva ért ki KÉT utcával arrábbról!
Megélni nehéz. Mit kell ezen taglalni ?

Elnézést a helyesírási hibákért, fáradt voltam amikor leírtam.
0
0
0
0
no avatar
FLaci81 írta:
Hogy mi a véleményem a mostani életről?
Röviden tömören: Egy rakás sz.r úgy ahogy van, köszönhető ez az eddigi kormányoknak és hogy az ország szinte semmit sem fejlődik semmilyen téren, sőőt viszafejlődik, az emberek nagy részének nincs pénze, egyre több munkanélküli...

Hamarabb kellett volna megszületnem és jobb életem lett volna, mint most!
5 év alatt nem 6 munkahely, hanem mondjuk 10 év alatt 1 munkahely maximum 2!

Mindent uniós szintre kell emelni kivéve a fizetéseket!!! 😞

Hát ez az én véleményem!


igy van :SSS
munkanélküliek táborát sajnos erősítem támogatást nem kapok mert pályakezdő vagyok
az h miből élsz meg azt leszarják szoval király ez az ország :SS
0
0
0
0
FLaci81 avatar
Hogy mi a véleményem a mostani életről?
Röviden tömören: Egy rakás sz.r úgy ahogy van, köszönhető ez az eddigi kormányoknak és hogy az ország szinte semmit sem fejlődik semmilyen téren, sőőt viszafejlődik, az emberek nagy részének nincs pénze, egyre több munkanélküli...

Hamarabb kellett volna megszületnem és jobb életem lett volna, mint most!
5 év alatt nem 6 munkahely, hanem mondjuk 10 év alatt 1 munkahely maximum 2!

Mindent uniós szintre kell emelni kivéve a fizetéseket!!! 😞

Hát ez az én véleményem!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
DarthRoni írta:
Bear Grylls írta:
gyenesmartin írta:
Bear Grylls írta:
gyenesmartin írta:
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)


most néztem meg a Vodafonost végig, elég elgondolkoztató
Az összes videója elgondolkodtató. Ráadásul szinte mindenre van bizonyítéka amiket mondd. Az biztos, hogy a vodafone-ra már másképpen nézek.


Hát én is 😃 Nagyon durva a dolog, nem is gondoltam volna ezt a vodafoneról, több ismerősömnek is ajánlottam


Hát én annyira nem vagyok híve ezeknek az összeesküvés elméleteknek, eddig is nyilvánvaló volt hogy kizsákmányolnak minket, de hogy egy rohadt reklámból egyből luciferre meg démoni alakokra következtetni elég merész....
És amúgy hogyha annyira titokban akarják tartani, minek fednék fel reklámokban?

Múltkor láttam a youtube-on egy tolvai renáta klippnél ahol pirosban meg kékben volt a rácz gergővel, azt ilyen összeesküvés elméletes gyökérfajzatok írogatták hogy ez is a démoni háborúra készít fel, meg hogy a sötét színek a pokol színei meg h felkészítenek az eljövendő szörnyűségre, és csak a kiválasztottak láthatják ezeket a jeleket....
egy k.rva VIDEOKLIP emberek!!!!!!!!! miért kell mindenbe beleképzelni hogy megakar ölni minket....

Nem vagyok teljesen szkeptikus, mert vannak olyan összeesküvés elméletek, amiken én is elgondolkozok, és lehet benne valami, de hogy egy rohadt magyar klipből démonista nézeteket kreálni.... kriminális, már megbolondulnak az emberek a csóróságban....
Annyit hiszel el belőle amennyit akarsz. De az biztos, hogy egy reklámnak több jelentése is van.
0
0
0
0
Nehuen avatar
gyenesmartin írta:
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)


Nekem aztán mindegy min töprengenek. A Magyarokat hagyják ki belőle, így is szenvedtünk már eleget.

Nem tetszik , ahogy száll a hazugság
Nem tetszik ,hogy mindig csak rasszisták
Nem tetszik ,hogy a népem nem ébred
Nem tetszik ,hogy kincseim feléled.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Bear Grylls írta:
gyenesmartin írta:
Bear Grylls írta:
gyenesmartin írta:
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)


most néztem meg a Vodafonost végig, elég elgondolkoztató
Az összes videója elgondolkodtató. Ráadásul szinte mindenre van bizonyítéka amiket mondd. Az biztos, hogy a vodafone-ra már másképpen nézek.


Hát én is 😃 Nagyon durva a dolog, nem is gondoltam volna ezt a vodafoneról, több ismerősömnek is ajánlottam


Hát én annyira nem vagyok híve ezeknek az összeesküvés elméleteknek, eddig is nyilvánvaló volt hogy kizsákmányolnak minket, de hogy egy rohadt reklámból egyből luciferre meg démoni alakokra következtetni elég merész....
És amúgy hogyha annyira titokban akarják tartani, minek fednék fel reklámokban?

Múltkor láttam a youtube-on egy tolvai renáta klippnél ahol pirosban meg kékben volt a rácz gergővel, azt ilyen összeesküvés elméletes gyökérfajzatok írogatták hogy ez is a démoni háborúra készít fel, meg hogy a sötét színek a pokol színei meg h felkészítenek az eljövendő szörnyűségre, és csak a kiválasztottak láthatják ezeket a jeleket....
egy k.rva VIDEOKLIP emberek!!!!!!!!! miért kell mindenbe beleképzelni hogy megakar ölni minket....

Nem vagyok teljesen szkeptikus, mert vannak olyan összeesküvés elméletek, amiken én is elgondolkozok, és lehet benne valami, de hogy egy rohadt magyar klipből démonista nézeteket kreálni.... kriminális, már megbolondulnak az emberek a csóróságban....
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Talán úgy, hogy már a mindennapok része a net? már az élet része, így bőven köze van az élethez 😀

Mondjuk nem hiszem h az életnek a legnagyobb problémája, hogy "Drága a net"....
0
0
0
0
Nehuen avatar
Mi a véleményed az életről téma, mióta kapcsolódik össze az internet témával ?
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Synda írta:
Nem a szolgáltató nem engedheti meg magának, hanem a kib@szott T-online keveri a sz@rt, nekik a legnagyobb a lefedettségük, UPC azért nem terjed mert mindenhol az a retek van...

T-online 25 megás csomagja drágább, mint UPC 120 megás...😠


ez így van! EGyik ismerősömnek T-online-ja van (hogy hányas azt nem tudom) de sokkal többet fizet a netért mint mi a 120Mbit-es Fiber Power-ért. (Mi fizetünk 10.000ft-ot Tv-vel együtt, a net az olyan 6 körül lehet)
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
gyenesmartin írta:
Bear Grylls írta:
gyenesmartin írta:
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)


most néztem meg a Vodafonost végig, elég elgondolkoztató
Az összes videója elgondolkodtató. Ráadásul szinte mindenre van bizonyítéka amiket mondd. Az biztos, hogy a vodafone-ra már másképpen nézek.


Hát én is 😃 Nagyon durva a dolog, nem is gondoltam volna ezt a vodafoneról, több ismerősömnek is ajánlottam
0
0
0
0
Erik94 avatar
Off: Oké bocsi is érte...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nah de ne offoljunk mert ez nem net téma 😠
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát az durva,de sajna ilyen is van...
0
0
0
0
niteforce avatar
Erik94 írta:
Ez igyvan.A kisfalukba meg *** beépiteni egy optikális kábellel elátott netet mert az 1 méter/2000 EUR vagy mittom én de nagyon drága és hát ez van és nem minden falu engedheti ezt meg magának 😲 Még a Tcom is drága

kisfalukba még oké. De a főváros belvárosában nincs Digi TV meg 25 megánál gyorsabb net... Hogy van ez?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ez igyvan.A kisfalukba meg *** beépiteni egy optikális kábellel elátott netet mert az 1 méter/2000 EUR vagy mittom én de nagyon drága és hát ez van és nem minden falu engedheti ezt meg magának 😲 Még a Tcom is drága
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
mostani lassú net drágább mint a 100 megás


Ez mindig a nagyvárosban élőknek kedvez, mivel ott a nagy net "olcsóbb". A kisebb városban élők meg azért a pénzért háromnegyed annyival lassabb nettel vannak. (Természetesen ez is kiépítéstől függ)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen Nézőknek köszönjük meg de nem ők alapitották...
Szal a nézők sms-t kültek de a RTL meg...
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Erik94 írta:
Ez igaz azok a smsek téleg hülyeségek De a jótékonysági hétben nem!Mert 1 sms ott 1 állat volt 😲 olykor nem hülyeség ám 😲


Jaja, csak azt azért szögezzük le, hogy az RTL adományokat VÁRT, azt az x milliót nem ők adták, hanem a nézők...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ez igy van a 100 megás net itt maga volna az álom 😃 Enyém most 170 kb/s-os 😂 Meg hibás is de meg kell szokni
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Azt hiszem, hogy csak 2 eredeti játékom van.. azt is ajándékba kaptam 😃 Programokról, windowsról nem is beszélve 😂

Az én netem is lassú, de most van 1 jó ajánlat. Olcsón 100 megás net 😃 És ami még nagyon felbőszít, hogy a mostani lassú net drágább mint a 100 megás... 😕

Szóval jobban megéri a netet megvenni, net nélkül 1 gép halott... -.-
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát inkább havonta 20 EUR és van net és mindent leszedek 😆 Ki az aki megveszi a gammákat mert én nem pl 😆 Hát net már szinte mindenkinek van csak nekem lassú😀
0
0
0
0
Szilard96 avatar
Erik94 írta:
Van energiatakarékosság is a gépben 😆 Az is valami 😆 Meg netezzetek suliba 😆


Csak utánad 😆

Inkább kell egy középkategóriás gép amin elfutnak a mai játékok, minthogy ne legyen net 😜 Legalábbis én ezt tartom...

Net nélkül lehet jó géped... mit csinálsz vele? Nézegeted, hogy de szép a háttérképed? 😆 Vagy megveszed a játékokat, programokat amik sokkal többe kerülnek mint a net?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ez igaz azok a smsek téleg hülyeségek De a jótékonysági hétben nem!Mert 1 sms ott 1 állat volt 😲 olykor nem hülyeség ám 😲
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Erik94 írta:
A gazdagoknak adományozni kéne a jotékonyság-ra,ahogy a VV tette...Sajnos a világ nemtudom hány %-a szegény


Akkor most le kéne hajolnunk az RTL Kulb előtt, mert a kincses bányájukból kiemeltek egy morzsát? Azért ott van mit a tejbe aprítani. Egy szavazás alatt visszaszerzik az elajándékozott pénzt. Sőt minden műsorban ott van az az ostoba SMS küldés (Reggeli, Csillag születik, VV, Fókusz, Barátok közt, X-Faktor + egyéb marhaságok).

Azt nem mondom, hogy nem volt szép amit tettek, de azért nem kell felemelni őket az égbe.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Van energiatakarékosság is a gépben 😆 Az is valami 😆 Meg netezzetek suliba 😆
0
0
0
0
Szilard96 avatar
apetit1989 írta:
niteforce írta:
apetit1989 írta:
Mi olyan szar az életben? Hogy nem repül a sült galamb a szánkba?
Jah, hogy minden olyan drága? Meg kevés a fizetés?
Internetre meg számítógépre azért mégis telik mindenkinek itt (you dont say?), nem szabad ennyire negatívan venni a dolgokat, mert akárhogy is nézitek, mindenetek meg van ami kell, tető van a fejetek felett és enni is kaptok.
Gondolkodjatok el ezen. Nem akarok megmondó ember lenni, de szinte mindenki azt írja hogy szar, fos, meg legyen világvége.

az hogy 8 óráig összeesésig dolgozol annyi pénzért hogy éppencsak nem döglesz éhen.


Most lehet, hogy ez egy szemtelen válasz, de már aki... Nem tudom elhinni, hogy bárki, aki ezen az oldalon van, éhen dögölne. Mert ha már annyira kevés a pénz akkor basszus nem veszek internetet vagy drága gépet.


Csak nézd meg, hogy az internet hány százaléka a kiadásaidnak... inkább az áram a nagyobb probléma... azért ha belegondolsz terhelés alatt a gép is 250-300W -ot fogyaszt (persze konfigurációtól függ...)

Nekem sincs drága gépem.. ha egyalkatrészt, vagy hogyha mindent kicserélek benne örökké az ár/érték arányt veszem figyelembe...
Szüleim is keményen dolgoznak a pénzért... ha valamt meg akarok venni akkor én is dolgozok itt-ott...
Szüleim csak kisegítenek 😀 Így érzem a súlyát a dolognak, és megbecsülöm, és értékelem mindazt amim van 😀

Lehetne drága gépet venni, csak akkor nem biztos, hogy futná másra is.(autó, TV, telefon, Internet, áram, kaja, víz, fűtés, stb.)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Bear Grylls írta:
gyenesmartin írta:
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)


most néztem meg a Vodafonost végig, elég elgondolkoztató
Az összes videója elgondolkodtató. Ráadásul szinte mindenre van bizonyítéka amiket mondd. Az biztos, hogy a vodafone-ra már másképpen nézek.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Én az adomány gyűjtésekkel nagyon nem értek egyet! A gazdagok adományozzanak, akiknek a +- 1milla/milliárd meg sem kottyan. Ne a hétköznapi embertől kérjenek...
Havindr-nak pedig teljesen igaza van, eltartani másokat, akik b@sznak dolgozni, azt azért ne.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Hát igen az én tesóm is már 20 éves de lusta mint a ...
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
gyenesmartin írta:
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)


most néztem meg a Vodafonost végig, elég elgondolkoztató
0
0
0
0
Erik94 avatar
Igen japánban mennyien vannak 😆 Nem csoda h földrengések vannak ott
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Erik94 írta:
A gazdagoknak adományozni kéne a jotékonyság-ra,ahogy a VV tette...Sajnos a világ nemtudom hány %-a szegény
De az egyszerűbb, hogy lecsökkentsék a létszámot. (Kíváncsi vagyok sikerülni fog-e nekik vagy besülnek megint, mint a sertésinfluenzával vagy a madárinfluenzával.)
0
0
0
0
Erik94 avatar
A gazdagoknak adományozni kéne a jotékonyság-ra,ahogy a VV tette...Sajnos a világ nemtudom hány %-a szegény
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Az elgondolkodtató, hogy az 5 leggazdagabb ember azon töpreng, hogy lehetne a népességet levinni 1 milliárd alá. (Ha többet akarsz tudni nézd meg a youtubon a pirospirulaproject videóit)
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én mindenhéten nyirom ez alap dolog
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
niteforce írta:
Erik94 írta:
Az a baj hogy mindenki munkanélküli régen mindenkinek volt munkája mert aki nem dolgozott azt becsukták dutyiba😲 Most meg e,nézz a világra,szánalmas ez mind a politika miatt van


mondjuk az hozzátartozik az igazsághoz, hogy aki nagyon akar munkát keresni az talál.


Ez így van!

Sokan ahhoz is lusták, hogy a füvet lenyírják, nem hogy munkát keressenek....
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ez igaz de akkor is régen ha kijártad a sulit már tuttál hova menni most meg ha kijárod a sulit azt csinálsz amit akarsz,***nak rá hogy lesz e munkád még csak a suli megsem erőlteti magát ebben a témában...Nálunk még kisem engednek praxolni 😲 Nah ez a baj😲
0
0
0
0
niteforce avatar
Erik94 írta:
Az a baj hogy mindenki munkanélküli régen mindenkinek volt munkája mert aki nem dolgozott azt becsukták dutyiba😲 Most meg e,nézz a világra,szánalmas ez mind a politika miatt van


mondjuk az hozzátartozik az igazsághoz, hogy aki nagyon akar munkát keresni az talál.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Az a baj hogy mindenki munkanélküli régen mindenkinek volt munkája mert aki nem dolgozott azt becsukták dutyiba😲 Most meg e,nézz a világra,szánalmas ez mind a politika miatt van
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció