Segítség nem megy

Szerző: pasztva, 2009. January 01., téma
Fórum » Szoftver
A segítségeteket szeretném kérni. A gothic 3 forszaken gods játékot szeretném elindítani. Fel van telepítve, betölti, de indulás helyett egy " Where is the guru?" című oldalt ad ki. A játékot nem indítja el. A furcsa, hogy a gothic 3-at, ha akadozva is, lssan, de végig vitte. Miért nem tudok szórakozni? Segítsetek elindítani.
Köszi
Hozzászólások: 1 584
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
AMDMonsteR avatar
Köszönöm. Ez nekem is eszembe jutott, de nekem ez jött be a legjobban.
Valami más, érdemleges ötlet?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
BudaiK: Mást használj felvételre. 😀
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Sziasztok!
Már jó ideje az MSI Afterburner + Rivia Tuner kombót használtam gameplay felvételre, de 4.1.1-es Afterburnerrel és 6.3-as Rivia Tunerrel elindítom a felvételt, és a játék kifagy.
Játéktól valamint felvételi és minőségi beállításoktól függetlenül, megnyomom a hetkey-t amire a felvétel van állítva és azonnal megáll a cucc.
A Screenshot-os része viszont működik...

Bármi ötlet?
0
0
0
0
Wipera82 avatar
hali! valaki segítene?
probléma: Wifiről nem engedi a Tunnglét használni. azt írja hogy a "Hálozati kábel nincs bedugva" és akkor kidobja hogy "válaszam ki az adapter" és utána kattoljak a folytatásra de amikor rá kattintok megint feldobja hogy válaszak adaptert. a segítséget előre is köszi 😀😀
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Bronson: Nem segített. Sőt még hátul a ledek sem villogtak...
Dono: Mert gondoltam Windwos 7-en jobban fog menni a Bf4 (jelenleg van hogy Low-on is 25FPS-em van.. )
De már mindegy, visszament a Win 10. De őszintén... Win 7-en nem jó a Hálókártya, de működtek a hátsó jack dugók.. Win 10-nél okés a net, viszont a hátlapi cuccok nem mennek :"D
0
0
0
0
no avatar
Ha Windows 10-el jó volt, akkor miért nem frissítesz rá?
0
0
0
0
Bronson avatar
driver újratelepítés?
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Valaki bármi ötlet erre?
Ha újraindítom a gépet akkor valamilyen módon a gépem elfelejti a Háló kártyámat... nem látni sehol, még az Eszközkezelőben sem! Le kell állítanom, majd elindítanom a masinát és akkor működik. Furcsa módon Windows 10-nél nem volt ilyen problémám. Most Windows 7 van fent. Eléggé idegesítő kis hiba.. és sehol nem találtam konkrét megoldást. Szóóval.. valaki valami ötlet?
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziaszok!
Már egy ideje feltűnt hogy lett egy mappám amiről fogalmam sincs hogy mi az... Törölni, megnyitni, módosítani nem tudom... Csak a SYSTEM-nek enged módosítást vagy bármit... Mit tudok vele kezdeni?
Kép :

http://kepfeltoltes.hu/150916/N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Masterthief avatar
Robin😆.
Ez DirectX hiba.
Először is a Startmenü keresőbe írd be: d😆iag. klikkelj rá és futtass egy tesztet. kiírja ha hiányzik valami a DirectX fájlok közül.
Valószínű hogy kéne egy régebbi DirectX verzió, abból az időből, amikor kiadták a játékot.
0
0
0
0
Payphoner avatar
Több játéknál is láttam már ezt a hibát:

LockRect failed: D3DERR_DEVICELOST

History: UD3DRenderDevice::ReadPixels <- UD3DRenderDevice:😜resent <- UGameEngine:😃raw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Untitled <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 706D7564 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free

Most próbáltam ki a régi Spider man2-őt és ezt írja indulás utan
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Én vírusirtónak a AVG Internet Security-t használom nekem meg ez vált be.😀
0
0
0
0
Masterthief avatar
Zoli73
Nálam régen a Nod32 játszotta ezt el.
Az istennek nem tudtam levakarni a gépről. 😀
Ráadásul le is lassította a gépemet, galibákat okozott. Amellett beszereztem néhány vírust és kémprogramot is.
Elegem lett belőle, így szűz Win telepítés lett a vége és felraktam az Avast-ot.
Mind 2 gépen az van, végzi a dolgát gond nélkül. 😃
Én most épp törölgetem és uninstallálom azokat a dolgokat, amikre már nincs szükségem.
Erre a szájbab@szott MesterMC-re meg végképp nem volt szükségem. 😂
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Én így voltam a kaspersky vírusírtóval, hiába uninstall a következő indításnál már fenn is volt újból! Ja és a mappáját sem tudtam törölni,mert "nem volt hozzá jogosultságom" rendszer gazdaként sem! Kellett hozzá egy speckó progi az szedte le! 😀
0
0
0
0
Masterthief avatar
chrono02
Köszi! Sikerült. 😀
Végre ettől a szartól megszabadultam. 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Masterthief próbáld meg a #3 választ, talán segít neked is.

[LINK]
0
0
0
0
Masterthief avatar
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Még tavaly az egyik ismerősöm unokája nálam volt, és letöltötte a MesterMC-t.
Hogy a vérbe kell ezt kitörölni vagy uninstallálni?
Uninstall setup nincs benne, sehogy se bírom levakarni a gépről.
Előre is köszönöm!
0
0
0
0
MentaLike avatar
Sziasztok!
Lehet nem jó topicban járok, de nem találtam ennek a témában megfelelőt. Szóval hogyha vennék a gépembe egy jobb videókártyát (pl.: HD5670) akkor a Chrome-ban menne a 720p60fps? Mert az eggyel előző Chrome verzióban ment tökéletesen (0 Dropped Frames-el), csak aztán jött egy frissítés... 😊
Az igaz, hogy abban az időben új vga driver is jött ki, de visszaváltottam direkt és semmivel sem lett jobb.
Előre is kösz!
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
chrono02:
Köszi a segítséget!😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Akkor úgy tűnik Win8.1-el nincs kibékülve. Erre viszont nem tudok mondani semmit, mert ha jól értem akkor a kompatibilitást is állítottad és az se segített az fps növelésében. Gog fórumot böngészve is csak azt találom, hogy Win8.1-el nem kompatibilis a játék. Van akinek megy, de nagyon kevés fps-el (úgy mint neked) de van akinek egyáltalán nem megy, hiába eredeti akkor sem.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
chrono02:

Win7 Homre Premium-on tökéletesen ment,ugyanazt a telepítőt használtam mint itt.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Hát hatalmas nagy ötleteim nincsenek de esetleg próbáld meg másik cracket. Vagy ha van másik gép a háztartásban amin nem 8.1 van akkor próbáld meg ott is. Rég nem játszottam azzal a játékkal, főleg nem 8.1-en, így mást nem tudok mondani.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok!

Windows 8.1 Enterprise-om van.Ráraktam az Emprie Earth(1. rész)és szaggat,
20-25fps-el megy.Bárhogyan állítok a kompatibilitáson,nem megy.A játékban is próbáltam,ott se semmi eredmény.
Valakinek vam ötlete?
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
sudosu:feltelepitettem mindket gepre es meg is talaltak egymast ,de valahogy nem akar menni....kiirja ,hogy sikeresen csatlakozott a primary a secondaryhoz de azonkivul semmi nem tortenik...
0
0
0
0
sudosu avatar
lincoln_a_vandor:
Szerintem erre gondoltál: [LINK]
Bár én személyesen nem próbáltam ki, de biztos működik.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Nem tudom ha jo a topic ahova irok vagy sem,de lenne egy kerdesem.
Van 2 laptop nalam es azt szeretnem megoldani ,hogy a 2 laposbol csinaljak egy dual displayt.
Ket kepernyo ugyanazona rendszeren legyen es tudjak pl interakcionalni ugyanazzal az egerrel mind a 2 kepernyon.
Lehetseges ez valahogy?
Valaszokat elore is koszonom 😀
0
0
0
0
no avatar
He. x86-os telepítője van az Androidnak, azt nem tudom, hogy ezt próbáltátok-e: [LINK]

Amúgy ha csak programokat akarsz futtatni ott a Bluestacks ([LINK]), vagy a Chrome böngészőben használható bővítmény: [LINK]

De egyébként nem túl kényelmes, főleg azért mert kis érintőkijelzőkre és érintés alapú navigációra van kihegyezve a felülete és ez a legtöbb launcherre is igaz, ami elérhető Androidra. Akkor inkább már próbálj ki egy Linuxot (Linux Mint, Ubuntu vagy valami más), az is érdekes lehet, ha ilyen kíváncsi természetű vagy 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Egyszerűbb arra, főleg ha androidot akarsz, mert az, mint mondtam nem fog rendesen működni. Ezt tényleg tapasztalatból mondom, suliba mi is próbáltuk telepíteni. 1-2 funkció működik és ennyi, semmi komolyra ne számíts.
0
0
0
0
no avatar
Oké, majd megpróbálom úgy is.
Köszi a válaszokat! 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Inkább rakd föl virtuális gépre, mint rendes gépre, aztán nem fog működni utána a gép. Virtuális gép, tök ugyan az mint egy rendes PC, csak jóformán hibamentesen működik. Meg legalább nem kell milliószor újratelepíteni, bármit is csinálsz. De te tudod, én nem szólok bele.
0
0
0
0
no avatar
Azokról néztem videót, de nem tetszettek, azért akarnám így kipróbálni.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nem lenne egyszerűbb VM Ware-re vagy Virtual Boxra földobni? Amúgy meg PC-n nem fog android működni, ezt tapasztalatból mondom, úgyhogy hiába szenvedsz vele.
0
0
0
0
no avatar
Kíváncsiságból 😃
Amúgy meg nem akarom rárakni, csak pendrive-ról szeretném megnézni, hogy gépen milyen.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
PC-re akarsz androidot rakni? Minek? o.O
0
0
0
0
no avatar
chrono02: rufus-al csináltam, de már azt megoldottam elindult a pendrive-ról az android ( 😆 ) csak most azon nem akar túl menni, hogy írja ugye amikor kapcsol be, hogy android és az ott tölt, tölt, de nem történik semmi. Na és most itt akadtam fent 😃
0
0
0
0
Arnybiro avatar
deakzsolt2001 tudom hogy bootolható egy pedriveról is, nem úgy értettem! Az ő pedrive-ja bootolható-e, jól csinálta meg, úgy hogy be is bootoljon, így értettem!
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Bootolható mert haverom is arról rakta újra a gépet.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Valóban bootolható a pendrive? Képes arról bebootolni? Ha nem akkor átugrik a következő beállított boot opcióra és ha az megy akkor onnan bootol tovább.

Hogy csináltad a bootolható pendrive-ot?
0
0
0
0
no avatar
Semmi már megtaláltam, de most meg olyan gond van, hogy nem akarja onnan indítani, pedig most már úgy van beállítva, hogy arról indítsa vagyis, hogy arról próbálja meg először elindítani.
0
0
0
0
no avatar
Szívesen megmondanám neked, de tényleg csak nem ismerem a BIOS-od. Angolul boot priority.
0
0
0
0
no avatar
Na és azt hol találom? 😃
0
0
0
0
no avatar
Az a boot sorrend. Első helyre az USB-t válaszd ki (ugye ez lesz a pendrive). Így először arról próbál majd betölteni.
0
0
0
0
no avatar
Helló!
Azt hogy lehet beállítani, hogy ne a hard disk-ről induljon a gép, hanem pendrive-ról?
Mert kerestem a biosban, de nem találtam ilyen beállítást.
0
0
0
0
Bronson avatar
egyszerűbb leszedni egy olyat ami már aktiválva van...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Helló!
Milyen programmal lehet
Spoiler!
feltörni az office csomagot? 2013-ast szedtem le de aktiválni kéne 😞
0
0
0
0
norbi9509 avatar
áá megvan 😃 köszi tejesen átlátszóra lett állítva :S
0
0
0
0
winrar avatar
Win7 esetében sincs mindig eleve net. Nálam Win7 reinstall után nincs net, amíg föl nem rakom a drivert.
0
0
0
0
Bronson avatar
opciók között show HUD vagy hasonló?
0
0
0
0
norbi9509 avatar
hello
igazából evvel a gonddal nm tudtam hova írjak :S
de a Just Cause 2 tökéletesen megy csak játék közben a célt meg a minimapot nm látom :S
valami ötlet ? megoldás ?
0
0
0
0
no avatar
bassus16: Chrome-al nézted a videót YouTube-on vagy más böngészővel?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció