Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
feribk avatar
Hát jah ha értesítés lenne pityogna a teló 😃 este az ágyba is böngészhetnél az oldalon 😃
0
0
0
0
BOMB avatar
Dono de a gépigény nem támogatja
0
0
0
0
Krissz avatar
Szerintem azóta változatlan a helyzet, magyarul "majd egyszer lesz" x d
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Telefonos alkalmazassl mi a helyzet? Ugy egy fel eve mar ugy volt ,hogy alakuloban van de en meg mindig semmit nem tudok rola.... (:
0
0
0
0
no avatar
A Google Chrome például támogatja a weboldalak értesítéseit is, ha az a weboldal részéről ki van használva (pl. a Facebooknál használható ez).
0
0
0
0
BOMB avatar
attól függetlenül jobb lenne ha app lenne
ahogy Krissz is mondta pl. kapnál értesítést ha üzenet jön
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
szerintem pont, hogy nem lenne nagyobb kereslet rá, ráadásul egy szimpla böngészős megoldásnál elég egyszer megcsinálni, és az működik wp-n, ios-en, androidon.
0
0
0
0
BOMB avatar
FekaRap most csak azért mert nem csinálnak egy csomó appot rá?
attól függetlenül egy nagyon korrekt rendszer nem nagyon van mibe belekötni csak az hogy szarnak rá a fejlesztők arra is leoptimalizálni
H-ECTOR nyilván nehezebb lenne (ezt írtam is) de a kereslet is nagyobb lenne rá
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Szegény Wp-sek mindig kimaradnak mindenből (én is átérzem mert nekem is az van)... Komolyan ez már diszkrimináció 😆
0
0
0
0
FekaRap avatar
WP már a mult bomb 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Lenne app, akkor végre jönne értesítés ha kaptál üzit pl, dejolenne 😊
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
szerintem egy app megvalósítása sokkal nagyobb feladat lenne, így nem is szabad ilyet elvárnunk
0
0
0
0
BOMB avatar
könnyebb lenne megcsinálni de azért egy app keretében kényelmesebb lenne használni
ha már ezen a vonalon vagyunk akkor ha meg is lenne jó lenne ha wp-re is kiadnák
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
feribk: már más is felvetette korábban, egyelőre nincs tervben. Szerintem egy mobilos böngésző optimalizáció könnyebben megoldható lenne
0
0
0
0
FekaRap avatar
MoonW: "A fórum átszabása" alatt milyen változásokra gondolsz?
0
0
0
0
feribk avatar
Sziasztok én még új vagyok szóval nem tudom nektek tetszik e a javaslatom de kapásból tudok mondani egy olyat hogy nem lenne rossz ha lenne egy ingyen letölthető applikáció az oldalról androidra okos telefonokra 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Énis találkoztam már olyannal, nyugi 😆 márvagy 5-6 alkalommal
Most is pl: assasinangel re kattintasz 404es hiba van
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
MoonW: én pedig már találkoztam olyan hozzászólással, amelynek szerzőjének nevére kattintva "Error 404 - Az oldal nem található" üzenet jött fel. Biztos a kivétel 😃
0
0
0
0
MoonW avatar
FrostnovaZ: A játékokkal kapcsolatos toplista a Játékok menüpontba került, a tagokkal kapcsolatos toplista a megújuló közösség menüpontban fog helyet kapni!

Profil törlésénél törlünk minden kapcsolódó tartalmat.
Kitiltásánál felfüggesztjük a profilt, idővel törölhetjük.

Idővel törlöm a témában az offokat, addig aki akar jót röhöghet.
Az olyan szép amikor jogilag megfenyeget az önként regisztrált felhasználó a saját oldaladon. Ezek az élet apró örömei. O:) (vagy egy újabb kitiltási indok >:))
0
0
0
0
Krissz avatar
FrostnovaZ szerintem a tag toplistára gondolt, nem? Mert az valóban eltűnt, viszont a játék toplista az még megvan ahogy mondja Medizon az első, Játékok menüpont alatt.

Ha valóban a játék toplistára gondoltál, akkor viszont nemszoltam
0
0
0
0
Mediziner Troll avatar
FrostnovaZ:
Nekem még megvan. Játékok menüpontot legörgeted, legutolsó a listában.

solyom1999:
"miután ki tettétek ,mert kiált itt megannyi kötözködő ellen"
A barátod újraregisztrált tag volt, ez önmagában kitiltást von maga után. Alapvetően ezért lett törölve (jogosan), szóval igazából te hazudozol most...

Ha már a stílust szóba hoztad, észrevettem pár dolgot a gépelési stílusodban:
"és Te miből gondolod ,hogy ezek után vissza vágyik ide !"
-mondatot kisbetűvel kezdesz
-a "te" szót nagybetűvel írod mintha tulajdonnév lenne
-kérdőjel helyett felkiáltójelet használsz
-felkiáltójelet teszel a mondat közepére is, akár hatszázat ha kell
-értelmetlen "szmájlik" indokolatlan helyeken
-gyatra helyesírás
-magyartalan, néhol értelmetlen mondatok
-sértődött kisgyerek stílus

Neked is feltűnt, hogy kopp ugyanolyan stílusban gépelsz mint a -sokszor regisztrált- haverod akit annyira védelmezel? Micsoda véletlen egybeesés.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Amúgy eskü ezek a vitatkozások olyan nosztalgikus hangulatot teremtettek bennem is. Mikor 5.-es kormomban ment az msn-en a nagy vita és mindenki azzal fenyegetőzött hogy az apja a rendőrségnél dolgozik és hogy hű de nagy bajok lesznek itt.

Btw a kérdésemre nem kaptam választ 😞 Mindjárt feljelentek itt mindenkit....
0
0
0
0
Krissz avatar
Spoiler!
Akkor te tele lehetsz feszültségel... 😆 😆 😆 csak viccelek, ne vedd 😆 😃
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Amikor másodikos voltam, pont így fenyegetőztem, hogy apám majd lekapcsolja az áramot bárkinélSpoiler!
,mert az áramszolgáltatónál dolgozik
😆

Ezt a hát mögött kibeszélősdit sztill nem értem, ez egy nyilvános fórum, bárki elolvashatja, akkor is ha nem tag.
Amúgy szerintem ez is elég konkrét fenyegetőzés, ami szabályellenes.
Ééééés végül milyen jogával él? Milyen alapon? Azért mert kidobták egy oldalról, aminek vezetője(!) szerint vétett a szabályzat ellen több pontban is? Logikus.

Utóirat: ha egy felhasználói fiók törlődik, attól még a hozzászólásai megmaradnak, ez mindenhol így megy.
0
0
0
0
Puffin avatar
solyom1999: te most fenyegetőzöl hogy bezáratod az oldal? 😆 Téged kellene kirakni innen, de sürgősen.
0
0
0
0
solyom1999 avatar
Srácok oké ha így megy oké további szép napot csősztök örüljetek a gépigénynek amíg van szasztok !
0
0
0
0
Krissz avatar
Bejelentés akar lenni de azért elsős nyelvtan befigyel 😆 😆 good job
Meg a Paint tudás kibontakozásának is szemtanúi lehetünk.

Neeh, kiégek 😆 csak röhögni tudok, fel dobja a napom
0
0
0
0
solyom1999 avatar
Hiba vagy nem hiba a lényeg benne van.
0
0
0
0
Puffin avatar
Spoiler!
solyom1999: a helyesírás látom annyira nem megy még... 😆 Ahelyett hogy itt osztod az észt tanulj inkább!
0
0
0
0
solyom1999 avatar
Jogtalanak tartom hogy még itt vannak a komentjeit amiket aláb írogatót a többi komenjét le vették akor anyi gerincesség legyen már az oldal moderátoraiban hogy vegyék le a komentjeit ha már letiltották az oldalról !!!!!!
Sehol nem szerepelhetne a neve !! És tudtommal kérte moonw tól is hogy ha letiltják akkor az összes létező dolgát vegyék le !!! és ö mégis pofátlanul meg említette !!
Ne agódj ez így már el van küldve a családnak fényékbe ! Utólag már hiába szépítgetsz tudjuk milyen értelemben nyitottad ezt a profilt !
0
0
0
0
Funes avatar
Csak ismételni tudom magam 😀
Mellesleg, ha valakit zavar megváltoztatom a nevem, ha van rá lehetőség 4 éve tag vagyok, eddig ebből kb 1 éve használom ezt a felhasználó nevet és senkit nem zavart. ( És semmiféle sértés nincs benne, ha valaki tisztában van a dolgokkal meg a szlenggel. )

Ha eddig még mindig nem esett le bárkinek nagy Bud Spencer rajongó vagyok imádom a filmjeit és magát a személyiségét !
Az alaptalan vádakat én nem kommentálnám..
0
0
0
0
FekaRap avatar
Nagyon elvagy tévedve solyom..
Moonw jöhet rendet rakni.
0
0
0
0
solyom1999 avatar
Nem sértődőt csak él a jogokkal !! Láttom nagyon bátrak vagytok a háta mögött !
0
0
0
0
solyom1999 avatar
szerintem nem vagytok tisztába azzal ,hogy kivel kezdtetek ki !és Te miből gondolod ,hogy ezek után vissza vágyik ide ! ami most őt hajtja vagyont nem kímélve,hogy az igazságtalanságotok elnyerje büntetését
és milyen dolog ,hogy miután ki tettétek ,mert kiált itt megannyi kötözködő ellen ! ÁLLTA A SARAT ti nem !!! !😀 meg utána is kedves MOON nincs jogod hazugságot kitenni róla és ezt te is tudod ,hogy az !
viszont nem hiszem ,hogy mernél vele szemben ilyen stílusban fellépni !és könnyű így a háta mozgott aljaskodni !
csak hogy tudjátok cégeket ! művészeket keres fel az itteni regisztrált nevek ,márka nevek jogos tulajdonosait közvetlenen megkeresve ! szerintem nem igen tudjátok felvenni vele a harcot ! csak egy levél
és a többit nem kell ecseteljem !😀 a következményekről és a cégek reagálását a jövőben élveztétek ki a GÉPIGÉNYT míg lehet !!
https://kepfeltoltes.hu/160729/13632826_283317552044897_58368270_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezt megtette angolul is és közvetlen elküldte a családnak és az összes létezö céget fel fogja keresni és márka nevet amik itt felhasználóként regisztrálva vanak
0
0
0
0
Krissz avatar
Miért érzem úgy hogy visszajön majd, mégegy (minimum egy) profillal a srác ... 😊
0
0
0
0
MoonW avatar
Szeretném ezt a vitát lezárni, assassinangel a barátaival fenyegetőzött, ki lett rakva, egyébként is újraregisztrált tag volt.
0
0
0
0
assassinangel avatar
és még mindig nem fogjátok fel hogy ez a Kérdések, javaslatok😀

szerintem az a gond, hogy egy el bír pár ilyen "értelmes" emberrel ,ha kikezditek !

Spoiler!
és ,ha valaki rám vagy Neeson-ra írt én is javasoltam valamit ! és ahova írogatunk azok vélemények nem Szemelyre szabottak de ha megpiszkoltok akkor azok lesznek !😀

és hogy ki kibpol űzött gunyt ? tessék !
"Gepigeny.hu szabályzat és tudnivalók" - ra hivatkozom !!!
- gyülöletkeltő, sértő, provokáló szó, politikusok neve, közéleti szereplok, hírességek neve
ÉS !!! mi az ,hogy azzal vádolhat minket valaki,hogy egy azon személy vagyunk egy létező barátommal !!! / ami nem is lenne baj 😀/ ,és kamu géppel vádol ,és,hogy csalók vagyunk ! ott az IP cím az okos benfetesnek ajánlom !!! lehet ellenőrizni és a távolságot is ,de van telefon !!! az enyém+44 el kezdődik 😀 privátban kérhetik és SKYPE !😀 GÉP KÍVÜL; BELÜL / bár a gépére nem vagyok kíváncsi !azon nincs mit bizonygatni 😀 és POFA VIZIT !!😀 ! és ezt nem egyszer felajánlottam a tisztázás végett ! persze törölték 😀 !

és legyen orca neked is kedves size83 SKYPE assassincangel és mindegyikőtökkel egyszerre !😀 lássuk milyen szépségeesek és bátrak vagytok MOST !
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Én teljesen egyetértek az előttem szólókkal, de feltennék egy nem ehhez a témához (de a fórum témájához illő) kérdést:
A Toplista menüpont hová tűnt, illetve visszajön-e valamikor?
0
0
0
0
Funes avatar
Size

Köszönöm tökéletesen megfogalmaztad, amire napok óta próbálom felhívni a figyelmet !
0
0
0
0
Mediziner Troll avatar
MoonW:
Szerintem totál mindegy hogy mit gúnyolt ki, a felhasználónevét, az avatar-át vagy a gépét. Gúnyt űzött belőle és kész.

Bud ötletét támogatom.
0
0
0
0
Funes avatar
MoonW

Volna egy olyan javaslatom, hogy tiltani (blokkolni) lehessen, hogy kinek a hozzászólásait szeretnénk látni a fórumba. És akkor nem kell bejelentés sem. ( Pár helyen elég jól működik.)
Így aki nem kíváncsi egy adott felhasználóra az a jövőben már többet nem fog találkozni a hozzászólásaival!
0
0
0
0
assassinangel avatar
ok kenyérlángos ! segítek !😀 mire asociálsz amikor kenyeret sütnek 😀? nem mosógépre ugye 😀 bár igazad van írhattam volna kenyér sütőt ! a gépét megdicsértem Őt nem ! 😀 ha azzal akarsz össze mérni legyen ! hol kezdjük ?
0
0
0
0
MoonW avatar
assassinangel: Én még mindig nem értem. Mire írtad a kenyérpirító kifejezést? Az avatar-án látható motorra vagy a gépére?
0
0
0
0
assassinangel avatar
ok kenyere lángos ! segítek !😀 mire asociálsz amikor kenyeret sütnek 😀? nem mosógépre ugye 😀 bár igazad van írhattam volna kenyér sütőt ! a gépét megdicsértem Őt nem ! 😀 ha azzal akarsz össze mérni legyen ! hol kezdjük ?
0
0
0
0
MoonW avatar
assassinangel: Ezt nem értem. A kenyérpirító kifejezést mire értetted?
0
0
0
0
Funes avatar
Na jó azt mondja, az a sértegetés, hogy a háta mögött ki van beszélve.. Ez vicc most fejeztem be végleg ezekkel az emberekkel a társalgást.
A többit meg az adminokra bízom...
0
0
0
0
no avatar
Pontosan!

Inkább az a sértegetés mikor a hátam mögött kibeszélnek..
0
0
0
0
Funes avatar
Na az ilyenekről beszéltem srácok...
Mellesleg, ha valakit zavar megváltoztatom a nevem, ha van rá lehetőség 4 éve tag vagyok eddig ebből kb 1 éve használom ezt a felhasználó nevet és senkit nem zavart. ( És semmiféle sértés nincs benne, ha valaki tisztában van a dolgokkal meg a szlenggel. )
Ha már híresség nevek, akkor a "barátod" neve nem zavar ? Liam Neeson vagy az nem számít ? 😊
Liam

Kibántott téged ?
Írtam neked, hogy jó volna, ha nem spamelnéd szét az oldalt, ez aztán a sértegetés, ti direkt csináljatok itt a "fesztivált"..
0
0
0
0
no avatar
assassinangel: Támogatom!Az meg már hab a tortán hogy azt írta hogy rúgjanak ki minket! Csak egy okot se tudott felhozni!
0
0
0
0
assassinangel avatar
ha már ilyen szépen itt össze gyűltetek !

valaki kimondta a varázs szót !😀 SZORGOS ! ez a lényeg ! azért miért kell irigykedni ha valaki idöt és energiát tesz valamibe és ötletel ! Te is tedd azt !😀

"Gepigeny.hu szabályzat és tudnivalók" - ra hivatkoztál ? !!!
- gyülöletkeltő, sértő, provokáló szó, politikusok neve, közéleti szereplők, hírességek neve és ezek
variációi és becézett formái sem !!!!
a barid akinek sikerült üziben felhergelnie Téged !😀 MÉGIS LEHETNEK SÉRTŐ és HÍRESSÉG NEVÉNEK KICSÚFOLÁSA tiszteletlen FELHASZNÁLÓ névvel itt ??? legalább ha már mellette vagy ne rúgasd ki !😀

annak aki épp nagyon siránkozik !😀
és !!! mi az ,hogy azzal vádolhat minket ,hogy egy azon személy vagyunk egy létező barátommal !!! / ami nem is lenne baj 😀/ ,és kamu géppel vádol ,és,hogy csalók vagyunk ! ott az IP cím !!! lehet ellenőrizni és a távolságot is ,de van telefon !!! az enyém+44 el kezdődik 😀 privátban kérhetik és SKYPE !😀 GÉP KÍVÜL; BELÜL / bár a gépére nem vagyok kíváncsi !azon nincs mit bizonygatni 😀 és POFA VIZIT !!😀 ! és ezt nem egyszer felajánlottam a tisztázás végett ! persze törölték 😀 ! !

és felszólalt nem egyszer nyílvánossan ,hogy tegyenek ki és ! NA MOST EZT ÉN KÖVETELHETNÉM hogy Őt tegyék ki a szabályzatra és a sértegeteseire hivatkozva !!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció