Hibajelentések, kérdések, javaslatok

2008. February 02., téma
Fórum » Az oldalról
Ide várjuk az oldallal kapcsolatos hibajelentéseket, kérdéseket, javaslatokat.

❓ Gyakran ismételt kérdésekre itt találsz választ: FAQ

🌼 Az oldal a támogatókból és a reklámokból tartja fent magát. A reklámokkal kapcsolatban nem várunk véleményeket.

🚫 A szabályszegést az adott szabálysértésnél található [Bejelentés] gomb használatával jelentsd be.

✉️ Ha nem nyilvánosan írnál: privát üzenetben (pü) vagy a kapcsolat menüpont által, emailben veheted fel velünk a kapcsolatot.
Hozzászólások: 2 770
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Manyik75 avatar
Szerintem a régi rendszer jobb volt.

Ez az új nem a reális adatott mutatja.

PL: az én gépemen nem megy a GTAV 2160P 60+ FPS-el ha szénné húzom sem 😀
0
0
0
0
cseszka avatar
Nálam az OC az 29% de csak 20% megy a csuszka.Igy meg nemhiszem hogy azt az értéket számolja ki,mint amennyin megy is a proci.A csuszkát átkellene állitani legalább 50%-ra.
0
0
0
0
no avatar
Nem tudok CPU-t megadni! Elkezdem beírni amd erre semmit se ad ki..

Utána beírom Phenom x erre kiadja a Phenomokat, és nincs köztük 2 magos.
0
0
0
0
KnYghT avatar
sziasztok hiányzik a geforce teljes 800-as szériája illetve a gt változatok a pótlást előre is köszi
0
0
0
0
MoonW avatar
Benne van, keress rá így: E6550
0
0
0
0
Roznert avatar
Köszönöm, esetleg a Core Duo E6550 is bekerülhetne? ^^ Előre is köszi.
0
0
0
0
MoonW avatar
Roznert: Hiányozhatnak egyes típusok, ilyenkor csak jelezzétek és bővítjük az adatbázist! (hamarosan a gt 610 is bekerül - bekerült!)

lux95: az új összehasonlítás benchmark adatokkal számol, sokkal pontosabb mint a régi volt.
0
0
0
0
Roznert avatar
Miért nem találja azokat a típusokat amik nekem lennének? Beütöm, hogy GT 610, mindent bedob csak a 610-es kártyát nem és teljesen ugyanez van a CPU-nál is, oké, hogy Core Duo, de találja már meg ha egyszer bemásolom, hogy milyen kell .-.
0
0
0
0
BanisHead avatar
Nem tudom minek sorolható be az esetleges szimuláció, de miért van az hogy eddig egy adott játékot mikor néztem legutóbb simán ment volna (persze megy is nem ez a gond) most ezzel az új rendszerrel meg túl alacsony a gépem?? (megadtam az adatokat a gépemhez igy azzal nem lehet gond)
0
0
0
0
MoonW avatar
FrostnovaZ: nem kell a gyártó, csak a típusa.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Írj be annyit, hogy "Core i5" esetleg úgy, hogy "Core i5-4460". Így már kijön a listán
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Nem tudok cpu-t megadni. Elkezdem gépelni hogy "intel" és nem hoz fel semmi eredményt.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Így már érthető. Jó megoldás lesz
0
0
0
0
MoonW avatar
HakuDragon: Már nem kell aktívvá tenni egy gépet. Ha Asztali PC vagy laptop az eszköz típusa, illetve ha minden adatot kitöltöttél, ami az összehasonlításhoz szükséges, akkor az összehasonlításnál kiválaszthatod a konfigurációk közül.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Néztem, most nem lehet aktívvá tenni a gépet. Az újítás miatt még nincs ez kész, vagy ez is változni fog összehasonlításnál?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Kicsit bele lóg nálam sajnos.
https://kepkezelo.com/images/x4dd4wbvbpqf2v6v00d1.jpg
0
0
0
0
Yezi_ avatar
FireCube: Q9650-et írj be, az lényegében ugyan az.
0
0
0
0
FireCube avatar
Én is ezt akartam írni, a Xeon proci nincs is az adatbázisban, így igazából mindenre 0%-ot fogok kapni, mert az oldal szerint nincs is procim 😃
0
0
0
0
Yezi_ avatar
xymano: 771-es Xeon prociknak van teljesítményben azonos Core 2 Quad megfelelőjük.
0
0
0
0
MoonW avatar
xymano: a szerver processzorokhoz nem igazán tudunk játék benchmark eredményekkel kalkulálni, ezért még nem biztos, hogy az összehasonlításban lesz választható, de a készülő CPU adatbázisban helyet fognak kapni.
0
0
0
0
xymano avatar
hello
Az összehasonlításnál nem lesznek véletlenül xeon procik?
0
0
0
0
MoonW avatar
Köszönöm! Javítom!
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Nem rossz az új összehasonlítás de a DirectX-szel problémák vannak. Gondolom az adatbázisból van kiolvasva hogy milyen Dx verziót tud a kártya. 650 Ti Boost-nál csak Dx11 van írva, ergo a Forza Motorsport 6-nál azt kapom hogy Dx12 szükséges, holott a kártyám azt támogatja.

CPU/GPU OC-nál sem jó ötlet a %-os megoldás.
0
0
0
0
no avatar
maxrobi94: Itt tudsz új fórumtémát készíteni:[url]http://gepigeny.hu/forum/viewforum.php?action=newthread&forum_id=8[/url]
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Sziasztok.
Számomra hiányzik az a fajta lehetőség, hogy informatikával kapcsolatos munkát hirdessen és keressen az ember ezen az oldalon. Nem lehetne egy ilyen témát vagy menüt létrehozni indítani?
0
0
0
0
InfernoDante avatar
A reklámokkal tényleg kezdhetnétek valamit... Össze-vissza ugrál az oldal, akárhányszor rákattintanék egy menüpontra odaugrik egy reklám és át is dob másik oldalra. Azért a fél oldalt eltakaró reklámok szerintem már túlzások. 😀
0
0
0
0
xoki avatar
Támogatom én is attól függetlenül hogy nem tudom kire gondoltok 😃
Viszont ezzel csak az a baj hogy a legtöbb bant könnyű kikerülni. A hardver ban az egyetlen amit nem, viszont kétlem hogy az oldal olyanokat is osztogatna, azokat csak nagy cégek szoktak.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
A reklámok mérete néha engem is zavar. Krissz javaslata jó, én már meg sem tudom számolni egy pár ember profiljainak számát.
0
0
0
0
xCube avatar
Szerintem az új reklámok kicsit már túl nagyok. A főoldal fele reklám betöltődés után. Néha a menü sem működik jól miatta. Tudom hogy a fenntartást a reklámokból finanszírozzátok, de azért egy egészséges kompromisszum jobb lenne szerintem. A normál szalagmérettel nincs bajom de ezek rendesen zavaróak.
0
0
0
0
no avatar
-eltűntethetnétek az olyan reklámokat amik elfoglalják a fél/egész oldat vagy átdobnak másik oldalakra
-bekerülhetne a chat
-google play-re, app store-ba, meg windows áruházba, bekerülhetne egy Gépigényes alkalmazás is, és akkor mobilra adhatna egy, egyszerűbb kezelőfelületet

egyébként Krissz ötleteit én is támogatom 😀
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Krissz: Támogatom az ötletet...
0
0
0
0
19ati93 avatar
Ip-t változtathat könnyen,hardware ban már jobb lenne,bár nem tudom hogy működnek ezek.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Nem csak téged zavar. 😃 Engem már elsőnek is zavart az az illető. Spoiler!
szerintem tudom kire gondolsz
0
0
0
0
Krissz avatar
Javaslat:
nem engedélyezném 1 embernek, a 896. accountal való visszatérést. Mert oké, 1-2 accountja van, az még úgy oké, de mikor valaki a sokadik accountal tér vissza, és butaságokat ír össze vissza, azért az már egy idő után zavaró.
Ez ellen jólenne ha lehetne valamit tenni, pl: IP Ban. (esetleg Ki Bannolni az életből ...)

Vagy csak engem zavar ?
0
0
0
0
no avatar
Javaslat: Lehetne Film kritikákat írni az oldalon (Szerintem nagyon szuper lenne), mint pl egy játéktesztet. Meg hardver teszt írása.
0
0
0
0
no avatar
Nekem csak annyi kérdésem lenne hogy ez az oldal nem téved a az össze hasonlításoknál ??
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Omis: Szerintem sok értelme nem lenne.
kenyerlangoss, Liam Neeson: Ezek nem rossz ötletek, én támogatom, csak a megvalósításuk lenne nehézkes.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Örülök annak, hogy van egy cikkíró az oldalon, szerintem jó ötlet volt.
0
0
0
0
Omis avatar
szerintem nem lenne rossz ha lehet
értékelni a másik hozzászólását
tetszik nem tetszik!😃
0
0
0
0
no avatar
Javaslat: Mindenki írhatna tesztet hardverekről és azok tulajdonságairól. Mondjuk lehetne az adott tesztben Benchmark videó meg képek stb...
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Lehetne chat, hogy lehessen rendesen beszélgetni egymással.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Azt nem lehetne, hogy kiveszitek az adverticum-os JS-t az oldalról? Értem én a reklámok szükségességét, nem is használok reklámblokkolót, de ez, hogy átdob a www.playstation.com-ra, elég idegesítő. Ha nagyon-nagyon kell, akkor legalább jó lenne napi egyre korlátozni, bár jobb lenne levenni teljesen, mert kicsit olyan érzése van tőle az embernek, mint a reklámokkal telenyomott pénzgyűjtő oldalak esetén...

Istvan1995, Krissz: Reklámok nélkül mégis miből kellene fenntartani az oldalt? Befizetnéd a havi előfizetési díjat cserébe a reklámmentességért? A fent leírtakon kívül semmi baj nincs a reklámokkal. Nem takarnak ki semmit, nem korlátozzák az oldal használhatóságát. Szerintem teljesen korrekt.
0
0
0
0
MoonW avatar
xCube: Talán az lehet, de nálam se shockwavevel, se nélküle nem jelentkezett. Más sem jelezte ezt a hibát még.
0
0
0
0
xCube avatar
MoonW: Talán a reklámok?
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
hoppá köszi! adobe flash vagy mi ez. de akkor nem tudom mért pont ennél az oldalnál fagyott ki.
0
0
0
0
MoonW avatar
BenjaminHun: Nem tudom, hogy mi lehet a probléma. Az oldal nem használ flash-t.
Amúgy érdemes letiltani.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
google chrome alatt a beépülő modul (Shockwave Flash) Nem válaszol és befagy a z oldal elég sokszor csinálja.!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció