XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
frostwagen avatar
Lenne egy olyan kérdésem is , hogy ha elindítok egy játék letöltést Xbox-ról, és közben TV-zni szeretnék (mert most még ugye TV-hez van kötve) akkor ha elindítom a letöltést, és utánna kihúzom az Xbox kábelt a TV-ből és visszadugom a TV kábelt akkor is tölteni fog, vagy ez így nem kivitelezhető? 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Ezt a kérdést én passzolom, lehet hogy megoldódik ha VGA kábelt használsz, de nem 100%
0
0
0
0
frostwagen avatar
Köszönöm a választ.

Másik kérdésem az lenne, hogy vettem egy új Xbox 360-at , és a csomagban még volt egy hozzá tartozó vezetékes Headset is. Bedugtam a controllerbe, de ugyan úgy a TV ből jött a hang utánna is. Megnéztem az Xbox menüjében is , beállítottam a " Headset " mód-ot ( vagy valami ilyesmi ) de akkor is ugyan úgy TV ről jött a hang. Na most, ha meglesz a VGA kábelem és monitorhoz hozzákötöm az Xbox-ot akkor lesz valami esélyem hangot kicsikarni belőle?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
frostwagen: Igen átlehet a játékot lemzeről HDD-re másolni. Csak be kell lépni a My Games mappába, ott kiválasztani a játékot és Install-ra nyomsz.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Áááh hétfőn rendeltem VGA kábelt, remélem holnapra már hozzák 😃

Olyan kérdésem lenne, ha veszek játékot ( nem letöltő kódot hanem rendes CD-set ) akkor azt csak a CD ről tudom indítani? Szóval nincs olyan lehetőség hogy a CD ről " rátelepítem " a HDD -re hogy ne kelljen mindíg cserélgetni őket? Nem mintha most per pill olyan sok játékom lenne rá, de azért érdekelne 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A 3-led javítása 8000FT körül mozog, a Jtag beépítését sajna nemtudom. Szerintem HDD-vel és kontrollerel eggyütt még jobban ki jössz a pénzből mintha egy használt box-ot vennél. Sőt a használt boxokba nem látsz bele, hogy milyen állapotba van, valamint ha megjavítod a sajátodat akkor nagyon kicsi az esély arra, hogy megint leváljon a GPU az alaplapról. Szóval nem húzom tovább a szót, én azt javasolom, hogy javítasd meg a Boxodat.
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok.
Van egy 3ledes xbox-om. 2006os évjáratú még nincs rajta hdmi sem. Minden van hozzá joy és hdd-n kívül. És az lenne a kérdésem hogy megéri-e megcsináltatni + még jtagoltatni is szeretném.De akkor ugye még kell vennem joyt + hdd-t. Vagy inkább vegyek egy használt xboxot. Melyik éri meg jobban?

Előre is köszi a választ!
0
0
0
0
sanya999 avatar
Graffiti2 : monitoron szebb a kèp,mint a nem HD tv-n. De venned kell hozzà VGA kàbelt kb.5000ft. Èn is monitoron jàtszom xboxal. 😀
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Értem, kösz a gyors választ, akkor 250gb-osat veszek😲 És a monitoros kérdés, és a TV vel mivan? 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A GTA V indításához sajnos kell 8gb szabadhely. De megoldható az hogy veszel egy 8gb vagy 16gb méretű pendrive-ot. Es arra telepít akkor a GTA
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Sziasztok!


Az a helyzet hogy, nem sokára veszek xbox 360 slim 4gb-osat és mellé a GTA_V öt szeretném venni, de mondták hogy 4gb-on az nem fog elmenni, mert 8gb kell hozzá. Nos ez így van? És hogy a monitoromra rá-e tudnám majd kötni? (1280x1024) És ha nem tudom,akkor egy nem HD TV-n szép képet mutatni? 😀

És ha lehet, gyors választ kérnék (pénz ügy miatt) 😀
0
0
0
0
Bukta avatar
Azt nem tudom. Azt inkább attól kérdezd akivel majd megcsináltatod.
0
0
0
0
Adam996 avatar
Köszi a választ.
És még annyi kérdésem lenne hogy olvastam hogy azokat a slimeket amiket 2012-be vagy az után gyártottak nem lehet flasheltetni. Ez igaz?
0
0
0
0
Bukta avatar
herctor maio: :
1. Azt hiszem lehet baja, mégpedig elveszhet a cd-key és csak filmeket fog lejátszani, játékot nem. De ez csak akkor következhet be ha nem bizonyosodtál meg arról hogy jó helyre küldöd-e a boxot flasheltetni.

2. 6-7 talán 8 ezer.

3. kb 2016ig
0
0
0
0
Adam996 avatar
Hello most gondolkodom rajta hogy veszek egy XBox 360-at de lenne pár kérdésem előtte

1. Ha megveszem és ki flesseltetem attól ügye nem lehet baja? Mert ha jól tudom flessel ugrik a garancia

2. A flash kb. mennyibe kerül?

3. Kb. még mennyi ideig jönnének ki rá a játékok? (360 Slim) nagyrészt csak Fifáznék meg NFS azok még meddig jönnének rá?
0
0
0
0
yagamiiii avatar
Remek pont a szünetre halt meg ez a szemét XBox -.-'
0
0
0
0
no avatar
Boldog karácsony! szeretnék segítséget kérni ,meg kaptam a Need for Speed Rivals lemezt .örültem neki de , az a gond hogy a gépem 4Gb slim 1 éves és a lemez csak nem akar rajta menni ,mert ki írja a 1,6 Gb-ban jobb HD tartalmat telepitenefel, és mindjárt mutatja a memóriát ,ami felhasználható tartalma 3,0 Gb és ennek ellenére nem indul ,nem telepit ,ha nem kilép a menübe.Miért van ez?
Választ köszönöm szépen !Szép estét minden kinek .
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
értem köszi a választ 😀
0
0
0
0
Bukta avatar
gigazte: tapasztalatból nem tudom, de ott van oldalt egy chat box ott minden nap irkálnak szóval aktív az oldal. És ő az egyetlen aki tud dual- nandolni.

Szanto Roland: Én még nem láttam, olvastam olyanról, hogy az rgh-t elcseszték volna. De szerintem inkább használtan vegyél mert úgy olcsóbb lenne, mert hát újonnan egy gép 50 körül mozog + 12 ezer az rgh-ra(meg talán vinyó is kell, mert vannak 4gb-os gépek). Használtam meg 50ezerből találsz ilyet szerintem.
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
de van olyan hogy nem sikerül az RGH? és ha igen akkor mi lesz? Mert ha elcseszi az xbox ot akkor inkább megveszem használtan RGH val
0
0
0
0
gigazte avatar
BukoTt: Ez az emberke, akié az oldal, az mennyire megbízható? Úgy értem, hogy megéri felküldeni vidékről a boxomat?
0
0
0
0
Bukta avatar
Ha a dual-nand-ra gondolsz akkor az 12k (volt már 8k is de nem tudom miért vitték fel). Az rgh meg attól függ. Régi gépekre 6-8k újakra 10-12k, de ez függ a dash számtól is.
[LINK]
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
BukoTt: Áh értem azt hittem újonnan is lehet kapni 😃 amúgy mennyibe kerülne ez a mod rá?
0
0
0
0
Bukta avatar
Szanto Roland: Rgh-nak vagy jtagnak hívják. És ez nem az xbox hanem csak egy mod rajta. Olyan mint a flash, hogy nem alapból van rajta hanem el kell küldeni szervízbe és ott csinálják meg. De használtan kapni ilyet. Sőt Magyarországon csak egyvalaki csinál olyat is hogy dual-nand ami meg azt jelenti hogy van rajta egy kapcsoló és lehet váltogatni rgh mod és alapmód között szóval lehet multizni is 😀
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
Valaki tudna nekem adni valami infót arról hogy az melyik xbox amelyikre csak fölmásolni kell a játékot és játszol 😀 Mivel egy olyan xbox ot szeretnék vásárolni
előre is köszönöm a választ 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
frostwagen : A HDMI a legjobb csak nem minden monitoron van ilyen csatlakozó 😕
0
0
0
0
Erik94 avatar
GTA V-t hol tudok venni nagyon olcsoert és persze euróban? Mind 50 euroért van még 😲
0
0
0
0
frostwagen avatar
Nem tudom, hogy ez ide tartozik-e, de azért megkérdezném hogy nincs-e valakinek eladó Xbox 360-a? (esetleg ismerősének?) Mert ha lenne akkor írjon már nekem majd egy PM-et 😃 Jah igen, és NE legyen se flash-elt, se RGH-zott.

Lenne még egyéb kérdésem is:

Ha monitorhoz hozzá szeretném kötni az Xbox-omat akkor pontosan milyen átalakítót vegyek hozzá?
Mer olvastam én már HDMI, VGA, AV, meg még kitudja milyen csatlakozásúakat , de pontosan még nem tudtam leszűrni hogy akkor most melyik lenne a megfelelő...
0
0
0
0
Erik94 avatar
Én msot akarom megvenni a gta V-t xbox 360ra,de régi flash van benne meg minden régi xbox már,az mindegy nem?Attól mennie kell bármilyen nem flashelt gépen si nem 😆? igen rég hasznatam 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Ennyire kihalt ez a téma, hogy senki se tud válaszolni?
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
Sziasztok
Olyan problémával fordulok hozzátok hogy van egy Xbox 360 Fat konzolom és rajta a 2.0.15574.0 dashboard van és miután ráraktam a LT+ 3.0 akkor csak lejátsza a játékot mint egy filmet
A meghajtó Benq VAD6038 a típusa de van egy másik az meg Hitachi GDR-3120L 47
Valaki segítsen
Köszönöm előre is a válaszokat 😃
0
0
0
0
Abelsu avatar
valaki jön gta V? 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
A segítségeteket szeretném kérni. Kivel, illetve hol érdemes RGH-ztatni a gépemet? Zalaegerszeg környékén nem ismer valaki megbízható embert?
0
0
0
0
Coach avatar
Xbox Live tagsággal lehet csak többjátékossal játszani? Bocs ha hülye kérdés de még amatőr vagyok az xbox dolgokkal.
0
0
0
0
Slier avatar
Zsolttt1 : nézz szét szerintem jobban mert 4gb-os slimet találsz 40-ért

Bicike: már nem megy minden jaték simán lásd nfs most wanted, rengeteg rendőrnél akad a játék... + nézz meg mondjuk egy metro last light pc vs xbox összehasonlítást. A pc már most sokkal szebb mint a box. Sajnos régi hardver és muszáj nekik butítani a grafikát. Főleg a nex gen játékoknál lesz szembetűnő a különbség. Tudom mert nekem is van boxom.

Zsolttt1: Ha már konzolt akarsz venni az új játékokhoz akkor ps4 vagy xbox one az megint elég lesz vagy 5-6 évig, ha csak a régebbi játékokkal szeretnél játszani elég egy 360 vagy ps3

Ui: xbox 360 és ps3 nem minden játéknál adja le a 60fps-t csak a 30-at, de még attól simán fut 😀
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
Én is azon gondolkozom hogy veszek a xbox360-at..de én nem csak 1-2 játék miatt..számítógép meg marad netezésre aztán jól van. most láttam az 576-nál 70 ezerért xboxot fifa14 játékkal..gondolkodom hogy karácsonyra megveszem inkább azt..
0
0
0
0
Bicike avatar
2 játék miatt nem, főleg ha újan veszed a játékot, GTA V 14k és szerintem a Watch Dogs is annyi lesz. A konzol 50-60k, ami egyenlő 78-88k-val. Ennyi pénzből már lehet annyit újítani, hogy hibátlanul fusson minden.
Viszont, vagy éppen ezért még mindig megéri konzolt vásárolni, nem kell tökölni a telepítéssel, élsimításon kívül minden maxon van, stabil 60 FPS.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Úgy döntöttem hogy ahelyett hogy a PC-met fejleszteném veszek inkább egy Xbox-ot ami 55-60 ezerbe van.(A gép továbbfejlesztése több lenne)...
GTA V illetve Watch Dogs miatt szerettem volna a PC-t kicsit feljebb javítani viszont ma már egy xbox 360 olcsóbb annál hogy én a régi vasamat újítgassam.
GTA V és Watch Dogs miatt megéri megvenni ezt a konzolt? [url]http://www.***/jatekkonzol-c3154/microsoft/xbox-360-slim-250gb-p44821379/termek-leiras.html[/url]
Illetve miben jobb a PC az Xbox 360-nál?
0
0
0
0
Bicike avatar
TheWriter: igen, HDMI DVI átalakítóval rá tudod kötni, tudtommal azXBOX360-on nincs DVI csatlakozás.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Bicike Köszönöm a válaszod, némileg már átlátom a helyzetet! 😀 Igazából tervem az lenne, hogy egy Flash-eletlen XBox, eredeti játékokkal+Live, a gépem pedig elég lesz majd filmnézésre, és netezésre. Ellenben még egy olyan kérdésem van hogy a monitoromra rá tudom e kötni az XBox-ot? Acer A231H 23" (1920x1080) Típusú monitorom van.
0
0
0
0
Bicike avatar
TheWriter:
Előszőr is tényleg nagy megfontoltság kell, mire fofod használni, tényleg kell-e. Azt mindenképp tudni kell, hogy egy XBox nem helyettesít egy PC-t, persze filmet ezen is tudsz nézni.
Érdemes használtan venni, de előbb meg kell győződni, hogy volt-e valamilyen komolyabb hibája, esetleg RRoD hiba (3 led hiba) ilyen gépeket nem érdemes vásárolni, nagy a kockázati faktor.
FPS-t is nagyon könnyű irányítani kontrollerrel, hamar bele lehet jönni. Én azt tanácsolom, hogy XBox 360 Elite-et, vagy Slimet vegyél. Elite 120 GB, Slim 240GB, ellenben a Slimet tudod később bővíteni is.
Az XBox Live tulajdonképpen az XBox hálózata, hasonlóan működik, mint egy mobilnet, 6, esetleg 12 havonta lehet vásárolni, hogy internet legyen a készülékeden. Itt jön a bökkenő: flashselt XBoxokon nem tudod ktiválni a Live-ot, ellenben a flashelt XBox képes lejátszani a másolt játékokat. Flashre is költeni kell, évente, kétévente egy 8-as, attól függ, mennyiért flashelnek erre azért van szükség, hogy a legújabb másolt játékokat is felismerje a gép. Persze eredeti játékot továbbra is le fog rudni játszani, csak a Live lesz felejtős.
Található rajta USB 2.0 port is, ahova pl Pendrive-ot is tehetsz. Nem muszáj HD TV-re kötni, egy sima képcsövesen is szép képet ad.
A tárolásnál vigyázz, soha ne tárold állva, mindig fektetve tárold a hűtés érdekében, és lehetőleg ne zárt helyen. Hagyd szellőzni. Ha mindezeket betartod, nem lesz probléma.
Remélem, tudtam segíteni, ha bármilyen kérdésed lenne, írj nyugodtan.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Üdv. Némi segítségre volna szükségem. Mivel az én gépem már eléggé elavult, és az új játékokat már csak médium és low grafika keveréken tudom játszani 720p-ben, néha még úgy se, úgy döntöttem XBox vásárlására adom a fejem, de egy fikarsznit sem értek hozzá, szóval ehhez kéne némi segítség. Pl hogy egy FPS játék mennyivel lenne másabb egy XBox-on kontrollerel mint pc-n billü.+egér-el? (Pl: Far Cry 3) Valamint hogy megéri e használtam venni az XBox-ot, vagy inkább egy újra érdemes beruházni. Láttam vaterán 30.000FT környékén, 20 Gigásat, de nem igazán vágom hogy arra kb mi menne rá. Valamint ez az XBox Gold, vagy mi is a neve, ez mi jókat tud? Ha lehet akkor olyan válaszoljon, aki nem flegmán olyant ír hogy google a barátod, meg stb... szövegek. 😀
0
0
0
0
no avatar
Oké!😀
Köszi a gyors választ.
0
0
0
0
Bicike avatar
Újat kizárt, hogyy 30-ért veszel. Egy 4GB XBox 360 Slimet minden nélkül 40-45-ért tudsz már venni.
0
0
0
0
no avatar
Hali!😀
Egy normális xbox 360-at manapság mennyiért lehet már kapni?
(Láttam már neten de itt ilyen 50ezer környékén csak,viszont sokan mondták már hogy újat lehet már 25-30ba venni)
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ezt eddigis tudtuk,nem tudom ezek után ki vesz XOne-t..😊
0
0
0
0
bukta2 avatar
Érdemes elolvasni konzolosoknak! [LINK]
0
0
0
0
no avatar
ki akarok törni már a pc-sek közül..kell egy xbox nincs mese
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció