XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
dzsanni94 avatar
Braha írta:
Üdv / Sziasztok !
Nemrégiben hozzájutottam egy LT 3.0 -ás Xbox 360 slimhez.
Kérdésem merülne fel azzal kapcsolatban, hogy amikor letöltenék játékokat a Jtag féle játékok megegyeznek az LT 3.0 -val, azaz a flashelt gépekkel?
Ha nem azonos a két fogalom, akkor a Jtag mit jelent?
Esetleg a flashelt alapgépen lehet Jtag modosítást végezni (végeztetni).
Válaszotokat előre is köszönöm.


A Jtagos játékok nem működnek a flashelt gépeken a jtag lehetővé teszi hogy akár CD nélkül is elinduljon a játék ha fel van telepítve egy külső HDD-re és lehet Jtag-ot rakni flash-elt gépekre de a dashboard verziótól függ.
(Nem mindegyikre lehet rakni)
De van már RGH ugyan az szinte.
0
0
0
0
no avatar
Üdv / Sziasztok !
Nemrégiben hozzájutottam egy LT 3.0 -ás Xbox 360 slimhez.
Kérdésem merülne fel azzal kapcsolatban, hogy amikor letöltenék játékokat a Jtag féle játékok megegyeznek az LT 3.0 -val, azaz a flashelt gépekkel?
Ha nem azonos a két fogalom, akkor a Jtag mit jelent?
Esetleg a flashelt alapgépen lehet Jtag modosítást végezni (végeztetni).
Válaszotokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Szitasztok. Ha kiflasheltetem az xboxom akkor dash frissítés is kell? És kb mennyi ideig lesz elég a friss flash?
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
BukoTt írta:
Sziasztok! Az baj ha 3ledes abox és ügye ne ad képet se hangot és ha megnyomom a meghajtó nyitó gombját akkor nem adja ki a meghajtot akkor mst a meghajtóm is r ossz lett?

nem rosz a meghajtód csak a gép ami 3 led
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok! Az baj ha 3ledes abox és ügye ne ad képet se hangot és ha megnyomom a meghajtó nyitó gombját akkor nem adja ki a meghajtot akkor mst a meghajtóm is r ossz lett?
0
0
0
0
Adam996 avatar
pakai93 írta:
Múlt pénteken én is csatlakoztam a konzolosok táborába 😃
Nem rossz-nem rossz 😆


Ezt nem értem.
Ha lenne egy I7-es gépem rá se néznék egy xbox-ra 😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
Múlt pénteken én is csatlakoztam a konzolosok táborába 😃
Nem rossz-nem rossz 😆
0
0
0
0
patrikk911 avatar
sztetek vegyek xbox360 at?? milyen a grafika mert youtubon nem valami jó és én sztetem a grafikát😆😀 ezek a játékok kellenének bf3 cod 9 far cray 3 gta 5 vagy várjak a next gen konzolokra ? mert még az 1 év plussz nem 60 e be lessz hanem 130 e be (sztem)
0
0
0
0
juhika96 avatar
Sziasztok
Kiírtam BO 2-t
Átfuttattam abx-el kiírtam ImgBurnel ahogy kell.
Lt 3.0 van a boxomon.
De mikor rámentem a multiplayer részre a :This disc unreadable feliratot kaptam :/
Miért? Vagy hogy tudnám ezt megoldani???
Köszi!
0
0
0
0
Bl0ck avatar
molfer98 írta:
Hol lehetne olcsón rgh-tatni xbox 360 slimet? Olyan hely kéne ahol postával megoldható és van garancia 😀


Manapság semmit sem lehet olcsón....
PM-ben küldök 1 linket, nézd meg.
0
0
0
0
sachme avatar
azt szeretném kérdezni hogyha vennék 1 xboxot és van a géphez xbox kontrollerem akkor azt belehet kötni az xboxba?
0
0
0
0
Legolas24 avatar
Sziasztok
Van nekem egy RGH Xbox 360 Slim-em és nem akar bekapcsolni.
A zöld gomb zölden világít és azon kívül semmi mást nem csinál.
Valaki tudja mi lehet a baja?
0
0
0
0
molfer98 avatar
Hol lehetne olcsón rgh-tatni xbox 360 slimet? Olyan hely kéne ahol postával megoldható és van garancia 😀
0
0
0
0
DZSIJDZSIJ avatar
hector maio írta:
mlan0 írta:
Sziasztok.. akarok venni egy 360-at... és ha kíírók egy cd-t akkor beteszem és simán megy? vagy ki kell csipeltetni azt is mint a ps-t?


Előtte ki kell Flashelni


Hacsak nincs már ki Flashelve...
Milyen meghajtó van benne?
0
0
0
0
Adam996 avatar
mlan0 írta:
Sziasztok.. akarok venni egy 360-at... és ha kíírók egy cd-t akkor beteszem és simán megy? vagy ki kell csipeltetni azt is mint a ps-t?


Előtte ki kell Flashelni
0
0
0
0
juhika96 avatar
Sziasztok.
Segítsen valaki kérem! 😀
AC 3-at akarom kiírni xboxra, de 2DVD-s!
Ez úgy van, hogy az egyik dvd a single másik a multiplayer igaz?
Ha tudnám melyik-melyik csak egyiket kell kiírni?
Vaagy mind a 2-t muszály? 😀
Ha igen akkor azt hogy kel? Kiírom mind2-t az 1.dvd-t feltegyem vinyóra és utána 2. vagy hogy? 😀
KÖSZI!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Légyszíves fejezzétek be az offolást! Mert ebből az lesz hamarosan, ha így folytatjátok.
0
0
0
0
mlan0 avatar
látod tudsz normális lenni? ha akarsz... 😃 így jó?
0
0
0
0
mlan0 avatar
GokuTM írta:
mlan0 írta:
Sziasztok.. akarok venni egy 360-at... és ha kíírók egy cd-t akkor beteszem és simán megy? vagy ki kell csipeltetni azt is mint a ps-t?


Nyilván nem lenne nagy üzlet a Microsoftnak, ha simán lehetne másolt játékot futtatni 😂😊


Oké köszi 😃 látod tudsz normális lenni ha akarsz? 😃
0
0
0
0
mlan0 avatar
Sziasztok.. akarok venni egy 360-at... és ha kíírók egy cd-t akkor beteszem és simán megy? vagy ki kell csipeltetni azt is mint a ps-t?
0
0
0
0
Tuncike avatar
Sziasztok Tünci vagyok !
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ha leszedem a forza4-et azt hogy írjam ki dupla rétegűre?
0
0
0
0
no avatar
Azért mert az [url=http://www.***/xbox-360-xbox-360-jatekok-c-593_563.html]Xbox játékok[/url] széles válaszéka elérhető.
0
0
0
0
Bukta avatar
Hello nekem most az lenne a kérdés em hogy azbaj ha táp pirosan villogmert van egy 3ledes boxom de ha megcsináltatnám és akkor is pirosan villagna akkor új tápot kell vennem ja és nem nyilik a meghajtó se az a 3ledtől van?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
molfer98 írta:
djwarp írta:
Helló mindenki!😀
Honnan lehet letölteni XBOX360 játékokat és tenném pendrivre-ra és játszanák vele 😃 az xbox ki van flasheltetve😀


Ahhoz rgh/jtag kell :/

Pendrivre-ról már tolom a Sainst Row3-at szóval van 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
djwarp írta:
Helló mindenki!😀
Honnan lehet letölteni XBOX360 játékokat és tenném pendrivre-ra és játszanák vele 😃 az xbox ki van flasheltetve😀


Ahhoz rgh/jtag kell :/
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Helló mindenki!😀
Honnan lehet letölteni XBOX360 játékokat és tenném pendrivre-ra és játszanák vele 😃 az xbox ki van flasheltetve😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
molfer98: Kábelt nem kell, ugyanis nem lehet, egy adaptert kell pontosabban a neve Xbox 360 Wireless Reciever. Mivel nem sztem nem érdemes belinkelnem mert kicsillagozza ezért írd be ezt a recievert (teljesen) a google-be és már ki is don kismillió találatot. Árgépen ilyen 5ezer körül van, anno én is vettem és megérte, csak jóval drágábban 😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
Milyem kábelt kell vennem hogy a kontrollert rá tudjam kötni a gépre? 😀
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Xboxra tudnátok nekem ajánlani valamilyen jó játékot?? Pl. Resident Evil 5, Sillent Hill, Alan Wake... Ezekhez hasonlókat.. Lehet autós is, csak ne FPS legyen, azt nem olyan jó joystickkal játszani.. Előre is küszönöm.. :-)

De persze a külső nézetes horror-akció előnyben...
0
0
0
0
no avatar
Pisuka

Amennyiben Xbox360 slim-et veszel, akkor abban már beépített wifi van. Ha nincs net nem gond, tudsz játszani, csak a live-ot nem éred el, és nem tudsz multiba játszani. Igaz a multihoz gold előfizetés kell. Annyi hátrányod lesz még, hogy a játékok archimenteket oldanak fel a live-on keresztül, ez net nélkül kimarad...
0
0
0
0
Pisuka avatar
Srácok!Xbox 360 vásárláson töröm a fejem és pár dolog nem világos!Úgy tudom,hogy az ujabb változatok már beépitett wifivevővel vannak szerelve?A másik,hogy állandó internet kapcsolat kell a box-hoz, vagy cak a netes játékokhoz és a frissitésekehez?Úgy értem ha nem akkarok neten játszani akkor net nélkül csak bekapcsolom és mehet a game.Mert én is unokatesomtól veszem a netet usb vevőn keresztül de csak akkor tudom továbbitani a jelet ha be van kapcsolva a gép.
0
0
0
0
gisti avatar
van valakinek x-box 360-on BBC2 ? mert én most kezdtem nem rég vele játszani sööt conzolon is most kezdtem nemrég 😀
0
0
0
0
no avatar
BukoTt írta:
köszi mà azt hittem nincs is rá
és tudna valaki linket adni hol vannak magyarosítások?


magyarítások:
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Sztetek különvegyem meg(alapgép,bf3 premium edition,live12hnap,hdmi kábel) vagy együtt h lenne az olcsobb??
0
0
0
0
Bukta avatar
köszi mà azt hittem nincs is rá
és tudna valaki linket adni hol vannak magyarosítások?
0
0
0
0
no avatar
gears of war sorozat, Forza... van még egy pár, csak utána kell nézni
0
0
0
0
Bukta avatar
vannak olyan játékok amire van magyarosítás?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
K3nzor írta:
djwarp írta:
Ha Flashelt az XBOX-om akkor milyen formátumba kell letölteni és milyen DVD-re kell kiírni hogy mennyen?😊

[LINK]

Köszi szépen 😉
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Ha Flashelt az XBOX-om akkor milyen formátumba kell letölteni és milyen DVD-re kell kiírni hogy mennyen?😊
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
patrikk911 írta:
Igen


csatlakoztats a hdmi kábelt a konzolhoz és a tv-hez berakod a singel player DVD elindítod és megkérdezi majd.
0
0
0
0
SnileZ avatar
Gondolkoz xbox360 vásárláson, de nem tudom ,hogy érdemes-e már. A következő xbox/ps generáció mikorra várható? Mert ha a közel jövőben akkor tuti nem veszek.
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
patrikk911 írta:
Hdmi kábellel a bf3 grafikája szebb lesz?
És a hd textura packot hogy kell feltelepíteni (250 gigás a box)


a játék eredeti?
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Hdmi kábellel a bf3 grafikája szebb lesz?
És a hd textura packot hogy kell feltelepíteni (250 gigás a box)
0
0
0
0
juhika96 avatar
dzsanni94😃e honnan frisssítsek? Elvileg tökéleteesen működnie kellene! 😀
Nem is akarok frissíteni agyon nehogy elrontsak valamit! :/
De ez engem nagyon idegesít hogy kiírja ezt a fifa...
0
0
0
0
gisti avatar
na végre meg van a box 2 nap és jön még 2 game most addig tolom a forza 4 et 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció