XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
feher-adam1989 avatar
Üdv!

Van egy XBOX 360 konzolom, 2008-as, Falcon v2 alaplapos és LT+ 3.0 flashelt. Magánszemélytől vettem használtan márciusban. Ennyit tudok róla amennyit az imént leírtam. Tökéletesen visz minden írott játékot, Verbatim lemezekre írom ki őket. Próbáltam Maxellre is mert az olcsóbb, de nem olvasta be a gépezet. Az eladó elég megbízhatónak tűnt és azt mondta hogy nem lesz piros ledes! Szeretném elhinni, hogy így van. De! Lehet hogy még hűtés módosított is a konzolom?? Abból gondolom, hogy kikapcsolás után még 15-20 másodpercig van hangja a konzolnak! A kép eltűnik, de még hallani hogy nem állt le teljesen! Kérem valaki hozzáértő segítsen, hogy most ez mit jelent! Elvileg ha tényleg hűtés módosított akkor nem fog túlmelegedni és akkor a piros ledes meghibásodás kizárva??? Köszönöm, ha valaki tud segíteni!
0
0
0
0
💬 4
Arthur Morgan avatar
@feher-adam1989: Igen nagy valószínűséggel hűtésmódosított. A Falcon alaplapok megbízhatóbbak mint a Xenon vagy Zaphyr alaplappal szerelt x360 konzolok, viszont a Trinity és Jasper alaplappal szereltek a legmegbízhatóbbak ilyen szempontból. Ha értesz hozzá akkor én a helyedbe azért újra pasztáznám a konzolt, és akkor mindent megtettél az optimális hűtés érdekében.
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
@Arthur Morgan: Köszönöm szépen a választ! Nem értek az ilyen szétszedős dolgokhoz, szóval inkább így hagyom. :) Jövőre szeretnék váltani One S vagy One X-re! Addig meg eljátszogatok ezzel. :)
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@feher-adam1989: Ha jövőre tervezel váltani akkor igazából már nem nagyon ajánlom a One X-et, a One S-t meg végképp nem. Mivel egyrészt nem tudni meddig lesz támogatott a konzol játékfelhozatal szempontjából, másrészt meg a használt piacon résen kell lenni, hogy 60 környékén kifogjál egy One X-et mert talán annyit megér. Ha nem fontos neked a játékok beszerzése fizikális formában akkor a Series S az aranyközépút. Nextgen élményt kapsz, bevagy biztosítva jó pár évre, élvezheted az újonnan megjelenő játékokat stabilabb és magasabb képkocka számmal "réjtrészing" és hasonló finomságok stb. AaronKeener fórumtárssal heteket beszéltem a témában mert én is hasonló cipőben jártam mint te, de végül az ő szavai meggyőztek amit tapasztalt mint Series S használata során. 100 ezer forint környékén PC fronton az életbe nem kapsz olyan vizuális megjelenítést, játékélményt mint amit a series s tud nyújtani.

Spoiler!
One X vagy One S-t abban az esetben vegyél ha tényleg nagyon jó áron kínálják. :)
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
@Arthur Morgan: Köszi! Szerintem megelégszem a One X-szel is. Van a városban egy bolt ahol rengeteg használt és persze új játékot árulnak hozzá tűrhető áron. Meg persze vannak x360 játékok amik futnak One-nal is. Azok meg még olcsóbbak ugye. :)
0
0
0
0
xymano avatar
Spoiler!
https://konzolozz.hu/e107_plugins/faq/faq.php?0.cat.59.205

Itt találsz rá programot, hogy át tudd alakítani iso ra
0
0
0
0
feher-adam1989 avatar
Köszi szépen! Már találtam pár játékot a gamestorrents-en!! De mit jelent az hogy region free? Sok játéknál írják.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Rajtam kívül más is használja 2021-ben ? 😆 Én pusztán a kinectes party játékok végett szereztem be egyet használtan. 😆
Kipróbáltam rajta a GTA IV-et hát. PC után picit kiégett a szemem az első pár küldetés után. Nagyon mosottak a textúrák érződik, hogy nem 60fps-el fut a játék. Pedig anno PS3-ra szereztem be legelsőre és akkori szemmel meg csak ámultam milyen ***án fut 😆
0
0
0
0
💬 5
X9K338DA avatar
@Arthur Morgan: Pedig még jobban is fut X-en, mint PS3-on. Amúgy igen, még mindig aktív használatban van.

https://gepig.com/cnook/51395cn_82414_94815.jpg
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@X9K338DA:
Pedig még jobban is fut X-en, mint PS3-on
Látod változnak az idők, mindjárt rá is nézek egy összehasonlító videóra.

360-on mit tolsz mostanában ? 😆
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@Arthur Morgan: Forza Horizonozok, az első rész. Valahogy mindig kimaradt, aztán a MS leszedte a store-ból, a boltokból eltűnt, a használt ára az egekbe szökött, de nem rég találtam egyet jó áron és le is csaptam rá.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@Arthur Morgan: Sosem volt konzolom, de pár 360E-vel már kockultam. Szerintem tök jó.
0
0
0
0
xCube avatar
@Arthur Morgan: Nálam ott pihen a TV alatt a PS3 és két origi XBox mellett. Túlzás lenne azt állítani, hogy rendszeres használatban van, de azért néha beröffentem, elsősorban konzol exkluzívok miatt.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
Sziasztok,megéri venni egy ilyen konzolt? Nekem még sose volt konzolom,de láttam hogy azért elég jó áron adják a 360-t használtan. És hát megmondom őszintén GTA V illetve hasonló játékok miatt kellene. Nem mostanában lenne a vétel,csak kérdezem,hogy szerintetek beruházzak egy ilyenre?
0
0
0
0
💬 4
carl18x avatar
@Zsoltiv0: Nem igazán, a GTA 5 Xbox 360-as verziója elég fapados. Jobban jársz ha a pénzt amit xboxra költené inkább a géped fejlesztésébe invesztálod. Jobb Kártya, több ram.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Zsoltiv0: Megéri , viszont akkor már RGH-s chippltet szerezz be. De 38 környékén már rálehet bukkanni FAT szériás ONE-ra is amin a GTA V sokkal jobban néz ki és jelenleg is jönnek rá ki frissítések, nem beszélve a gamepass előfizetésről ami szintén egy rahedli játékot kínál pár ezer forintért egy hónapra.
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@Zsoltiv0: Ez egy olyan konzol, amit már 8 éve leváltott a jelenlegi generáció, illetve egy hónap múlva jön a következő. Ez már lassan retro konzolnak fog számítani.
0
0
0
0
xCube avatar
@X9K338DA: Ez tény és való, viszont nem egy rossz konzol beszállónak, ha az illető nem tervez online játszani.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sziasztok ! Érdeklődnék, hogy egy RGH-s Xbox 360 Slim 500gb konzol + kinectet mennyiért lehetne még eladni? Vagy mennyit érhet ténylegesen a piacon jelenleg?
0
0
0
0
💬 3
no avatar
@Arthur Morgan: Én olyan 40-50k között mondanám, jelenleg is ekörül adnak/vesznek hardverapro-n.
Spoiler!
[url]https://hardverapro.hu/aprok/keres.php?stext=xbox+360+kinect&county=&stcid=&settlement=&stmid=&minprice=&maxprice=&company=&cmpid=&user=&usrid=&selling=1&buying=1&stext_none=[/url]
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@LordSzalko: Köszi az infót, mert épp egy ismerősöm szeretné meghirdetni a sajátját. Aztán megfordult a fejemben, hogy kinect végett lehet nem lenne rossz ha éppen nálunk vannak ismerősök akkor azoknak a gyerekei tudnának kinectezni ami szerintem jó móka néha. De az árával kapcsolatban se én se ismerős nincs tisztába. Köszi a linket 😀
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@Arthur Morgan: Én is kb 35-55k közé tenném, állapottól, telepített játékoktól, tartozékok és állapotuktól függően 😃
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hali!
Hogy tudnám a G27-em használni Forza Horizon 2-höz?
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Kosz Infernodate a segítséget. 😀
Szevasztok.
Eléggé ki van halva ez a fórum ahogy látom. 😀
Megérkezett múlt heten az xbox 360 e konzolom. Beszerezték hozza a Gta 5-öt es a Crysis 3-At mindkettő eddig nagyon jól teljesít ahogy a konzolom is.

Valaki nem tudja esetleg hogy a wolfenstein the ne ordert honnan a fenebol tudnám megrendelni? 😃
Ugyanis ez a következő játék amit megakarok venni de basszus sehol nem találom ahol lenne raktaron. 😀
0
0
0
0
💬 4
InfernoDante avatar
@CoDMW3: Magyar oldalon nem találtam, de amazonon van, elég jó áron, teljesen új a játék. Van használtan is természetesen olcsóbban ugyanott. 😉
[url]https://www.amazon.com/Wolfenstein-New-Order-Xbox-360/dp/B00CPKUV7K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1500029772&sr=8-1&keywords=wolfenstein%2Bthe%2Bnew%2Border%2Bxbox%2B360&th=1[/url]
0
0
0
0
hashimoto avatar
@CoDMW3: Esetleg Marketplace-n megveszed 😃
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
@hashimoto: Köszi ismét a gyors reagalast. 😉

Az a baj hogy Amazonon néztem es basszus csak kb 5000 maga a játék de van ott egy szöveg miszerint hazánkba nem szállítják. Akkor ez is kilőve?

Használtam meg nagyon nem akarok venni semmit sem. Nem hiszem el hogy pont ebből a játékból nincs sehol.
Végső elkeseredesemben szerintem rairok azokra a webaruhazakra ahol fel vannak tuntetve ( csak ugye raktároz nincs ). Hogy esetleg külső raktáron van–e vagy valami csoda folytán nem találnak e egyet. 😃

Szerk. : Na minden ismertebb weboldal után raakadtam egy game tech nevezetű shopra. Itt elvileg van raktaron. Azért rájuk irok mi a helyzet 😀 Mondjuk erről a shoprol meg nem hallottam úgyhogy alaposan utána nézek. 😉

Ti csapatjatok meg 360-on? Vagy csak en vagyok ennyire ősember hogy most vettem életemben először konzolt akkor is múlt generaciosat. 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@CoDMW3: Magyarország is ott van szállításnál amazonon.
Game techet nem ismerem én se.

Én is decemberben vettem egy xbox 360-at (nem izgat hogy elvault vagy nem, a játékok is viszonlyag azok amik érdekelnek 😃😉, engem amik érdekelnek csak arra vannak, a fele komapitibilis cask a ONe-nal, így nem mostanában váltom le, multiért nem fizetnék soha, így előfizetésem nincs, de amúgy se szeretek multizni... Én elvagyok azzal a pár játékkal amim van, ami kijött PC-re azt ott tolom, ami 360-ra, azt meg ott. Én am a Dragon Ball Raging Blasteket, Prototype 2 Collectorst, Dante's Infernot, Gearseket toltam, de az Army of Two meg a Forza széria is érdekel más nem nagyon. 😃

Legtöbb Xbox ONE-os játék amúgy is kijön PC-re, így max akkor vennék ONE-t, ha nagyon drága lenne a hardvereket cserélni a gépben, vagy már nagyon unom hogy minden újrarakás után más hibája van. 😆
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
InfernoDante avatar
@CoDMW3: Nincs szükség hozzá internetkapcsolathoz.
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
@InfernoDante: Köszi a gyors választ. 😀
Csak azért kérdeztem mert sok embertől hallottam hogy kell hozza. Valami fiókot is létre kell hozni anélkül nem lehet majd játszani meg hasonlók. 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@CoDMW3: Létre lehet hozni offline is egyet. Azoknak biztos nicns boxuk akik mondták. 😆
Nekem most is van, sose dugtam rá netre, működik rendesen.
0
0
0
0
szekereskata avatar
Sziasztok srácok!

Tudtok esetleg olyan oldalt, ahol olcsóbban tudnék rendelni vezeték nélküli kontrollert? Vagy nem éri meg ilyesmivel próbálkozni? Esteleg van valakinek tapasztalata valami ilyen unofficial cuccal kapcsolatban?

Szeretnék venni egyet, mert a régi nem működik, de nem szeretnék rá annyira sokat költeni.

Vagy ha esetleg tudtok ajánlani olyat, aki tudja javítani. Szerintem az elem csatalakozásánál lehet a gond, de nem vagyok benne biztos.

Köszi a segítséget!
0
0
0
0
visor261 avatar
Ea acces kóddal tudok windowson is játszani vagy csak boxon?
0
0
0
0
hashimoto avatar
MrSato: Volt szerencsém pár napig fat-hoz, 3ledes volt, "megjavítottuk" de pár nap múlva meg is halt. Tehát, Én is a Slim és E-ben gondolkodom, de max. 25e-ig.
0
0
0
0
OtasRm avatar
BenceSzilvagyi - 40e től akár 60e ig, attól függ hogy hány gb osak, meg hogy az eladó mennyit akar rajta nyerni, ( mert akik rgh zásal foglalkoznak, akadnáluk olyan hogy akkora felárat raknak egy nagyobb vinyóra hogy az hihetetlen) persze olcsóbbam is lehet venni csak szerencse kel. Én még 46e ért vettem 250gb osat hardverapróm, nézz szét ott, és csak E-t vagy slimet vegyél.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hali! Rgh-s 360, használtan, mennyiért kb.? Sajnos netről vásárolni nem tudok. :/
0
0
0
0
FireCube avatar
Piero: Olcsó utalás arra, hogy vegyél új konzolt. (Direkt butítják már 360-ra a játékokat, közben a konzol az bírná)
0
0
0
0
InfernoDante avatar
kmetovics: Igen, ha kihúzod normális hogy villog, de meríti az elemet, szóval azt mindig vedd ki belőle ha nem használod.
nindzsa: Akárhol tudsz venni, xbox live-en is, vagy bármelyik konzolboltban.
0
0
0
0
Puffin avatar
Sziasztok!
Valaki tudja az miért van hogy X360-on Fifa 16 alatt sokszor nem látszik a labda?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Tudna nekem ajánlani rendőrös játékot.GTA-n kívül.Lövöldözős,mászkálósra gondoltam.
0
0
0
0
no avatar
hello novemberben vettem egy xbox 360E-t kaptam hozzá egy hónap ingyen gold taqgságot... az lenne a kérdés hol tudok gold tagságot váltani/venni/rendelni? előre is köszi
0
0
0
0
kmetovics avatar
Na megvan a wireless controller is. Mükszik a vezetékessel együtt is 😀
Csak egy dolgot nem értek. Hogyha kihúzom a vevőt a gépből, akkor a controller még mindig villog. Néha gyorsabban, néha lassabban.
Vagy annak villognia is kell? Nem fog fogyni úgy az elem?
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Ma játszottam a Forza Horizon 2-vel. Meg tudom érteni, ha valaki konzol párti 😆 Ilyen jót már rég autóztam.
Valahogy a GTA5 is összeszedettebbnek tűnik konzolon.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Patkos2: Igazából megint azt kérdezném meg, amit jó régen (1éve) kérdeztem meg, csak azóta elfelejtettem utánanézni.

HakuDragon: rendben. Kössz 😀
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Van hogy 2-3 nap múlva válaszolnak csak.
0
0
0
0
kmetovics avatar
De jó, h a Konzolvilágosok nem tudnak válaszolni a kérdésemre 😞
Én is egy controller-hez való kérdést tettem fel nekik még tegnap délelőtt, és azóta semmi.
Pedig biztos, h jó címre küldtem el nekik a levelet.
0
0
0
0
Denes Ferenc avatar
valaki tudja hogyan kell xbox 360 controllert csatlakoztatni notebookhoz [img][img][img]http://nxeassets.xbox.com/shaxam/0201/44/d0/44d0df6f-00c9-4ebe-a427-13ed6306a184.PNG?v=1#wireless-receiver-topc-m-m.PNG[/img][/img][/img]
olyan micsoda nélkül simán csak kontroller és notebook
0
0
0
0
bukta2 avatar
Hmmm, Ez jól hangzik 😃 Hajrá

" Phil Spencer Twitter bejegyzése szerint november 9-én lerántják hivatalosan is a leplet az első 100 játékról amely játszható lesz Xbox One-on a november 12-én esedékes rendszerfrissítés telepítése után. "
0
0
0
0
matyosowski avatar
sziasztok!


Tesóm akar venni egy XBOX-ot karácsonyra ajándék lenne a barátjának. Rajtam keresztül érdeklődött de megmondom az igazat nagyon nekem sincs semmi lövésem a dologról. A kérdés adott. Milyen XBOX-ot érdemes venni (használt piacról jönne)? azt tudom hogy talán a Slim-es a tuti ezen felül nekem más tudásom nincs a konzolról. Remélem ti tudtok majd segíteni, fontos lenne : ))

ÜDV
0
0
0
0
Sonymeans avatar
PS3-on azért szűnt meg néhány játéknál a multiplayer mert Gamespy szervereket alkalmaztak a fejlesztők. Amióta lekapcsolták, nagyon sok játék maradt online mód nélkül.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak az alacsony fps miatt kell aggódni. Na azt viszont nem szeretem mikor bizonyos részeknél csak 15 fps-sel megy egy adott játék.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én azért szeretem a konzolt, mert van sok jó exkluzív cím + van osztott képernyő kampánymódok. Az online coop nem olyan, mint a split screen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pedig jó, ha van egy a PC mellett. 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Van dual boot vagy mi, ez ilyen kapcsoló, hogy az RGH/Flash vagy rendes mód között tudj a bekapcsolás előtt váltani. Még régebben olvastam, nem biztos, hogy így van, de így emlékszem.
Mondjuk soha nem akarok konzolt, szóval nem is érdekel.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
RGH esetében nem lehet online játszani, viszont lehet külső, ill. belső HDD-ről futtatni játékokat.

Ha meg Flash-eled a gépet, akkor meg lehet online játszani, viszont csak eredeti, vagy másolt lemezről lehet futtatni a játékokat, a külső, belső HDD kiesik tört játékoknál. Tehát ilyenkor még ki kell írni az ISO fájlokat egy dupla rétegű DVD-re.

Nekem ez így jött le, bár még nem volt Xbox 360-am.
0
0
0
0
no avatar
akkor olyan nem kell. köszi. na pont az ilyenek miatt kérdeztem meg inkább. akkor szóval az E tipust érdemesebb megvenni?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Igen. Mindent tudsz rajta futtatni. csak az online szolgáltatások esnek ki.
0
0
0
0
no avatar
az RGH az modositott gépet jelent?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Milyen fajta Xboxot tervezel venni? Slim, Fat, vagy E típust? Fatnál érdeklődj hogy milyen alaplap van benne, a három ledes mizéria miatt. Slimnél már nem fordul elő annyira. E típusnál meg elvileg teljesen megszűnt ez a probléma (Nálam vagyis napi 5-6 órát megy folyamatosan és nincs baj a hűtéssel). Valamint RGH-s vagy sima boxot szeretnél? Ha multizni akarsz akkor ne vegyél módosított gépet.
0
0
0
0
no avatar
haasznált xbox360 at akarok venni( boltban) mire kell figyelni hogy ne csesszek rá?
0
0
0
0
xymano avatar
Helllo
Nekem az lenne a kérdésem, hogy egy lt2.0 ás box on lehet valahogyan pandrive-ról játszani vagy a hdd-ről, mindenféle képen kell az rgh?
És ha igen akkor azt meg lehet úgy csinálni itthon, hogy nem szedem szét a boxot hanem valami programmal? lemezről vagy pandrive ról?
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Ja értem, köszönöm! 😃
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Sziasztok. El szeretném adni az xbox 360 konzolom, és az lenne a kérdésem, hogy mi történne a profilommal és az online vásárolt játékaimmal?
0
0
0
0
Titan Killer avatar
terepmintaHun:Gondolom a többit elfoglalja a rendszer stb.
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Sziasztok 😀 nem tud valaki adni egy profilt amin van licens (nem a fo profil ) es van rajta par jo jatek amit leszedhetek 😜 cserebe enistudok adni profilt es egy egy napos liveot 😜 (ha adsz es atraktam csak megvaltoztatod a jelszot es nem tudok tobbet hozzaferni persze nincs rossz szandekom) koszi sziasztok 😀
Ha nem tudsz segiteni de szivesen jatszanal bf3 vagy cod bo2-t jelolj be nevem iLyyam
0
0
0
0
kmetovics avatar
Köszi szépen a választ 😀
És amúgy nem kell hozzá feltenni vmilyen programot, mint a vezetékeshez?
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nem tudjátok, ami fent van Xbox 360 Controller for Windows (black) az 576 oldalán, az vezetékes vagy v.nélküli?
0
0
0
0
kmetovics avatar
Ha nekem van egy vezetékes és egy v.nélküli joyom pc-hez, akkor az egyik nem üti ki a másikat?
Mert gondolom a mind2-höz fel kell tenni egy programot és nem akarom, h vmi hibát írjon ki.
0
0
0
0
MFeri4615 avatar
Sziasztok.
Jelenleg azon gondolkodom hogy szeretnék venni egy xboxot vagy egy ps3-at. Olyan 60ezret tudnék rákölteni. Néztem hogy a drágábbaknál csak a tárhely különbség miatt drágább. PL: 60ezer egy 12GB-os , és 100e körül pedig 500gb. Ez mit számít ? És ha vennék akkor úgy szeretném hogy valamivel flashelni vagy nem tudom , úgy megcsinálni hogy vigye az írott játékokat, de viszont ne roncsolódjon. Ezt valahogy vagy valamivel meglehet oldani ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
PS4 135k újonnan.

PS3 újonnan 80k

Használtan vettem 35k-ért a PS3-at (PS2 kompatibiliset, a slim/superslim egyáltalán nem kompatibilis a ps2-es játékokkal).

Használtan a PS4 meg 100k. S akkor még nincs rá játékod. Újonnan egy játék majdnem 20k. Szóval azt is használtan kell nézni logikusan.
0
0
0
0
bukta2 avatar
xbox 360

[url]http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_2?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=xbox+360&rh=i%3Aaps%2Ck%3Axbox+360[/url]

Xbox one

[url]http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Xbox+one[/url]

A PS-t inkább nem is hozom fel ott még 100€ különbség sincs az új és a régi konzol között és a ps 3-as csak 320gb os, az 500-asnál kb 70-75€ az árkülönbség. szal ha valaki régi konzolon töri az agyát csak is használtan vegye, űgy oké akkro azt mondom úgy megéri de újan már inkább új konzolt éri meg jobban azon is van sok új játék ingyen illetve csökkennek ott is az árak ! 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Milyen programmal lehet kiírni ISO fájlos XBOX360-as JTAG/RGH játékokat? 😀
A választ előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció