XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Hát szerintem ez hülyeség. Aki végigjátszaná az összes olyan címet, ami érdekli/érdekelte a konzol teljes pályafutása alatt annak jobban megérheti most, mint anno. Igaz már nem olyan menő, nem olyan friss, de mégis jóval olcsóbb most egy előző generációs konzol, mint a megjelenésükkor voltak.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem azért nem rossz vétel egy PS3. Főleg olyanoknak, akik ki akarják próbálni az exkluzív címeket. Akkor meg pláne megéri beruházni egyre, ha PS2 kompatibiliset vesz az ember.
0
0
0
0
bukta2 avatar
LemonMan Azt nyilatkozták a "nagyok" még anno hogy 2016-ig biztos jönnek rá még játékok. Szóval lehet hogy még utána is jönnek, de én nem vennék már régi konzolt... de ez én vagyok.
0
0
0
0
LemonMan avatar
Sziasztok! Nemrég hallottam hogy az XBOX 360-ra kb. 1 év múlva, nem fognak új játékokat gyártani!Szóval aki most akarja megvenni annak nem ajánlóm, hanem csak az XBOX One-t! PS-nél szint úgy van! 😕
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Azt hallottam,hogy nem kell megvenni drága pénzért az XBOX360-hoz tartózó HDD-t,hanem elég neki egy 2.5-es Laptop HDD is,hisz ugyan ott van a csatlakozója,meg persze pénztárcát is kímél 😀 Ez tutira biztos,mert akkor vennék egyet 😀
0
0
0
0
izirajder avatar
Sziasztok.

Xbox 360 konzolon játszanék veletek online.
Akit ez érdekel küldjetek felkérést nyugodtan. Xbox Live nevem: IziRajder25
Játékok amikkel játszom: GTA 5, NBA 2K15, Far Cry3, Crysis3, Forza Horizon, Battlefield 3, Call of Duty MW3, AC 4 Black Flag
0
0
0
0
Neo1989 avatar
"Erre a konzolra még hány évig várhatóak játékok?"

Pontosan 2016-ig
Am nekem van 360-om és teljesen elégedett vagyok vele a kontrollere messze a legkényelmesebb eszköz amit ember az utobbi évtizedben kifejlesztet.
Mindenhez jó igazából csak az FPS-t kell szokni pár óráig.
De ennyi én már kijátszottam rajta sok mindent 😀
0
0
0
0
xXDawSonXx avatar
De én nem is akarok új játékokkal játszani nekem elég a Far Cry 3 stb
0
0
0
0
Bukta avatar
Azt hiszem 2016-ig jönnek ki még.
0
0
0
0
xXDawSonXx avatar
Erre a konzolra még hány évig várhatóak játékok?
0
0
0
0
cey85 avatar
Köszönöm a gyors választ. 😀 Közben beszélek egy ismerősömmel és ő meggyőzött, hogy a PC-ém még jó lesz egy ideig ne kapkodjam még el a box vásárlást. Pontosan tisztában vagyok a gépem kapacitásával csak elkapott a hév venni egy box-ot 😀 A válaszoddal pedig választ is adtál mindenre amire kíváncsi voltam. Köszi még1x
0
0
0
0
ddkk22 avatar
cey85
Mivel pct nem akarod fejleszteni és one-t se akarsz venni, akkor csak annyi a kérdés hogy jönnek-e a 360-hoz játékok, egy darabig még biztos fognak, de hogy meddig azt nem lehet tudni. Nekem is van xbox 360 megvan csinálna rajta az rgh+újrapsztázás+hűtésmódosítás és ha ki van rgh-zva akkor bármekkora laptop vinyot felismer a gép, xbox360+rgh+újrapaszta+hűtésmódosítás+1TB vinyó így összesen került 84ezerbe.
Ha megvan a rgh utána már csak letöltöd a játékot, god32-vel átkonvertálod, rárakod egy usb-re bedugod a boxba, átmásolod a vinyóra és játszol. Így nem kell megvenned a játékot, de így nem tudsz online játszani. röviden ennyi. De olvasgass utána.
0
0
0
0
cey85 avatar
Sziasztok! Szeretnék egy XBox 360-as Slimet venni de nem tudom eldönteni, hogy jó választás-e? Úgy értem, hogy nem 1 évre kéne hanem hosszabb ideig használnám. A játékok terén megéri még 360-at venni? Igaz ONE-ra nincs lóvém így más nem is jöhet szóba. Mert a PC-ét nem nagyon akarom fejleszteni mert abból kijönne majd egy ONE később ha fejleszteném. De ezt akarom elkerűlni a sok pénz "kidobást". A kérdésem az, hogy jó választás venni még 360-at? Jönnek még hozzá játékok majd 4 év múlva is? Köszi a válaszokat mindenkinek!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
XBOX360 Slimhez keresek 250 vagy 320GB-os HDD-t!
0
0
0
0
DonnieD avatar
Xbox Live: Xbox 360-ra jelenleg a Crysis első része 448 Ft, Need For Speed Hot Pursuit 889 Ft, Gold előfizetés nélkül.
0
0
0
0
OtasRm avatar
Csaóka, fifa 15 ben, hogyan állítsam magyara a nyelvet, persze leszedtem a hozzá tartozó fájlokat, csak nem tudom hova rakjam...(rgh-s a box).
0
0
0
0
Sonymeans avatar
sziszke22: ha jól emlékszem Június óta a böngésző, Youtube stb, Gold előfizetés nélkül is működik. Ha továbbra is szeretnél multiplayeres játékokkal játszani akkor igen újra elő kell fizetni a Gold-ra.
0
0
0
0
HUNSzili86 avatar
olyat szeretnék kérdezni,hogy ha szept. 2-n lejár a xbox live tagságom,akkor nem enged majd nettezni tovább,mert nincs pc/laptopom,hogy azon böngészek majd....
gondolom ami játék multiplayeres volt az biztos,hogy csak új xbox live tagsággal fogom majd tovább használni?!
választ előre is köszönöm!
0
0
0
0
Adam996 avatar
Köszi a választ! 😀
0
0
0
0
no avatar
Hector maio: igen, minden ugyan az lesz, mint volt, semmit sem kell csinálnod. Beteszed a DVD-t, aztán mehet a kockulás.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Kit lehet felvenni barátnak? 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem ezt kérdezte.

Az érdeklin, hogy vett Xbox live előfizetést, s azt tudja-e használni gépen is.
0
0
0
0
Adam996 avatar
nesteaa Ezt még is hogy érted? Hogy lehete Xboxot, meg PC-t is tartani egyszerre? Persze hogy lehet ha a pénztárcád engedi. Én is így csinálom, bár az én gépem inkább már csak internetre elég. 😃
0
0
0
0
nesteaa avatar
üdv. Szerintetek az Xbox360 és a gép összeegyeztethető? Xbox-ra most vettem live-ot 1 éveset, gépet meg majd most veszek. Szerintetek 1x a 2-t lehet? Xboxon csak fifázom
0
0
0
0
Adam996 avatar
djwarp: Próbálkozz itt [LINK]
Itt biztos válaszolnak. 😃
0
0
0
0
KERKO avatar
Én csak arra válaszolok, amit tudok mivel nem vagyok nagy x dobozos így nem akarok hülyeségeket írni.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Az én kérdésemre senki nem válaszolna 😆
0
0
0
0
KERKO avatar
hector, elvileg van egy olyan mappa, hogy saves abba a régi mentéseidet berakod..(mondjuk PC-s vagyok ez csak egy tipp) esetleg nézz róla videót
0
0
0
0
Adam996 avatar
Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem. Régen megvolt nekem a GTA V végigjátszottam majd meguntam és eladtam. Most viszont úgy döntöttem megint elkezdenék vele játszani megvenném újból a játékot használtan, és az lenne a kérdésem ha megveszem és beteszem a CD-t akkor a régi mentésem meglesz benne vagy kezdhetem előröl megint végigjátszani? a mentést nem töröltem le még mindig rajta van a pendrive-omon szóval minden ugyan az csak másik CD-ről futtatnám a játékot. Szóval a mentésem meglenne? Válaszod előre is köszi, és bocsi ha nem túl érthetően írtam le.
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Ha Buldozer gépre gondolsz akkor megéri.Gépet ugy is kell már fejleszteni mert nem sokk mindenre lesz elég az a gép.Már most ilyen gépigények vannak 4 magos proci, 2 giga videokartya,8 giga ram.En is ezért vettem ps3-at.MEgéri elcserélni.
0
0
0
0
Zeroxx avatar
hát a számítógépem megéri el cserélni egy ilyen xboxra amit leírtam 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A gépét akarja elcserélni.
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Hát az is számít hogy mekkora a hdd-je a xbox-nak.De kinectel kb 60-65k forintért mennek használtan.Ugye a 20 darab játék dob rajta meg a 2 kar.De néz csak a vaterára aki 70k akar kapni a konzolért senki se vesszi meg.Igy kb minenel egyut 65k ér.
Ja és jó lenne tudni mire akarod elcserélni.
0
0
0
0
Zeroxx avatar
Hali mennyiért mennek az xbox 360 kinectel együtt ? és megéri a gépem xbox 360, kinectel,20dbjáték 2 karra elcserélni?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
JTAG/RGH-s xbox360-on,hogy lehet azt megcsinálni,hogy egyből bejelentkezzen a saját profilunkba? Mindig belépett amikor indult a konzol,de most saját magamnak kell belépni minden játék előtt...
0
0
0
0
lumosnina avatar
@Coach: En nemreg vettem X-BOX 360 E gepet. Nagyon nem bantam meg. Sok jatekkal tudok jatszani ami PC-n nem ment. Nem bantam meg, mindossze csak azt, hogy keson vettem meg... 😀
0
0
0
0
GarydaPlayer avatar
Nekem semmit nem töltögetett, gyorsan felismeri
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sonymeans: Köszi szépen. Majd meglátom 😀 Úgy is vagy ma vagy holnap fog megjönni.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
kmetovics: Én úgytudom hogy egyből felismeri, a Windows letölti ami kell hozzá és műkődik is, de ha nem így van akkor bocsi előre is, majd akkor segítenek a többiek 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Sziaztok. Lenne egy kérdésem. Az xbox 360-as kontrollert elég csak bedugnom a pc-be vagy kell hozzá vmi program is?
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Én is azért vettem januárban boxot, majd ha kicsit lassul ez a gyors grafikai fejlődés akkor majd veszek 1 új pc-t 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Persze, hogy megéri, sok jó exkluzív játék van rá, amiket kár lenne kihagyni. De csak úgy megsúgom, hogy a PS3 még jobban megéri. 😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Coach: Ha gyenge a géped 1000% hogy megéri, még közeledve az életciklusa végéhez, nagyon sok jó cím fog még kijönni, valamint a mostanában megjelent, és még a jövőben érkező Free 2 Play játékok miatt meg pláne megéri, azok az "enyhe szaggatások" egyáltalán nem zavaróak, vagyis engem nem zavar WoT közben 😃

(Emiatt lettem én is egy 360 tulaj, mert a gépem egy nagy nulla)
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Ha nem bánod hogy a grafika nem lesz a legszebb, és kibírod hogy néhány játékot enyhén szaggatva kell játszanod, és bele nyugszol hogy nem minden játék fog ki jönni rá, akkor meg.
0
0
0
0
Coach avatar
Még megéri 360-at venni?
0
0
0
0
lumosnina avatar
Kesobb rakerestem es lattam, hogy nem megy. Sebaj! 😀 Tele vagyok jatekokkal. 😜
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Ja ,hogy PS1 😆 A mai világban már félreérthető 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
ZombiDinnyeKutya: Nem, jól írta, PS One-t akart írni, csak értelmezni kéne a mondandóját...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció