XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
shubi1597 avatar
akkor ha elkérem haveromtól a játékot, felrakom, és visszaadom menni fog?😀
0
0
0
0
no avatar
Shubi1597: csak az elindításhoz kell.
0
0
0
0
shubi1597 avatar
Ha feltelepítek egy játékot a cdről, akkor utána kell még a cd hogy játszani tudjak?
0
0
0
0
tichiz avatar
Az átalakítót adja haverom ő is azzal használta.
Értem,kösz a segítséget 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nekem is Angliából van xboxom és nincs semmi baja, működik rajta minden szépen, bár xbox live gold-om nincs, de gondolom az is működne rajta rendesen. Annyi h Angliai konnektorokhoz való a csatlakozása, de veszel egy ilyen átalakítót és megy rendesen.
https://p1.vatera.hu/photos/d1/c3/3ed6_1_big.jpg
Garancia terén sem kéne hogy gond legyen vele, ha úgy használod ahogy kell akkorvissza kell hogy vegyék, amúgy is honnan tudnák h nem angliában volt használva 😆
0
0
0
0
tichiz avatar
Ugyértem hogy Angliából hozta haverom anyja es tőle venném meg én. Garanciaidőn belül visszavinnék Angliába ha valami baja lenne?
0
0
0
0
tichiz avatar
Rendben 😀 még egy utolsó kérdés.Lehet valami hátrányom ha veszek egy angol xboxot azon kívűl hogy elesek a garanciától és hogy más a tápcsatlakozás?? Bocsánat a hülye kérdésekért csak nemagyok jártas konzoltémában:S előre is köszönöm a segitséget 😃
0
0
0
0
no avatar
Miért ne tudnál? Persze.
0
0
0
0
tichiz avatar
Köszi a választ😃 azért remélem valaki még megerősíti :$
0
0
0
0
tichiz avatar
Sziasztok! Azt szeretnem kerdezni hogyha veszek angliaban egy xbox slimet akkor azon tudom majd az itt vasarolt jatekokkal jatszani illetve multiplayerezni?
0
0
0
0
Bukta avatar
Akció: Gears Of War, cod, bf, splinter cell, crysis és még van egy csomó.
Autós: Burnout részek
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
Sziasztok
Tudtok ajánlani nekem vagy akció vagy hasonló mint a need for speed olyan fajta játékot?
0
0
0
0
frostwagen avatar
Hmm... érdekes dolgok történnek. Tegnap Skyrimezek Xbox-on , és kb. 1 óra játék után lefagy. Ma ugyan ez csak kb. 3/4 óra után. A gép fektetve van, nyitott helyen (polcon). Eddig nem csinálta ezt. Valakinek valami ötlete?
0
0
0
0
BBELSO avatar
Segítséget szeretnék kérni ma jött meg az Xbox 360 E 250GB RGH-s gépem és az FTP kapcsolat sikerült is csak 3-4 perc után megszakad a kapcsolat és már nem tudom mit csináljak olvasgattam a neten elég sokat de nem sikerült így sem , segítséget előre is köszönöm
0
0
0
0
shubi1597 avatar
Köszönöm a válaszokat😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Az új E széria az Xbox One-ra hajaz, a dizájn meg az egész felépítés majdnem olyan mint az X1-é. Azt tudom mondani mint az előttem hozzászólók: Halk, kicsi, és az IGN szerint valamennyivel fürgébb is, jah és a 3led előfordulása ennél a szériánál majdnem nulla.
0
0
0
0
no avatar
BudaIK: valamivel kisebb, halkabb, 5 helyett 4 USB van benne, érintős gomb nincs. Kb. ennyiben más az Xbox360 E.
0
0
0
0
Slier avatar
eladó eredeti játék: crysis 3, nfs shift 2, naruto shippuden ultimate ninja storm 3 érdeklődni privátba
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Ha jobb a hűtése, akkor már sokkal jobb az egész 😃
Köszönöm a gyors választ!
0
0
0
0
Bukta avatar
BudaiK: szerintem igaza volt az eladónak tényleg nem sok különbség van. Talán még annyi, hogy kevesebbet fogyaszt és jobb a hűtése. Mármint a 360 E nek
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mi a különbség az Xbox 360 Slim és 360 E között? Nemsokára vennénk egyet és nem tudom eldönteni, hogy most akkor melyik milyen. Az eladó meg csak annyit tudott nyökögni, hogy hát ez most újabb...
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Igen lejátsza, én is ma próbáltam ki 2gb pendriveról.

Akinek van kedve vegyen fel Liveon: DiciestCard09 néven megtalál.
0
0
0
0
frostwagen avatar
shubi1597

Ha pendrive-ról akarod lejátszani, akkor a videónak AVI formátumban kell lennie, és akkor elvileg lejátssza. De ha majd megvetted az Xbox-ot, akkor mindenképp telepítsd rá (de lehet hogy ezt automatikusan ajánlani fogja) az Optional Media Update-t, és akkor le kell játszania.
0
0
0
0
shubi1597 avatar
Sziasztok! Tervezek venni egy Xbox 360 E 250 Gb-os konzolt, és az lenne a kérdésem, hogyha egy pendriver-ra rakok filmet, és bedugom az Xbox-ba lejátsza-e? Nem filmnézésre használnám az Xbox, de erre kíváncsi vagyok. Köszönöm a választ😃
0
0
0
0
frostwagen avatar
Hm... utánanéztem és az USB-s módszer úgy látszik nem működik. Azt azonban továbbra sem értem, hogy amit adtak az Xbox-hoz headset-et az miért nem működik?

EDIT: Utána olvastam ennek is , és kiderült hogy amit kaptam hozzá headsetet az csak beszélgetésre jó, szóval játék hangot nem fogok belőle hallani.

Azt azonban még mindíg nem tudom, hogy ha monitorról akarok játszani, akkor a hangot hogyan tudom megoldani? Gondolom egy normális headset / hangfal muszáj hozzá.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
USB Headset? Nem tudom, szerintem jó lehet, nézegess körül ilyen fórumokon hátha ők tudják.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Áh, az a baj hogy elég régi monitorom van ( kb 5-6 éves ). Csak VGA kimenet van rajta, semmi más.

De egyébként ha az Xbox-hoz vennék USB-s headsetet arról jönne a hang?

Egyébként majd valószínű fogok venni újabb monitort, csak most addig kéne valami átmeneti megoldás.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
A monitorodon van hangkimenet? Mert akkor egy hangfalat szerintem rá tudsz csatlakoztatni.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Üdv! Olyan kérdésem lenne, ha az Xbox-ot rákötöm monitorra, akkor a hangot hogyan tudom megoldani? (Xbox 360 Elite Slim-em van, most vettem újonnan, legújabb fajta)

Egyébként kaptam hozzá egy vezetékes Headset-et is , azt a kontrollerbe lehet bedugni, de eddig semmit nem értem vele, mer ugyanúgy a TV ből jött a hang.
0
0
0
0
sudosu avatar
Köszi 😀, megjött beüzemeltem tökéletesen megy!
0
0
0
0
Sonymeans avatar
sudosu: Ismerősömnek van 360-as kontrollere gépre win 8.1 úgyszintén és automatikusan felismerte.
0
0
0
0
no avatar
Nekem nem volt 360 kontrollerem, de állítolag egyből felismeri a rendszer és a játékokban sem kell állítgatni, magyaran nem hiszem hogy problémád lesz vele😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Srácok lehet nem ide tartozik a kérdés , De rendeltem egy XBOX 360 kontrollert ami PC-hez is működik. Kell hozzá valami driver (Win 8.1)? Néztem és nem találtam csak azért 😀.
0
0
0
0
no avatar
Tescoba garantált nem lesz ilyen szerintem, de kitudja számtechboltban kapható kell hogy legyen.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Faja... Most már csak azt kéne megtudnom, hogy Mosonmagyaróváron kapható-e ilyen valahol? Tesco-ban esetleg, vagy nem tudom, más ilyen szám-tech. boltokban szoktak ilyent árulni?
0
0
0
0
no avatar
új kábelel tudod megoldani, még hozzá hdmi to dvi + audio converterrel, így lesz hang is és kép is😀
0
0
0
0
frostwagen avatar
Igen TV-n tudok játszani, csak régi TV-n meg még szarabb a minőség (640x480 felbontás) mint ha ezen a monitoron akarnék játszani. Szóval most ezt akkor csak új kábellel tudnám megoldani?

Még a hang engem nem is érdekelne annyira, csak legalább tudjam rádugni a monitorra. (egyenlőre)
0
0
0
0
no avatar
Kicsit olvasgattam és arra jutottam hogy az első generácios slimekben az optikai csatlakozot + a régi 360 csatit kihagyták.

na most akkor így nyilván tudsz játszani Tv-n olyan monitoron amiben van hangszoró illetve, amit még megtudsz csinálni, de ahhoz kéne egy házi mozi, hogy leszűröd a hangot hdmiről és kép megy tovább monitorra ez kb így nézne ki:

360->hdmi->házimozi->hdmi-dvi átalakító->monitor.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Hát én arra gyanakszom, ami a 2. képemen látszik az az üres rész a " Kinect " felirat mellett... szerintem ott kéne lennie annak a csatlakozónak.
0
0
0
0
no avatar
Ha dvi-s a monitorod akkor igen, máshogy nem igen lehet megoldani ezek szerint.

szerk: egyébként ez furcsa most nézek egy videot és ott a slimen van ilyen csatlakozo meg optikai is, mert a hangot hogy küldöd majd ki?
0
0
0
0
frostwagen avatar
Akkor egy HDMI - DVI csatlakozót kéne venni?
0
0
0
0
no avatar
frost:, azt bizony sehova, a régi xboxban fat, abban megtalálható az a csati is ami neked van, a slimben már csak hdmi ahogy látom.

hdmi-vga vagy hdmi- dvi átlakítóval tudod megoldani de a legjobb egy hdmi-s monitor lenne nyilván.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Valaki help! A VGA kábel Xbox-ba való bemenetét hol kell bedugni ? Mert én sehol nem találok rajta olyan bemenetet.. https://kepfeltoltes.hu/view/140102/1488151_596618633744959_703833841_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/view/140102/1546039_596620723744750_360526970_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Sonymeans avatar
frostwagen: Szívesen 😃
0
0
0
0
frostwagen avatar
Sonymeans

Kössz hogy szólsz, mindenképp ki fogom próbálni 😃
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Hát mivel a gépet nem kapcsolod ki, szerintem tölti tovább, az AV kábel és a letöltés között nincs kapcsolat, gondolom én.

(Ha van Gold tagságod, akkor ajánlom a Sleeping Dogs beszerzését ami a Januári Games With Gold akció keretében ingyen beszerezhető)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció