XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
patrikk911 avatar
Heló
Ha vkinek megvan a cod bo2 (x360ra) az irjonmár vagy irok én egy pü-t a zombinál van egy jo glitch és csak 2 en lehet megcsinálni ha nincs mikrofonod nem baj (youtubrol linkelem a vidit amit megcsinálhatnánk) nem baj ha nm vagy ügyes😀
0
0
0
0
lucifer13 avatar
Sziasztok,valaki tudna információt irni PÜbe nekem,hogy Balasagyarmaton tud e valaki valami boltot ahol Xbox360 slimet RGHaztatnak és ha van oldaluk ahol lehet érdeklödeni,meg e osztaná velem PÜ,vagy valami email cimet.Elöre is köszönöm😀
0
0
0
0
no avatar
Sziaztok!

A mai napon mikor bekapcsoltam az xboxomat az üdvözlő képernyőn pár hibapont jelent meg. Ahogy a profil választás bejött a sötétebb árnyalatokban több zöld hibapont volt.
A játékok elindulnak, csak bizonyos árnyalatoknál ott vannak ezek a pontok. Nem tudom mi lehet ez.
Valaki tud tippet, hova vigyem, mit csináljak vele?
slim 4gb Lt 3.0 serialn.: 615566604105

A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
TopCat avatar
asd14asd írta:
TopCat írta:
Sziasztok! Valaki nem tud adni tanácsot egy karcolt játék ügyében..felborult a box és körkörös karc lett a játékon nagyon sokra becsülném hogyha valaki tudna tanácsot adni nekem ezzel kapcsolatba.. nem flashelt!

Velem is volt ilyen és kétszeri polírozás után sem javult a helyzet, ment a kukába.


Rendben! Kicsit elszomorodtam, de köszönöm szépen a választ!!
0
0
0
0
no avatar
juhika96 írta:
Sziasztok.
Megvan a crysis 2 boxra, de em tudom hogy a magyarítást hogy telepítsem fel rá?
Újra ki kell írnom, vagy a lemezre hogy tegyem rá?
Ha beteszem gépbe a lemezt akkor van egy AUDIO_ts és egy VIDEO_TS mappa.
Van a telepítő, de hogy csináljam? 😀
SEGÍTSETEK! 😃
Köszönöm!

Nem vagyok benne biztos, de szerintem RGH-s géppel lehet csak magyarítást rakni a játékba.
0
0
0
0
no avatar
TopCat írta:
Sziasztok! Valaki nem tud adni tanácsot egy karcolt játék ügyében..felborult a box és körkörös karc lett a játékon nagyon sokra becsülném hogyha valaki tudna tanácsot adni nekem ezzel kapcsolatba.. nem flashelt!

Velem is volt ilyen és kétszeri polírozás után sem javult a helyzet, ment a kukába.
0
0
0
0
TopCat avatar
Sziasztok! Valaki nem tud adni tanácsot egy karcolt játék ügyében..felborult a box és körkörös karc lett a játékon nagyon sokra becsülném hogyha valaki tudna tanácsot adni nekem ezzel kapcsolatba.. nem flashelt!
0
0
0
0
philips20 avatar
Ha külsővinyot kötök a boxra akkor tudja úgy kezelni mint a sajátját ?
Mármint hogy tudja majd rá menteni a játékokat?

csak flashelve van
0
0
0
0
philips20 avatar
van egy xbox 360 asom aminek van egy e79 es hibája, valaki nem tud a 13. kerület ben egy jó szervizet ahol megcsinálják és flashel ik is ?.

Ja és keresek hozzá kontrollert és tápot is, ha van valakinek akkor írjon mert érdekelne.

Ja és valaki eltudja magyarázni nekem hogy pontosan hogy lehet rá játékot írni ? (milyen programmal)
0
0
0
0
juhika96 avatar
Sziasztok.
Megvan a crysis 2 boxra, de em tudom hogy a magyarítást hogy telepítsem fel rá?
Újra ki kell írnom, vagy a lemezre hogy tegyem rá?
Ha beteszem gépbe a lemezt akkor van egy AUDIO_ts és egy VIDEO_TS mappa.
Van a telepítő, de hogy csináljam? 😀
SEGÍTSETEK! 😃
Köszönöm!
0
0
0
0
philips20 avatar
van egy xbox 360 asom aminek van egy e79 es hibája, valaki nem tud a 13. kerület ben egy jó szervizet ahol megcsinálják és flashel ik is ?.

Ja és keresek hozzá kontrollert és tápot is, ha van valakinek akkor írjon mert érdekelne.
0
0
0
0
f150raptor avatar
tud valaki tippet adni hol érdemes rgh ni a boxot ? pécsi vagyok
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Mivel a kövi genrációs Xbox ebben az évben jön, és az xbox 360as játékokat támogatja, szerintem várd ki azt a 3/4 évet, mivel nem lesz támogatva játékokkal valszeg az X360. (sok pénz az a 30e forint manapság.) De neked kell dönteni 😀
0
0
0
0
sachme avatar
megéri venni 1 pro xbox 360-at , vagy nem? 30e ft-é
Megvárjam h kijöjjön az új , vagy költsem értelmesebbre?
Nem tudok döntést hozni!
0
0
0
0
no avatar
dönds hogy neked megéri vagy nem.
3ledes nem lesz.
0
0
0
0
Marshall avatar
Megéri venni, és nem lehet 3 ledes hibája bár a régieknél is csak a meleg felhasználóknál volt 3 ledes hiba...
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Na...Akkor most megéri boxot venni vagy sem? 😃 Én is slimet vennék. A slimnek lehet LED hibája? Milyen könnyen romlik el?
0
0
0
0
Marshall avatar
én is két hete vettem és nem bántam meg😀
0
0
0
0
dani0903 avatar
Utána olvastam ennek az új xbox 720-nak, és azt olvastam, hogy 2013 vége és 2014 elején jelenhet meg, és van ahol azt olvastam hogy az ára akár 130 ezer FT is lehet, szóval sztem én nem várok addig, meg nem is akarok annyit költeni rá, szóval szerintem beruházok majd egy xbox 360 slimre😀
0
0
0
0
Marshall avatar
úú az nagyon jó lenne ha a live-ért nem kellene fizetni de ennek az esélye egyenlő a nullával :/
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én 2012 elején vettem a 360-amat, akkor már tudni lehetett az új konzolokról, direkt raktam félre pénzt a 720-ra. Azt olvastam, hogy olyan 70k lesz az ára (remélem) és akkor vettem is meg.

Legjobban annak örülnék ha a live ingyenes lenne.
0
0
0
0
Marshall avatar
egyre jobb hireket mondasz :/ 😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
Én ezért adtam el most az xboxom mert ha kijönnek az új konzolok akkor szerintem le fogg menni az áruk eléggé.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Elvileg az E3-on már be lesznek mutatva a konzolok de a ps4 már lehet hogy előbb is. 😀
0
0
0
0
Marshall avatar
Hát igen jó lenne csak az nekem lenne sz..ás mert alig 2 hete vettem meg az slimet....
0
0
0
0
no avatar
nem tartom valószínűleg bár meg lehet,aki játszott gta4el xboxon és nem 4m nézte a képet az látta hogy ez bizony kevés neki és ez volt 2008-9 arról nem beszélve hogy az xbox 360 2005ben jelent meg(karácsony elött azthiszem) és most lesz 2013 karácsony hát nem jó ötlet a fa alá az új xbox?😃 meg ez már 7év 7éves hardware!? kisemerem mondani😃
0
0
0
0
Marshall avatar
Én úgy hallotam, hogy 2014 év végére lesznek a boltok polcain 😃
0
0
0
0
no avatar
lehet flashelni egyébként a régi generációban is jasperes már jo volt én is eladtam igazából azért mert most jön(kb karácsony tudom az még egy év..) az új generációs konzolok másik pedig hogy igazából mindig pc-s voltam😀
0
0
0
0
Marshall avatar
dani0903 írta:
Sziasztok! Régebben volt egy xbox 360 arcade gépem, nagyon jó gép volt, hűtésmódosított,flashelt stb.. csak hát eladtam.. már bánom! Most úgy döntöttem hogy venni szeretnék egy XBOX 360 slim gépet, de ezekről nem igazán tudok sokat, amit olvastam az az, hogy nem lehet flashelni stb.
Erről szeretnék még érdeklődni, hogy ezeknél a gépeknél kell-e valamit figyelembe venni vásárláskor? Újonnan venném mindenképpen a gépet, illetve ezeket is kell-e hűtésmódosítani vagy valami?
A válaszokat előre is köszönöm!😀


Nem-nem kell hűtésmódosítani az újakat mert ezek...na mindegy most nem fogok egy regényt írni de nem kell 😆 és amúgy lehet flashelni csak nem érdemes én se flasheltem csak így a játékok kicsit huzosak de kilehet birni mert nem olyan drágák és kisebb és halkabb is lett mint az elődei, én nem béntam meg, hogy megvettem. Ja és bocs az írás hibákért 😃
ui: ja és már megrendeltem a gta V-öt hozzá és csak 12k volt ingyenes kiszállításal meg valamilyen ajándékkal nem tudom már csak május fele érkezik :/
0
0
0
0
dani0903 avatar
Sziasztok! Régebben volt egy xbox 360 arcade gépem, nagyon jó gép volt, hűtésmódosított,flashelt stb.. csak hát eladtam.. már bánom! Most úgy döntöttem hogy venni szeretnék egy XBOX 360 slim gépet, de ezekről nem igazán tudok sokat, amit olvastam az az, hogy nem lehet flashelni stb.
Erről szeretnék még érdeklődni, hogy ezeknél a gépeknél kell-e valamit figyelembe venni vásárláskor? Újonnan venném mindenképpen a gépet, illetve ezeket is kell-e hűtésmódosítani vagy valami?
A válaszokat előre is köszönöm!😀
0
0
0
0
BiGame avatar
Én azt kérdezném, h igaz van némi fogalmam a 360 flasheléséről, de mégis, van olyan bonyolult, mint a PS3-é, vagy kockázatosabb otthon megcsinálni? Meg ha jól tudom, ha flashelt is, nem mind1, h egy játékból milyen verziót szedek le, olykor kell rá patch-is, ilyesmik érdekelnének!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ez meg milyen kérdés ? 😆
kb. ha vennék egy új telefont sd káryta nélkül akkor működne ? ne má 😆
0
0
0
0
sachme avatar
ha vennék 1 xbox 360-at flash nélkűl, akkor az minden eredeti játékot vinne?jó lenne a kép?
0
0
0
0
DeXHerO avatar
szerintetek ez jó az én 2005 vagy 2006 os xbox 360-om hozz ?
http://www.***/gateargep_product366395-Konig_GAMX360_CA01_vga_kabel_XBOX360_hoz.html
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Eredetiben akarom meg venni
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
Talmacsi írta:
Hellotok lenne egy olyan kérdésem hogy van nekem egy xbox 360-om 2006-os kiadásu és 2010-es dasboard van rajta viszi a 2012-es játékokat ( a 2010-es NFS HP-t visz gond nélkül)


Vinni kellene neki.
Rakd fel a legújabb flash-t a meghajtóra ha nem lesz jó.
0
0
0
0
DeXHerO avatar
Hellotok lenne egy olyan kérdésem hogy van nekem egy xbox 360-om 2006-os kiadásu és 2010-es dasboard van rajta viszi a 2012-es játékokat ( a 2010-es NFS HP-t visz gond nélkül)
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
Nem kéne olyan játéknak lennie!
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Az X-BOX-on van olyan játék ami akadhat,laggolhat?
0
0
0
0
izirajder avatar
Sziasztok megint itt vok 😃 már megismertem a gépet nagyon jóó a kinect is meg minden 😃 csak van olyan problémám,hogy a játékaim nagy része csak PAL60-al megy és ha én PAL60 ra állitom az xboxot akkor a kép elég csúnya lessz és olyan tiszta HD féle mint PAL50 nél :/ . Szóval szerintetek mi lehet a baj ? Már próbáltam mindent az Xbox honlapjáról is meg youtube-ról is de semmi nem segit rajta :/ ugy hogy ha valaki tudna segiteni az irja le pls . Köszi

Ja és ha valaki játszik CoD MW3-al az fel vehet nevem: IziRajder25 😀
0
0
0
0
izirajder avatar
Sziasztok. Hétfőtől én is Xbox360 -al tolom a gameket és feljöttem ide ,h többet megtudjak a konzolról egy Premium 250 GB-os gépet veszek + kinect. Ahogy el olvastam pár komit meg is tudtam amit akartam 😃 és már csak az a kérdésem lenne ,h ha valaki játszik CoD MW3 multival az mondhatna nekem valami jó magyar szerókat 😃 vagy nem tudom hogy működik ez a szeró dolog xbox-on.Szóval ha valaki cod mw3 multit tolja az irhatna nekem ide vagy adatlapomra esetleg fel venném skype-on. Válaszokat köszi előre is,sziasztok. 😀
0
0
0
0
uisztibor avatar
Hali!
Xbox360 van tudtok nekem abban segíteni hogy tudom azt megoldani ,hogy ha játszom ne a Tv keresztül szóljon a hang hanem 5.1 ben ?? Előre is köszi
0
0
0
0
powond avatar
Az xboxon a játékok úgy nagyjából milyen felbontáson mennek, és milyen textúrákkal ? 😀
0
0
0
0
gisti avatar
helló valaki nem akar FarCry 3 mat co-op ozni x-boxon? ha igen irjon mert nem találok senkit 1 szer találtam valami orosz mokust de az nyomi avval nem lehet gamelni
0
0
0
0
Bukta avatar
Sziasztok! Lehet rgh-s xboxal multitni mert Grazornak youtubon a Gta 4es vidijében azt mondta volna hogy majd tud más rghs gépekkel multizni? Mármint nem Grazi mondta hanem az a gyerek aki mellette ült!
0
0
0
0
no avatar
sziasztok, kirendelt már a golemkonzolnál? én az elöbb rendeltem kitöltöttem az adatokat és semmi vissza igazolás telefont nem veszik fel, kifogják hozni az xbo
0
0
0
0
TopCat avatar
Sziasztok!
Hogyha XBOX Live!- on akarok játékot letölteni, akkor mindenképpen kell a GOLD előfizetés? Nekem csak 4GB-os Slim verzió van és azt szeretném kérdezni még, hogy a hely hiánya miatt muszáj lenne nekem beruházni egy HDD-re ? Meglehet ezt oldani egy USBvel mondjuk?
0
0
0
0
Reptile110 avatar
Hello mindenki 😃 nekem csak annyi lenne a kérdésem hogy az xbox-hoz amit lehet venni wireless network adapter..szóval az hogyan működik? mármint az csak eszköz amivel rá tudnám kötni a netem vagy abba már bele van építve a net és semmilyen netet nem kell rákötni? 😃 remélem értitek 😀 köszönöm előre is a választ 😃
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Üdv.
A közeljövőben szeretnék beruházni egy Xbox 360-ra.
Annyi a probléma, hogy monitoron tudnám használni csak, és azon DVI bemenet van. Eddig oké, mert létezik DVI-HDMI kábel és megoldható lenne, viszont hangok miképp tudok varázsolni neki ? Van az Boxon valami hang kimenet ? Nekem csak Jackes hangfalam van, de biztos van átalakító is, ez legyen a legkisebb gondom 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció