XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bicike avatar
Jó drága lesz.
Mi benne 160 pénz?
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Bicike:thx man 😀

Az xbox one 160 rugóért láttam vhol 😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Miért ne jelenne meg?
Ne kapkodd el a vásárlást, gondold végig. Egy játék miatt én feleslgesnek tartanám.
0
0
0
0
no avatar
xbox one az még megsem fog jelenni ez az egyik dolog a másik pedig addig meg nem akarok várni..gta 5 miatt kéne ...
0
0
0
0
Bicike avatar
Azt hittem, az Elitere gondolsz.
Szerintem felesleges megvenni, itt lesz a One, ami nagy valószínűséggel lejátssza az XBox 360 játékokat is.
Szerintem nálunk nem lesz elterjedt, nagyon drága lesz a One.

Sokan a 360-nál abba a hibába estek, hogy zárt helyen tárolták, meg állva. Pont fordítva kellene a hűtőbordák miatt. Meg a Jasper lapos XBoxok anno megszívták RRoD hibával. Ez csak afféle jótanács.
0
0
0
0
no avatar
matebabaja: Azt olvastam róla, hogy az E valamivel még a Slim-nél is halkabb. Ja, és hogy összességében nem rossz gép. Tehát én csak a külső alapján választanék. Mindkettő RGH-ra alkalmas, ha úgy akarod.
0
0
0
0
no avatar
Bicike: nem-nem..a slimnek az e nem az elődje..most jött ki ..xbox one-nak egy előváltozata..az E kisebb mint a slim..nézd meg..
0
0
0
0
Bicike avatar
A fehér színű, ugye? 😃
Nagyon szívesen, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan 😀

matebabaja: Gondolom, az Elitere gondolsz, amit már csak 1-2 helyen lehet kapni. A 250 GB-os Slim váltotta. Én Slimet vennék, jobb, kisebb, lehet bővíteni a tárhelyét.

patrik911: Elég, ha veszel egy Goldot.
0
0
0
0
sanya999 avatar
igen arcade ,köszi a választ😀
0
0
0
0
Bicike avatar
Arcade XBox 360? Mindegyik XBox 360 játék fog futni rajta, végülis XBox 360. A gyártási év lényegtelen.
0
0
0
0
sanya999 avatar
sziasztok,kaptam egy règebbi tipusú xbox360-at,2006-os de a system infòban 2010 van irva,a kèrdèsem az hogy futnának-e rajta az ùjabb játèkok(2012-2013) ? mert nem szeretnèk feleslegesen kidobni több 10 000 forintot.
0
0
0
0
no avatar
Mi a véleményetek az Xbox 360 E változatról? Már kapható a boltokban és konzolt szerdtnék venni..
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Előző héten vmi baj történt a microsoft fiókommal(azóta nem tudok belépni) és szerintem már nem is fogok sajnos, nem rég vettem a boxot eddig csak a cod bo2 van meg és ha csinálok másik profilt + veszek rá goldot akkor tudok multiplayerezni vagy meg kellene vennem(amit nemfogok) megint a játékot h tudjak mp-ezni?

És nem rég vettem ms pontot akkor majd tudom a másik profilomon is vásárolni majd ha akarok? Remélem összetüdtátok rakni amit akarok kérdezni (ha minden jólesz és sikerül majd megint játszanom a cod-al akkor szivesen játszok veletek ha akartok és nektek is megvan jól játszok 17 vagyok a k/d m 1.89 volt 😀 kösz előre is
0
0
0
0
meszes17 avatar
Helótok.Olyan kérdésem lenne,hogy ha letöltök egy játékot xbox360-ra,de nem akarom kiégetni lemezre,mert nem tudom,akkor pl USB-re rálehet rakni valahogy?És ha igen hogyan?
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Sziasztok.azt szeretném kérdezni hogy az én monitorommal lehet e xbox al játszani?
És keresek egy ojan embert akki tényleg ért hozá a hardverhez és a szoftverhez.Lenne tegy pár kérdésem.

Elõre is köszönöm.
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
xbox 360-on a halo reach-nél amikor multizni akarunk a haverral akkor csak egy karral lehet játszani mert amikor benyomja a másikat is akkor offline-t ír ki a játékmód választás helyett
ez miért van?
0
0
0
0
Norbart avatar
Hy! Nem akar valaki játékot cserélni Budapest környékén? Van egy Dragon Age 2, és egy Dantes Inferno és egy NFS hot pursuit ha valakit érdekel, hasonló árkategóriás játékokra mehet a csere
0
0
0
0
Abelsu avatar
xbox gta4 multi valaki? 😀
0
0
0
0
Macilaci235 avatar
a Ghost recon future soldier-ben a campaign-ban lehet ketten játszani?
(nem nekem kell hanem haveromnak)
0
0
0
0
Dani46 avatar
teljesen felesleges várni ugyanis az ms gyárilag a slimet asszem 80 vagy 85 fokra szabályozza magyarul addig alig pörög a venti utánna pörög fel ha alá kerül akkor megin vissza veszi a fordulatot ergo megin felfog menni 80 ra és ez ugyan úgy eléri a dashboardba is nincs értelme várni ha rgh-s a box akkor általába 60 fokra van ez belőve!!!
0
0
0
0
Abelsu avatar
úgy csinálom mindig 😀
0
0
0
0
no avatar
AbelsuPC: csináld azt, hogy ha játszottál nem egy egyből kikapcsolod az xbox-ot, hanem csak kilépsz a játékból és hagyod pár percet a gépet alapjáraton menni.
0
0
0
0
Abelsu avatar
nem lett modosítva, de nekem azért ez 1 kicsit fura.. amúgy elégsokat megy az xbox
0
0
0
0
Bukta avatar
AbelsuPC : Vagy azért mert a slim gépek alapból ilyenek vagy azért mert hűtésmódosított. De az jó ha kikapcsolás után még pörögnek mert így nem lesz 3ledes
0
0
0
0
Abelsu avatar
azt szeretném kérdezni hogy az mért van ha Slim xbox-omat kikapcsolom,és nem vált át azonnal sárgára a led a tápon, hanem zöld marad 1 kis időre és pörögnek a vantik.
0
0
0
0
BalthazarFPS avatar
kösz .. de ezeket tudom .. sztem ha elolvasod az előző kérdésem akk rájössz hogy nem ezekkel van a gondom hanem az újabb játékok dvd-re írásával
0
0
0
0
no avatar
Legújabb flash (azt hiszem 3.0) + flashelt DVD író (Liton ihas 124 b író). RGH jobban megéri.
0
0
0
0
BalthazarFPS avatar
Sziasztok
előre is bocis ha véletlenül rossz helyre írom. Olyan embert keresnék aki tudna segíteni abban, hogy pontosan hogy kell kiégetni Xbox360 játékokat lt 2.0-s fleshelt gépre. Gondolok itt pl: Far Cry 3, Fifa13 ... és minden más új játékra ... mert olvastam már olyant, hogy kell a gépet is valamiféle programmal frissíteni meg hasonló dolgok ... de ahány fórum annyi változat. Tehát ha akárki ilyen lenne dobna egy pm-et itt vagy egy email-t: szentedavid@hotmail.com
0
0
0
0
Domfoz avatar
Szerintetek egy TÉNYLEGESEN alig használt ( fél órát ) 4 gb-os gép Red Dead Redemption GOTY-val, Ghost Recon Future Soldier Signature Editionnel és Saints Row 3-al mennyit érhet?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
még ha win8 lenne rajta de még a microsoftnak se kell a saját "gyereke" 😃 amúgy eléggé gáz de legalább lesz PC-hez következő generációs xbox controller 😃 ha másért nem is,ezért megérte fejleszteni 😆
0
0
0
0
MoonW avatar
Mire nem jó egy jó PC ...
[LINK]
0
0
0
0
molfer98 avatar
Sziasztok! Kaptam egy xbox 360 alapgépet és azt szeretném megtudni hogy flashelt-e. Azt hogy tudnám megnézni?
És Xbox 360 fat tartozékokat veszek.
0
0
0
0
no avatar
cserélhető xbox 360 as gép minden tartozékával (xbox 360 konzol,1db joy,1db memcari,av kábel és táp)

2008-as évjáratú hdmi lt3 flash van rajta (kb 20bd játék köztük a crysis 3 ) hűtés módolt szépen működik nem akadozik nem fagy ki

cserébe asztali gép érdekel de bármit meghalgatok kérdésekre válaszolok
0
0
0
0
Bukta avatar
Lécci segítsen valaki abban, hogy mivel lehet orvosolni azt hogy játék közben lefagy minden és újra kell indítani a gépet és utána tökéletesen fut/megy minden. Vagy hogy egy ilyen gép mennyit ér minden tartozékkal joy + kb 40 db játékkal.
0
0
0
0
razor144 avatar
Sziasztok!

Indítottunk egy új, magyar nyelvű rajongói oldalt az Xbox One konzolnak, ahol naponta érdekességeket, cikkeket és híreket olvashattok a konzolról.

Ha nem nagy kérés és érdekel titeket az összes hír és információ, akkor ide nyomjatok egy like-ot: [LINK]
0
0
0
0
nlacka13 avatar
na má meg van azt irta ki!!! h olvashatatlan a dvd tisztitsam meg a lemeznél és inditsam ujra!!!
de ez nem sikerül elinditani!!!
2-3 nap utá h lehet ez??? + egyszer hallotam ijen morgo hangot belöle
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Sziasztok!!! lenne egy kérdésem!
Mert az xbox 360-am nem futattja a fifa 13 at el!!!! (eredeti)
nem tudjátok mitöl lehet?
Annyira indul el a játék h nyelvet választok és vmi bejön és kilép!
0
0
0
0
daniel9501 avatar
Én most majd veszek konzolt,persze csak a GtA V miatt,úgy hogy most remélem hogy jön az újgeneráció leviszik az árakat majd😀
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Ha veszek konzolt akkor sztem majd ugy 3 év mulva vennék mert akkora lesznek már bőven játékok meg a hobáit is kijavitják addigra ha lesznek😃 am sztem 720 at vennék a ps nem jön be
0
0
0
0
nlacka13 avatar
nekem megfelel a 360 is!!! 😃
Ps-ek meg nem jönnek be! 😀
0
0
0
0
humagyar avatar
Hosszú idő (4-5 év) után megint van egy xboxom. Eddig PC-hez voltam szokva. Feltelepítettem, majd elindítottam a GTA 4-et (boxon). És az lenne a kérdésem, hogy most nálam van a hiba, vagy tényleg ennyire kevés embert/autót tudnak csak egyszerre megjeleníteni a mostani konzolok? Régebben is játszottam vele, de úgy emlékeztem, hogy többet bír el. Kb 5-6 autó szokott egyszerre lenni, de van, hogy egy sincs (mondjuk ha gyorsan megyek). Egy RGH-zott, flashelt Slimem van.
0
0
0
0
felcser512 avatar
ja még csak anyit kérdeznék hogy a gamer pontokat hogyan tudom letörölni ? ha lehetséges ( tárgytalan , megoldottam 😀 )
0
0
0
0
no avatar
felcser512 írta:
üdv all , az lenne a kérdésem hogyha formázom az xbox 360 slim vinyoját , akkor az RGH - hoz felrakott progi + menü minden elveszlik ? vagy csak a profilom + a mentések meg egyéb ?

Formázással minden elveszik.
0
0
0
0
felcser512 avatar
üdv all , az lenne a kérdésem hogyha formázom az xbox 360 slim vinyoját , akkor az RGH - hoz felrakott progi + menü minden elveszlik ? vagy csak a profilom + a mentések meg egyéb ?
0
0
0
0
no avatar
Dj Megatron írta:
asd14asd írta:
Dj Megatron írta:
Olyan kérdésem lenne, hogy a 7,96 GB-nál nagyobb XBOX 360 játékokat hogy ill. milyen programmal kell kiírni? 3.0 Flashelt.
Far Cry 3-at írtam ki Clone CD-vel, természetesen duplarétegű DVD-re, túlírást engedélyeztem, de a konzol nem engedett játszani.

Én úgy tudom, hogy az új játékokat már nem lehet egyszerű DVD íróval kiírni. Egy flash-elt LITEON IHAS 124B író kell hozzá.



Köszönöm a választ.😀És az mennyibe kerül? Hol lehet ilyet venni?

Hát én ilyen írókat régen aprod.hu meg az ehhez hasonló oldalakon láttam olyan 12 - 15 ezer forintért. De figyelj rá, hogy oda legyen írva, hogy XBOX lemezek írására, mert különben neked kell flashelni.
0
0
0
0
Dj Megatron avatar
asd14asd írta:
Dj Megatron írta:
Olyan kérdésem lenne, hogy a 7,96 GB-nál nagyobb XBOX 360 játékokat hogy ill. milyen programmal kell kiírni? 3.0 Flashelt.
Far Cry 3-at írtam ki Clone CD-vel, természetesen duplarétegű DVD-re, túlírást engedélyeztem, de a konzol nem engedett játszani.

Én úgy tudom, hogy az új játékokat már nem lehet egyszerű DVD íróval kiírni. Egy flash-elt LITEON IHAS 124B író kell hozzá.



Köszönöm a választ.😀És az mennyibe kerül? Hol lehet ilyet venni?
0
0
0
0
no avatar
Dj Megatron írta:
Olyan kérdésem lenne, hogy a 7,96 GB-nál nagyobb XBOX 360 játékokat hogy ill. milyen programmal kell kiírni? 3.0 Flashelt.
Far Cry 3-at írtam ki Clone CD-vel, természetesen duplarétegű DVD-re, túlírást engedélyeztem, de a konzol nem engedett játszani.

Én úgy tudom, hogy az új játékokat már nem lehet egyszerű DVD íróval kiírni. Egy flash-elt LITEON IHAS 124B író kell hozzá.
0
0
0
0
Dj Megatron avatar
Olyan kérdésem lenne, hogy a 7,96 GB-nál nagyobb XBOX 360 játékokat hogy ill. milyen programmal kell kiírni? 3.0 Flashelt.
Far Cry 3-at írtam ki Clone CD-vel, természetesen duplarétegű DVD-re, túlírást engedélyeztem, de a konzol nem engedett játszani.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció