XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sonymeans avatar
World of Tanks és Warface már van és még a nyáron jön a Defiance és az Airmech Arena, de valóban nagyon szegényes még a választék, A Microsoft szerintem későn jött rá hogy mekkora biznisz van a Free to Play MMO-kban, és ugye ez sem teljesen ingyenes mert Gold előfizetés kell hozzá.
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
MMO-kat nem nagyon fogsz találni boxon ! 😜

Apropó PS One ? 😃 nem Xbox One ? 😃

Én előző héten vettem egy LT 3-as boxot . Eddig még nincs rrod 😆
0
0
0
0
Ajax avatar
Természetesen nem lehet Xboon vele játszani, mivel csak PC-re jelent meg. De ehhez elég csak a google, beírod a játék nevét, plusz hozzáteszed a "wiki" szavacskát, és az első találatra katt, azt kiír mindent az adott játékról. Ezt csak azért mondom, hogy ne kelljen minden játékot megkérdezned, hogy megy-e xbox 360-on.
Pl:
need for speed world wiki
grand theft auto v wiki
(Lehetőleg küldi wikipédiás linket nézz, a magyarok sok esetben pontatlanok.)
0
0
0
0
lumosnina avatar
Sziasztok!

Most vettem egy X-box 360-at, nemsokara megyek erte. Azt szeretnem kerdezni, hogy lehet boxon a NFS World-del jatszani? Abszolut nem vagyok kepben a konzolok vilagaban (meg) a PS One-om ota. 😜
0
0
0
0
Sicu33 avatar
barney stinson : Igen JTAG/RGH-s,próbáltam telepíteni a gyári menüből,addig sikerült is,felment 100%-ra de kb 1-1.5 óra volt mire végzet,és nem történt semmi 😕
0
0
0
0
OtasRm avatar
djwarp
Hát így most én sem tudok eligazodni, hogy a haverodnak műkszik, neked pedig nem..
De a net alatt nem Live-ra gondoltam, hanem hogy csak Wifin, vagy Lanon felmész netre, mert mikor én borítókat szedek le az XBOXal ott is csak Wifi-re felmegyek és leszedi, nem kel ilyenhez Live...
És a te XBOXod Rgh-s?
Mert ha igen próbáld a gyári ménűből telepíteni..
Csak ezek jutottak eszembe, remélem megoldódik mihamarabb..



végül én megoldodtam a saját kérdésem😜
0
0
0
0
Sicu33 avatar
barney stinson : Oda adtam havernak,neki működött ugyan azon a HDD-n,nekem nincs live-om,neki van,de azt mondta semmit nem kellett aktiválni. Oda adtam neki a játékot és egy pendrive-ot,hogy kezdjen vele valamit. Már azt furcsának találtam,hogy 'feltelepítettem' de nem úgy mint a videóba láttam Remélem tud vele mit kezdeni,mert nem egy olcsó játékról van szó 😞
0
0
0
0
OtasRm avatar
NexoN

Ha rgh-s vagy próbáld ki a linket, azaz a jqe360 at, keres utána a neten, csak regisztrálni kel és tudsz multizni rgh-s gépen..
ha regisztrálsz az utcsó kérdés az: FSD

djwarp

Hogyan rakdad fal a hdd-re, hogy magától telepítette, vagy rá másoltad a lemez cuccait..
Esetleg nem lehet hogy internet elérés kel hozzá?

vagy így csinálod?
http://www.youtube.com/watch?v=895Hf4sLulQ
lehet hogy nem az fsd3 menüben kel elindítani hanem a sima xboxosban..

vagy próbálj yutoubon utána nézni, hátha valamelyik segít..


És most én kérek segítséget..
Az eredeti xbox hdd-t sata kábelen keresztül ,rá akarom tenni a gépre, de formázás nélkül, viszont hogy mégis felismerje a gép, ez hogy lehetséges?
Múltkor leformázta,és aztán sikeresen letörölt mindent, így újra kelet raknom az fsd-t, és ezt újra nem akarom megcsinálni..
és kellenek már az új játékok...😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Miért nem tudja a Jtag/RGH-s konzol felismerni az eredeti lemezes GTA V-öt? Már HDD-re is felraktam,de még se indul el,azt írja nem tudja beolvasni/elindítani 😕
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Csak akkor ha multizni akarsz 😀
0
0
0
0
NexoN avatar
köszi 😀
és még annyit, az nfs rivals-hoz kell net? vagy anélkül is megy?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
NexoN : Helló! Ha JTAG/RGH-t raksz a konzolra(flashelés) akkor bannolnak Liveról,így nem tudsz multizni. Ha a haverod leugrik hozzátok kockulni,akkor tudtok osztott képernyőn játszani 😀
0
0
0
0
NexoN avatar
Sziasztok!
Nem értek a konzolokhoz, de azt akarom kérdezni, hogyha ki van chippeltetve (vagy flashelve?? nem tudom, mi micsoda 😃😉 az xbox, akkor ugye nem lehet multizni. De coop-ba lehet játszani osztott képernyőn?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
barney stinson : 250-esed vagy 320-od van? 😆 😊
0
0
0
0
OtasRm avatar
djwarp

Hát ő úgy oldotta meg ,hogy legelőször az xboxomon ki próbálta, nálam ment, ezért kölcsönkérte az én xboxos hdd-m, és úgy ment már neki is..😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
barney stinson : Rendben van,ahogy lesz pénzem veszem is meg a HDD-t 😃
Az ismerősöd is így oldotta meg a problémát?
0
0
0
0
OtasRm avatar
djwarp
Igen, akkor szerintem már jó lesz..😃
De szerintem ha RGH-s, és van a közelben olyan vinyód amit rátehetsz a box-ra ,akkor próbáld először azzal..

Amúgy az egyik ismerősöm is igyjárt a bf4 el😕
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Mit szóltok a Microsoft mai bejelentéseire? Én nagyon örülök, hogy sokkal nyitottabbak lettek a Live körül. A Júniusi ingyen játékok is nagyon jók lesznek 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
barney stinson : 8GB-ot ír,ezek szerint nincs 😞 Ha veszek bele egy 320GB-os HDD-t akkor már fel lehet majd telepíteni?
0
0
0
0
OtasRm avatar
djwarp
Nem lehet ,hogy nincs elég helyed?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy megvettem a GTA V-öt,és van egy Install és egy Play lemez,valamiért nem indította el egyiket se,most telepítem,de félek,hogy ez se fog sikerülni... Valami ötlet? JTAG/RGH van rajta,de ettől függetlenül játszotta az eredeti játékokat is.
Szerk : Azt írja,hogy olvashatatlan...ezt nem hiszem el 😠
0
0
0
0
Ferrari avatar
Moddoltam egy kicsit az xboxom, jön a nyár kell az extra hűtés 😆
https://i1358.photobucket.com/albums/q779/ferrari245/P1010834_zps74cfe97f.jpghttps://i1358.photobucket.com/albums/q779/ferrari245/P1010833_zps7146c077.jpghttps://i1358.photobucket.com/albums/q779/ferrari245/P1010826_zps89079987.jpghttps://i1358.photobucket.com/albums/q779/ferrari245/P1010835_zpsa0d57f44.jpg
0
0
0
0
Abelsu avatar
megpróbáltam és sikerült 😀 de még achievementet is kaptam
0
0
0
0
bukta2 avatar
htcevo3d" netre akkor tudsz rámenni, ha vettél xBox Live előfizetést, a 3 hónapos az nem drága, és beregiztél a Live ra.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én úgy tudom ha csalást használsz csak az achievementeket nem tudod megcsinálni, nem hiszem hogy bannolnának érte.
0
0
0
0
gigazte avatar
AbelsuPC: Elvileg csak a multiban tilos a csalás! Bár ezt a hozzászólásomat ne vedd 100%-osan biztosra!
0
0
0
0
Abelsu avatar
sziasztok 😀 ha a gta V-be teszek save editorral mentést vagy + pénzt, akkor bannolhatnak? ( a játékot már végig vittem)
0
0
0
0
no avatar
helótok.vettem használtan egy xbox 360 elite verziót.szóval ebben még új vagyok.semmi memória nincs benne.de nem is azzal van a gond.frissitettem neten keresztül,mert mindenre azt irta,hogy frissitsem.ez meg is történt.na most ott a baj,hogy semmit az ég világon nem tudok vele mit csinálni.az ok,hogy csak originál játékok,mivel nincs flashelve.de nem tudok a netre se rámenni,mert állandoán hibát ir ki,nem tudok demo-t sem jatszani,mert arra is hibát ir ki.egyszóval semmit nem tudok vele csinálni.valami ötlet mit kellene csinálnom?gondolom simán usb-ről filmet nem tudok nézni,igaz?minden segitséget megköszönnék bármivel kapcsolatban is(xbox-al kapcsolatban 😀 )
0
0
0
0
frostwagen avatar
valaki HALO 4-t co-op ban nincs kedve tolni?
0
0
0
0
Bukta avatar
Van egy kapcsoló a dual bootos gépeken amivel tudsz váltogatni rghs mod és sima alap gép mod között. De ha rghs ról mész fel livera akkor bannolnak. És 2 vinyó is kell azt hiszem. Az egyiken csak a tört játékok vannak a másikon meg az eredeti. Szóval ha multizni is akarsz mindenképpen meg kell vedd a játékot.
0
0
0
0
gigazte avatar
frostwagen: Szerintem ha ez így lenne, akkor senki se venne játékokat!😆 Xbox Liveon csak eredeti játékkal tudsz játszani.
0
0
0
0
frostwagen avatar
Ezzel a Dual Boot cuccal kapcsolatban lenne egy kérdésem : Tegyük fel, hogy dual bootolva van az Xbox-om, letöltöm hozzá pl. a GTA 5-öt, és akkor ugye Single Player-t végig tudom vinni, de ha átváltok live-ra akkor multizni is tudok vele?
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Szerintetek mi volt az eddigi legjobb ingyenes jàtèk live-on? 😃
0
0
0
0
KockulHun avatar
nem minden flasheltetést ismernek fel 😃 én például liveoztam flashelt xboxommal, de a haveromnak a srác aki csinálta felhívta a figyelmét rá, hogy ne liveozzon vele 😃
0
0
0
0
Abelsu avatar
egy baj van ezzel. Corona v4 4gb-ot nem lehet dual boot rgh-zni 😞
0
0
0
0
gigazte avatar
De miért pont flasheltetni akarsz? Szerintem gyűjts az RGH Dual boot -os módosításra! Azzal live -on is lehetsz, illetve tört játékokkal is játszhatsz!
0
0
0
0
Abelsu avatar
akkor inkább nem flashelem 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Észreveszik, ha manipulált a géped! Ha egyszer flashelt a box, egyáltalán miért akarsz live -ra felmenni? Mellesleg ez a te döntésed, ha viszont véletlen bannolnának, akkor azon ne lepődj meg, illetve azon se ha egy esetleges update kiüti a flashedet!
0
0
0
0
Abelsu avatar
bannolnak? de ismerőseimmel is úgy játszok hogy nekik flashelve van
0
0
0
0
gigazte avatar
AbelsuPC: Egyáltalán nem szabad felmenni!
markucikus0: Promóciós terméket jelent! Azaz egy xbox 360-as gép mellé kapott játék másolat. Ugyanúgy teljes játék, csak a korongon, illetve a tokon fel van tüntetve a "Bundle Copy" felirat. Egy kép róla:
https://i249.photobucket.com/albums/gg209/Marky264/DSC01104.jpg
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Mit jelent az egy jàtèknàl hogy bundle copy? 😃
0
0
0
0
Abelsu avatar
flashlet xboxal fel lehet menni live ra?
0
0
0
0
gigazte avatar
Szevasztok! Nem tudtok ajánlani nekem valami jó kis Arcade játékot?
0
0
0
0
NagyGergo avatar
Engem is lehet: stiv69q 😃
0
0
0
0
Abelsu avatar
meg engem is jelölhettek 😃 : AbelsuXbox360 (megvan a gta V, forza 4 forza horizon stb... játszhatunk 😀
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Engem is lehet jelölni, nevem: markucikus0
0
0
0
0
Abelsu avatar
csak kíváncsi vagyok hogy milyen 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
FillingSky853: Miért akarod flasheltetni? Sokkal jobban jársz az RGH-val!
AbelsuPC: Mire jó a linux, egy xboxon?😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció