Torrentezésről minden

Szerző: Ferrari, 2010. July 27., téma
Fórum » Szoftver
Minden amit a torrentezésről tudnunk kell, mi az a p2p, aktív passzív kapcsolat, seed szerverek, net sebességek, szolgáltatók, routerek, modemek és minden más ami a torrentezéssel kapcsolatos.

Tilos a warez megosztása és kérése:
- Hozzászólásod nem tartalmazhat warez (crack vagyis törést tartalmazó) oldal linkjét, elérhetőségét vagy nevét, torrent linket vagy elérhetőségét, torrent kiadás nevét, kiadás csoport nevét (warez group), segítséget a törés alkalmazásához semmilyen formában.
Hozzászólások: 609
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
berki_zsolt avatar
Igen. Erre az Anonymous-ék masszív DDoS támadást indítottak az amerikai és francia kormányhivatali portálok ellen. 😂😂😆😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hallotáttok, hogy bezárták a megaupload-ot? Az alapítóját és 3 társát már rács mögé dugták.

Köszönjük FBI!
😶

[LINK]
0
0
0
0
meszes17 avatar
viszont ha akarsz rola leszedni valamit alomtorrentoldal(barmit megtalalsz)legalabbis en nem panaszkodtam meg
0
0
0
0
Lord107 avatar
berki_zsolt írta:
Nekem is volt ilyen problémám, hogy valami uton-módon nem ment ki a meghívóm, pedig g-mailos címre küldtem, ami pedig az ajánlottak között van ( bár nekem citromail-re küldték, nem volt gondom vele, de azt már nem ajánlják)

Vonasd vissza a meghívót. Visszakapja a meghívó a pontokat és újra ki lehet küldeni, akár ugyan arra a címre is.

Bár az is lehet, hogy banolva lettél, és ip vagy mail cím alapján nem tudja a haverod elküldeni. 😃


ok kössz a segítséget
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nekem is volt ilyen problémám, hogy valami uton-módon nem ment ki a meghívóm, pedig g-mailos címre küldtem, ami pedig az ajánlottak között van ( bár nekem citromail-re küldték, nem volt gondom vele, de azt már nem ajánlják)

Vonasd vissza a meghívót. Visszakapja a meghívó a pontokat és újra ki lehet küldeni, akár ugyan arra a címre is.

Bár az is lehet, hogy banolva lettél, és ip vagy mail cím alapján nem tudja a haverod elküldeni. 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
utorrent a leg elterjedtebb. Ennél jobbat nem is találsz és az utorrentel is jársz a legjobban. Meg itt nincs olyan hogy legjobb hát most nem fogsz +1mb/s et kapni.
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Sziasztok.Melyik a legjobb torrent letöltő program?
Én ezeket ismerem Utorrent,Bittorent
0
0
0
0
twoKgames avatar
Z-t meghackelték! :S
az ilyen b*zi hackereket jól meg kéne verni, tönkreteszik mások weblapját...
0
0
0
0
no avatar
Én be vagyok regizve a bigtorrent-re de nem lehet minden torrent-et seedelni. Ez esetben mi lehet a probléma?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
gacso írta:
zsolty87 írta:
gacso írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Nekem olyan kérdésem lenne, Utorrenttel letöltött iso kiterjesztésű játékot hogy tudok feltelpíteni? A fájl mérete 6,60 GB. Sajnos nincs kétrétegű DVD íróm. Esetleg nem lehetne ezt megcsinálni egy virtuális meghajtó segítségével?
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.


Daemon Tools-al próbáld meg😀

Azzal sikerült. Viszont kér serial számot, de nem találom sehol. Hol kéne keresnem?


nézd meg ahol a crack van vagy beírod google-ba😃 melyik játékról van szó??


Ez a játék az:
Call of Duty Modern Warfare 2
0
0
0
0
gacso avatar
zsolty87 írta:
gacso írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Nekem olyan kérdésem lenne, Utorrenttel letöltött iso kiterjesztésű játékot hogy tudok feltelpíteni? A fájl mérete 6,60 GB. Sajnos nincs kétrétegű DVD íróm. Esetleg nem lehetne ezt megcsinálni egy virtuális meghajtó segítségével?
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.


Daemon Tools-al próbáld meg😀

Azzal sikerült. Viszont kér serial számot, de nem találom sehol. Hol kéne keresnem?


nézd meg ahol a crack van vagy beírod google-ba😃 melyik játékról van szó??
0
0
0
0
Sanchez avatar
Deamon Tools kér szériált? Szedd le azt a sima Light verziót, az nem kér szériált, és mindent tud ami kell.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
gacso írta:
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Nekem olyan kérdésem lenne, Utorrenttel letöltött iso kiterjesztésű játékot hogy tudok feltelpíteni? A fájl mérete 6,60 GB. Sajnos nincs kétrétegű DVD íróm. Esetleg nem lehetne ezt megcsinálni egy virtuális meghajtó segítségével?
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.


Daemon Tools-al próbáld meg😀

Azzal sikerült. Viszont kér serial számot, de nem találom sehol. Hol kéne keresnem?
0
0
0
0
gacso avatar
zsolty87 írta:
Sziasztok.
Nekem olyan kérdésem lenne, Utorrenttel letöltött iso kiterjesztésű játékot hogy tudok feltelpíteni? A fájl mérete 6,60 GB. Sajnos nincs kétrétegű DVD íróm. Esetleg nem lehetne ezt megcsinálni egy virtuális meghajtó segítségével?
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.


Daemon Tools-al próbáld meg😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Nekem olyan kérdésem lenne, Utorrenttel letöltött iso kiterjesztésű játékot hogy tudok feltelpíteni? A fájl mérete 6,60 GB. Sajnos nincs kétrétegű DVD íróm. Esetleg nem lehetne ezt megcsinálni egy virtuális meghajtó segítségével?
Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Szívesen!

Elég otthonosan mozgok a témában, úgy hogy ha valakinek gondja van az Utorrent és az rtorrent klienssel, szóljon, mert segítek!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Köszi a segítséget! 😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igen!

Beállítások/beállítások/Sorbaállítás!

Aktív feltöltési szálak ==> 1

😉😉😉
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Lehet, hogy nagyon amatőr kérdést teszek most fel.

Be lehet állítani utorrentnél, hogy csak 1-et szedjen a többit meg csak utána, ha az lejött?

Tehát berakok 5-öt de csak az elsőt engedem elindítani, majd a második automatikusan elindul, ha az előző lejött. A haramdik pedig akkor indul el, ha a második lejött, és így tovább...
0
0
0
0
almos avatar
Nem tudjátok mivan deathlorddal? már 3-4 napja nincs...
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
van pár deathlord meghívóm szóljon akinek kell
0
0
0
0
Kornel77 avatar
berki_zsolt írta:
Köszi jó!

Jajj, de rossz a kinézete, de nem tetszik. 😶 😲


Ja,nem valami csodás 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Köszi jó!

Jajj, de rossz a kinézete, de nem tetszik. 😶 😲
0
0
0
0
Kornel77 avatar
berki_zsolt írta:
Mivel feltöltő vagyok az egyik torrent oldalon, nem igazán akarok kísérletezni. 😕


Kipróbáltam Bittorrentel..
Leszedtem a 7.2-es verziót..feltettem..Elkezdtem vele letölteni a FIFA 08-at 😃
Kimentem a torrentből..Feltettem a Bittorent 7.5-öt...És voálá,benne maradt a FIFA 08...
De ez Bittorent volt 😃

Kipróbáltam Utorrentel is..Avval is jó...
Mikor fel akarod telepíteni,ki mész a torrentből,és felteszed..Nekem működik..
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mivel feltöltő vagyok az egyik torrent oldalon, nem igazán akarok kísérletezni. 😕
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Azt nem értem 😃..Bár nekem mikor új van fent,megkérdi hogy akarom-e frissíteni és úgy történik,és meghagy mindent.De ha most leszednéd a legújabbat,és feltennéd,nem tudom megmaradna-e 😕
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
nincs új verzió.. EZt írja ki
0
0
0
0
Kornel77 avatar
berki_zsolt írta:
Hogy tudom lefrissíteni az utorrent 3.0-ás kliensre a 2.0-ást, hogy ne kelljen az összes torrentemet belepakolni, hanem benne legyenek a listába automatikusan a most futtatott torrentjeim.

Fontos lenne, mert a mostani kliensemet nem igazán preferálják. 😞


Belemész hogy Súgó,és Frissítés keresése,de úgy nem tudom hogy megmarad-e valami 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Hogy tudom lefrissíteni az utorrent 3.0-ás kliensre a 2.0-ást, hogy ne kelljen az összes torrentemet belepakolni, hanem benne legyenek a listába automatikusan a most futtatott torrentjeim.

Fontos lenne, mert a mostani kliensemet nem igazán preferálják. 😞
0
0
0
0
thug85 avatar
Én eddig háromszor léptem fel, üldögéltem egy kicsit előtte, de hát ez nem az én sportom! Tök persze nem jött, nem olyan időket élünk!😆
A tavalyi óránkénti csekkolás jobban tetszett, mert úgy nem kötött oda a géphez ilyen mértékben.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem már 2 tök van eddig egy 5gb feltöltéses és egy 10 vagy hány pontos
0
0
0
0
Demoz avatar
Kmisi99 írta:
de mégis hol? csak úgy akár hol torrenteken belül is? vagy különböző menüpontokon?

Akárhol lehetsz, mert mindenhol megjelenik, ahol éppen vagy.
0
0
0
0
zsolo avatar
1 tököt kaptam, 3GB feltöltést!
0
0
0
0
toopa avatar
Kmisi99: Előbb nekem épp a filmeknél ugrott fel egy tök, kaptam 1 GB feltöltést. Elvileg bárhol jöhetnek a tökök az oldalon.
Nekem a tavalyi spooky dayz valahogy jobban tetszett, ötletesebbnek találtam mint a mostanit.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
de mégis hol? csak úgy akár hol torrenteken belül is? vagy különböző menüpontokon?
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Kaphatnék jó torrent oldalakat privátban.Én csak a
"kalózosat ismerem"
0
0
0
0
neuroflex avatar
ám hogy tudom meg csinálni hogy feltöltés megyen mindig amikor megy torrent ?
0
0
0
0
Saiga-223 avatar
Sziasztok!
Ha újrarakom a windowst akkor hogyan tudom folytatni a le illetve feltöltést utorrentel?
0
0
0
0
plash avatar
MaximumGame írta:
plash írta:
nekem az lenne a gondom, hogy amikor elkezdek tölteni nem hoz be egy weboldalt sem... a töltés megíy tovább de mint ha megszakadna az internet ... mi lehet a baja..?



Kevés a neted, vagy torrent behúzza a gépet 😃



az elmúlt 2 évbe csinálja pedig akkor is 5Mbit es volt a netem...😞
akkor a torrenten belül mi lehet a baja..? vagy a tűzfallal lehet a gond..?
0
0
0
0
thug85 avatar
berki_zsolt írta:
Édes Istenem ezek nem normálisak. 😲
Ezt kellett átjavítani: Mystery Masterpiece The Moonstone-JAGUAR
erre: Mystery_Masterpiece_The_Moonstone-JAGUAR
-.-"

Sokkal jobb lett.... De nekem mindegy, csak a pontokat adják meg a feltöltésért. 😂


Látom nem sűrűn töltesz fel!😀 Ez release-nél kötelező. Ha egy vesszőt is kihagysz az hibás, mivel a release név nem úgy szerepel. Gondolom te sem szeretnéd, ha mondjuk a munkaügyi nyilvántartásban Berki Zsót néven szerepelnél, mivel nem az a hivatalos neved, amivel a szüleid megáldottak. Ha te készítesz el egy torrentet, akkor annak már olyan nevet adsz amit akarsz, de amíg másét töltöd fel, addig meg kell tartani.

Az arány pedig maradt, és továbbra is hangsúlyosan figyelik a le, illetve feltöltéseket csak nem a főoldalon látod, hanem a profilodban.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
plash írta:
nekem az lenne a gondom, hogy amikor elkezdek tölteni nem hoz be egy weboldalt sem... a töltés megíy tovább de mint ha megszakadna az internet ... mi lehet a baja..?



Kevés a neted, vagy torrent behúzza a gépet 😃
0
0
0
0
twoKgames avatar
berki_zsolt írta:
Édes Istenem ezek nem normálisak. 😲
Ezt kellett átjavítani: Mystery Masterpiece The Moonstone-JAGUAR
erre: Mystery_Masterpiece_The_Moonstone-JAGUAR
-.-"

Sokkal jobb lett.... De nekem mindegy, csak a pontokat adják meg a feltöltésért. 😂

van értelme főleg ha több oldalon is fönt vagy
0
0
0
0
plash avatar
nekem az lenne a gondom, hogy amikor elkezdek tölteni nem hoz be egy weboldalt sem... a töltés megíy tovább de mint ha megszakadna az internet ... mi lehet a baja..?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Édes Istenem ezek nem normálisak. 😲
Ezt kellett átjavítani: Mystery Masterpiece The Moonstone-JAGUAR
erre: Mystery_Masterpiece_The_Moonstone-JAGUAR
-.-"

Sokkal jobb lett.... De nekem mindegy, csak a pontokat adják meg a feltöltésért. 😂
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát gondolom az nfo ban lévő név.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ez miért is baj? Sima honlapokat feltörő hackerek. Vagy félreértettem valamit?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ó, ne. 😲😲
[LINK] 😕
0
0
0
0
aaron_ avatar
nem jelenik meg, elküldenéd pm-ben? 😀
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
***-ot probald meg esetleg masikat en sem tudok
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció