Torrentezésről minden

Szerző: Ferrari, 2010. July 27., téma
Fórum » Szoftver
Minden amit a torrentezésről tudnunk kell, mi az a p2p, aktív passzív kapcsolat, seed szerverek, net sebességek, szolgáltatók, routerek, modemek és minden más ami a torrentezéssel kapcsolatos.

Tilos a warez megosztása és kérése:
- Hozzászólásod nem tartalmazhat warez (crack vagyis törést tartalmazó) oldal linkjét, elérhetőségét vagy nevét, torrent linket vagy elérhetőségét, torrent kiadás nevét, kiadás csoport nevét (warez group), segítséget a törés alkalmazásához semmilyen formában.
Hozzászólások: 609
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
CsehMedve avatar
xsebix

próbáltad már a kényszerített újraellenőrzést?
0
0
0
0
xsebix avatar
Hellosztok!

Lenne 1 olyan gondom, hogy múltkor áttettem haverom gépébe a vinyómat amin az adatok vannak, vissza raktam a gépembe és az Utorrenben nem tudja betölteni a dolgokat amiket töltenék vissza... Semmi nem lett variálva csak 1 játékot iso-t raktam át havernak, minden maradt az eredeti helyen... Ez a hiba üzenet van " Hiba : Former Volume Not Mounted"

Valakinek valami tippje esetleg?
Előre is köszi! 😀
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Megaisten: Köszönöm 😀
0
0
0
0
Megaisten avatar
maxrobi94 : Ha torrent-röl töltesz akkor ez természetes ha leesik,az adott feltöltöktöl függ hogy mennyire jön,mennyien vannak akik feltöltik és az ö net jüktöl is függ+ torrent nekik hogy van beállitva. Neked + hiába van meg a 10.megás neted ha pinkelésed tulmagas.
0
0
0
0
xAlcatrazx avatar
Hali! Az lenne a kérdésem hogy letöltök egy adott torrentet NCorrol és nem akar vissza tölteni az oldalra
csak ha néha gondol 1-gyet akkor megindul a visszatöltés de nem egyfolytában tölt vissza rá. Valaki tud erre megoldást? PM-ben válaszoljatok Köszönöm.
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
xoki: Köszönöm,de nem segít régebben ez is több volt,amit azon az oldalon mértem sebességet.
Nincs valami amivel újra 1100kb/s-al tudok letölteni?
0
0
0
0
xoki avatar
galex : Ha több a seeder mint a letöltő akkor nem biztos hogy tőled tölti. Nekem is 10 megás és a feltöltés max 200...

maxrobi94: itt ellenőrizd le: [LINK]
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Hello. Olyan kérdésem lenne hogy nekem van egy 10 megás netem, torrentben szépen jön 1,2 mb/s-el de feltöltés valamiért nem megy, pedig elég sokan töltenek pl egy adott torrentet, ez miért van?
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Sziasztok.Nekem az a gondom lenne, hogy a letöltési sebességem 1100kb/s-ről le esett kb. 850-950kb/s-re.Mitől lehet ez?(10MB-os netem van)
Előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Valaki tudna segíteni a Disk Overloaded problémával? Már mindent kipróbáltam, de semmi sem ment... még a chache-t is felnöveltem 1024-re... Előre is köszi. PM-ben válaszoljatok!
0
0
0
0
Ermac avatar
Sziasztok a letöltési sebességet nem lehetne növelni? 5.1 mbps-el töltök!
0
0
0
0
Megaisten avatar
Szerver bérlés.Pár ezer forint, oda feltöltik,és onnan megy a torrentre. szoval aki feltölti annak a gépén nincs csak szerveren.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Torrent oldalakon nem egy olyan filmet látok, ami 25 - 40 GB terjedelmű. Ezeket honnan, milyen adathordozóról töltik fel?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Leszedtem, holnap kiderül hogy muzsikál. Remélem nem fog laggolni mint a 3.3.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
2.2.1-est tedd fel, nálam 700 torrentel tökéletesen fut és egy lagg nincs benne! Újabb versionok nálam is sz@rok 😠
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Sziasztok!
Utorrent legújabb verziója van fönt nekem. Annyi a gondom, hogy már 30-40 torrenttel is nagyon be tudja lassítani a gépem. Valaki tud valami megoldást rá? Már gondolkoztam rajta, hogy leszedek valamilyen más bittorrent klienst, ha semmi sem segít.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Nálam a 2.2.1-es megy, már 700 torrent van benne, de meg se kottyan neki....😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
Pl,. az Utorrent-ek mennyi filmet, játékot, stb. bírnak el max?
Mert nekem 3.3-mas verzió van fent.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Nem lehet hogy korlátoztad a letöltési sebességet 100 kb/s-ra?
0
0
0
0
M4tador avatar
uTorrent 2.2.1 van a gépemen.
Az lenne a problémám vele, hogy a beállításoknál jól el b*sztam mindent.
És most a letöltésem ezáltal 100kB/s körül mozog csak.😢
Ha valaki esetleg tud segíteni vissza állítani a dolgokat az légyszi segítsen!?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Azt tudom, hogy külön megvannak, csak azt nem, hogy megmarad ha törlöm az utorrentet. Egyelőre marad a 3.3, ha nagyon rossz lesz akkor átrakom egy régebbi verzióra.
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Beelzebul írta:
Na ezt nem tudtam. Akkor szedjek le egy régebbi verziót vagy van valami vissza állító mindegyikbe?

Persze. 2.0.4-et ajánlom. Csak felteszed és kész minden torrented megmarad originálba, a torrent fájlokat úgyis külön mappában tárolja a Documents and settings-ben és azokat nem törli hogyha újrateszed. 😉
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Na ezt nem tudtam. Akkor szedjek le egy régebbi verziót vagy van valami vissza állító mindegyikbe?
0
0
0
0
kistiko07a avatar
Beelzebul írta:
Szívesen vissza állnék egy régebbi verzióra csak nem tudom, hogy hogyan lenne a legjobb. Nincs kedvem minden torrent-et egyenként vissza rakni, túl sok lenne.

Azt automatikusan visszaállítja magának. Nem tűnik el egyiknek sem az aránya 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Szívesen vissza állnék egy régebbi verzióra csak nem tudom, hogy hogyan lenne a legjobb. Nincs kedvem minden torrent-et egyenként vissza rakni, túl sok lenne.
0
0
0
0
kistiko07a avatar
A legtöbb site-on inkább a 2.0.4-et ajánlják és tényleg sokkal stabilabb mint az újabb verzsönök. És nincs gond a tracker-hez való kapcsolódásnál.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Pont most rakta fel a 3.3-at, gondolkoztam, hogy felrakjam-e de végül felraktam. De ezek szerint nem kellet volna. Abban reménykedek, hogy 2,1MB/s el nem csinál ilyeneket.
0
0
0
0
Cooley avatar
Valaki nem tudja, mi a szart lehet kezdeni a utorrenttel, ha nagy sávszél mellett folyamatosan beszarik? 12MB/s körül kezdi el, hogy egy idő után befagy pár másodpercre a procig, de néha végleg lefagy. Minél gyorsabb a letöltés, annál sűrűbben csinálja. 14.7MB/s körül szokott lenni a max, ott általában legfeljebb 2-3 pecig bírja a progi. Most lekorlátoztam a max letöltési sávszélt, de erre nincs valami más megoldás?
Már meg is van. A 3.3 hibája, visszaállok 3.2.3-ra.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem van microbit torrent oldalra meghivom.Nekem bithumen vagy bithorlo kell.BHO is jó.
0
0
0
0
johnny632 avatar
Ja megvan a zöld pipa, de előbb kipróbáltam valamit. Ilyen ingyenes oldalról leszedtem valamit és oda gond nélkül tölt felfele. Szóval valszeg a tracker úgy van vele, hogy elegen töltik fel. 😕
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Beállítás kalauzban a networknél megkapod a zöld pipát a teszt végén?
0
0
0
0
johnny632 avatar
Szevasztok!
Jelenleg a uTorrent klienset használom, de nagyon idegesít, hogy amikor leszedek 1 torrentet, olyankor van rendesen feltöltés, de ahogy lejött lényegében megszűnik, pedig az S/P arány épp hogy 1 fölött van. A routeren be van állítva, hogy az én IP-m DMZ-ben van, a uTorrent port számát is felvettem forwarding-ba, illetve windows tűzfalban is engedélyezve van, mégis szinte halott.
Valakinek valami ötlete? Vagy ti milyen torrent klienset ajánlanátok nekem?
0
0
0
0
no avatar
nokiacsabika írta:
Kmisi99 írta:
töröld a torrent progiból a letölést majd szedd le a torrent fájlt úra rakd be és most válaszd ki azt a helyet ahol az új fájl van leokézod a torrent progi leellenőrzi a fájlt és seedeli is tovább.


😂 minek kell letörölni, jól megbonyolítod!!!!

beállítások-----mappák------új letöltés helye majd a torrent tárolása és automatikus betöltése innen ezt mind bepipálod majd megadod az új mappa elérési útvonalát

ezután a letöltött torrentet áthelyezed a letöltött állománnyal együtt az új mappába, a torrentből törlöd az eddigi torrented és az új mappából elindítod, innen kezdve már az új mappából seedel-ed valamint az új torrentek is ide töltődnek le és innen mennk vissza valamint itt tárolódnak 😊


Már nem azért, de akkor már a Kmisi99 módszere gyorsabb. Minek áthelyezgetni, meg beállításokkal babrálni, ha ígyis-úgyis törölni kell a torrentet? Gyorsabb egy Delete gomb(csak a torrentet ha ezen akadtál fent), majd újra elindítod a torrentet az új helyre és kész. Semmi Bonyolult nincs benne.
0
0
0
0
sanya999 avatar
Sziasztok.
Nem tudtok valamit a beloadról?
Már egy hete "karbantartás" van 😢
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
Kmisi99 írta:
töröld a torrent progiból a letölést majd szedd le a torrent fájlt úra rakd be és most válaszd ki azt a helyet ahol az új fájl van leokézod a torrent progi leellenőrzi a fájlt és seedeli is tovább.


😂 minek kell letörölni, jól megbonyolítod!!!!

beállítások-----mappák------új letöltés helye majd a torrent tárolása és automatikus betöltése innen ezt mind bepipálod majd megadod az új mappa elérési útvonalát

ezután a letöltött torrentet áthelyezed a letöltött állománnyal együtt az új mappába, a torrentből törlöd az eddigi torrented és az új mappából elindítod, innen kezdve már az új mappából seedel-ed valamint az új torrentek is ide töltődnek le és innen mennk vissza valamint itt tárolódnak 😊
0
0
0
0
Ducky avatar
nankacu írta:
Természetesen, NEM. 😀

és ha 31-én kezdem tölteni, akkor is 1-jén számolja el?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De az is lehet, hogy passzív.
0
0
0
0
wakula778 avatar
akos40: mert nincs olyan aki szedi. vagy től sokan seedelik és aki tölti annak nincs olyan sebessége hogy pl 100 emberből a te netedet "szívja"
0
0
0
0
akos40 avatar
Nem tudja valaki miért van az, hogy a letöltés jön kb 600-700 kb/s-al, míg a feltöltés 0?
Elég idegesítő. :S
0
0
0
0
PoPet avatar
Természetesen, NEM. 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Megoldás nem nagyon volt még rá😃 Csak annyi, hogy felteszel egy másik verziót😃 Egy régebbit vagy egy újabbat😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az Iso fájl a teljes játékot takarja, tehát benne van minden bevezető, átvezető videó, hangok, zenék stb. Míg a Rip verzió, az általában tömörített, mert kivették belőle az átvezető videókat, vagy összetömörítik a videókat. A Rip azoknak jó, akik alacsony sávszélességű internettel rendelkeznek. Jah meg ezeket általában nem kell külön crackelni.
0
0
0
0
FreddyD avatar
Miért állt meg az uTorrent letöltésem 99,9%-nál?
Egy GTA IV-ről lenne szó ami 13,9 GB /helyem van bőven/
és előtte olyan 260-280 kb/s-el szedte le de amikor kész lett volna elkezdett lassulni és 99,9-nél már csak egyszer-kétszer ugrik fel 0,5 kb/s-ra.
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Értem.Szóval ha csak egy torrent van a listán s csak annál használom akkor semmi értelme ugye?
0
0
0
0
Devis avatar
ha max egyet futtathat a torrent (úgy van beállítva), és gyorsan elakarod szedni a 3. helyen álló dolgot akkor kényszerítetten indítod és azt is elkezdi leszedni, hiába volt a sorban a 3.
0
0
0
0
alpyka2 avatar
A ,,Kényszerített letöltés" opció mire jó? Én mindig használom de semmi változást nem látok...
0
0
0
0
PhantomVII avatar
Sziasztok.Tudna valaki egy linket adni ehez a játékhoz.PC-re lenne.
[url]http://ip on.hu/webshop/product/_create_%28pc%29/163834[/url]
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Öhh, pirosat kaptál a magon? 😃

Filmek esetén imdb.com, port.hu, tvrage.com, esetleg a sorozat hivatalos oldala.
Játékok esetén a játékról foglalkozó weboldal linkje is elég.
0
0
0
0
alma112x avatar
Üdv!
Tudom hogy ez a kérdés egyáltalán nem a meghívókhoz kapcsolódik ezért elnézést is kérek hogy ide írom de torrentes fórumot nem találtam.Valaki feltudná sorolni milyen eredetiséget igazoló linkek vannak?
(És mégegyszer bocsi)
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
chrono02:Nekem max 36mb-t használ, nem tudom nálad mi a gond.:/ És nem használja a procit se egyáltalán.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció