Torrentezésről minden

Szerző: Ferrari, 2010. July 27., téma
Fórum » Szoftver
Minden amit a torrentezésről tudnunk kell, mi az a p2p, aktív passzív kapcsolat, seed szerverek, net sebességek, szolgáltatók, routerek, modemek és minden más ami a torrentezéssel kapcsolatos.

Tilos a warez megosztása és kérése:
- Hozzászólásod nem tartalmazhat warez (crack vagyis törést tartalmazó) oldal linkjét, elérhetőségét vagy nevét, torrent linket vagy elérhetőségét, torrent kiadás nevét, kiadás csoport nevét (warez group), segítséget a törés alkalmazásához semmilyen formában.
Hozzászólások: 609
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bfrenk avatar
Ja, jó köszönöm, akkor tényleg láma kérdés volt. 😂
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Az az a sebesség amivel tudsz szedni max ... ha van olyan neted 😃
0
0
0
0
no avatar
nekem bithorlora van sok meghivom de most nincs meghivás
0
0
0
0
Rolando avatar
pls valaki tudna kuldeni meghivot egy jo torrent oldalra cserebe tudok adni egy jo aranyu bitzone accot
0
0
0
0
Ruslan avatar
azért vannak értelmes emberek akik normális cuccokat töltenek fel. de vannak akik olyan file-ket töltenek fel ami tele van vírussal meg nem is az van a torrentbe amit az ember várna.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Azért önmagával az oldallal igeni baj van semmi védekezés nincs a robotok azonnal rászállnak a torrentetkre és töltik őket szivatva ezzel a többi felhasználót. Ki lehet próbálni én egyszer a klasszikus zene kategóriába töltöttem fel egy ilyen adsadasgfasd nevű torrentet azonnal csomó leecher rászállt
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szeintem használhatod, de csak "megbízható forrást" szedj le onnan. Skidrow, Reloaded, Razor1911, Skullptura. Én elég sokat leszedtem onnan, de nem volt vírusos egy se. 😆 Mondjk konkrétan nem erről szoktam leszedni a dolgokat, hanem beírom egy torrent search enginebe és ott több oldalt is kiír, ahol megtalálható az adott torrent. 😆
0
0
0
0
no avatar
Bitlord 1.2 egy rakás sz*r!
Mióta felraktam, egy hónap alatt kb. 300mb-nyi cuccot tudtam letölteni, mert emmi se akart kapcsolódni.
Most meg letöltöttem a régebbi, 1.1-es verziót, és mind a 10Gb amit le akartam szedni, egy délelőtt alatt lejött.
Ugyhogy ne használjátok a Bitlord 1.2-t.😕
0
0
0
0
Matthew_217 avatar
Köszönöm szépen mindenkinek a helpet!😉
0
0
0
0
niteforce avatar
Kmisi99 írta:
valószínű hogy ahol jó sok a seeder 50+ akkor az jó de azért kommentekben mindíg írják ha vírusos


Nekem az mindig bevalt, hogy azt szedem amit a legtobben seedelnek, igy gyors, es meg 1 sem volt virusos
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
valószínű hogy ahol jó sok a seeder 50+ akkor az jó de azért kommentekben mindíg írják ha vírusos
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
hogyha megbízhatótól töltesz (VIP/TRUSTED), akkor semmi bajod nem lesz. Razor1911-es, Reloaded-es és Skidrow-os torrentek a legjobbak, van hozzá crack és sose vírusos. Olvasgasd a kommenteket is, hogy milyen a játék/film esetleg, hogy mi az a plusz amit még csinálni kell vele.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Egy restart mindig mindent megold


Rosszabb esetben egy reinstall! 😆
0
0
0
0
almos avatar
berki_zsolt írta:
Újraindítottam a gépet, és megjavult. 😃
De hogy mi lehetett a gond, azt nem tudom...

Egy restart mindig mindent megold 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Újraindítottam a gépet, és megjavult. 😃
De hogy mi lehetett a gond, azt nem tudom...
0
0
0
0
Ferrari avatar
Mort2195 írta:
Ferrari köszönöm a linket, egy kis bonyodalommal de sikerült, meghívót kapnom 😃


nm....😆
0
0
0
0
no avatar
Bithorlo vagy Bigtorrent meghívót cserélek más meghívókra.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Majomparádéra itt tudtok meghívókat kérni, akinek esetleg kell...
[url]http://www.facebook.com/topic.php?uid=183207698376254&topic=272[/url]
0
0
0
0
gibdj avatar
Sziasztok! Ha valakinek van esetleg BeLoad accountja, az írna nekem PM-et? Nyugi, nem meghívót akarok kéregetni... Előre is köszönöm!
0
0
0
0
laci503 avatar
Ferrari írta:
Nem túl jó hírek:
[LINK]


úgy is össze szedik magukat
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem túl jó hírek:
[LINK]
0
0
0
0
vasziliy avatar
hali!Van kb 40 db meghívóm a bithorlóra.Cserélnék hasonló kalibelü oldalra😀....üzenet csak pm-ben.
0
0
0
0
Martinezz avatar
Sajna nekem csak 2-3 megás netem van! 😠
0
0
0
0
no avatar
hali all.nkem van 1 bit torrent meghivom vlaki cserébe .mondjuk egy death lord vagy bithumen, vagy 1 majomra
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Így van nem is figyeltem rá, mert nem szoktam nagyon linkeket adogatni. 😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
végződést asszem nem szabad használni mint pl.: .com
de nemtom jól emlékszem-e, bocs ha nem
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én nem vok fent egy magyar torrent oldalon se. főleg nem olyan oldalon ahova regelni kell és visszatölteni. Én megelégszek.........
0
0
0
0
BiGame avatar
Énis ezér nem akarom, h apám bejusson olyan oldalakra ahol én fennvok, de persze ő mindig kiakad-.-!
0
0
0
0
thug85 avatar
Én is csináltam már ilyet többször is, és még nem tettek ki!
Ha seedelsz minden mást rendesen, akkor nem fognak ezért kiakadni!

Van valaki aki még így csoportosan használ egy accot? Nem dobnak ki érte?


Az nem baj, ha többen használnak 1 accot, én is több gépről szoktam bejelentkezni! Az a gond, ha egy IP-ről több acc-ra lépsz fel!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😆 az jó!😆
és aki csoportosan használja/ta őt se dobták ki?😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nem, én már régóta használok egy ős acc-ot, amin szoktam kicsit ratio master-ezni! 😆😆
ÉS még nem dobtak ki! 😜
0
0
0
0
azbizony avatar
[quote][b]Szykla írta:[/b]
[b]azbizony:[/b] Én fent vagyok rajta és eddig nincs rá panaszom bármit kerestem ott megtaláltam.😃

Akkor jó 😃 én is fent vok csak kíváncsiságból kérdeztem hogy mennyire jó oldal 😃
0
0
0
0
Szykla avatar
azbizony: Én fent vagyok rajta és eddig nincs rá panaszom bármit kerestem ott megtaláltam.😃

Aki fent van Beload-on az kérem nézze meg hogy tényleg fent van-e a Shaun White Skateboarding hoz a crack mert valahol olvastam hogy ott már fent van előre is köszönöm.😀
0
0
0
0
azbizony avatar
A Pretorians szerintetek mennyire jó oldal?
0
0
0
0
Ferrari avatar
Fent vagyok már, de nem használom 😆
0
0
0
0
no avatar
Szerintem is jó volt 0- lett a letöltésem Fel: 2.46 TB..
:]] Maga a Spooky Stílus is jó lett. én most azt használom meg a dark-ot. :]]
0
0
0
0
kisborda avatar
Csak nekem nem elérhető néhány oldal?
Pl. deathlord-ról is törölni akarnak inaktivitás miatt miközben nem elérhető az oldal!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ha majomparádén lenne ilyen -30gb le ... akkor nekem már rég -xxGB letöltésem lenne😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Valakinek összejött már egy meghívóra való pont?😆😊
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Eddigi mérleg: Kb. 180 pont, -30lgb e, és 60gb fel. 😂
Állítólag vasárnapig lesz spooky dayz. 😜
0
0
0
0
Ferrari avatar
pontokért torrentekre is tudsz freet kérni az arra is jó...vagy esetleg a kérésekbe beírni vmit....nekem lenne kit meghívni is... 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mondjuk nekem már annyi letöltést levont, hogy lassan 0 gb lesz. 😆😆
Szóval ezért kellene nekem is inkább feltöltést adni. A pontokkal sem tudok mit kezdeni, mert úgy sem hívok meg senkit. 😎

De ha ad feltöltést, ne 1 gb legyen megint, mert rosszul leszek. 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Engem meg az idegesít h mindig a letöltésből von le vagy pontot ad...nekem inkább feltöltést adjon, az jobban jön 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én már tegnap 6 óra óta minden órában csinálom. 😜
De azon kiakadok, mikor csak 1 gb feltöltést kapok. 😶 Minden 2. kattintásra csak olyan keveset kapok.
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát én még csak most vettem ezt észre, ezért még csak +18 pontot kaptam!😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Azért ez az utolsó kicsit felháborított, +1gb feltöltés. 😶 Lol, ez gúny. 😃
Én eddig kb. 80 pontot, + 20 gb feltöltést és -10 gb. letöltést kaptam. 😜
0
0
0
0
cece96 avatar
nekem eddig ezeket adta a tök:
+2gb up
+3pont
+7pont
+3gb up
-2gb le
+23 pont
-3 gb le
"tök" jó!😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nekem is mozgalmas napom lesz, de ennyit megér... 😆
Sztem még nem off...belefér, elvileg torrentoldalról szól... 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció