Torrentezésről minden

Szerző: Ferrari, 2010. July 27., téma
Fórum » Szoftver
Minden amit a torrentezésről tudnunk kell, mi az a p2p, aktív passzív kapcsolat, seed szerverek, net sebességek, szolgáltatók, routerek, modemek és minden más ami a torrentezéssel kapcsolatos.

Tilos a warez megosztása és kérése:
- Hozzászólásod nem tartalmazhat warez (crack vagyis törést tartalmazó) oldal linkjét, elérhetőségét vagy nevét, torrent linket vagy elérhetőségét, torrent kiadás nevét, kiadás csoport nevét (warez group), segítséget a törés alkalmazásához semmilyen formában.
Hozzászólások: 609
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Arnybiro avatar
Sziasztok!
Az a kérdésem lenne, hogy a ti utorrentetek is meghalt? Az enyém ha elindul megeszi a procit és minimum 250MB ramot is. letörölni nem tudom mert ugyan ezt csinálja. Tud valaki rá valami megoldást? A probléma amúgy az utolsó frissítés óta áll fent, pontos dátumot nem tudok de kb 3-4 hete. Azóta nem is használom.
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Nem tudja valaki, hogy a 2012-es The Revolver Golden Gods Awards tölthető-e valahonnan? 😊
0
0
0
0
niteforce avatar
Kmisi99 írta:
töröld a torrent progiból a letölést majd szedd le a torrent fájlt úra rakd be és most válaszd ki azt a helyet ahol az új fájl van leokézod a torrent progi leellenőrzi a fájlt és seedeli is tovább.

okés, köszi 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
töröld a torrent progiból a letölést majd szedd le a torrent fájlt úra rakd be és most válaszd ki azt a helyet ahol az új fájl van leokézod a torrent progi leellenőrzi a fájlt és seedeli is tovább.
0
0
0
0
niteforce avatar
sziasztok

letöltöttem egy viszonylag nagy fájlt a C-re, de mivel nagy, átmásoltam a D-re.
Nem lehet valahogy bittorrentben beállítani, hogy onnan seedeljen tovább?
0
0
0
0
Bicike avatar
Biztos hogy valaki a gepigenyrol el vissza a neveddel
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudok róla! De lehet, hogy van egy béta lompi! 😂
0
0
0
0
wdavid avatar
az igen 😲 vagy nem lehet h van egy ikertesód lompi? 😃
0
0
0
0
MacHiMal avatar
kérdeznék vmit emberek mitől van az h egy oldalról nemtok leszedni torrentet kiír vmi torrent clienst rámentem és még mindig nem jó ://
ja és lehet vhogyan gyorsítani a letöltés seedereket leszámítva? 😆
0
0
0
0
no avatar
Superlompos: szlovákiai szolgáltatónál vagyok, KábelNet a nevük. A weboldalt amint megtudom linkelhetem😃
0
0
0
0
Joker avatar
hali valaki tudna segiteni hogyan kéne portot nyitni a routeren mert nem seedel vissza a kliensem?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk este általában jobban le is van terhelve a hálózat, mint reggel.

Milyen szolgáltatónál vagy?
0
0
0
0
no avatar
Megpróbáltam én is a 3000-res opciókat, az se javított. Érdekes módon még ma reggel is tudtam 300-al tölteni, 7 óra környékén viszont már láttam, hogy csak 30-al tölt, szerintem itt már a szolgáltatók korlátoznak, csak titkolják:S Ja és köszi a segítséget!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Régebben váltottunk egy újabb netre, ahol mára már 3MB/s-el tudok tölteni, de csak HTTP kapcsolaton. Az oldalukon úgy mondják, hogy nincs korlátozás, de uTorrent-en drasztikusan lassan tölt, jó esetben 40,9 KB/s-el. (Steam-en szintúgy ez van). Rendes neten, azaz böngészőn tudok rendesen tölteni nem torrentet, de torrenten viszont már ez van. 2011 szilveszterén észrevettem, hogy éjfélkor a sebesség egyszer csak felgyorsult, simán töltött 300KB/s-el. Itt mi lehet a gond? (Szeretném még vásárlás előtt a játékokat kipróbálni, hogy fut a gépemen a kiszemelt játék, de ha így halad a töltés már elmegy a kedvem az egész vásárlástól.) Ilyenkor mit lehet tenni, most a szolgáltató hazudik és korlátoz, vagy valami gubanc van? WiFi Router-em is van, beszerelés előtt is ez volt. Modemem Arris Touchstone TM502-es. A baj az, hogy éjfélkor nem tölthetek, mivel a gép az egyik családtagom szobájában van, és hát nem tudnék úgy aludni, hogy tudom, miattam nem tud aludni a családtagom, mert mellette búg mostanában nem is kicsit a gép😢
0
0
0
0
neuroflex avatar
van majomparadén lehet ingyen majomparade
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Nekem is 120Mb-os netem van, de én nem töltenék le az istenért sem egy több mint 350 gigás pack-ot 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
az igen akkor jó sok net sebességed 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Miért ne lenne? 😜

Nekünk az van.

Sőt létezik 120 megás net. Ha azzal nézzük, akkor ez az idő 7 óra lenne. Mert ott a max letöltési sebesség 15 MB/s.
0
0
0
0
neuroflex avatar
ha van olyan valakinek egyáltalán 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Egy kicsivel több, mint 35 óra alatt jönne le egy 25 megás nettel. Azaz ha végig folyamatosan jönne 3 MB/s-mal. 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
az igen sok év amire lejön 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Egy olyan oldalon több embernek is kellene lenni, aki tudna segíteni neki!
Nem csak feltétlen SySop tuja kezelni a problémáját..
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Elfoglalt egy ember lehet akkor a szerverkezelő 😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Már 3x írtam nekik, és nem jött válasz.😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Demoz írta:
Az mitől van, hogy nem enged be microbitre hibás felhasználónévre vagy jelszóra hivatkozva? Kértem jelszó emlékeztetőt, amiből pontosan kimásoltam a felhasználónevet és a jelszót. Tuti, hogy nem lettem bannolva,mivel nagyon jó arányom volt.


Írj egy üzenetet a szerverkezelőnek, lehet csak belső hiba.
0
0
0
0
Demoz avatar
Az mitől van, hogy nem enged be microbitre hibás felhasználónévre vagy jelszóra hivatkozva? Kértem jelszó emlékeztetőt, amiből pontosan kimásoltam a felhasználónevet és a jelszót. Tuti, hogy nem lettem bannolva,mivel nagyon jó arányom volt.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
én folyton töltök filmeket, és no problem 😃 Most is 2 filmet töltök.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Ja...😆 Te mint GAME fan... 😆 Én zenét, progit, filmet...de nem túl gyakran.

Ja: Amennyiben az általad meghívott nem az oldal szabályainak megfelelően viselkedik, a következmények téged is érinteni fognak!
Ez vajon mit jelent konkrétan? Ha a meghívottam debilkedik, akkor engem is kidobnak? 😕
0
0
0
0
lumosnina avatar
Na...de most ennek mi értelme. Úgyis fognak letolteni amíg világ a világ. Az online filmek is...nem fizetsz érte, hogy megnézd...nem értem én ezt. Hány bőrt húznak még le rólnk 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs olyan ember, aki még nem töltött le legalább 1 dolgot illegálisan. Ennyi erővel mehetne az egész orszég a rács mögé. csak ugyebár az államnak nincs annyi énze, hogy mindenkit eltartson ott. 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Pont ezért nyugodt a lelkiismeretem! 😆
0
0
0
0
niteforce avatar
Persze nem.a.kis felhasznalokat fogjak megkeresni. Azokra fognak lecsapni akik seed szervert uzemeltetnek vagyis tobb 10 letoltot ki tudnak szolgalni. Nem azokar fogjak megbuntetni akik csak viszonylagosan kis mennyiseget forgalmaznak
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A feltöltés meg a visszatöltés nem ugyanaz

Ezt kifejtené alaki bőveben?


Csak nekem ebből az jött le, hogy erre vagy kíváncsi. 😆

Nem fognak becsöngetni egyszerű felhasználókhoz. Olyanokra vadásznak, akik folyamatosan seedelnek.
0
0
0
0
lumosnina avatar
Superlompos írta:
Feltöltés. Mikor egy saját készítésű torrentfájlt töltesz fel egy oldalra.

A visszatöltés, meg amikor te már letöltöttél egy torrentet, de még hagyod megosztani (seedelni).


Igen, ezt vágom. De a jogi háttér és esetleges büntetés kiszabása érdekelne. 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Feltöltés. Mikor egy saját készítésű torrentfájlt töltesz fel egy oldalra.

A visszatöltés, meg amikor te már letöltöttél egy torrentet, de még hagyod megosztani (seedelni).
0
0
0
0
lumosnina avatar
A feltöltés meg a visszatöltés nem ugyanaz.


Ezt kifejtené valaki bővebben?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Feltölteni se szoktam. 😜
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
A feltöltés meg a visszatöltés nem ugyanaz.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Magyarul aki csak letölt az nyugodtan élheti tovább az életét? Mert én nem szoktam visszatölteni semmit se, hiszen nyitott oldalakon ez felesleges lenne. 😜
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
berki_zsolt írta:
Tegnap jelent meg egy cikk, hogy a magyar torrentezőkre lecsap a NAV. A nagy adatforgalmú felhasználókat fogják vadászni..

Na most ugye én napi több 100 gb-ot töltök fel a magyar oldalakra szerverrel. 😜

Akkor most jogosak a félelmeim? 😕

[LINK]


Nincs kizárva
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Tegnap jelent meg egy cikk, hogy a magyar torrentezőkre lecsap a NAV. A nagy adatforgalmú felhasználókat fogják vadászni..

Na most ugye én napi több 100 gb-ot töltök fel a magyar oldalakra szerverrel. 😜

Akkor most jogosak a félelmeim? 😕

[LINK]
0
0
0
0
getcarter avatar
hali, eddig xp-m volt tegnap telepítettem win7-et és nem indul el a letöltés, bitcometet használok, wtf lehet?

megcsináltam.
0
0
0
0
DCMAN avatar
enyi....minek kellet ezt csinálni a megauploadal..
0
0
0
0
DCMAN avatar
remélme is hogy a Piratebayt nem kapcsolják le...mert az a ....
0
0
0
0
niteforce avatar
The pirate bay-t is évek óta próbálják lekapcsolni, mégsem sikerül 😀
és ha az összes torrent site-ot becsukják (ami lehetetlen) a P2P attól még működik...
csak máshol osztod meg akkor a torrent fájlt.
0
0
0
0
DCMAN avatar
na az remélem h nem de ki tudja...ez elég nagy oldal volt és mégis.....
0
0
0
0
BRUgamer avatar
OMG lehet 2 ev mulva mar minden jatekot meg kel vegyunk ha jatszani akarunk
0
0
0
0
DCMAN avatar
de a hackerek szopatásbol megtámadták utána az ö gépjüket is..de ez csak a kezdet..sorban leplezik majd le az ilyen oldalakat....vége annak a korszaknak hogy....
0
0
0
0
kalaoi avatar
Superlompos:Akkor már értem hogy ha onnan akartam letölteni akkor miért rakta ki az a FBI jelet.😜
0
0
0
0
Rolando avatar
Bigtorrent meghívóra cserélem a Microbit-es meghívómat.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció