Torrentezésről minden

Szerző: Ferrari, 2010. July 27., téma
Fórum » Szoftver
Minden amit a torrentezésről tudnunk kell, mi az a p2p, aktív passzív kapcsolat, seed szerverek, net sebességek, szolgáltatók, routerek, modemek és minden más ami a torrentezéssel kapcsolatos.

Tilos a warez megosztása és kérése:
- Hozzászólásod nem tartalmazhat warez (crack vagyis törést tartalmazó) oldal linkjét, elérhetőségét vagy nevét, torrent linket vagy elérhetőségét, torrent kiadás nevét, kiadás csoport nevét (warez group), segítséget a törés alkalmazásához semmilyen formában.
Hozzászólások: 609
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Krissz avatar
Hátsz, kb 😆

Nagyon random jelennek meg, ha pl: lenyitsz egy torrentet, vagy ha hsz eket böngészed, változo mikor/hol jelennek meg. Nekem eddig 1sem bukkant fel. Bár amilyen szerencsés vagyok rossz figurát találok, és levesz a pontombol 😆
0
0
0
0
Liptik avatar
Most mit csináljak, hozzak be ncoron egy oldalt és várjak a figurákra, vagy mi?
0
0
0
0
winrar avatar
Én 46 hete, de még jó sokat kell seedelnem.
0
0
0
0
Krissz avatar
Jaah,.
Én 2 éve vagyok tag, márcsak a 250GB kell seed, hogy lépjek
0
0
0
0
winrar avatar
ROBIXX: Legalább 26 hete legyél tag és legyen legalább 250GB feltöltött adatod.
0
0
0
0
Krissz avatar
Elvileg igen, nekem legalábbis megmaradtak.
0
0
0
0
winrar avatar
Krissz: És ha most kaptam pontokat, azok megmaradnak véglegesen?
0
0
0
0
Krissz avatar
Passz.. Pont ide vagy oda, használni nemtudod, ha "tag" vagy "elite " lennél akkor már pl: meghívókat tudnál küldeni is például. 😀
Karácsony fele is szoktak jódolgok történni, pl én akkor kaptam 3k pontot
0
0
0
0
Krissz avatar
Ha arra gondolsz hogy miez, akkor...
Így random megjelennek torrenteknél figurák, és azokat kell gyűjtened.
Ha szerencséd van jó figurát találsz (pl: pontokat ad, stb..) de ha rosszat (pontot elvesz, stb...)
. Kb ennyi
0
0
0
0
Liptik avatar
Pontosan hogy van most ez a spooky day?
0
0
0
0
Bronson avatar
És tényleg elindult! 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Szerintem vagy holnap, vagy szombattól 😊
0
0
0
0
Andris18 avatar
Érthetően magyarázol 😀 meg vagyok nyugodva. Köszönöm 😀
0
0
0
0
Bukta avatar
Jólvan, most már rendbe jött. Ha lejött minden ami a listán van letörlöm és felrakok egy 2. valahányos verziót.
Köszi.
0
0
0
0
winrar avatar
BukoTt: Használj 2.2.1-et, nekem az vált be a legjobban. Ja és abba még nincs is reklám.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
BukoTt úgy hogy ezt letörlöd és fölraksz egy normálisat. 3.x-es verziók mindegyike egy nagy kalap szar. Én 2.4.2-est használok az tökéletes.
0
0
0
0
winrar avatar
Én is csak Vegas PRO telepítési útmutató miatt mentem föl, erre mit látok: szétspamelve minden 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Én megváltoztattam a jelszavam, mert azt hittem, valaki feltörte a fiókom 😆
0
0
0
0
Dani46 avatar
kösz megvan,kiváncsi leszek jó lesz-e!
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Jobb gomb az egyik oszlopon és pipáld be a fel-/letöltési sebességet, és máris látod.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Csak figyelj hogy ne a 3.x-est használja, mert akkor megint baj lesz. Hol nem látod a sebességet?
0
0
0
0
Dani46 avatar
nem töröltem az elözőt felraktam a 2.2.1 et megy meg minden de nem látom a sebességeket,csak alul,megoldás?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Dani46 töröld le, és rakd föl azt amit Beelzebul mondott. A 3.x-es verziók egy bughalmazok, és a legtöbb torrentoldal tiltja is a használatát.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Milyen utorrentet használsz? A 3+ verziók szokták ezeket produkálni, ha ilyened van válts 2.2.1-re.
0
0
0
0
Dani46 avatar
Az miért van hogy az utorrent megeszik egy csomó ramot?reggel elindítottam a gépet azóta megy már 6 gb ramot eszik,feladatkezelőbe csak pár mb ot ír hogy használ az utorrent,ha kinyomom visszaesik 2 re kb.Beállításokba átmeneti tárolóba kivannak véve a pipák,automatikus átmeneti tárnak 1000mb van megadva!Amíg 8.1 em volt sose volt ilyen bajom,most fent van a 10 azóta szórakozik......Mi a gondja?
0
0
0
0
winrar avatar
Csak megosztanék egy okosságot. Ha újratelepíted a Windows-t, akkor mentsd le a C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\AppData\Roaming\uTorrent mappát, majd újratelepítés után rakd vissza. Így minden torrentet föl fog ismerni és olyan lesz, mintha misem történt volna, rendesen folytatja a seedelést és letöltést. Persze a letöltések mappát is be kell állítani az utorrent beállításaiban, meg a .torrent fájlok helyét sem árt.
Andris18: Többek között ezért nem használok vírusirtót, csak egy Malwarebyte's Anti Malware van fönt a gépen, azt lefuttatom hetente.
0
0
0
0
Bronson avatar
attól függ milyen oldalról van...
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Az összes cracket vírusnak fogja jelezni. Én idáig egy vírust sem kaptam torrentes játékokból.
0
0
0
0
Andris18 avatar
Van itt még valaki?
az lenne a kérdésem hogy régebben a eset vírusírtóm volt, most meg avast és észrevette egy torrent crackjénél hogy vírusfenyegetettség, aztán karanténba is rakta asszem, amikor másodszor lefuttattam az adott helyen azt mondta nincs vírus. Biztonságos így felrakni a játékot a a crackkel? Másik oldalról letöltött cracknél is kiírta ugyanezt.
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Hash hiba mindig lesz. Nálam is mindig előfordul, de eddig nem volt vele problémám, minden jól működött. Hash hiba ellenére is működnie kell. Ha mégse akkor jöhet az ellenőrzés kliensen belül. Az meg szokta oldani a hibát.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ha letöltésnél hash hiba van, azt hogy tudnám kijavíttatni, vagy megtudni hogy mék fájl hibás? Mit tud okozni egy játéknál? Válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
Bukta avatar
Szerintem teljesen jó az hogy annyival szedsz. Nekem 2mb-es netem van és 200-300kb-el szedek mindenhonnan.
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok az miért van, hogy amikor a torrent ablakot nézem (mindig) 500-600kb/s-sel jönnek le a dolgok (bárhonnan is töltöm) de ha például játszok akkor ez az érték 3mb/s-re is felmegy? 5mb-os internetem van.
0
0
0
0
atstuff07 avatar
YraY: speedtest mit mutat? (torrent stb. legyen kikapcsolva a mérés idejére)

iceman36: próbáld meg egy másik (harmadik) eszközön (2 gépet említettél, mind a kettőn ez a probléma?) Itt konkrétan csak a uTorrenttel tapasztaltad? Ha igen ajánlom a 2.2.1-est [LINK]. Emlékeszem mintha lett volna nálam is egyszer hasonló helyzet és akkor a 3.4.x-es verziónál. Úgyhogy ez a tippem. 😀
Ha ez sem akkor valószínű a szolgáltató, a T-Home-mal nem volt túl sok jó tapasztalatom (sajnos).
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Van egy problémám, amit megosztanék veletek, hátha tud valaki segíteni.
Amikor nem töltök semmit, az internet kapcsolat megfelelően működik. Azonban ha elkezdek tölteni, az internet megszakad, de a letöltés a lehető legnagyobb sebességgel jön.
Szolgáltató:T-Home
Vírusírtó:ESET NOD 32 Antivirus 8
uTorrent 3.4.1
Operációs rendszer:Windows 7
Internet:10 MB
Az internet 2 gépre van megosztva.
Korábban nem tapasztaltam ilyet.
0
0
0
0
YraY avatar
Sziasztok! 75mbit-es netem van (osztrák FiberPower) a letöltés rendesen jön 7,5-8 M/s-el, de a feltöltés csak 50-200kB/s mikor 3megákkal kéne. Minden korlátlanra van állítva, a torrent verziója 3.4.2, alap beállításokkal. Ötlet, hogy miért nem tölt fel gyorsabban?
0
0
0
0
kmetovics avatar
Már rájöttem srácok, de azért köszi 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok😀
Nekem is hasonló problémáim vannak,1mb/sec-el töltök összevissz,pedgi 2-3mb/sec-el szoktam.
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Hello. Szóval olyan van hogy ugye 25 megbites netem van és a max sebesség eddig mindig 3 mb/s körül volt, de most egy pár napja, hete csak 1,5-1,6 mb/s-el tudok tölteni bármit Speedtest szerint viszont megvan a 25 megabites sebesség. Ötlet?
0
0
0
0
lacsitos avatar
az utóbbi 1-2 hétben drasztikus lassulást mutat a letöltésem kizárólag torrentnél több verziót próbáltam már ki de nem hozott javulást átlag 14-15mb/s szokott lenni most viszont 2-t is alig éri el ötletek ? router resi volt központilag is újra indították az sem oldotta meg torrent újra telepítése sem segítséget kérnék várom a megoldó üzeneteket privátban köszönöm 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok valaki leírná nekem hogyan kell egy letöltött játékot kicsomagolni..stb...? nagyon kezdő vagyok..és a folyamat érdekelne..a letöltés sikeres de a többi kínai nekem😀...üdv..
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Szívesen. Nem tudom mit, de valamit nagyon elcsesztek ezzel a verzió-sorozattal. Nekem pontosan a 2.2.1-es van már régóta és semmi bajom nincs vele, nem terheli folyton a gépet.
0
0
0
0
reflmix avatar
3.x es de megpróbálkozok akkor a régebbivel, köszönöm ! 😀
0
0
0
0
Arnybiro avatar
reflmix milyen verziód van? Ha 3.x-es akkor cseréld le régebbire. Ezekkel a verziókkal nekem is ez volta bajom. Most 2.X-es van és azzal semmi baj nincs.
0
0
0
0
reflmix avatar
Valaki nem tudná megmondani, mért van az hogy a µTorrent-et elindítom mért terheli le 100% ra a Winchesterem ? Folyamat villog a piros led elöl és hallom hogy, non-stop dolgoztatja a Winyómat . Válaszokat köszi ! 😀
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
igen, mivel a szerződésben foglalt sávszélesség 10%át folyamatosan biztosítaniuk kell, szoval 3MB/s-nál csak gyorsabb lehet a neted, de 4 fölé az életben soha nem fog menni.
0
0
0
0
MentaLike avatar
Sziasztok!
Az normális, hogy 30Mps internetem van és mégis minden játék max. 3.6 megával jön le?
(nem vagyok annyira jártas itt a torrentekben 😃 ) Előre is köszi. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció