Kompatibilitás

Szerző: Keratesz, 2008. November 18., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 563
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
TaylorXIII avatar
Most is amd procin használod a hűtőt? 1:46nál
0
0
0
0
FoLey avatar
Azt,hogy A4 helyett inkább A6-ot vegyek 😀 Ám csak ígynézzki a hűtő csak nem olyan a lefogatója,jelenleg S939-es gépen használom és igaz csak kinézetre jólnézzki,de semmivel semrosszabb semjobb. A6-nak hogy nézz ki a gyári hűtő?

Jelenleg nem költök hűtőre 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
És mit tanácsoltam neked? Nem emlékszem már😃😃 LC power oldala szerint csak intelre jó az a hűtő😞 Mennyid lenne hűtőre? Bár a gyárinak is boldogulnia kéne. Bár állítólag nem halk.
0
0
0
0
FoLey avatar
Nah üdv van A6-5400K procim megfogadtam TaylorXIIII tanácsát és aztszeretném megkérdezni,hogy a gyári hűtő vagy ezt tegyem majd rá? LC-Power Cosmo Cool LC-CC83,ha esetleg kompabilitis vele 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
jó mindkettő rá. Hűtőnél a magasságát kell nézni de ez is háztól függ persze ha fel akarod tenni a ház oldalát. Ha nem akkor a magasság is mind1. Ha magas bordás ramokat választasz akkor kell még hűtőknél válogatni szóval pont ezért ne vegyél magas ramokat.
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Hát léghűtésbe thermaltake frio extreme-t vennék jah és bocsi 4670k lesssz nem 4770k
V még Bequiet dark rock pro 2 csak ezekröl nem tom h kompati ek
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Igen, kompatibilis de mondtam, hogy egy 15 ezres léghűtés helybenhagyja mind hűtésben mind halkságban.
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Sziasztok! azt kérdezném h Corsair H60 Kompatibilis a intel 4770k val?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
és volt a 4550 kártyán alapból vga csatlakozó vagy ehhez is kellett az átalakító?😀
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
hát az Asus F2A55-ösön nincs sajna 😞 csak venni lehet hozzá valami cuccot, amihez szintén nem értek 😃 de már benne van a 4550 és műköszik 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én meg azt nem tudom, hogy lehet az, hogy nincs semmilyen csatlakozó egy APuhoz szánt lapon. Lehet, hogy együtt dolgoztak eddig bár én eddig ilyenről nem tudtam. Mindig tanul valami újat az ember😃
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
akkor rendben .
Végülis megtudtam amit szerettem volna és még sokkal többet!
Köszönöm a segítséget! 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akkor ha lesz DVI-I ugyanúgy a HD 4550 kártán akkor ugyanúgy lesz mint eddig de egy HD 4550nél simán elképzlehető, hogy lesz rajta alapvetően VGA csatlakozó mivel azért jóval gyengébb kártyáról beszélünk.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
mondom hogy nem értek hozzá 😃
DVI volt rajta és átalakítóval volt D-Sub ra.
de az alaplapon egyik sincs, ezért kell bele egy videokártya mindenképpen
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nem tudom tud-e majd vele dolgozni de én nem hiszem, hogy most a HD 6850 és a HD 7560D együtt dolgozott volna. HD 6850 volt használva és ennyi. HD 7560D csak a HD 6450/6570/HD6670 kártyákkal tud együtt dolgozni tudtommal. A vga csatlakozó azért fontos mert a monitorod azzal csatlakozik? Létezik olyan HD 6850 amire még tettek VGA csatlakozót? Ha VGA csatlakozó kell és nincs sehol se a kártyán se az alaplapon akkor kell egy DVI-VGA átalakító mert gondolom DVI-I csatlakozó csak van.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
vga csatlakozó. a crossfire-t arra értettem, hogy a 6850-es a cpu-ba integrált 7650D-vel együtt dolgozott. a 4550 is tud majd ilyet, vagy az csak úgy magában?
Igazán nem értek hozzá... eddig így volt , most másként lesz. és érdekel, hogy működni fog e.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Crossfire? Mivel? nem igazán értem. Volt egy HD 6850 videokártyád eddig és most lesz 4550. De volt vga kivezetés a HD 6850 kártyán? VGA kivezetés alatt mint VGA csatlakozót értesz vagy mint gyűjtőnév videokártyákon általában található csatlakozókra pl HDMI, DVI-I, DVI-D, Displayport, mini displayport, VGA(D-sub15)? Milyen crossfireről van most szó? HD 6850 Crossfire? Mert HD 7560Dvel nem tudsz crossfire-t képezni.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
csak mert az alaplapomon nincs vga kivezetés, és eddig bátyámtól kölcsönkapott 6850-essel ment és nem tudom, hogy most a 4550 mennyire fogja majd vissza, és hogy a crossfire ugyan úgy maradhat-e
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Az A8 5600k egy APU amiben van videokártya is(CPU+IGP egyben) szóval HD 4550 nélkül is ellene de HD 4550-nel is ellesz igen.
0
0
0
0
AMDMonsteR avatar
Ez a cpu:AMD A8-5600K Black működni fog ideiglenesen egy ATi Radeon HD 4550-es vga-val?
0
0
0
0
no avatar
Jól van köszi azon az Asrock B75 Pro 3 még elgondolkozok
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Intelből minimum egy olyan alaplap legyen amit írtam és mehet abba is az i5-3330 processzor is. Intelnél sem szabad alaplapból ennyire leadni főleg ha i5 processzort tervezel bele plusz vannak olyan dolgok amik hasznosak lehetnek. pl SATA 3 csatlakozó(SSDnél jól jön), USB 3.0 csatlakozó(USB 3.0 adatátvitelt támogató eszközöknél jól jön).
0
0
0
0
no avatar
Hát egy olyan gépet kéne összehozni ami jó játékra és legalább még 1 évig nem kéne hozzá nyúlni. Tudom gagyi vga de majd 2 hónap múlva fogok csak tudni erősebbet beletenni. Árat nem tudok mondani mert több helyen is nézegetek és gondolkodom rajta hogy használtan vegyem vagy újonnan.
Intelben meg ezen gondolkodtam de valamiért inkább amd t néztem mostanában
P8H61-M
Intel s1155 Core i5-3330 - 3,00GHz/6MB
ennyit néztem
0
0
0
0
no avatar
Szarka Bence : MSI 970A-G46 /// 20k
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De neked mik a tervedi? Minek lesz HD 5670 és erős processzor? Nem fordítva kéne? Olcsóbb processzor és erősebb videokártya. Az az alaplap sem az igazi. Nem véletlenül írtam előbb egy alaplapot. Attól függ milyen dvd író kel milyen vinyó. Mármint SATA vagy még régi IDE csatlakozású.
Szerintem intelben is lehetne gondolkodni. Asrock B75 Pro 3 alaplap és egy i3-3220 processzor. De még keretet sem írtál. De akár i5-3470 is lehetne az előbb írt alaplapba.
0
0
0
0
no avatar
És az jó a procinak meg a vidikarinak ASUS sAM3+ M5A78L-M LX3?
Igazából még csak táp meg vinyó és meghajtó van. De ezeket szerintem úgyis le kell majd cserélnem.
Ramot procit meg vidikarit még nem igazán merek mert alaplap sincs ami jó lenne, max ez amit most irtam
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Olcsón nem. Ilyen processzorhoz kell egy 20 ezer körüli lap. pl egy Gigabyte GA-970A-UD3. Hol veszed a gépet? Vagy valami már megvan?
0
0
0
0
no avatar
És tudnál ajánlani olyan olcsó alaplapot amibe jó az a proci?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Videokártya az jó bele de processzor az egyáltalán nem. Ha rev 3.1 az alaplap akkor pl fx 4100 processzort tehetnél bele de én nagyobbat nem tennék bár még azt sem kéne ilyen alaplapba tenni. Azért ennél jobb alaplap kéne.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Szerintetek ez az alaplap kompatibilis GIGABYTE GA-M68MT-S2 egy Gigabyte Ati Radeon HD5670 vidikarival és egy AMD AM3+ FX-8320 - 3,50GHz procival?
0
0
0
0
RIbeni avatar
Próbálj meg egy frissebb verziót.
0
0
0
0
Coach avatar
Nekem miért van az,hogy az AIDA64-nél nem irja ki az alaplap nevét? Azt irja az alaplapnál,hogy ismeretlen.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Kompatibilis is lehet de azért alaplapból nem ártana egy jobb. Bár ahogy nézem a gépeidet ez most csak ap rocesszorról és videokártyáról szól ahol azt kell h mondjam, hogy vegyél ilyet: i3-3220. vegyél egy ilyen tápot: Chieftec CTG 500-80. és a kártya meg vagy a HD 7750 de szigorúan GDDR5 1GB memóriával(ne tévesszen meg, hogy amit te néztél az 2GB, ezen a kártyán semmit sem érsz vele) vagy picivel drágábban MSI HD 7770 de ha van pénz lehet HD 7790 is(ezekből is csak 1GB-os kell mert ezeknél sem éri meg még a 2GB). Viszont az alaplapod verziójára kíváncsi voltnék mert az lényeges volna. AIDA 64-ben meg tudod nézni az alaplap menüpontban az alaplap neve sorban az alaplap típusa mögé lesz írva, hogy pl v1.0. Gondolom Romániában vásárolod a cuccokat de ott mely boltok jöhetnek számításba? Házad alsó vagy felső tápos?😀
0
0
0
0
Coach avatar
Üdv! Szeretném kérdezni,hogy a következő Alaplap-Proci-videókártya összeállitás kompatibilis-e: Alaplap: Gigabyte GA-H61M-DS2 Proci: Intel® CoreTM i5 3350P, 3100MHz, 6MB, socket 1155 Videókártya: MSI AMD Radeon HD7750, 2048MB, GDDR3, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E ((PCI EXPRESS 3.0)).
Ha valaki válaszolna azt nagyon megköszönném.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Valaki próbálta már ezt Windows 7-el? http://www.grando.hu/playstation-1-controller-usb-atalakito-kabel-pc-hez-49239-1554784782#questions
Esetleg ha mégsem lenne jó Win7-el akkor szerintetek menne úgy ha a játéknál a kompatibilitást XP-re állítanám? 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
mathejocy: Szerinted 1 év 3 hónap alatt még nem találta meg a megoldást?😃 Bírnám ha válaszolna😃
0
0
0
0
mathejocy avatar
gatya123:Kézzel állítsd be a feszt 1.55-1.6v-ra és az időzítést 9-9-9-27 1T-re
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Igen csak SATA 1 azaz 1,5Gbit/s lesz a sebesség. De teljesen kompatibilis.
0
0
0
0
mamusz11 avatar
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy ha sata II-es alaplapra kötök sima sata I-et akkor azt tudja kezelni??
0
0
0
0
gatya123 avatar
nemtom hova irjam, bocs ha rossz a hely. most vettem 1vadonatúj alaplapot, Gigabyte GA-990FXA-D3. 1600MHz-es ramok vannak benne (Corsair Vengeance), de csak 1333-on tudom futtatni, mert ha a biosban felrakom 1600-ra, ujrainduláskor valami hibaüzenetet ir ki és visszadobja 1333-ra, pedig simán kéne vinnie az 1866-osat is. mi lehet a gond???
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
janiszabo írta:
Sziasztok nekem volna egy nagyon fontos kérdésem: Van egy HP G62-es laptopom amiben van egy Amd athlon p320 as 2 magos 2,1 Ghz-s proci ami nekem kevés mivel egy(nekem) egész jó videó kártya van benne és 2gb ddr3-as ram.Ezért szeretnék venni egy 4 magos processzort de egyszerűen nem találom sem az alaplap nevét de még azt sem tudom ,hogy laptop-ba más féle proci kell-e?Amennyiben valaki tud segíteni vagy van eladó négymagos procija ami beleillik az én laptopomba nagyon megköszönném ha értesítene.Ne haragudjatok ,hogy raboltam az időtöket.


Nem ajánlok cserét, mivel b*szottul drágák a procik a laptopba. Másrészt meg ha nem hasonlít a TDP-je 4 magos -nak a régiéhez képest akkor akár rendszeresen ki is kapcsolhat a gép, de legdurvább esetben károsodhat a laptop többi alkatrésze.
0
0
0
0
janiszabo avatar
Sziasztok nekem volna egy nagyon fontos kérdésem: Van egy HP G62-es laptopom amiben van egy Amd athlon p320 as 2 magos 2,1 Ghz-s proci ami nekem kevés mivel egy(nekem) egész jó videó kártya van benne és 2gb ddr3-as ram.Ezért szeretnék venni egy 4 magos processzort de egyszerűen nem találom sem az alaplap nevét de még azt sem tudom ,hogy laptop-ba más féle proci kell-e?Amennyiben valaki tud segíteni vagy van eladó négymagos procija ami beleillik az én laptopomba nagyon megköszönném ha értesítene.Ne haragudjatok ,hogy raboltam az időtöket.
0
0
0
0
GamerfromUA avatar
hát ha lenne!
de már más forumon néztem ottis az van hogy belemegy csak nem fog olyan gyorsan másolni de azért kössz!
0
0
0
0
matyosowski avatar
ha jól tudom akkor bele lehet dugni az USB 2.0 ás csatival rendelkező pendrivot/kontrollert stb.-t. De előbb rakd fel az alaplaphoz kapott drivert (USB 3.0).
0
0
0
0
GamerfromUA avatar
a USB 3.0 port Kompatibilis az USB 2.0 ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
[LINK]

Ez itt a cpu támogatási lista. Ezen nincs eajta az a proci, tehát nem támogatja.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Egy Intel Pentium E6700 3.20ghz -os bele menne egy AsrockConroe865-be nem?Mint 2 LGA775-ös.350W-os táp elbírná nem?
0
0
0
0
djkacor avatar
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy megoldható e az hogy ez az alaplap a hatmagos procikat is kezelje [LINK] mert hallottam olyat hogy valahogy megoldható lenne csak hekkerkedni kell a biosszal hogy kezelje a nagyobb procikat is vagy valami ötlet az alaplap cserén kívül?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció