Kompatibilitás

Szerző: Keratesz, 2008. November 18., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 563
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Attól függ milyen márkájú a tápegység. Ha márkás, akkor nem fog gondot kozni!
0
0
0
0
jamie avatar
Van egy 400w-s tápegységem, ez gondot jelent ha GIGABYTE GT430 GV-N430TC-1GI nVidia,1GB,DDR3,PCIE, videokártyát akarok bele tenni?
0
0
0
0
akos328 avatar
h-h a proci 1333Mhzet támogat?Ez alaplaptól függ h elbír -e egy 1600Mhz-es DDR3as modullal. ha rányomsz egy kis tuningot a procinak nem lesz baja.
Ha rosszul tudom javítsatok ki.
0
0
0
0
Demmer avatar
KINGSTON 4096MB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/4GX van 1 ien ramom és ha biosban x.m.p.ét bekapcsolom akkor lesz valami baja a procinak mivel 1333mhz-ramot támogat? és 1600mhz-én fog müködni?

előre is köszi a válaszotok
0
0
0
0
axelfoly avatar
én 5870-t szeretnék de ha nem lesz rá keret akkor marad a 6850.
de azért reménykedek
0
0
0
0
no avatar
ok ha van pénz 5870oc-ra akkor azt vegyél! 😃 am ja simán megér annyit az a ház 😀
0
0
0
0
axelfoly avatar
nekem is nagyon tetszik ez a házikó😃
meg szerintem ezért a házért nem sok 10-11k!
ha tudok még kérni egy kis pénzt akkor inkább egy gigabyte hd5870 oc vidikarit veszek mert nagyon jó árban van
0
0
0
0
no avatar
nm. ez egy elég jó gép lesz egy darabig szépen fogja vinni a játékokat 😃 a köv. gépemhez én is olyan házat fogok venni mint amilyet te 😃 sztem nagyon jó az a ház 😀
0
0
0
0
axelfoly avatar
köszönöm a segítséget!
akkor úgy tűnik egy ilyet veszek a héten.
0
0
0
0
no avatar
természetesen minden ráfér
0
0
0
0
axelfoly avatar
köszönöm!😀
de attól hogy az alaplap mATX minden ráfér?
bocsi ha hülyeséget kérdezek.
0
0
0
0
akos328 avatar
PC dawee, ezek az ATX, mATX a szabványméretet jelölik, ez háztől függ h milyen a ház. Azt ajánlom ATX házat vegyél mert abba belemegy az ATX táp, és a microATX alaplapot is beletudod rakni., de fordítva nem menne.


axelfoly, ezek kompatibilisek egymással, működni fog, és ha tényleg ezeket veszed akkor sok sikert hozzá, jó vásár lesz és jó gémelést hozzá😃
0
0
0
0
axelfoly avatar
Sziasztok!
gép vásárlás előtt állok,de nem tudom hogy ezek az alkatrészek kompatibilisek-e egymással?SegÍtségeteket kérném ebben!

GIGABYTE GA-880GM-USB3
AMD Phenom II X4 955 3.20GHz AM3 BOX Black Edition
KINGSTON 4096MB HyperX Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9AD3B1K2/4G
GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE
WD 500GB Caviar Blue 7200rpm 16MB SATA2 WD5000AAKS
NEC AD-7260S Fekete
COOLERMASTER RC-430-KWN1-GP Elite 430
CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX
COOLERMASTER Hyper 212 Plus
0
0
0
0
pc dawee avatar
Nagyon fontos lenne,hogy segítsetek,legyetek szívesek!Ezt a tápot néztem ki magamnak,meg is rendeltem:http://www.alza.sk/coolermaster-elite-series-460w-v2-3-d147927.htm.Most azt írja,hogy ez ATX-es,viszont az alaplapom microATX,bele tudom rakni?Az oldalon mATX-es tápot nem is találtam...Legyetek szívesek segíteni!
Nagyon szépen köszönöm!
0
0
0
0
partyzan8 avatar
asdasd1 írta:
Bele.
Bios-t kéne frissítenem?
0
0
0
0
gacso avatar
partyzan8 írta:
Szerintetek az én alaplapomba (Asus M4A78 PRO) be lehetne rakni egy AMD Phenom II 1055T-t?


hát szerintem nem mert AM2+-os de várd meg a többi ember véleményét is😕
0
0
0
0
partyzan8 avatar
Szerintetek az én alaplapomba (Asus M4A78 PRO) be lehetne rakni egy AMD Phenom II 1055T-t?
0
0
0
0
pc dawee avatar
tasiadam írta:
pc dawee írta:
A gépembe belerakhatok egy CoolerMaster Elite Series 460W V2.3 tápot és egy EVGA GeForce GTX460 SE videókártyát?Köszönöm a választ!


ha bírja a többi cuccod akkor ja


Rendben,köszönöm szépen!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
pc dawee írta:
A gépembe belerakhatok egy CoolerMaster Elite Series 460W V2.3 tápot és egy EVGA GeForce GTX460 SE videókártyát?Köszönöm a választ!


ha bírja a többi cuccod akkor ja
0
0
0
0
pc dawee avatar
A gépembe belerakhatok egy CoolerMaster Elite Series 460W V2.3 tápot és egy EVGA GeForce GTX460 SE videókártyát?Köszönöm a választ!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
berki_zsolt írta:
Na csöcs skacok! 😃
Az a kérdésem:
Van egy Gigabyte MA790X-DS4-es alaplapom. Most vettem egy Apacer AC 601-es külső HDD-t, aminek van e-sata portja.
Az mire való, és én azt az én gépemhez hova tudnám bedugni? MErt az alaplap leírásában nem láttam olyat, hogy nekem lenne olyan portom a lapon. 😲

Az e-sata az olyan mint az usb csak sokkal sokkal gyorsabb
0
0
0
0
niteforce avatar
nincs azon a lapon olyan port. vegyel egy ilyen PCI - e-sata atalakitot.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Na csöcs skacok! 😃
Az a kérdésem:
Van egy Gigabyte MA790X-DS4-es alaplapom. Most vettem egy Apacer AC 601-es külső HDD-t, aminek van e-sata portja.
Az mire való, és én azt az én gépemhez hova tudnám bedugni? MErt az alaplap leírásában nem láttam olyat, hogy nekem lenne olyan portom a lapon. 😲
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A procinál amúgy se sípol a gép. Ez az egyetlen alkatrész, aminél nem ad ki hangot. A monitor se kapcsol be ilyenkor.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Chuck írta:
Az mé van hogy vettem uj procit és ahogy bele teszem és a gépet elinditom, és a monitor bekapcsol nem ad semit és kb 10mp mulva kikapcsol és nem történik semi nem sipolja ki a procit! mia baj?


bios nem simeri fel lehet....
0
0
0
0
Chuck avatar
pedig jonak kéne lenni az alaplapomhoz már probáltam másik tápal is :/
0
0
0
0
Chuck avatar
Az mé van hogy vettem uj procit és ahogy bele teszem és a gépet elinditom, és a monitor bekapcsol nem ad semit és kb 10mp mulva kikapcsol és nem történik semi nem sipolja ki a procit! mia baj?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NEkem segítene valaki? 😕😲
0
0
0
0
gacso avatar
ok kösz a választ😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
gacso írta:
Gigabyte GA-770T-D3L ez a proci kompatibilis az X6-os Phenom-okkal?😃


ha egy alaplap AM3 akkor igen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nekem se ismerte fel az Xp a régi gépemen. Vagyis annyi történik, hogy Windows indítása, majd semmi nem történik. Ha kihúztam a külső vinyót, akkor pedig betöltött az xp. 😕
Az új gépemen pedig simán megy win7-nél. 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Miért van az, hogy az APAcer külső HDD-met nem ismeri fel a Windows xp, amikor a specifikációjában benne van, hogy támogatja.
Ki van kapcsolva minden energiamegtakarítási dolog.. 😕
0
0
0
0
gacso avatar
Gigabyte GA-770T-D3L ez a proci kompatibilis az X6-os Phenom-okkal?😃
0
0
0
0
niteforce avatar
Dogur írta:
msi nx 8600gts és Ati radeon hd 4810 össze rakhato egymással??


ASUS Crosshair extreme lapban igen, de mashol nem
0
0
0
0
no avatar
msi nx 8600gts és Ati radeon hd 4810 össze rakhato egymással??
0
0
0
0
ors11 avatar
ASRock M3A770DE, socket AM3 alaplap kompatilise? A:

MSI ATI Radeon HD 5850, 1024MB, GDDR5, 256bit, PCI-E

AMD Phenom II X4 955 Quad Core, 3200 MHz, 6MB, socket AM3, Box

Kingmax 4GB, DDR3, 1333MHz, PC10600-vel?

Mert akarok egy gépet öszzerakatni és nem nagyon értek ehez,hogy mi mivel működik...a segítséget előre is köszönöm
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Gorkilis írta:
egabor írta:
ja es meg azt szertnem megkerdezni meg h az ujab grafikusokhoz eleg a Chiftec 500W vagy kell a Chiftec
550 W?


550W-al jobban jársz 😀 nekem is az van 😃
attól függ milyen kategóriájú kártyákra gondolsz, a legtöbb 1 kártyás gép 400-450W ot eszik max
0
0
0
0
Gorkilis avatar
egabor írta:
ja es meg azt szertnem megkerdezni meg h az ujab grafikusokhoz eleg a Chiftec 500W vagy kell a Chiftec
550 W?


550W-al jobban jársz 😀 nekem is az van 😃
0
0
0
0
no avatar
ja es meg azt szertnem megkerdezni meg h az ujab grafikusokhoz eleg a Chiftec 500W vagy kell a Chiftec
550 W?
0
0
0
0
no avatar
ki is neztem mar reggeben 1 jo 500W-os Chieftec
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=449&Itemid=689
ez jo lesz??
0
0
0
0
no avatar
niteforce írta:
egabor írta:
hello!
nemreg vettem a geppemet (decemberben) es azota mar 2 szer is volt mesternel 1 szer 2 hetre 2 szora pedig 1 egesz honapra
(ekkor kicsereltek a tapot) es eztan szeretnem fejleszteni meg a geppem eloszor 1 uj tappal utana 1 jo grafikus kartyaval csakhat ketsegeim vannak e geppemelel szembe mer ma kaptam visza a mestertol es hat allandoan mikkor elinditop a LOL(legue of legends jatekot akkot kikapcsol es csak akkor birom viszakapcsolni miutan kihuzom a konektorbol es varok meg par percet) ez mint a rosz minosigu tapom miat vann??
http://winwin.rs/-napajanje-450w-zito.66.html?productId=16895


Ha a te gepedbe ezt a szart rakta az a mester, akkor az nem is mester csak egy atverogepezet, aki kikeri toled a penzt, de a legselejtesebb cuccokat teszi be. Hagyd azt a "mestert", majd mi segitunk, mit vegyel. eloszor is vegyel egy normalis tapot.
Az en ajanlatol a Corsair vagy a Chieftec. Dragak, de tobb evig szolghalnak, es megkimelik a konfigodat egy hiba eseten.
0
0
0
0
Dr@gon avatar
Caymane írta:
hi!
akarok venni egy ati hd 4670est PCI-e 2.0ás csatlakozóval, de az alaplapomon 1.0ás foglalat van. azt tudom, h így is működni fog a vga, de nem fogja majd vissza az alaplap a vga teljesítményét?


Nem fogja, egyszer 4870nel néztük haverral 2.0 és 1.0-val és semmi különbség nem volt.
0
0
0
0
no avatar
hi!
akarok venni egy ati hd 4670est PCI-e 2.0ás csatlakozóval, de az alaplapomon 1.0ás foglalat van. azt tudom, h így is működni fog a vga, de nem fogja majd vissza az alaplap a vga teljesítményét?
0
0
0
0
niteforce avatar
Grafikus kartyanak a tap csere utan egy ATI HD 5770-es ajanlok, valami jo kis hutessel (pl. vapor x, CuCore)
0
0
0
0
niteforce avatar
egabor írta:
hello!
nemreg vettem a geppemet (decemberben) es azota mar 2 szer is volt mesternel 1 szer 2 hetre 2 szora pedig 1 egesz honapra
(ekkor kicsereltek a tapot) es eztan szeretnem fejleszteni meg a geppem eloszor 1 uj tappal utana 1 jo grafikus kartyaval csakhat ketsegeim vannak e geppemelel szembe mer ma kaptam visza a mestertol es hat allandoan mikkor elinditop a LOL(legue of legends jatekot akkot kikapcsol es csak akkor birom viszakapcsolni miutan kihuzom a konektorbol es varok meg par percet) ez mint a rosz minosigu tapom miat vann??
http://winwin.rs/-napajanje-450w-zito.66.html?productId=16895


Ha a te gepedbe ezt a szart rakta az a mester, akkor az nem is mester csak egy atverogepezet, aki kikeri toled a penzt, de a legselejtesebb cuccokat teszi be. Hagyd azt a "mestert", majd mi segitunk, mit vegyel. eloszor is vegyel egy normalis tapot.
Az en ajanlatol a Corsair vagy a Chieftec. Dragak, de tobb evig szolghalnak, es megkimelik a konfigodat egy hiba eseten.
0
0
0
0
no avatar
hello!
nemreg vettem a geppemet (decemberben) es azota mar 2 szer is volt mesternel 1 szer 2 hetre 2 szora pedig 1 egesz honapra
(ekkor kicsereltek a tapot) es eztan szeretnem fejleszteni meg a geppem eloszor 1 uj tappal utana 1 jo grafikus kartyaval csakhat ketsegeim vannak e geppemelel szembe mer ma kaptam visza a mestertol es hat allandoan mikkor elinditop a LOL(legue of legends jatekot akkot kikapcsol es csak akkor birom viszakapcsolni miutan kihuzom a konektorbol es varok meg par percet) ez mint a rosz minosigu tapom miat vann??
http://winwin.rs/-napajanje-450w-zito.66.html?productId=16895
0
0
0
0
TomiMan avatar
Hello!

Van egy intel q35 Express chipsetes alaplapom. Amugy a gép maga egy HPQc7800=>

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF06a/12454-12454-64287-321860-3328898-3459240.html

Az lenne a kérdésem hogy az alaplap foglalata Lga 775-os,de csak néhány felsorolt proci megy bele.. de akárhol megnézem ezt az alaplapot nem csak a linkben szereplo procikat tuntetik fel...😕
Akkor most mi az igazság? MIlyen procik mennek bele??
Kérlek segítsetek fontos lenne!!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció