Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
lincoln_a_vandor avatar
Szoval G2A-rol szeretnek valakinek egy jatekot venni ajandekba aug5 ig 😃 Azt irja az adott jatek alatt,hogy steam gift fromajaban kapom meg,na most ha en megveszem az adott jatekot es megkapom steam giftbe akkor nekem beaktivalja direkt a library-be vagy en azt meg tovabb tudom adni egy masik szemelynek?
Fontos lenne,koszi elore is 😀
0
0
0
0
susguy avatar
Elindult Summer Sale, júli 4-ig fog tartani.
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Hello. Lenne egy elcsérelhető Steam kulcsom a Batman Arkham City GOTY-hoz 😀 Ha valakit érdekel csere irjon privátban 😀
0
0
0
0
no avatar
Gyerek voltam még... 😜
0
0
0
0
danee23 avatar
Fontod dolgokat meg olyanokat amire pénzt költöttünk nem freemail meg citromail stb címekre regisztrálunk aminek aztán még a nevét is elfelejtjük...
0
0
0
0
no avatar
Hát sajnos semmire se emlékszem már, nem ma volt...
Akkor dobhatom ki az x ezer forintos játékot ilyen esetben? :S
Hát ebből is tanultam! 😀
Köszönöm szépen a gyors reagálást!
0
0
0
0
danee23 avatar
Ha emlékszel a freemail címre amit töröltek, és még nem regisztrálta senki más, megpróbálhatod újra regisztrálni, és akkor mégegyszer kérsz jelszóemlékeztetőt.
0
0
0
0
susguy avatar
Nem igazán tudsz semmit se tenni az ügyben. Ha nincs meg sem az eredeti felhasználó név jelszóval, sem a hozzá tartozó email, akkor az már elveszett, nincs más módja kideríteni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Tegnap nosztalgiázni akartam egyet, ezért előkerestem egy régi játékomat.(Mount&Blade:Warband)
Feltelepítettem a Steam-et, be is léptem, viszont a termék kódja nem ehhez a fiókhoz van kapcsolva.
Honnan tudhatom meg, hogy milyen néven volt regisztrálva ez a játék? Kértem jelszóemlékeztetőt, amit elküldtek elvileg arra a címre, amivel anno játszottam. De egyik freemail-emre se kaptam semmit, valszeg az a fiók már nem is létezik. Ilyenkor mit tudok tenni? Tudok egyáltalán még játszani vele? :/
Előre is köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Azért köszönöm. Még nem volt tapasztalatom a steam supportal, viszont olvasottak alapján nem a legjobb/gyorsabb.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Spider: Igen. Én is azért küldtem, mert nem találtam a jó megoldást, de gondoltam, csak átugrottam és nem láttam meg, de akkor te sem.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Végig böngésztem már, szükséges valamilyen azonosítás, amit nem tudok. Azt hiszem marad a Support-nak való írás.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Spider: Itt van pár hasznos magyar nyelvű ötlet:
[LINK]
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Hogyan tudom eltávolítani a telefonszámom a profilomról ha az a szám már lejárt? Így nem tudom hitelesíteni magam. Megjegyzem nem okostelefonom van.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
igen tudtál köszi 😀
0
0
0
0
reszler112233 avatar
MC MaRcI: Bemész a beállításokba és ott lesz oldalt hogy letöltések.Ott felül tartalom könyvtárak.Alatta Steam könyvtár+mappák. Katt rá és ott mappa hozzáadása.Ott ahova szeretnéd tenni kiválasztod és kész is.Onnantól oda fogja telepíteni a játékokat. Remélem tudtam segíteni.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
sziasztok elérési utat hogy lehet változtatni hogy ne a c-re töltse le és telepítse a játékokat?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Köszönöm a válaszokat 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
steam/steamapps/common <-- ide szokta telepíteni alapból a steam a játékokat.
0
0
0
0
black00 avatar
Azt az elérési utat,add meg neki, ahova telepítetted a játékot. 😉
vv
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szevasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy steames játékokat hogy tudok magyarosítani? Ilyenkor melyik könyvtárba kell másolni? A Murdered:Soul Suspect játékról lenne szó.
A válaszokat előre is köszi.
0
0
0
0
susguy avatar
xymano:
Spoiler!
Vegyél meg minden játékot.

A Steamnek semmi köze ahhoz, hogy nem indulnak el, te rontottál el valamit menet közben.
Mellesleg az oldal nem igazán tolerálja a tört játékokhoz való segítség kérést.
https://gepigeny.hu/terms_of_use
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
xymano nem tudom mitől van ilyen problémád, nekem soha sem volt még ilyen. Most is fel van telepítve a steam és közbe van egy pár tört játékom is de megy minden.
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Az lenne a kérdésem, hogy feltettem nemrég a steamet van benne 1 eredeti játékom, ezzel nincs is baj megy rendesen, de viszont semmilywn tört játék nem akar már elindulni a gépemen azóta. Steam elött nem volt gond, megpróbáltam steam-et törölni, de nem segített. Ha lehet normálisan válaszoljatok és ne azt, hogy vegyek meg minden játékot. Köszönöm
0
0
0
0
susguy avatar
Nem lesz ilyen, semmi logikus összefüggés nem lenne a két dolog között.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Jó tudni hogy ilyen is van 😊
Spoiler!
Nemsokára pedig már biztos olyan is lesz, hogy a játékok megvételéhez kell egy adott szint is. A gagyi játékoktól így lehet majd az egyre jobbak felé haladni
0
0
0
0
susguy avatar
Craftolj badge-eket/kitűzőket, a Community Leader a legegyszerűbb, ezektől "fejlődik" a profilod leginkább
Játékokról meg csak el tudod magad dönteni hogy mi az ami érdekel téged.
0
0
0
0
reload avatar
csak a szintet akarom húzni
0
0
0
0
19ati93 avatar
Steam szintet akarsz növelni vagy csak hogy mennyi óra és játék van a fiókban?
0
0
0
0
no avatar
reload: azt értem, hogy Steam fiókokkal kereskedsz (azt most hagyjuk, hogy ez mennyire legális). De mit akarsz rajta húzni? Ezt végképp nem értem.
0
0
0
0
reload avatar
Sziasztok.

Lassan 1,5 éve eladtam a Steam Accountomat. Nos, az a acc, 4 éves volt, viszont elég jó áron tudtam eladni ( hülye volt a vevő 😃 ) . Van egy accom, ami 6 éves. Azon gondolkodom, hogy veszek rá pár játékot.

Miket érdemes? Ezeket megérné ? : - Cod6, Cod7, Cod8, Csgo, mit kellene még rá? Csgo-n kivül, a többi játékkal játszanak még azér? Vagy felesleges? Mivel tudnám huzni az accot, hogy fejlödjön?
0
0
0
0
susguy avatar
Soha sem törölnek felhasználót sem inaktivitásért, sem azért mert nem költessz el minimum X pénzt. Az első csak szimplán szemétség lenne, hiszen azokat is törölné akik esetleg már költöttek pénzt, a második meg kibszna minden létező F2P játékkal ami megtalálható a platformon. Olvasd át az összes hivatalos FAQ-t ha kell, sehol nem fognak ilyesmiről írni, mert ez egy baromság, ilyen nincs.
Nem kell aggódni egy cseppet, semmi okuk nincs törölni téged, már csak azért sem mert fizető ügyfél vagy, elvégre megvetted a játékot, de még akkor se kéne aggódni, ha nem lennél az.
0
0
0
0
no avatar
Szóval nem fog eltörlődni az accountom, ha soha se fogok feltölteni 5 eurót a szűz steamemre? Csak egy CS:GO van rajta, amit supergamerről vagy honnan vettem, meg egy láda, és egy tec9, ezt jó hallani.. Majd meglátjuk hogy igazatok van-e, köszi a választ, remélem nem tűnik el! 😃
0
0
0
0
susguy avatar
Market hozzáférésed csak akkor lesz, ha elköltöttél Steamen belül minimum 5$-t.
[LINK]
[LINK]
Gemekkel ne foglalkozz, mert már közel sem érik meg.
A kártyákat bármitől függetlenül megkapod, csak játszani kell az adott játékkal.
Ezt a 3 hónapos hülyeséget pedig nem tudom hol hallottad, de nem, ilyen nincs.
0
0
0
0
no avatar
Az igaz, ha csak egy szűz steamen csak egy cs:go -m van, amit nem steamről hanem supergamerről stb. máshelyről vettem, akkor 3 hónap után elvesztődik? Ez hogyvan? Nem lett rá soha pénz téve, csak a csgo lett aktiválva
0
0
0
0
Nogitsune avatar
A skinnek és a dobozok szerintem úgyis esnek/kapod őket ha nem tudsz marketezni, csak nem tudod eladni őket ugyebár.

A kártyákat ha kigyűjtötted, annyit amennyit kell egy adott játéknál akkor kapsz kitűzőt (Badge), ez 100xp a profilodhoz, ezáltal lépsz szintet. Valamint miután kiraktál egy paklit kapsz egy háttérképet, az említett badge-t és emotikont. Amiket szintén (a badge kivételével) betudsz váltani gem-re, ahogy a kártyákat, a gemekböl általad kiválasztott játékhoz tudsz booster pakkot csinálni, ami szintén kártyát jelent. De el is tudod adni a gemeket ha táskába pakolod. Hogy mennyi gemet kapsz ha lebontasz valamit az függ annak az értekétől amit bontasz.
Kártyák nem minden játéknál vannak, amiknél vannak azoknál a fele megszerezhető pusztán ha fut a játék, a másik felét megveszed vagy cseréled. Tehát például egy játéknak 6 kártya kell, hogy kirakd akkor annál 3 db ki is esik ha játszol, fut a játék, a maradékot veszed/cseréled.
0
0
0
0
no avatar
"Hali, haverommal megrendeltettem a CS:GO -t, aktiváltam is, és arra lennék kíváncsi, hogy tudok -e így marketozni egy idő után? Vagy fel kell hogy töltsek 5 erurót? Mellesleg Steam szintem sincs, 1 -es azthiszem, vagy 0 -ás ha van ilyen. Ha nemtudok marketozni droppolhat ládát még attól, vagy valami skint MM végén? Köszönöm előre a válaszokat, és még annyit szeretnék megkérdezni mire jó a CS:GO -s kártya, valami terrorista kártyám van, 3 órát játszottam CS:GO -n, elértem 36-45 achievementet kb. És adta, memtudom pontosan miért adta, gondolom azért. Azt nemtudjátok miért adta, és mire jó? Átlehet váltani gemsre vagy mire, csak nemtudom mire jó, válaszoljatok kérlek titeket, hali! 😀"

Valaki válaszoljon nekem is, kérem szépen!
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Palanova:

Nem,nem kérdezett rá.
Viszont akkor letöltök egyet.

SZERK:
Letöltöttem,de nem változott semmit a helyzet.
0
0
0
0
no avatar
Anonymus1: a telepítés végén ha jól emlékszem kért visual c++ telepítést. Ha azt nem pakoltad fel arra háklis lehet.
0
0
0
0
DJ Anonymus NH4SCN avatar
Sziasztok!
Ma megvettem a Sid Meier's Civilization V-öt.
Steam-on aktiváltam és sikerült feltelepíteni,minden hiba nélkül.
Azonban,amikor elakarom indítani,nem csinál semmit.
Kiadja a lehetőségeket,hogy DX hányassal szeretném,de miután kiválasztom semmit nem csinál.
Próbáltam,hogy nem Steam-ből indítom,úgy sem jó.
Win8-am van,ezelőtt kipróbáltam már a játékot win8-on és hibátlanul futott.
Esetleg valakinek valami ötlet?
A válaszokat előre is is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
Hali, haverommal megrendeltettem a CS:GO -t, aktiváltam is, és arra lennék kíváncsi, hogy tudok -e így marketozni egy idő után? Vagy fel kell hogy töltsek 5 erurót? Mellesleg Steam szintem sincs, 1 -es azthiszem, vagy 0 -ás ha van ilyen. Ha nemtudok marketozni droppolhat ládát még attól, vagy valami skint MM végén? Köszönöm előre a válaszokat, és még annyit szeretnék megkérdezni mire jó a CS:GO -s kártya, valami terrorista kártyám van, 3 órát játszottam CS:GO -n, elértem 36-45 achievementet kb. És adta, memtudom pontosan miért adta, gondolom azért. Azt nemtudjátok miért adta, és mire jó? Átlehet váltani gemsre vagy mire, csak nemtudom mire jó, válaszoljatok kérlek titeket, hali! 😀
0
0
0
0
no avatar
Szia!

Nekem is volt olyan, hogy újra kellett húzni a telefonom. A Steam szerencsére fel van készülve az ilyen esetekre és a támogatástól kaphatsz segítséget ez ügyben (az e-mailedre/SMS-ben küldhetnek hitelesítő kódot). Bővebben itt a Steam Help kapcsolódó, magyar nyelvű oldala: [url]https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8625-WRAH-9030&l=hungarian#disable[/url]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.
Mobilom összevan kapcsolva a stream-al és a steam guard visszaállitó kódom elveszett mivel a gépemen volt el mentve viszont a winchesterem megadta magát.
Valahogy megtudom még szereyni a visszaállitó kódot vagy telefoncsere esetleges meghibásodás esetén bukom az acuantom?
0
0
0
0
no avatar
Én is vettem már (igaz csak 1 hónap késéssel) Gamestart, az akkori teljes játék éppen a Darksiders volt és minden gond nélkül kiváltottam a kulcsot az oldalon, beaktiváltam és ment.

csuz-li: Köszi a pontosítást, egy ideje nem próbálkoztam vele.
0
0
0
0
Krissz avatar
Én már nagyon rég, kb 2 éve vettem GameStar-t vagy PC World-ot. Akkor még lemez is járt az ujság mellé, mostmár ugye az sem. Zárójel bezár.
Itt is ugyvan amugy, felkell menni a GameStar oldalára, beirni az ujság aktiváló kódját, és élvezheted a tartalmakat amik az ujsághoz járnak, pl: játék.
Csak hogy ha nemjo a DmC akkor, az szívás, 3k oda. És más játékot meg nemigen akarnék helyette, cserébe a GS től.
0
0
0
0
csuz-li avatar
Krissz: Szerintem is. Nekem is van előfizetésem, bár másik magazinra, amihez járnak kódok, eddig mindegyik jó volt, bár nekem az újság oldalán kell kérni a steam kódot az újságban lévő kód beírásával, szóval gondolom mindig friss, de a legrégebbi, amit beváltottam fél éves volt.

Dono: Nem csak az egészet. Nekem a fiammal van megosztva és nem mindegyik játék, csak amit kiválasztok.
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok!
Ha megveszem a tavaly decemberi GameStar magazint, akkor szerintetek még jólesz a Steames aktiváló kód?
Beszéltem a GameStarral és azt mondták hogy nem garantálják, de ha nemjo, adnak másik játékot.
Szerintetek?
Köszii
0
0
0
0
no avatar
Csak a teljes könyvtárat lehet megosztani, azaz egyszerre csak egyikőtök játszhat és ha jól tudom, minden esetben a tulajdonosnak van elsőbbsége.
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Nem jár le én úgy tudom. Legalábbis nekem megvan a családi megosztás öcsémmel már egy jó ideje és még megy.
0
0
0
0
ogre077 avatar
Es az hogy működik, van egy idő medik játszhat a családi játekal? Egy idő után lejár?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció