Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
susguy avatar
KERKO:
Humble Bundle-ön véletlenül nem kulcsokat kaptál vásárlásnál? "activation codes (CD Keys)"?
0
0
0
0
19ati93 avatar
E-mailben nem kaptad meg a keyeket,vagy ott az oldalon valahol elmentve nincsenek? Mint pl indiegalan. Nem tudom ismered-e..
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok van egy kis gondom amiben remélem, hogy tudtok segíteni. El hagytam a telefonomat melyhez a steamom hozzávolt kapcsolva a mobilos megerősítővel. Mire hazaértek átkódolták teljesen a fiókomat, írtam a steam supportnak hogy mit tudok tenni, de az volt a válasz hogy: "I'm happy to help with this problem. First, I'll need some more information to verify that you're the owner of this account.

There are a number of ways to verify ownership such as credit cards, PayPal, activation codes (CD Keys), Steam Wallet codes, or other options.

Please provide at least one form of proof of ownership in your next reply. If you're having trouble finding something that works, let us know."

Ezekből egyik lehetőséget se használtam, mivel humble bundles játékaim voltak, meg egy cs:go-m de az már előre be volt aktiválva a fiókon mivel úgy vettem, így annak a kódját nem tudom, na szóval a humble-s játékoknak a kódját valahogy vissza tudom nézni?
Vagy létezik erre egy másik mód? :/
Előre köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
atemi105 avatar
https://steamstat.us/
Leállt a steam. 😢
0
0
0
0
no avatar
Miért nem tudok új mappát létrehozzni mert azt írja hogy sikertelen?
0
0
0
0
krutka avatar
köszönöm szépen 😀
0
0
0
0
susguy avatar
99% hogy ma 19:00-kor indul (plusz-minusz egy óra).
0
0
0
0
krutka avatar
winter salerol tudtok valamit?
0
0
0
0
susguy avatar
Így már értem. Itt tudsz hozzáadni Steam mappákat:
Settings -> Downloads -> STEAM LIBRARY FOLDERS
Egyébként semmi bonyolult nincs abban ahogy telepít, minden játékot ugyanabba a mappába rak és kész. Sokkal logikusabb és egyszerűbb mint minden játéknak külön létrehozni és megadni egy könyvtárat, a Steam magától is elintézi neked.
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Minden játék külön mappába telepítek. És ha új játékot akarok letölteni, és annak a mappáját fel akarom venni a steam kliensben az nem sikerül. Csak akkor, ha előtte egy - már telepített- játéknak a mappáját kitörlöm a steam kliensből.
0
0
0
0
susguy avatar
maxrobi94:
Milyen könyvtárat akarsz fölvenni és milyet kell letörölni?
0
0
0
0
BlazkYY avatar
Sziasztok! Az mért van hogy steamen töltök le egy játékot 4mb/s al és lemegy 0bytes/s és ugy marad?
Már mindent megprobáltam régiot váltani, ujra inditani a steamet es a gépet de nem segit.
U.i. Régen nem csinalta.
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Miért ne lenne logikus. Az Origin is így csinálja és nagyon szeretem is érte, mert jól átlátom. A Steamet meg egyszerűen nem értem. Csak egy egyszerű mappáról van szó, de még azt sem engedi létrehozni (betallózni a kliensben). Persze nem mintha olyan sok játékkal játszanék, de azért mégis kíváncsi lettem volna rá, hogy miért van ez.
Azért köszi a választ 😀
0
0
0
0
Hunork avatar
??? NÁlam ilyen gond nincs. Négy HDD, mindegyiken egy Steam könyvtár. Nem lehet, hogy egy meghajtón belül nem engedi? Vagy mindegyik játékhoz meg nem is logikus, és akkor érthető. Mármint, hogy egy meghajtón minden játékhoz külön létrehozni. (másképp nem tudtam megfogalmazni...)
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Miért Csak akkor enged új könyvtárat felvenni a steam, ha előtte kitörlök egyet? Nagyon idegesít hogy le kell törölnöm egy játékot, hogy aztán egy újjal játszhassak. Ti belefutottatok már ilyenbe?
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Milton:
Köszi a választ.
0
0
0
0
Dooma avatar
Hali. 2 Uplay fiókom van 1 e-mail címemen. Így ha belépek nem abba lép be ahol a Rainbow van. Írtam Ubinak .
Őőőőő, valahogy megtudom nézni steamen a játék termékkulcsát ?
0
0
0
0
susguy avatar
Istvan1995:
Játékonként változó, nézd meg az adott játék Steames oldalán (Store-on belül), hogy támogatja-e a Steam Cloudot/Felhőt. Ha igen, nincs semmi dolgod, a Steam automatikusan letölti majd minden új telepítésnél a mentéseid. Ha nem, Google keres rá hogy "játék-neve save folder location" vagy valami hasonlót, és akkor tudni fogod mit és honnan kell lementeni.
A legtöbb játék egyébként támogatja, amik nem, azok közül a legtöbb azért nem mert nagyon régiek.
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Sziasztok.
Windows installt szeretnék csinálni valamikor. Meg szeretném kérdezni, hogy a Steam-es játékok mentései megmaradnak v. elvesznek a Win install után? Esetleg mit kell tenni?
Pl.: GRID 2, PAYDAY 2, Dirt 3 Complete Edition.

A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
susguy avatar
Most indult Autumn Sale, és lehet szavazni a Decemberben lezajló Steam Awardra a megadott kategóriákban (elég érdekesek lettek), mellé lehet szerezni ingyen Badget is.
[LINK]
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Az az eset amit írtál valószínű soha nem fog megtörténni, mivel neki csak a COD Modern Warfare 2 van aktiválva na meg a Dirt 3.Én meg COD MW2-vel soha nem fogok játszani.
0
0
0
0
visor261 avatar
reszler112233 Nekem megvan A játék neki meg van A játék, ő tolja A játékot neked nem engedi tolni B játékot(ami csak neki van meg)...
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Miért is ne engedné? Két különálló fiók két különálló kóddal.Így menni kell akár egyszerre is.Spoiler!
Még öcsém nem töltötte le a gépére a játékot, vagy legalábbis én még nem tudok róla.
Ha csak egy kód lenne a 2 fiókhoz csak megosztva akkor érthető hogy csak egy játszhat.
0
0
0
0
visor261 avatar
És hiába tolja olyan játékkal ami neked is meg van nem engedi az ő könyvtárát használni...
0
0
0
0
reszler112233 avatar
gigazte: Köszönöm a választ. Én is így gondoltam, de biztos ami biztos.
0
0
0
0
gigazte avatar
reszler11223312: Akaratlanul is megválaszoltad saját magadnak a kérdést! Természetesen játszattok egyszerre, mivel mindkét steam fiókon jelen van a játék! Anno én is így voltam a Doommal, hogy a haverom profiljáról letöltöttem a játékot, és utána pár nap múlva megvettem, és még aznap multiztunk is egymással! Jelen esetben több ilyen játékunk is van!
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Üdvözletem!

Öcsémmel meg van osztva a steam játékok almappája,(Családi megosztás)de külön felhasználó és jelszóval játszunk.Így ugyebár játszhatunk egymás játékaival, de egyszerre csak egyikünk.Na most én mikor volt rá lehetőség igényeltem magamnak a Dirt3 Complete editiont és be is aktiváltam magam fiókjába.Ő viszont későn kapcsolt.Ma viszont nyertem egy kulcsot amit az ő fiókjába be is regisztráltunk.Mivel már le van töltve a játék csak ellenőrizte magát.(Tudom másik gépre azért hogy játszhasson le kell neki tölteni.)
Viszont így akár egyszerre is menni fog a játék?
0
0
0
0
norbi6 avatar
Sziasztok !
Remélem tudtok segíteni.
Megvettem a DayZ-t de nem tetszett ezért steam refundot használtam. Azzal nem is volt gond, kaptam egy levelet a kérelmemről aztán rá pár órára arra is hogy elfogadták ezt és elkezdték a visszautalást. Ez oktober 31-én volt. Ha jól tudom 14 nap a visszatérítési idő ,de még nem látom a számlán.
Szokott ez csúszni vagy továbbtart . Ilyenkor írni kell valakinek ott ?
Köszi a segítséget.
0
0
0
0
hashimoto avatar
[LINK]
Mi van a Steammel? Volt ütemezve karbantartás?
Update:
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Nem garantált, hogy minden nem stemes játéknál működik az átfedés.
0
0
0
0
gigazte avatar
Amúgy azt valaki tudja, hogy hogyan lehet úgy hozzáadni egy Origines játékot a "Nem Steames" játékok közé, hogy legyen rendes steam átfedés? Eddig egy játéknál se jött össze, amivel próbálkoztam!
0
0
0
0
visor261 avatar
Ezeket hogy lehet farmolni(mármint hol írják hogy kapod meg őket)? Mert most a blade symphonyt tolom és kapok kártyákat csak nem tudom miért. :/
0
0
0
0
19ati93 avatar
kihagyom most 😆 farmolom amúgyis a steam kártyákat van még 190 😂
0
0
0
0
visor261 avatar
Ez az hogy szétnéztem options,extra... sehol nem találtam ezért mondtam hogy valami konkrétat tudsz e vagy valami... tudod mit? Aktiváld be te is és keressük eggyütt 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
nem ismerem a játékot magát,nézz szét a főmenüjében hátha akad valami reedem coupon/ code valami hasonló
0
0
0
0
19ati93 avatar
véletlen nem játékon belül kell valahol akitválni a dlc keyt?
0
0
0
0
visor261 avatar
http://www.dlh.net/en/ Commander: Conquest of the Americas kulcsot beaktiváltam steamen jelzi hogy a könyvtáramban van de mikor a Colonial Navy dlc-t akarom beaktiválni azt írja hogy meg kell lennie az alap játékodnak.
Valaki?
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
gigazte:
Köszönöm a segítséget. 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Istvan1995: A profilod szerkesztésénél tudsz magadnak kérni egy egyedi URL-t, amivel egyszerűbben megtalálnak az emberek.
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
Sziasztok.
Meg szeretném kérdezni, ha valaki fel akar venni barátnak, akkor melyik nevemet kell megadni?
Az álnevemet, vagy azt, amelyikkel regisztráltam? A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Nem, ellenben kaphatsz szép kártevőket. Rosszabb esetben még fizetsz is érte.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Vannak neten ilyen Steam Wallet Hack Tools-ok. Azok tényleg működnek?
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Dono: Köszi a választ. És újratelepítés után ha a mostani mappákat ott beállítom onnan kiolvassa a Steam a letöltött játékokat?
0
0
0
0
no avatar
maxrobi94: Felső menüsávon: Steam >> Beállítások >> Letöltések
Ott van egy Steam Könyvtár-mappák gomb, arra kattintva hozzáadhatóak és módosíthatóak mappák, akár több meghajtóról is.
0
0
0
0
Krissz avatar
Énis voltam így, szerintem nemlehet, csak újratelepítve. :/
0
0
0
0
maxrobi94 avatar
Üdv,
Nekem egy olyan kérdésem lenne, ha Steamen belül van már letöltve (és telepítve) játékom NEM az alapértelmezett mappában, hanem egy másik meghajtóra, akkor egy OP rendszer újratelepítésnél be lehet tallózni a játékokat? És ha igen akkor hogyan?

U.I.: Originnél rögtön rájöttem, de ennél nem! 😞
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Egy linket kapsz a gifthez, amit bárkinek odaadhatsz.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció