Steamről minden

Szerző: Athesz, 2009. December 17., téma
Fórum » Szoftver
Csak a Steam-mel kapcsolatos dolgok.
Pontgyűjtő és hasonló témák nem ide tartoznak.
Hozzászólások: 1 798
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ajax: Köszi a választ.

Még egy kérdés....az ingyenesen játszható játékok közül valamelyik ad még kártyákat? 😀 mert ha jól tudom, a dota, team fortess 2 nem, a többit még nem néztem. Köszi előre is! 😀
0
0
0
0
Ajax avatar
lincoln_a_vandor: SA multi se tetszett. Nem szeretem ilyen baromságokat. GTA V multija inkább, annak van is értelme. Ha nem is sok, de van.

xbalazskax: Nem.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy egyik ismerősöm megosztotta velem a játékait, ha én azokkal játszom, megkaphatom azok után a kártyákat?
0
0
0
0
no avatar
Nincsen kirakva ide a játék, ha valaki berakná annak megköszönném.
Közben rájöttem hogy lehet szerezni olyan kristályokat ami kell a tárgy kifejlesztéséhez.
Elcsesztem a kard fejlesztését, és magas szintet értem el már, és 26 kell az astro kristályból, van 7.
Elérkeztem a küldetéshez ahol lehetne gyűjteni, csakhogy iszonyat durva ellenfél védi, amit lehetetlen még kinyírnom, így szoptam.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Ajax:Haverokkal multizni nem annyira unalmas.anno SAMP se volt kulonb...abban se voltak celok csak annyi hogy masokkal jatssz egyutt 😀
0
0
0
0
Ajax avatar
lincoln_a_vandor: De ha 1 napon belül nem jön meg, akkor kizárásos alapon a 7 napos határidő lesz a valós. 😃 Hamarosan kiderül...
Just Cause 2-ről meg annyit, hogy én meg pont nem ajánlanám. Számomra baromi unalmas a szinte teljes cél nélküli rombolás. Nem értem miért rajonganak érte ennyien... vagyis hát de, ez kell a népnek, nem a jó történet, meg a hasonlók, nincs ebben újdonság.

Vass Gabor: Menj a játék topikjába (ha van, nem lepődnék meg ha nem lenne), vagy nézz utána youtube-on.
0
0
0
0
susguy avatar
lincoln: mindkettőnek hihetsz, az egy héten belül nem zárja ki az egy napon belült.

Vass Gabor: nem gondolod hogy egy kicsit eltévedtél?
0
0
0
0
no avatar
A hőssel kell csinálni valamit mert arra irányít.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Steamen sikeresen refoundoltam valamit.
Jott egy email amiben ezt irta:We’ve issued the refund to your Steam wallet. The funds will be shown now as pending and will become available to spend within 7 days.
Steam kliensbe meg a balancomnal azt irja arra a bizonyos osszegre ,hogy 'Pending' azaz fuggoben es ha reaklikkelek akkor meg : (available within 24 hours)
Most akkor melyiknek kell hinni? az email csak azutan jott miutan a kliensben megjelent az az osszeg....
0
0
0
0
no avatar
Heroes l product küldetésben mit kell csinálni?

Ez a steames shadow of kindomsban van.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Krisztikeh:Just Cause 2-t
En ugy egy ket oraja vettem meg es cseppet sem bantam meg,van multija ,van server amin 340en is fent vannak,szinte olyan mint egy GTA csak mas a map 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Ember!
Nézelődj, te tudod milyen stílust szeretsz, és, hogy még mikkel nem játszottál.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Emberek!
Javaslatokat szeretnék kérni 😀 Szerintetek milyen játékokat érdemes most beszerezni a leárazás alatt? 😃
0
0
0
0
no avatar
Megköszönném, már csak 4 hiányzik:
- 2/11 - Zippy's Demise
- 5/11 - The Black Ice Boys
- 7/11 - Mystery Card 7
- 8/11 - Mystery Card 8

Persze nézem még én is holnap, meg holnapután, meg azután, stb. Csak már vérszemet kaptam és össze akarom rakni 😊
0
0
0
0
susguy avatar
Már mindegyiket eladtam, de ha gondolod, holnaptól megnézhetem, dob-e olyat nekem ami neked kellhet a craftoláshoz.
0
0
0
0
no avatar
Nyugodjunk le srácok, ez nem vezet sehová. 😀

Valakinek nincs cserélgetnivaló Holiday Sale-es kártyája? 15 kártyám van, de összesen 7 féle, így szinte mindenből 2-3 van.
0
0
0
0
Ajax avatar
HyperxPlus: A kultúrált vitával nincs baj, a gond a stílusban van. És a te stílusoddal elég nagy baj van, amikor leírsz két sort, és az összes szó káromkodás. Tudom... elmehetek anyámba, nem kell leírnod.
0
0
0
0
Liptik avatar
stainless: Jó, de én 16 éves vagyok. 😆

Na mi ez már megint itten ez a veszekedés? Mindenki nyugodjon le.
0
0
0
0
GaboC avatar
Csak a Független Államok Közösségének tagjai aktiválhatják a CIS kulcsokat.
[LINK]
0
0
0
0
Arnybiro avatar
lincoln_a_vandor nem vettem még, de úgytudom nem aktiválhatóak Oroszországon kívül. De ha aktiválható is CSAK orosz nyelvet tartalmaznak.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Meg egy kerdesem lenne 😀
a RU/CIS tagelt jatekokkal mi a helyzet G2A-n?
Azok miert olcsobbak es aktivalhatom attol meg ,hogy nem Oroszorszagban elek?
0
0
0
0
no avatar
chrono02:
Gondoltam hogy hülyeség, de ha már ilyet hallottam, gondoltam hogy megkéne kérdezni valakitől, hogy tényleg igaz-e?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
TrentonG szép is lenne...
0
0
0
0
no avatar
hali, srácok, ha paypal onlinera regisztrálok, kapok 5 dollárt vagy eurót kezdésként? ilyesmit hallottam nemrég
0
0
0
0
Arnybiro avatar
HyperxPlus ha én azért le lettem szólva mert köszöntem valakinek (személyeskedés cöh...) akkor szerinted te, aki burkoltan elküldtél valakit a p*csába, mit vársz? Vállveregetést?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
lincoln_a_vandor Én kirpróbáltam, először csak a sima 10 random steam key-t, abból a 10-ből 6 olyan volt amit ingyenesen be lehetett szerezni (amik meg is voltak már nekem), és a maradék 4 sem volt valami nagyobb cím. Aztán kipróbáltam egy random premiumot, ebből ugyanazt kaptam ami benne volt abban a bizonyos 6-ban, úgyhogy nem tudom miért prémium. Ez csak a saját tapasztalatom, de ezt a videót elnézve más is hasonlóképpen járt... Szóval nem ajánlom...
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
TrentonG:Koszi a videot,hasznos volt.Mar majdnem vettem egyet 99centert kivancsisagbol 😆
0
0
0
0
no avatar
lincoln: https://www.youtube.com/watch?v=78HUL3H4qww

kommentekre is nézz stb
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Valaki tudja mik ezek a 10-Random Premium Steam Key-ek a G2A-n? 😀
mit lehet belole kapni?
0
0
0
0
no avatar
Túl öregek vagytok már.
0
0
0
0
susguy avatar
chrono02:
Ők persze hogy megértik egymást, ugyanabban a korban járnak. Nézd meg milyen aranyos, nem szidtam én sehol Liptiket azért, mert rosszul ír, de a másik embert meg imádja, amiért elkezd mást online fenyegetni mikor valamiben nem volt igaza. Tipikus kamaszok, sajnos így működnek ^^
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Akkor te nagyon profi vagy mert én még mindig nem igazán értem hogy mit akar. Addig még tudtam követni hogy a hétvégi leállásra még mindig a hackertámadást szajkózza, meg hogy a karácsonyi kártyagyűjtögetésből akar GTA V-öt, de azután már teljesen elveszetettem a fonalat.
0
0
0
0
no avatar
Nem értem mit nem értetek Liptik mondatain, és teljes mértékben megértettem... És azért mert nem érted, nem szidni kéne, még 2x átolvasni a szöveget, nagyon okos tóbiás.

HyperxPlus: Nagyon bírlak :'DD
0
0
0
0
susguy avatar
Persze hogy nem raknak bele semmi OP-t, mert már nem is foglalkoznak vele. Amúgy is nerfelték már az R8-at, nem kell még mindig azon lovagolni. Nem tudom miért lennének annyira idegesítőek a skinek, legfeljebb nem használod őket. Egyébként nincs rá opció hogy kikapcsold őket.
Nem csak ranked van csgoban, itt is tudsz funolni.
0
0
0
0
Liptik avatar
Jó a ranked az más. Jó ha van, de én inkább funolok a játékokba. Engem abba a játékba a sok skin idegesít, a CS 1.6-nak azért jobb a hangulata az alap skineknél, meg nem raknak be új fegyvereket, ami nagyon OP. A Voice chat meg a legjobb az 1.6-ban is.
Van olyan funkció a CSGO-ban, hogy ne mutassa a skineket?
0
0
0
0
susguy avatar
Liptik:
Már rég kijött az új motor, a Dota 2 is azon fut már egy pár hónapja. A CSGO pedig nem csak grafikailag jobb, már csak a beépített matchmaking egy iszonyatosan nagy újítás.
A Portl Reboatnak én is örülnék. Újrahajózás!
0
0
0
0
Ajax avatar
chrono02: Én 100+ eurót gyűjtöttem már csak abból, hogy kártyákat adtam el, és ilyenkor leárazáskor ebből az összegből azért elég sok jó dolgot be lehet szerezni. Most ezzel a pack-kal szemezek nagyon. 😃
[LINK]
A Half Life meg annak idején hatalmas siker volt, mondhatni mind két része forradalmi volt. Viszont szerintem így 2015-ben már nem tudna akkorát szólni, elég telített a piac már ahhoz, hogy leessen az állunk. Ezek a pletykák már engem is zavarnak, szerencsére mostanában kevesebb van, de volt amikor minden héten jött több pletyka is.
0
0
0
0
Liptik avatar
Jó azt tudom, hogy a Valve szerverre csinálta, de akkor is, az árát kell megváltoztatni a játékkal.
Amúgy meg, ha valakinek kellenek a kártyák, az szóljon, mert odaadom őket szívesen. A steamra csak játszani jövök fel, ha beszerzek egy játékot eredetibe és az steamos, akkor tudjam ott aktivált eredetibe játszani, és ne keljen mindig lettorentezni + a teljesítmények miatt, ja meg a chat miatt. (néha Facebooknak szoktam használni)
A Half Life 3-ról meg annyi, hogy jó lenne, ha jönne, főleg ha jön az új motor is, jó lenne.
Sőt szerintem biztos fog jönni, mert a steam adatbázisban ott volt és a Dota 2 (LOL-os vagyok) mappáiban is szerepeltek Half Life 3-mas fájlok. Csak kérdés az, hogy mikkor jelenik meg, mikkor leplezik le, és hogy fog futni a gépemen.
Amúgy én egy Portal Reboatnak lennék boldog.
CSGO meg jó lenne, ha nem csak grafikailag lenne jobb az 1.6-nál, hanem játékmenetileg is.
Open World FPS/TPS játék kéne, össze kéne kötni a CS-t a Half Lifefal, a Portallal, a TF-el és a Dota hőseivel.
A 2004-es Half Life szebb pár mai játéknál.
Ajax: Jönnek helikopterrel és ledobják a vásárló fejére. 😆
Amúgy Magyarországon nem lehet beszerezni még?
Szerintem januárban már lehet a MediaMarktban is kapni.
0
0
0
0
Ajax avatar
stainless: Ha rámész a steam controller adatlapjára (steam-en természetesen), akkor ott kiírja, hogy mikor várható. Most ezt írja: "Becsült szállítás: január 4. - 9."
De nyilván ha 1 hét múlva is megnézed, akkor már mást fogsz látni. Szóval kb. 1-2 hetet kell várni rá megrendelés után. Természetesen meg kell adnod a címed, ha nem elégszel meg egy lefényképezett változattal, amit az emailedre küldenek, és kinyomtatsz. 😃 Mivel hozzák? Helikopterrel. Vagy autóval... na jó, 100% hogy autóval. 😃 Nyilván vannak napok amikor hoznak be rengeteg cuccot külföldről, azt átveszi akinek kell, majd a futár vagy a posta kihozza.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Nem azzal van a baj hogy a valve a régi-e vagy sem. Hanem azzal hogy marhaságokat beszélsz. Ezerszer elmagyaráztuk már hogy nem hackertámadás vagy mit tudom én még mit hordtok itt össze dologtörtént a hétvégén, de akkor is azt szajkózzátok. A másik meg hogy te is az a tipikus "világlátott" gyerek vagy, aki mindent akar semmiért cserébe. Nem sok értelme van a kártyagyűjtögetésnek, ez tény, de aki egy ilyen semmi eseménytől egy olyan AAA játékot vár mint mondjuk GTA V az nem normális. A harmadik, de ez már nem (csak) rád vonatkozik, ha Valve bármit is tesz, ne agyj úr isten egy hármas számot mer kiejteni a száján egyből jönnek az "összeesküvés-elméletek" half life 3-ról, ami már felettébb idegesítő. Nem értem, és nem is fogom megérteni soha, hogy egyesek mit vannak oda ennyire half life-tól, de ezt szerintem soha nem fogom megérteni. De ez már mellékes téma.
0
0
0
0
Liptik avatar
Most abban miért nincsen értelem, hogy a Valve most nem a régi?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
stainless senki nem érti ezt a gyereket. Ne is próbáld megérteni, sok marhaságot összehord de nincs benne értelem.
0
0
0
0
Liptik avatar
stainless: Half Life 3 gameplayt.
0
0
0
0
Liptik avatar
Most az miért nem érthető, hogy a Valve mostanság nem csinál játékot.
A Half Life 3-ról csak pletykák vannak.
A Valve már áruház fejlesztő, nem játékkiadó és fejlesztő.
Az E3-ra sem jött ki, pedig meg lettek hívva.
Meg egy videó sincs még az új motorról.
0
0
0
0
susguy avatar
Még mindig nem kaptad meg más profilját, csak úgy töltött be, mintha ő lett volna bejelentkezve, semmiféle hozzáférést nem kaptál a dolgaihoz.
A hozzászólásod többi részének meg nincs értelme, tanulj meg érthetően fogalmazni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció