Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
gabi86 írta:
siasztok asztali gépembe akarok wifit venni de nem tudom hogy milyet érdemesebb USB-st vagy PCI-set meg hogy mit kell nézni a vásárlásnál?? Ebbe kérném a segitségeteket 😃
Hát wifit az nem lehet venni! Azt wifis routerral lehet csinálni! Attól függ milyen netre kell a vevő? Ha 50mbit alatti akkor ajánlok valami olcsó tp-linket kb 3500ft ér! Én ilyet vettem anyám gépébe és kb 3-4 vastag fal határolja el a két egységet és olyan 70% os a jel! Szóval elég jó! Bár ehhez a routerem is közbejátszik!
0
0
0
0
gabi86 avatar
siasztok asztali gépembe akarok wifit venni de nem tudom hogy milyet érdemesebb USB-st vagy PCI-set meg hogy mit kell nézni a vásárlásnál?? Ebbe kérném a segitségeteket 😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Kmisi99 írta:
Gabo nem tudom mennyire értesz az elektronikához de ezt érdemes megnézned ezzel akár -10 fokkal is hidegebb lehet a proci
[LINK]


Igen ezt én is láttam, lehet hogy bütykölök picit...😆

Megjött:
https://kep.ivpicture.hu/401818.N.jpg
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Gabo nem tudom mennyire értesz az elektronikához de ezt érdemes megnézned ezzel akár -10 fokkal is hidegebb lehet a proci
[LINK]
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Jan88 írta:
Gaboo7 írta:
Jan88 írta:
Gaboo7 írta:
Tegnap rendeltem egy ilyet 😆 (Cooler Master V10):
https://computershopper.com/var/ezwebin_site/storage/images/slideshow/ces-2009/cooler-master-cyberpower-party-thursday-january-8-2009/cooler-master-v10-cooler/189589-1-eng-US/cooler-master-v10-cooler_imagelarge.jpg


Az egyik tavalyi PC-s újságban egy tesztben nagyon lehúzták ezt a hűtőt. Szerintem nem jó választás, de majd kiderül, hogy milyen is igazából.


Az ár miatt húzták le mert akkor 35k-ért lehetett kapni, de most 17k-t szerintem simán megér! 11k-ért elvitték a Noctua U12P-t így 6k-ba került nekem a csere, aki meg azt mondja hogy csak pár fokkal tud többet annak csak annyit hogy csúcskategóriában sajna már csak pár fok a külömbség cserébe súlyos mhz-eket kapok 😆 .


Ja igen igazad van. Megkerestem a cikket és tényleg az ára miatt húzták le, mert 30k körül volt az ára.😆


Most nagyon leárazták majdnem a felére.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Jan88 írta:
Gaboo7 írta:
Tegnap rendeltem egy ilyet 😆 (Cooler Master V10):
https://computershopper.com/var/ezwebin_site/storage/images/slideshow/ces-2009/cooler-master-cyberpower-party-thursday-january-8-2009/cooler-master-v10-cooler/189589-1-eng-US/cooler-master-v10-cooler_imagelarge.jpg


Az egyik tavalyi PC-s újságban egy tesztben nagyon lehúzták ezt a hűtőt. Szerintem nem jó választás, de majd kiderül, hogy milyen is igazából.


Az ár miatt húzták le mert akkor 35k-ért lehetett kapni, de most 17k-t szerintem simán megér! 11k-ért elvitték a Noctua U12P-t így 6k-ba került nekem a csere, aki meg azt mondja hogy csak pár fokkal tud többet annak csak annyit hogy csúcskategóriában sajna már csak pár fok a külömbség cserébe súlyos mhz-eket kapok 😆 . Mindig is akartam egy V10-est és szerintem a CM Stacker 831-hez ez illik igazán!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jan88 írta:
Gaboo7 írta:
Tegnap rendeltem egy ilyet 😆 (Cooler Master V10):
https://computershopper.com/var/ezwebin_site/storage/images/slideshow/ces-2009/cooler-master-cyberpower-party-thursday-january-8-2009/cooler-master-v10-cooler/189589-1-eng-US/cooler-master-v10-cooler_imagelarge.jpg


Az egyik tavalyi PC-s újságban egy tesztben nagyon lehúzták ezt a hűtőt. Szerintem nem jó választás, de majd kiderül, hogy milyen is igazából.

Kb azt a szintet hozza mint a scythe mugen 2 csak hangosabb nagyobb és szebb
Pedig valami peltier hűtés cucca is van csak vagy 3 fokkal hűvősebb vele a proci
0
0
0
0
zsivko avatar
Gaboo7 írta:
Tegnap rendeltem egy ilyet 😆 (Cooler Master V10):
https://computershopper.com/var/ezwebin_site/storage/images/slideshow/ces-2009/cooler-master-cyberpower-party-thursday-january-8-2009/cooler-master-v10-cooler/189589-1-eng-US/cooler-master-v10-cooler_imagelarge.jpg

Ennyi pénzért már vízhűtést veszel.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
És a V10 re miért cseréled le a jó kis noctua hűtést? Tesztekben a V10 nem is jobb mint a scythe mugen aztán az szerintem jobb vétel!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
én egy V6GT-ben gondolkozom😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Tegnap rendeltem egy ilyet 😆 (Cooler Master V10):
https://computershopper.com/var/ezwebin_site/storage/images/slideshow/ces-2009/cooler-master-cyberpower-party-thursday-january-8-2009/cooler-master-v10-cooler/189589-1-eng-US/cooler-master-v10-cooler_imagelarge.jpg
0
0
0
0
no avatar
oké kössz ilyen gyors választ még nem kaptam 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nos én a Logitechet tudom ajánlani. Ugyan nem a leg olcsóbb de minőség mindenek felett! Más jó márkát nem ismerek! Nézz teszteket abból hátha többre jutsz!
0
0
0
0
no avatar
kössz a választ !! esetleg nem tudsz valami konkrét márkát vagy terméket? ( olcsó 😃 )
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
játékra 5.1 mert térhangzás zenére jó a 2.1. Minél nagyobb Watt annál hangosabban és erősebben szól!
0
0
0
0
no avatar
én szeretnék venni egy hangfalat csak nem tudom h milyet olcsóbb fajtát , és h szerintetek 2.1 vagy 5.1, és h hány watt-osat érdemes venni ha játékra és zenehallgatásra kell,
0
0
0
0
gabi86 avatar
Sziasztok szerintetek az alpine 7 gt https://www.bluec...#ismerteto
milyen hűtő ??
Bírná hűteni a procimat ha felhúznám 3ghz-ről 3,6ghz-re?
0
0
0
0
pazmanymark avatar
Hello!Vízhűtésrőlvélemény azon belülCorsair H50
0
0
0
0
SkyWolf avatar
HeLLo!
Tudnatok nekem egy olyan linket adni ahol lehetne iMac-hez valo vagy pedig ahhoz hasonlo billentyut venni pc-hez?
A Markalya mind1 csak naggyabol ugy nezzen ki. 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
És még amit ezelőtt írtam, azt is félreírtam gépház helyett hangfalat írtam😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gigazte írta:
Mind1 töröltem a hsz-t. Ő tudja mi fontosabb neki. Ha nem melegszik nagyon a gépe akkor vegyen inkább hangfalat. Ráér a gépház. Ha meg melegszik neki akkor inkább vegyen hangfalat.😀

Nem lett volna mutszáj törölni mert igazat írtál😉 Szertintem is vegyen előbb hangfalat a mostaniba meg rakjon 1-2 jó ventit aztán jóság van😆 Én is csak azért vettem előbb házat mert nekem kegyetlenül süledezett minden volt vagy 50 fokos a proci😆😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Mind1 töröltem a hsz-t. Ő tudja mi fontosabb neki. Ha nem melegszik nagyon a gépe akkor vegyen inkább hangfalat. Ráér a gépház. Ha meg melegszik neki akkor inkább vegyen gépházat.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát azért nem feltétlen kell réginek lenni! Ha a codegen ilyen jó tápokat gyárt akkor vajon milyen házakat? Bár ez igaz hogy lehet inkább hangfal kellene neki.
0
0
0
0
Hitoshi avatar
de még egy régi házban is van legalább 1-2 szellőzési lehetőség csak fel kell rá pakolni egy ventit
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
gigazte írta:
Hangfal valami célt szolgál, a gépház meg csak egybetartja a gépet😆 Nekem ilyen fekete gépházam van, valami nagyon régi, nekem az számít amit tud nem a külső😀

Rosszul tudod a ház is nagyon fontos egy hogy milyen a szellőzése a másik meg a minősége a hihetetlenül ócska rosszul szellőző házak az alaplapot kinyírhatják ugyanis ha túl nagy meleg van a gané házban akkor deformálódhat az alaplapi tálca amihez az alaplap rögzírve van és így görbíti a lapot is
0
0
0
0
gigazte avatar
Nekem most 4 éves a házam, max 1-2 év és szerintem lecserélem. Még az se biztos😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Hangfal valami célt szolgál, a gépház meg csak egybetartja a gépet😆 Nekem ilyen fekete gépházam van, valami nagyon régi, nekem az számít amit tud nem a külső😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Nincs mit, de te tudod melyik tetszik jobban😀 A gépházat is elfogadnám😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Please ajánljatok nekem jóféle Webcamot, de a profilomhoz, vagy a gépemhez linkeljetek! A keret 5 Ft. körül, de ezt nem muszály pontosan betartani.
0
0
0
0
Cooltib avatar
Akkor mindig a gépet bambulnád az asztal alatt. 😆
0
0
0
0
Cooltib avatar
https://www.totalgaming.hu/uploads/textarea/blogs/3003/Logitech_G13_advanced_gameboard_01.jpghttps://www.winboard.org/forum/attachments/erfahrungsberichte-hardware/20851d1190979034-logitech-g9-laser-dscf0004.jpg
Ütős párosítás FPS játékokhoz. 😆
0
0
0
0
sagesz93 avatar
próbáld ki, 1000forintba nem halsz bele
hpm70-75 között nincs egetrengető különbség
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na és arról mi a véleményed hogy hpm 75 ös mert nemrég néztem és nem 70 es
Ja és mivel vagy 1000ft lenne egy hosszabbító postával így forrasztaná haverom úgy romlana a hangzás?
Annyit hozzáteszek hogy olyan szinten tud forrasztani meg minden bizbasz hogy a telefonján a billentyű ledeket ki tudja cserélni
0
0
0
0
sagesz93 avatar
lehet venni hosszabítót, toldót, nem romlana a hangzás.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ilyen jó😃 Na akkor az marad. Már csak annyi a baj hogy mivel nokiához használnám amibe 3,5 es jack kell és így kb 10 cm es az egész fülhallgató kábele. Szerintetek ha házilag forrasztanák hozzá hosszabb kábelt romlana a hangzása. Pontosabban nem én csinálnám hanem haverom akinek van ilyen forrasztója amivel pont ilyeneket lehet csinálni.

Szerk most nézem hpm 75 ös az milyen?
0
0
0
0
Core2 avatar
A HPM-70es a legjobb SE fülhallgató.
0
0
0
0
sagesz93 avatar
a hpm 70-el nincs akkora gond
de 5k alatt ne akarj venni ilyet, akkor inkább hpm 70 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
sagesz93 hát ez nem igaz folyton felcserélem őket pedig tudom hogy melyik melyik😆

Most azon gondolkozom hogy van egy sony eri.. hpm 70 es fülhallgatóm. Milyet tudnátok mondani ami felér egy hpm 70 es minőségével? Mert ha nagyon gagyi akkor veszek másikat.
0
0
0
0
sagesz93 avatar
és ez mióta fejhallgató?
ez fül...
Amúgy én már inkább in-ear fülest vennék, az legalább valami basszust "masszíroz" a fülembe 😃 Csak az nem 2500forintos kategória.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Na most vennék a telefonomhoz egy jókis fejhallgatót max 2500ft ér mit ajánlotok? Én ezt néztem ki Sony MDR-E818LP
0
0
0
0
azbizony avatar
Hát az azért kicsit durva lenne ha olyan hanglya lenne mint egy sugárhajtóműnek 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
arra akartam kilyukadni h jó erős 😃 csak 18.000 Mhz-en lehet nem olyan erősnak hat mint egy sugárhajtómű 😆
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Így van 😃
Csak ezt a hangot ez máshogy és más tartományba adja át.
Nem akarok hülyeséget írni, mert nemtudom mi mihez tartozik, szóval mind1 😃
0
0
0
0
Hitoshi avatar
igen tom,de 150 dB eles a sugárhajtómű 30 méterről....
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Fejhallgatók a dB meg decibel=hangerő
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintetek melyiket vegyem
ez az olcsóbb mert haverom használtan adja omnitronic shp 2000 mk2
Átviteli tartomány : 20 - 20,000 Hz
Impedancia: 60 Ohm
Érzékenység: 102 dB
Maximális teljesítmény: 200 mW
Torzítás: max 1,5%
Aranyozott jack csatlakozó

Ez a másik ezt újonnan venném és drágább lenne sennheiser hd 202
- hangnyomás: 115 dB
- átviteli tartomány: 18 Hz - 18.000 Hz
- névleges impedancia: 32 Ohm
Ez nem aranyozott jack
Nem nagyon tudom hogy melyik érték a jó szerintetek melyik lenne jobb?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció