Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sagesz93 avatar
csak vigyázz, mer letépi a kezed 😃 Marha jó mikor saját útján megy a kormány 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Arra gondoltam😃 Thx a választ, holnap fogom megvenni.
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Gondolom a momo-ra gondolsz.
AZ pedig nem simán rezgős, hanem force feedback-es, ami mérföldekre van a sima rezgőtől.
(Pont 2 napja szereztem egy saitek r660gt-t 7k-ért, eszméletlen ez a force feedback 😃😉
mod: ja a lényeg lemaradt 😃 Megéri, ha tényleg a logitech momo-ról van szó, és nem olyan régi.
Mivel a régiekben tipushiba hogy a pedálok egy idő után nem érzékelnek 100%-ot, de egy kis bütyköléssel meg lehet csinálni.
0
0
0
0
gigazte avatar
Szerintetek egy Logitech rezgős kormány, sport sebváltóval. Megér 10.000Ft-ot?😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
ÖÖ, mivel nem találtam jobbat, ezért ide írom! Már korábban írtam, hogy a hangkártyám szärakodik! A téma adott: van egy Creative X-Fi Xtreme Gamer hangkártya! A bios-ban már mindent megpróbáltam, de recseg a hang. Ha lentebb veszem a hangerőt, akkor megszűnik a dolog. De ez nem megoldás így! Szóval tippeket kérek, mi lehet a probléma. 😂
0
0
0
0
sagesz93 avatar
ja az más 😃
Én abból valami speedlinket vettem, akciós volt a saturnba csak azért 😃
De nem értek hozzá nagyon.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Elírtam nem fül hanem fejhallgatót akarok 7-8000 ér fejhallgatóból kb 2-3000 ért ajánljatok
Amúgy az asus xonar dx és d1 közt nagy különbség van?
0
0
0
0
sagesz93 avatar
nekem most pioneer se cl21m van, nem bántam meg 😃
6k volt.
https://www.ipodtouchfans.com/forums/imgcache2/44746.png
kicsit üt.😲
amugy sennheiser cx300-cx400-cx500 ami jó.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Milyen fülhallgatót ajánlotok max 7-8000 ért? Jól szóljon legyen jó a basszus és ne legyen halk
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
hmmm...úgyse veszek most tv t...addíg talán lesz valami
0
0
0
0
Hitoshi avatar
😆 volt egy akció a Saturnban full hd TV tele minden szarral 80 e FT -ért de már mindent kiraboltak 😕
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
szerintem még belefér ebbe a témába: milyen TV-t vegyek? olcsó kéne, de Plazma vagy LCD...mit ajánlotok?
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
zolika199 írta:
Kmisi99 írta:
Ha 5.1 es akkor jó. De ne várj tőle valami jő minőséget mert az csak arra van hogy kiadja a hangot osz csá. Ha igazán jó minőséget akarsz akkor kell valami normálisabb hangkártya


Hát akkor valószínűleg veszek hozzá egy hangkártyát is, néztem két félét csak nem tom melyik a jobb Asus Xonar DX vagy Creative-Labs Sound Blaster X-Fi Titanium minkettő 18.000Ft körül van. Szerinted melyik a jobb??
Itt a másodiknak van jobb hangja.Mivel jobb minőségű kondenzátorok vannak rajta.
0
0
0
0
zolika199 avatar
Köszönöm a segítséget,😉 keresek majd valami teszt félét😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát annyira hangkártyákhoz nem értek de szerintem a Asus
0
0
0
0
zolika199 avatar
Kmisi99 írta:
Ha 5.1 es akkor jó. De ne várj tőle valami jő minőséget mert az csak arra van hogy kiadja a hangot osz csá. Ha igazán jó minőséget akarsz akkor kell valami normálisabb hangkártya


Hát akkor valószínűleg veszek hozzá egy hangkártyát is, néztem két félét csak nem tom melyik a jobb Asus Xonar DX vagy Creative-Labs Sound Blaster X-Fi Titanium minkettő 18.000Ft körül van. Szerinted melyik a jobb??
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha 5.1 es akkor jó. De ne várj tőle valami jő minőséget mert az csak arra van hogy kiadja a hangot osz csá. Ha igazán jó minőséget akarsz akkor kell valami normálisabb hangkártya
0
0
0
0
zolika199 avatar
Hello!
Húsvétra vennék egy Genius SW-5.1 6000-es hangfalat, és szerintetek érdemes hozzá új hangkártyát is vennem vagy jó az alaplapi is???
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Mondjatok egy jó gamepad-ot max 5 000ft.
Köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
Háát , ahogy én mértem 10 cm-es hely van oldalt 😃 akkorát milyet ajánlatok?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha 12 cm es hely van oldalt akkor zalman f3 tökéletes a hűvös levegő bejbújására
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Mercury KM86 házhoz akarok az oldalára ventit. Ti miet ajánlatok?
0
0
0
0
kisborda avatar
sagesz93 írta:
kisborda írta:
Kmisi99 írta:
Már a boltokban van egy ideje. Amúgy minek veszel ilyen nagyot akkor inkább már egy hdd-t vennél az se sokkal drágább. Ha meg hordozni akarsz akkor meg már ennyi pénzért ilyet is hozzád vágnak és kb 6cm es átmérőjű szóval jó kicsit.
[LINK]

Ehhez adnak vmi kábelt vagy mittom én mit?

hát egy mini/micro usb kábeled csak van.
Amúgy szerintem adnak, de kérdezd meg ha ez ingat meg a vásárlásban.

Hát biztos akad valahol egy kábel, meg ha megveszem előtte még megkérdezem.
Kösz a választ.😃
0
0
0
0
sagesz93 avatar
kisborda írta:
Kmisi99 írta:
Már a boltokban van egy ideje. Amúgy minek veszel ilyen nagyot akkor inkább már egy hdd-t vennél az se sokkal drágább. Ha meg hordozni akarsz akkor meg már ennyi pénzért ilyet is hozzád vágnak és kb 6cm es átmérőjű szóval jó kicsit.
[LINK]

Ehhez adnak vmi kábelt vagy mittom én mit?

hát egy mini/micro usb kábeled csak van.
Amúgy szerintem adnak, de kérdezd meg ha ez ingat meg a vásárlásban.
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Már a boltokban van egy ideje. Amúgy minek veszel ilyen nagyot akkor inkább már egy hdd-t vennél az se sokkal drágább. Ha meg hordozni akarsz akkor meg már ennyi pénzért ilyet is hozzád vágnak és kb 6cm es átmérőjű szóval jó kicsit.
[LINK]

Ehhez adnak vmi kábelt vagy mittom én mit?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
De amúgy minek neked ilyen előbb nem egy normális monitor kéne? Itt használtan kb 20 000 ér már elég jókat kapsz
[LINK]
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Már a boltokban van egy ideje. Amúgy minek veszel ilyen nagyot akkor inkább már egy hdd-t vennél az se sokkal drágább. Ha meg hordozni akarsz akkor meg már ennyi pénzért ilyet is hozzád vágnak és kb 6cm es átmérőjű szóval jó kicsit.
[LINK]

Hát lehet... Jól néz ki😆 Majd rá beszélem a szülőket.😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Már a boltokban van egy ideje. Amúgy minek veszel ilyen nagyot akkor inkább már egy hdd-t vennél az se sokkal drágább. Ha meg hordozni akarsz akkor meg már ennyi pénzért ilyet is hozzád vágnak és kb 6cm es átmérőjű szóval jó kicsit.
[LINK]
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Ha még vársz akkor lehet hogy még olcsóbb lesz de ne sokat várj mert elérkezett az usb3 uralma és kb 1-2 év múlva lehet hogy teljesen leállnak az usb 2 gyártással
Olvastam róla, de mire az a boltokba kerül meg amilyen árral...
0
0
0
0
kisborda avatar
Kmisi99 írta:
Ha még vársz akkor lehet hogy még olcsóbb lesz de ne sokat várj mert elérkezett az usb3 uralma és kb 1-2 év múlva lehet hogy teljesen leállnak az usb 2 gyártással

Olvastam róla, de mire a boltokba kerül meg amilyen árral...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ha még vársz akkor lehet hogy még olcsóbb lesz de ne sokat várj mert elérkezett az usb3 uralma és kb 1-2 év múlva lehet hogy teljesen leállnak az usb 2 gyártással
0
0
0
0
sagesz93 avatar
kisborda írta:
sagesz93 írta:
kisborda írta:
Lassan vennék pendrive-ot, csak nemtom mekkorát vegyek.
[LINK],[LINK]
Szerintetek melyik legyen?
Előre is kösz!😃

Ez a kettő méretben sem ugyanaz, akkor mi a kérdés? Egyértelműen a nagyobb...

Oké, kösz. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy megéri-e.

Mivel pendrive-nál is van sebesség, azthittem azért linkeltél kettöt.
De ez a 2 más kategória, és ha mind2-re van pénz, akkor egyértelmű a válasz.
0
0
0
0
kisborda avatar
sagesz93 írta:
kisborda írta:
Lassan vennék pendrive-ot, csak nemtom mekkorát vegyek.
[LINK],[LINK]
Szerintetek melyik legyen?
Előre is kösz!😃

Ez a kettő méretben sem ugyanaz, akkor mi a kérdés? Egyértelműen a nagyobb...

Oké, kösz. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy megéri-e.
0
0
0
0
sagesz93 avatar
kisborda írta:
Lassan vennék pendrive-ot, csak nemtom mekkorát vegyek.
[LINK],[LINK]
Szerintetek melyik legyen?
Előre is kösz!😃

Ez a kettő méretben sem ugyanaz, akkor mi a kérdés? Egyértelműen a nagyobb...
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Akkor már inkább a Kingston!!
0
0
0
0
kisborda avatar
Lassan vennék pendrive-ot, csak nemtom mekkorát vegyek.
[LINK],[LINK]
Szerintetek melyik legyen?
Előre is kösz!😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én ajánlom a cooler master elite 335et nagyon jó
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az asus gépházak nagyon olcsók és szépek, nekem is olyan van.....
0
0
0
0
Adam996 avatar
jaja am most találtam egy másikat egy asus gépházat az olcsob 9ezerrel😃 és az is tetszik😃
0
0
0
0
Lord107 avatar
hol, és mennyiért veszed?
mert nekem is nagyon tettszik 😃
vagy amelyik oldalt belinkelted onnan veszed?
0
0
0
0
Adam996 avatar
kössz😃 mert húsvétkor ezt kapom😃 meg pár ventit bele😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
hector maio írta:
csá all ez milyen gépház http://www.ipon.hu/webshop/product/aerocool_extremeengine_3t_ezust/18802 sztem marhajó😃

Jaja, nagyon brut! 😉
0
0
0
0
Adam996 avatar
csá all ez milyen gépház http://www.ipon.hu/webshop/product/aerocool_extremeengine_3t_ezust/18802 sztem marhajó😃
0
0
0
0
no avatar
Hali. Nekem most van 1 Mercury KM86 http://www.reset.com.pl/images/prod/105/18040-obudowa_mercury_km-86.jpg és h annak az oldala nem átlátszó, és az oldalához lehet tenni 8 cm-es ventit. és ha ledes ventit rakok akkor látom h világít vagy nem? 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ez nem xboxos de ugyan olyan igaz vezetékes de sokkal olcsóbb és ráadásul levegőt fúj a kezedre hogy ne izzadj
[LINK]
0
0
0
0
R0x0r avatar
Én egy viszonylag olcsó PC-re Xbox-os kontorollert szeretnék. Valaki tudna nekem ajánlani helyet/oldalt ahonnan rendelni lehet vagy oda el lehet menni?
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én is szeretnék abban segítséget kérni, hogy szeretnék egy komplett vízhűtéses rendszert kiépíteni a gépemben! Valaki segíthetne, hogy mit kellene vennem hozzá!!
0
0
0
0
taki10 avatar
Segítség kérne!!!

CPU hűtőt keresek ZALMAN gyártótól, de nem tudom, hogy melyiket vegyem, mert nem tudom, hogy mekkora a mérete.

Processzor: AMD Athlon 64 X2 5000+

Kérlek segítsetek!!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció