Milyen kiegészítőket vegyek?

Szerző: Ferrari, 2009. October 01., téma
Fórum » Periféria
Itt lehet tanácsot kérni, hogy milyen kiegészítőt vegyél.
Pl: hangfal, mikrofon, webcamera...
Hozzászólások: 1 044
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
berki_zsolt avatar
Én a legjobb kifejezést egy szakmabelitől hallottam ( Malek Miklós)
0
0
0
0
ricshard004 avatar
[LINK]
A menőcsávók erre esküsznek😃
De van 400ért is, szerintem a megfizethető kategóriában gondolták azt a "legjobb" kifejezést. Annyi pénzért biztos jó mondjuk😀
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mi a véleményetek erről a fejhallgatóról?
[url]http://www.argep.hu/main.asp?suche=ath-m50&x=38&y=7[/url]
Szakértők szerint ez a legjobb a piacon, a legprofibb fejhallgatók között is! Szerintetek? 😊
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Nah, tegnap megjött a digitalizáló táblám 😃 egy Genius MousePan I608. RETTENET JÓÓÓ 😆😆 az a gond hogy még sokat kell szokjam eddig csak próbáltam vele rajzolni de...háát nem igazán jött össze, szóval most gyakorolok 1000-rel 😆 (szurkoljatok!) 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
TripplaXXX írta:
Heló!Nme volt más téma ezért ide írtam ,remélem nem baj
azt szeretném kérdezni hogy egy jó médiabox mennyibe kerül?és az mit tud?

Nem baj, ha itt kérdezed, de akkor a másik topikban ne kérdezd meg egymás után háromszor!
0
0
0
0
TripplaXXX avatar
Heló!Nme volt más téma ezért ide írtam ,remélem nem baj
azt szeretném kérdezni hogy egy jó médiabox mennyibe kerül?és az mit tud?
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Ha még van valakinek ilyen gépezete, írjon már vele kapcsolatban valamit, legyen szíves!
0
0
0
0
no avatar
ujjzalan írta:
okk kösz szépen nagyon, most egyenlőre ennyi, majd holnap jövök az új kérdéseimmel 😃 de most megyek aludni
Szivesen ^^
0
0
0
0
ujjzalan avatar
okk kösz szépen nagyon, most egyenlőre ennyi, majd holnap jövök az új kérdéseimmel 😃 de most megyek aludni
0
0
0
0
no avatar
ujjzalan írta:
ok kösz már értem! 😃 még egy kérdés: ez kompatibilis az XP-vel? a másik rész meg mindjárt kifejtem bővebben 😆


Kompatibilis, a rajzos gépemen én is Xp-t használok. Huh..most megfogtál😀 Ezt nem néztem még. Adtak mellé vagy 4-5 segédszoftvert, lehet hogy van köztük, mindjárt megnézem😃 Nem, szerintem ez nincs hozzá. De gondolom ha hivatalos Genius segédprogram, akkor le is lehet tölteni külön is.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
ok kösz már értem! 😃 még egy kérdés: ez kompatibilis az XP-vel? a másik rész meg mindjárt kifejtem bővebben 😆

Áhh meg van! ezt a videót kerestem szal vmi olyasmi mint amivel itt az elején ír a csávó http://www.youtube.com/watch?v=BQFOn9ZeueI
0
0
0
0
no avatar
ujjzalan írta:
Köszönöm, fölírtam 😃 de a photoshop is jó hozzá nem? ezzel a Corel Painter 11-gyel inkább mintha festményeket lehetne csinálni 😃 és ehhez a digitalizálóhoz van ilyen...ömm... írás felismerő...izé? remélem érted 😕 nem tudom jobban elmagyarázni... 😕
Nem egészen😃
0
0
0
0
no avatar
ujjzalan írta:
Köszönöm, fölírtam 😃 de a photoshop is jó hozzá nem? ezzel a Corel Painter 11-gyel inkább mintha festményeket lehetne csinálni 😃


Nem, számtalan eszköz van benne, grafitceruzától a vízfestéken át a szivacsig minden. Lehet vele ugyanúgy rajzolni mint egy sima ceruzával. Itt jön jól a toll nyomásérzékelője. Pl grafitnál minél jobban rányomod annál erősebben fog.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Köszönöm, fölírtam 😃 de a photoshop is jó hozzá nem? ezzel a Corel Painter 11-gyel inkább mintha festményeket lehetne csinálni 😃 és ehhez a digitalizálóhoz van ilyen...ömm... írás felismerő...izé? remélem érted 😕 nem tudom jobban elmagyarázni... 😕
0
0
0
0
no avatar
Corel Painter 11. Az a jelenleg létező legjobb rajzolóprogram. A táblát meg merem bátran ajánlani, már jó ideje megvan és nagyon elégedett vagyok vele!
0
0
0
0
no avatar
thug85 írta:
Konkrétan milyen gyakorlati hasznát veheti az ember egy ilyen digitális rajztáblának?
Én rajzolásra használom. Megfelelő szoftverrel (pl Corel Painter 11) ami kihasználja a nyomásérzékelőt is, sokkal több lehetőség van mint a hagyományos rajzolásnál. Rengeteg szín, eszköz, miegyéb áll rendelkezésedre, nem gond a radírozás, nincs maszatolás. Úgy tudok vele dolgozni mint a hagyományos eszközökkel, de ki tudom használni a digitális szerkesztés minden előnyét.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Hát én pl rajzolgatni akarok... de tudtommal az autótervezők is hasonlókkal dolgoznak persze az övéké a legprofibb cucc 😃 vagy küldenek egy levelet amibe vmi szerződés van amit alá kell írni akkor nem kell kinyomtatni aláírni és beszkennelni hanem elég ha azzal odaírod a neved a gépen és már mehet is tovább...

Groovebird: Megnéztem a táblát, amit küldtél. Tényleg jó az ára és elég jónak néz ki. van vmi tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
Milyen szoftverre gondolsz? nekem a photoshop cs4 van meg, vmi ilyesmire gondolsz vagy mire?
0
0
0
0
thug85 avatar
Konkrétan milyen gyakorlati hasznát veheti az ember egy ilyen digitális rajztáblának?
0
0
0
0
no avatar
Nekem Genius Mousepen i608 van, nagyon kedvező az ára, 1024 szintű nyomásérzékelős a cerkája. De amugy ha digitális rajztábla vásárlását fontolgatod, nem árt tudod, hogy egy jó rajzolószoftver nélkül nem sokat ér...
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Cheese írta:
20 ezerből veszel egy raklap papírt és egy doboz ceruzát 😜


Kösz a hasznos információt!! és ha elfogy? ezzel meg (ha rendesen használom) még sokáig megleszünk.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
neked is ;D

Akinek van digitalizáló táblája, az írjon legyen szíves!!! Elég annyi hogy milyen márka és jó vagy nem! Csak minél több információt szeretnék begyűjteni! 😀
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ujjzalan írta:
hmm... na akkor még eggyel több indok hogy még többször gondoljam át...


Aludj rá egyet , Én is azt teszem ! Jó ét 😆
0
0
0
0
ujjzalan avatar
hmm... na akkor még eggyel több indok hogy még többször gondoljam át...
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ujjzalan írta:
lehet... am most néztem pár vidit és ezekről az olcsóbbakról és olyan volt hogy nem vetítette ki a táblára a képet... szal úgy kell rajzolj hogy a monitort nézed?? de az úgy nem jó... vagy csak meg kell szokni?


Hát igen , rá kell érezni a használatára . És ami ki is jelzi a művedet a kezed alatt az már drága buli 😞
0
0
0
0
ujjzalan avatar
lehet... am most néztem pár vidit és ezekről az olcsóbbakról és olyan volt hogy nem vetítette ki a táblára a képet... szal úgy kell rajzolj hogy a monitort nézed?? de az úgy nem jó... vagy csak meg kell szokni?
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ujjzalan írta:
http://digitalizalo-tabla.arukereso.hu/genius/g-pen-f350-p33084483/
EZ elég jónak tűnik...bár elég kicsi...

Nem rossz , de igen eléggé cseppecske
0
0
0
0
ujjzalan avatar
http://digitalizalo-tabla.arukereso.hu/genius/g-pen-f350-p33084483/
EZ elég jónak tűnik...bár elég kicsi...
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ujjzalan írta:
Figyelem emberek leszaladok az éjjelnappaliba ha valami kell valakinek szóljon még van 2perce!! majd fizetek én és majd a pénzt átadja személyesen amikor odaadom a cuccot!! egy digitalizáló tábla egy félkonfig még vmi? 😆😂


Aludj rá egyet , amúgy nem lenne rossz dolog ez a non-stop pc market 😆

Jan88 írta:
tibor560sec írta:
[LINK]

új termékek😆



Ezek naom baró cuccok! Tesómnak pont ilyen van:
http://digitalizalo-tabla.arukereso.hu/wacom/bamboo-pen-touch-p40389368/
Király cucc!😆


Komoly cucc 😀
0
0
0
0
ujjzalan avatar
😃 én csak tanácsokat várok amit köszönök szépen tőled, meg amúgy se most 23:33 kor fogok lerohanni az éjjelnappali számtech boltba mert kell egy ilyen!! (tök poén lenne ha lenne ilyen bolt 😆 )
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ujjzalan írta:
Aki mer az nyer, vagy **ot nagyot bukik 😆 hát nem tudom... igazad van és használtba se látok jót 8e nél olcsóbban. hát még megvárjuk hátha ír még vki vmit


A döntés téged illet , tényleg nem akarlak befolyásolni.
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Aki mer az nyer, vagy **ot nagyot bukik 😆 hát nem tudom... igazad van és használtba se látok jót 8e nél olcsóbban. hát még megvárjuk hátha ír még vki vmit
0
0
0
0
tibor560sec avatar
Ezeknek nagyon nagy a meghibásodási indexe - akitől vennéd használt árba úgyis csak szóban fog garanciát adni arra amit elad neked és amint látod nem drága bolti ára van .
Ez csak tanács , minden műszaki cikk úgy a legjobb, ha te veszed meg ahol garanciát is adnak mellé !
Ám aki mer az nyer , próba szerencse 😀
0
0
0
0
ujjzalan avatar
miért? 😞 (ja amúgy nem olyat akarok ami a vidin van azt csak példának hoztam föl hogy aki nem tudja milyen egy ilyen az lássa)
0
0
0
0
tibor560sec avatar
ujjzalan írta:
ohh kösz a gyors választ holnap mindet megnézem 😃 ha valaki még megosztaná a tapasztalatát vagy egyéb gondolatait szívesen várom.

Ezek arra jók hogy... rákötöd a gépre és megjelenik rajta, olyan mint egy lcd monitor csak egyszerűbb, van hozzá egy toll és azzal rajzolgathatsz rá. Itt egy vidi: http://www.youtube.com/watch?v=oE2APo_EORQ&feature=related


Használtba ilyet szerintem nem vegyél 😉
0
0
0
0
ujjzalan avatar
ohh kösz a gyors választ holnap mindet megnézem 😃 ha valaki még megosztaná a tapasztalatát vagy egyéb gondolatait szívesen várom.

Ezek arra jók hogy... rákötöd a gépre és megjelenik rajta, olyan mint egy lcd monitor csak egyszerűbb, van hozzá egy toll és azzal rajzolgathatsz rá. Itt egy vidi: http://www.youtube.com/watch?v=oE2APo_EORQ&feature=related
0
0
0
0
tibor560sec avatar
psychosocial írta:
tyűha😃 ezek mirejók?😃


Csak hétvégére photo shophoz 😃
0
0
0
0
psychosocial avatar
tyűha😃 ezek mirejók?😃
0
0
0
0
ujjzalan avatar
Sziasztok!
Szeretnék vmi digitalizáló táblát venni olcsón. (az se baj ha használt) Ti milyet ajánlanátok? Csak hétvégenként egy kis Photoshopolgatásra használnám, szóva nem szeretnék egy 50e ft-osat.
0
0
0
0
no avatar
Igen Logitech naon jó! 😃
Nekem oan billem meg egerem volt és elég sokáig bírta! 😃
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Lizard írta:
Jan88 írta:
Tudtok ajánlani nekem 15-20K körül kormányt? Milyet vegyek?


Lehet találni Logitech DFGT-t 20K körül, ha nem akkor formula force EX!
jha és csak logitechet vegyél ebben a kategóriában!


Logitech-cuccok is valoban jok ! 😉
0
0
0
0
Lizard avatar
Jan88 írta:
Tudtok ajánlani nekem 15-20K körül kormányt? Milyet vegyek?


Lehet találni Logitech DFGT-t 20K körül, ha nem akkor formula force EX!
jha és csak logitechet vegyél ebben a kategóriában!
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
Nekem ez van "komolyabb" hangszoro PC-hez, szinten panelben vok, igy ennyi boven eleg, a melynyomoval egyutt kellemes hangzast biztosit, a magas hangok is szepek, tisztak, + jo reg ota szepen mukodik, kb. 5-6 eve vettem a Media Markt-ban, 15 ezer Ft-ert. Philips MMS260, olcso, szep es meg kellemes hangzast is biztosit. Nemtom, h van-e meg belole otthon,de hasonlot biztos most is van Philips-eknel, helyedben megneznem, miket arulnak ! 😉

Ezt a kepet, + oldalt taliztam csak rola hirtelen: [url]http://www.cauti.ro/boxe-pc/preturi--Philips~~MMS260.html[/url]
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok, én majd mostanában szeretném lecserélni a régi JVC hangládáimat, megszolgálták az árukat, és már veteránok 😀
szeretnék egy jó kis 5.1-es hangfal szettet, 20 ezer körül áldoznék rá, és a Creative Inspire T6100 nagyon tetszik nekem, csak sajna nagyon kevés helyről lehet beszerezni 😞

ha esetleg nem sikerülne szereznem, tudnátok ajánlani 20 ezer körül olyan 5.1-es hangfal szetteket, amik jól szólnak?

panelban lakok, szal nem az kell h szétszedje a házat, hanem hogy tisztán és szépen szóljon 😀 köszi előre a tippeket 😀
0
0
0
0
forestgreen avatar
Nekem is logitech van, de nem találtam ebben az árban, a G25, meg G27 meg már nagyon drágák...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én logitechet ajánlom! Tök mindegy milyen csak logitech!
0
0
0
0
forestgreen avatar
GENIUS Trio Racer FF - force feedback kormány 16K körül.
0
0
0
0
ASlipi avatar
szerintem inkább pci-set mert az gyorsabb mint az usb habár ha USB3 ad van akkor mind1 de én PCI-set vennék
0
0
0
0
gabi86 avatar
50mbit feletti kéne !! de akkor most melyik a jobb USB vagy PCI os??
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció