Szerinted ki a legszebb csaj/milyen az ideálod

Szerző: Ferrari, 2009. September 23., téma
Fórum » Társalgó
Ide mindenki linkelhet be képet vagy leírhatja h neki milyen csak tetszenek :D:DXd
Hozzászólások: 152
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
BiGame avatar
Én megmondom érzelmi okok miatt akarok összejönni a csajjal, meg mosmá jól is néz ki😆!
0
0
0
0
Core2 avatar
Én néha bánom h leköttem magam, mert nem tudok így csajozni. De mindenért kárpótol a vele eltöltött idő.


Nem is tudod megismerni, ha első látásra levonod a következtetést. Lehet, hogy nem egy bomba nő de rendesebb mint akármelyik bombázó.
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
elsőre azt tudod nézni,amíg meg nem ismered
bár én számomra tökéletes lánnyal járok😀
0
0
0
0
Core2 avatar
Épp erről beszélek. Nem szabadna első látásra elítélni senkit.
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
de hát az alapján döntesz, mármint külső alapjn a belső csak azután alakul ki miután megláttad és ha csúnya a csaj te sem fogsz vele foglalkozni normál esetben 😆
szerintem meg nincs legszebb csaj
1-10. pontig
1-4.: csak sötétben!
5-7.: átlag
8-10.: na ez az ami csak keveseknek adatik meg
ezt kb 10 perc alatt el lehet dönteni ha meglátod, de megismerni már nehezebb.....
0
0
0
0
Core2 avatar
Mind olyan nőket látok itt ami egy átlag embernek elérhetetlen. Én szeretek a nagy mellek mögé nézni. Egy nőt nem szabadna kinézet akapján ítélni, pedig ezt tesszük.
0
0
0
0
kisborda avatar
thug85 írta:
kisborda: Kérlek mellőzd a túlzott smiley, ?, ! használatát! Köszönöm!

Ja, oké, bocsánat!😀
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Feki1991 írta:
Legyen személyie. 😉 Nálunk 15től kapsz személyit. De ha betöltöm a 20at akkor az alsó határ 18 lessz. 😜 😃


Nálunk már 12 évesen is lehet személyid. 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Ő a szülés után kijelentette hogy meghagyja a terhességi csíkokat s azért nem vetkőzik mert megvan ereszkedve a melle s narancsbőrös (mármint nem a melle hanem a feneke, lába, ...) s nincs megelégedve magával viszont nem is fekszik kés alá.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a kéz az ami a leghamarabb öregszik, és kezdeni se lehet vele kb semmit, bár attól még egy kis szerkesztéssel szép kacsókat lehet varázsolni😃
0
0
0
0
Step Up 3D avatar
nem látod rosszul gigazte! Én is úgy nézem hogy az😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Legyen személyie. 😉 Nálunk 15től kapsz személyit. De ha betöltöm a 20at akkor az alsó határ 18 lessz. 😜 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Feki1991 írta:
Albáról jut eszembe hogy újabb kritérium (amely az eszembe jutott) hogy a csaj ne legyen idősebb Nálam! Alba speciel 10 évvel idősebb Nálam. 😆
és az alsó korlát mi?😂
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Albáról jut eszembe hogy újabb kritérium (amely az eszembe jutott) hogy a csaj ne legyen idősebb Nálam! Alba speciel 10 évvel idősebb Nálam. 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
azért nem csak smink páncél van itt, hanem retusálás, jól belőtt fotók, s társaik😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Yvonne-t már láttam festék és rúzs nélkül, úgy sem rossz. Rachel Bilsont is, vele sincs semmi gond. Krystal meg sztem csak festékkel néz ki ahogy, meg szilikonnal😂 Az ezek megörültekből Zsófi se rossz😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én is csak azt mondom mint már korábban valaki hogy egy dolog hogy két kiló festékkel meg fotoshoppal jól néz ki egy nő de nézzen ki nélküle is jól és sokszor nélküle elég rondák az ilyen nők!
0
0
0
0
gigazte avatar
A két legjobb csaj, Yvonne Strahovski és Jessica Alba. Szorosan mögöttük van Rachel Bilson és Krystal Forscutt.
0
0
0
0
thug85 avatar
kisborda: Kérlek mellőzd a túlzott smiley, ?, ! használatát! Köszönöm!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
kisborda írta:
fonalkód😂😂 ez jó!!😆😆


A profiljájánl még nem láttál róla képet? Az egyik olyan mint Hitman!😆😆


Azon a képen legalább 2 évet letagadhatnék (igaz lassan már egy éves lessz) oly ártatlan kisgyermeknek tűnök. 😆
0
0
0
0
no avatar
a legfontosabb a belső érték😀 majd rájön aki még nem tapasztalta az ellenkezőjét...aki meg tudja miről beszélek az gondolom saját bőrén tapasztalta h a külső fele annyit sem ér😀 hiába gyönyörű egy lány ha úgy dob el mint egy mocskos megunt játékot😞
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
lol azt elgépeltem, javítva, bár a fonalaknak is van kódja, hogy meg tudják különböztetni a színüket😕
0
0
0
0
kisborda avatar
fonalkód😂😂 ez jó!!😆😆


A profiljájánl még nem láttál róla képet? Az egyik olyan mint Hitman!😂😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
kisborda írta:
Feki1991 írta:
kisborda írta:
Feki1991 írta:
Misi, kezdjük azzal hogy Velem 100as csaj össze sem állna! 😆 😆 😆 😆 😂 😂 Igaz Én sem állnék Vele össze! 😜 😆 😂

Igaz, hogy nem ismerlek személyesen, de biztos igaz amit írtál!!😆😆😂😂😂😆


Még szép, nem is tagadom hogy nem vagyok komplett, lehet orvos látna egyből 10 év gumiszobára ítélne a túlzott nyugodságom s egyéb apróság végett. 😆 😆 😆

Vagy csak mert rád fogja, hogy te vagy hitman!😆😂😂😆
miért, tán egy tartályban nőtt fel és vonalkód van a tarkóján?
0
0
0
0
kisborda avatar
Feki1991 írta:
kisborda írta:
Feki1991 írta:
Misi, kezdjük azzal hogy Velem 100as csaj össze sem állna! 😆 😆 😆 😆 😂 😂 Igaz Én sem állnék Vele össze! 😜 😆 😂

Igaz, hogy nem ismerlek személyesen, de biztos igaz amit írtál!!😆😆😂😂😂😆


Még szép, nem is tagadom hogy nem vagyok komplett, lehet orvos látna egyből 10 év gumiszobára ítélne a túlzott nyugodságom s egyéb apróság végett. 😆 😆 😆

Vagy csak mert rád fogja, hogy te vagy hitman!😆😂😂😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
kisborda írta:
Feki1991 írta:
Misi, kezdjük azzal hogy Velem 100as csaj össze sem állna! 😆 😆 😆 😆 😂 😂 Igaz Én sem állnék Vele össze! 😜 😆 😂

Igaz, hogy nem ismerlek személyesen, de biztos igaz amit írtál!!😆😆😂😂😂😆


Még szép, nem is tagadom hogy nem vagyok komplett, lehet orvos látna egyből 10 év gumiszobára ítélne a túlzott nyugodságom s egyéb apróság végett. 😆 😆 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Feki1991 írta:
Misi, kezdjük azzal hogy Velem 100as csaj össze sem állna! 😆 😆 😆 😆 😂 😂 Igaz Én sem állnék Vele össze! 😜 😆 😂

Igaz, hogy nem ismerlek személyesen, de biztos igaz amit írtál!!😆😆😂😂😂😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Misi, kezdjük azzal hogy Velem 100as csaj össze sem állna! 😆 😆 😆 😆 😂 😂 Igaz Én sem állnék Vele össze! 😜 😆 😂

Jah és még egy elvárás, tudjon tánolni, legalább is legyen ritmus érzéke, nemár hogy elmegyünk egy Diszkóba s elkezd nyávogni hogy Ő így meg úgy nem táncol... 😶 szépen le a kabátokat, cuccokat és irány a parkett, a legjobb ha full üres (több okból is 😀😉 😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Feki1991 írta:
SwitcX írta:
Raklapnyi nő van, aki képen / videón jól mutat, de ezekből nem sorolnék fel egyet sem (nálam a jó nőnek festék nélkül is jól kell mutatnia). Legyen alacsony, hajszínre eredeti barna, vagy nagyon maximum szőke. Piercing, tetoválás egyáltalán nem kell, szemszín is barna legyen vagy max zöld. Ne legyen vékony, nem szeretem a csontot fogdosni, és ne öltözködjön divat szerint. De ezek csak külsőségek, amúgy is az intelligens nők a legjobbak. Térdelős tipusból rengeteg van, azok olyan mint a jó gamek, mindenki leteszteli 😉


Egyetértek, igaz a külső tulajdonságokra az "elvárásaim" kicsit mások. 😉 + Nálam nagyon fontos hogy legyen humor érzéke s a legjobb ha egy kicsit nem 100as. 😉 😆

Végre valaki aki szeretni ha kicsit nem 100 as a csaj😆

Amúgy nekem nincsenek nagy elvárásaim! Nem vagyok olyan hogy legyen pont ilyen meg pont olyan! Nézzen ki jól osz kész! Meg még max legyen viszonylag normális😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Feki1991 írta:
SwitcX írta:
Raklapnyi nő van, aki képen / videón jól mutat, de ezekből nem sorolnék fel egyet sem (nálam a jó nőnek festék nélkül is jól kell mutatnia). Legyen alacsony, hajszínre eredeti barna, vagy nagyon maximum szőke. Piercing, tetoválás egyáltalán nem kell, szemszín is barna legyen vagy max zöld. Ne legyen vékony, nem szeretem a csontot fogdosni, és ne öltözködjön divat szerint. De ezek csak külsőségek, amúgy is az intelligens nők a legjobbak. Térdelős tipusból rengeteg van, azok olyan mint a jó gamek, mindenki leteszteli 😉


Egyetértek, igaz a külső tulajdonságokra az "elvárásaim" kicsit mások. 😉 + Nálam nagyon fontos hogy legyen humor érzéke s a legjobb ha egy kicsit nem 100as. 😉 😆
na így kiegészítve már 100%-osan egyet értek én is😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
SwitcX írta:
Raklapnyi nő van, aki képen / videón jól mutat, de ezekből nem sorolnék fel egyet sem (nálam a jó nőnek festék nélkül is jól kell mutatnia). Legyen alacsony, hajszínre eredeti barna, vagy nagyon maximum szőke. Piercing, tetoválás egyáltalán nem kell, szemszín is barna legyen vagy max zöld. Ne legyen vékony, nem szeretem a csontot fogdosni, és ne öltözködjön divat szerint. De ezek csak külsőségek, amúgy is az intelligens nők a legjobbak. Térdelős tipusból rengeteg van, azok olyan mint a jó gamek, mindenki leteszteli 😉


Egyetértek, igaz a külső tulajdonságokra az "elvárásaim" kicsit mások. 😉 + Nálam nagyon fontos hogy legyen humor érzéke s a legjobb ha egy kicsit nem 100as. 😉 😆
0
0
0
0
Hitoshi avatar
Tesla GoD írta:
persze, végülis belül is sok időt töltesz el😂


LoL! 😆 ez picit beteg hozzászólás volt... 😂
0
0
0
0
hopihe88 avatar
vékony, hosszú combú, és nagyszájú, aki mindenkit oltogat, persze okos is a maga módján ha épp nem azon gondolkozik mivel oltson 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
persze, végülis belül is sok időt töltesz el😂
0
0
0
0
oroszka avatar
jah hát mindig az ember párja a legszebb, de fontos a belső szépség is 😀
0
0
0
0
laller88 avatar
nekem a barátnőm a legszebb, a legjobb!
remélem az is marad még egy pár évtizedig!
0
0
0
0
gigazte avatar
Cooley: Te vagy az én emberem!😀 Én is bírom a szőkét, főleg a sorozatban. A játékot még nem próbáltam.
0
0
0
0
Tofy avatar
Asziszem!😃 Beverném neki a lompost! 😆
0
0
0
0
oroszka avatar
nem tom, mind1
a lényeg h egy ronda q*** 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
oroszka írta:
Üsd be a googleba h Gerozanno mária és meglátod
Szerintem mérföldkő van Dundika és ő közte 😆

Nem inkább geronazzo:😆😂
0
0
0
0
oroszka avatar
Üsd be a googleba h Gerozanno mária és meglátod
Szerintem mérföldkő van Dundika és ő közte 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
annyira nem állnak egymástól távol!😆
0
0
0
0
oroszka avatar
az mindenkinek más, sajnos van akinek a gerozanno mária tetszik és van akinek meg Dundika 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Esetleg képpel nem akarod illusztrálni?😆
0
0
0
0
oroszka avatar
Ideális feleség:
-Kalandszerető, főzni tudó, furfangos, eszes, általános műveltség sem hátrány, hűséges !!! jah meg hát jól bánjon a kölykökkel 😆
Legyen jó testileg is 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Meg tudjon bánni a gyerekekkel!😃
0
0
0
0
oroszka avatar
jah havernak, akit csak ** annak jó ha hülye, majd a feleségednek kell lennie jó eszünek, meg tudjon főzni, meg hát jó is legyen testileg, nem ? 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én úgy vagyok vele feleségnek majd jó lesz jó pár év múlva valami okos de barátnőnek jó a hülye is 😆
0
0
0
0
oroszka avatar
bazz ahhoz h valaki furfangosnak, nem befolyásolható, eszes legyen ahhoz nem kell értenie 2. fokú egyenleteket 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
x a köbgyök alatt!😆
Nem, sztem az a jó ha okos, de azért nem okosabb nálad!😆
Mert most egy hülye pi*** akkor lehet neki magyarázni dolgokat de nem érti meg...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció