Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pitbull87 avatar
Sziasztok nem találtam olyan témát ami nekem kéne de úgy döntöttem ide írom . 😀
Na szóval nem tudom, hogy mi okozhatja de olyan hangot ad ki a pc-m mintha egy üveg sört kinyitna valaki, a hangszóróból jön a hang, és kb 5 percenként hallani valaki aki tudja mi lehet és hogyan lehet megszüntetni az ne habozzon ossza meg velem 😃
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Lehet rövid áramszünet volt, a TV nem érezte meg, a gép viszont igen
0
0
0
0
no avatar
Hát azt nemtudom, amúgy már 1 hete ki is lett szedve, mert a ventije zúgott (ki van kopva), de most jó lett... márkáját nem tudom, de szerintem ilyen noname táp ... 😕 én is arra gyanakodtam. És most mondja kuzinom hogy neki is ugyanez volt ugyanakkor. 10 perce ... ez már nekem magas 😆
0
0
0
0
Osynho avatar
DavidGuetta87 írta:
Üdv! Most 2 perce böngészgetek és egyszer csak magától kikapcsolt a gép. (magától vissza is kapcsolt) Ez mitől lehetett?


Tápegység: 450 Watt


Márka? 😊
0
0
0
0
no avatar
Hát áramszünet biztos nem, mert a TV itt megy mellettem és az nem kapcsolt le. és csak 2 másodpercre állt le a gép.
0
0
0
0
no avatar
Üdv! Most 2 perce böngészgetek és egyszer csak magától kikapcsolt a gép. (magától vissza is kapcsolt) Ez mitől lehetett?
0
0
0
0
cseszka avatar
hnemaria írta:
mivel LAN crosslink kábel kell hozzá, nem olyam mint az internethez.. 2 vezeték meg van cserélve benne... =LAN

cseszka: köszi! kiszedtem, most integráltrol megy, most semmi baja 😃 novemberig csak kibirja még a videokari aztán új😀


Nincsmit,bár lehet h nem vga hiba,lehet az a alaplap a lusdasd.😕
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Bocs, rosszul írtam... Lan kábellel van összekötve a két gép, és mégsem látják egymást. Ja, mind2 masinen win7 van.
0
0
0
0
hnemaria avatar
mivel LAN crosslink kábel kell hozzá, nem olyam mint az internethez.. 2 vezeték meg van cserélve benne... =LAN

cseszka: köszi! kiszedtem, most integráltrol megy, most semmi baja 😃 novemberig csak kibirja még a videokari aztán új😀
0
0
0
0
tihi1988 avatar
hello

most vett a tesóm laptopot, és összekötöttük hálózati kábellel, de a két gép nem látja egymást. Ezt h kell megcsinálni? Engedélyezni kell vmiket?

Lehet h nem ebbe a topicba való kérdést, de nem találtam jobbat...
0
0
0
0
cseszka avatar
rendesenn illeszkedik a vga az alaplapba?
Mert akkor lehet ien,ha kimozdul.pl te nyomod be a lapot,de a vga fixálva van a házhoz,és kicsuszik,v nemérintkezik rendesenn.
0
0
0
0
hnemaria avatar
segytség! ventillátor digdosásnál vettem észre, hogy ha az alaplap alsó peremét egy kicsit megnyomom ujjal, elég annyi hogy a ventillátort rá tudjam dugni, emrt ott a csatlakozója, na szóval ha egy kicsit megnyomom ujjal, vagy épp ventillátord dugom rá menet közben, a képen ilyen vizszintecs csikok villognak, mintha zárlatos lenne vagy rossz lenne a tv ben az adás stb... , de valamikor meg rozsaszin/kék/sárga/zöld satöbbi leszz a teljes képernyő, vagy éppen befeketül. a restart gommbal ujra indul a gép, de 4 napja amikor a venntillátort dugtam rá, és befeketüllt, ujrainditottam a gépet, és a boot képernyö elcsuszott, kb a képernyő tetején van + 5cm üres hely, alul pedig lecsúszott a szöveg :/ mi lehet a baj? a gépház másik oldalához hozzáér a forrasztás??? vagy talán érintkezési hiba, vagy rosszak az áramkörök? nemtudom
0
0
0
0
cseszka avatar
Akk vegyél egy ujat,amig benem hal és másolsd le rola a dolgaitokat.Faterod már áztati a kötelet.😆
0
0
0
0
grafi97 avatar
remélem nincs baja, mert faterom agyf@szt fog kapni.:/

a hd sentinel is azt mondja h retek a merevlemez.😕
mondjuk ez még a jobbik eset, hogy ez ment tönkre, ugyanis a hdd szerencsére nem egy nagy összeg.😜
0
0
0
0
cseszka avatar
Szerintem nem hiába irta ki.HD sentinellel megbirod nézni a HDD állapotát,és ha az is gázt jelez akk ajánlott a csere,még mielött teljesenn benem hal.
0
0
0
0
no avatar
Nem hiszem hogy virus azota csinalja miota összeraktam a gepet.Oprendszert is raktam nem egyszer de mindig csinalja
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ilyenkor kell újrahúzni a gépet. 😜
0
0
0
0
bluedog avatar
Bl0ck írta:
nem svchost.exe?


Nem-nem, scvhost.exe-nek írta magát, épp ez volt a megtévesztő.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
adam990304 írta:
Basszus!Nekem is van svchostom!ÁÁÁ törlöm a fa*z-ba 😃


Ez most poén? Nehogy letöröld, az kell. Ha vicc, akkor nem jött át nekem, szal sorry.
0
0
0
0
akos328 avatar
Hát a multihoz mindig egy picivel erősebb gép kell mint a singleplayerhez. A netsebesség meg azon múlik hogy menynire van leterhelve. ha nem megy semi letöltés, MSN, vagy vmi, akkor nincs vele baj.
0
0
0
0
no avatar
Basszus!Nekem is van svchostom!ÁÁÁ törlöm a fa*z-ba 😃

Egyébként az lenne a kérdésem,hogy ha egy game multiplayerét akarok játszani,mindig szaggat a multi.Ez csak attól függ hogy a netem milyen lassú?(1Mbit/s)Vagy a játék grafjától is,mert a cod 4 multival anno rengeteget játszottam és semmi lagg nem volt csak néha most meg A 2010-es MOH multija játszhatatlan. :/
0
0
0
0
Bl0ck avatar
Synda írta:
Előbb elkezdett kerregni a gép,játék alatt.
Lehetséges,hogy a táp adta azt a hangot,ilyet még nem halottam.

Gigabyte Superb 460W,2 hónapos 😕



Nekem búgott, meg remegett enyhén a ház, táp volt elfáradva...
Kerregni nekem csak a cpu hűtő kerregett...
0
0
0
0
bluedog avatar
adam25 írta:
Nem tudja valaki hogy a processor alapjaraton par perc mulva mer kezd el 50%-on menni jo ideig?


Nagy valószínűséggel vírus. Nekem is volt egy magától induló és Windows fájlnak álcázott (scvhost.exe) vírusom, ami 100%-on hajtotta a procim.
0
0
0
0
no avatar
Nem tudja valaki hogy a processor alapjaraton par perc mulva mer kezd el 50%-on menni jo ideig?
0
0
0
0
bluedog avatar
Hát én leginkább a ramokra gyanakszom, hiszen azok az új komponensek a gépben és a ramcsere előtt nem csinálta ezt a kifagyást. Holnap le is fogok futtatni egy memtestet.
0
0
0
0
niteforce avatar
ha hiba van a vinyóval akkor a kábelcsere nem hiszem hogy megoldja...
0
0
0
0
bluedog avatar
Sziasztok! Azzal a problémával fordulnék hozzátok (és remélem jó helyre írok), hogy a gépen állandóan, játék közben lefagy. A gépbe most lett vásárolva 4 giga ram és újra is lett telepítve (64 bites Win7 lett felrakva). A régi rammal nem csinálta ezt. Az új ramokkal lehet valami gond vagy esetleg mással? Néztem hőfokokat, CoD4 multi után 60-70 fokosak átlagban a proci magjai. Ez egészséges? A másik, hogy a HD Sentinel-ben írja, hogy 7662 alkalommal problémát észlelt és ez okozhat lefagyást, cseréljek kábelt. Ez is okozhatja a problémám?
0
0
0
0
pEnZi1995 avatar
Felraktam a cod 2 őt, akartam multizni, és nem tudok.
mert mikor belép, egyből ki is lép, olyan mintha gyenge lenne a vidi kari. 😕
Van valami megoldás rá?
Patch-et felraktam.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.

Mitől van az hogy a laptopom (1.86 GHZ Celeron, 1 gb ddr ram) weboldal nézegetés közben is rengeteget tölt és lassan tölti be az oldalakat? Netem T-home-os 25 MBit / sec, op. rendszerem Windows Vista, de le van butítva Win 98-as kinézetre.
Előre is köszönöm a választokat.
0
0
0
0
Bl0ck avatar
MaximumGame írta:
Nekem az lenne a bajom, mai nap jöttem rá...
Ha telom a gép elött van... és hs hívnak.. vagy sms jön ..kikapcsol egy időre a billentyű
De ha nincs közelben ... semmi gond nincs


Vezeték nélküli?
0
0
0
0
feka001 avatar
Superlompos írta:
A chieftec tápk azok jók, de használtan nem feltétlenül jó vétel. CTG 500-at kb. 12k-ért tudsz venni.


Most nincs pénzem új tápra, VGA-ra gyüjtök.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A chieftec tápk azok jók, de használtan nem feltétlenül jó vétel. CTG 500-at kb. 12k-ért tudsz venni.
0
0
0
0
MaximumGame avatar
Nekem az lenne a bajom, mai nap jöttem rá...
Ha telom a gép elött van... és hs hívnak.. vagy sms jön ..kikapcsol egy időre a billentyű
De ha nincs közelben ... semmi gond nincs
0
0
0
0
feka001 avatar
Sziasztok! Segítség kellene!
Van egy Chieftec gps-450aa-101a nevű tápom, most szereztem.
Kb 3 éves. Az a baj hogy azt csinálja, hogy ha kihúzom az áramkábelt, utánna visszadugom vagy ha csak lekapcsolom a tápot és visszakapcsolom akkor nem indul el a gép kb 15 percig. Mint ha töltődnie kéne. Áramot ad kezdetektől, megnéztem usb-s lámpával csak várni kell vele. Más gépen is próbáltam ugyan azt csinálja.
Mi lehet a baj? Károsíthat e valami hardvert? Most akarok venni egy komoly VGA-t, csak azért kérdem.
0
0
0
0
akos328 avatar
tipp, de kipróbálhatod. nyisd meg a total commandert, aztána főkőnyvtárban töröld ki a pagefile és a hiberfil.sys fájlokat, és indítsd újra a géped, majd futtas egy vírusellenőrt.
ha talált vmit azt töröld ki, ha nem, de ne olcsódott meg a probléma, akkor formázás, és Win install.
0
0
0
0
juhika96 avatar
Jól van mostmár látom, hogy így is kikapcsol😞
Akkor marad az ujratelepítés.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mit akarsz te letölteni?

Azt ne akard letölteni, mert valami trójai!
0
0
0
0
juhika96 avatar
Most ez a virus jött be hogy letörlöm-e:C/Users/Tulajdonos/AppData/Local/Temp/ihcbue.exe
Most máár gépezek kb. 15 perce és még nem állt le a gép. Eddig ezt letöröltem akkor llehet hogy ez miatt áll le? És ha letöltöm ezt ha lelehet akkor megoldóthat a probléma? Jah és ha nem muszáj akkor nem akarnám újratenni mert akkor egy csomó dolgot le kellene tölteni😞 És egy csomó játékot újratenni meg progit😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Újra kell rakni a gépet, ennyi az egész. Ha ezurán sem jó, akkor hardverrel lesz gond.
0
0
0
0
juhika96 avatar
Sziasztok nekem most "elromlott" a gépem. Vagyis amikor netezek vagy használom a netet akkor 15 perc mulva bejön egy kék hátterű fehér betűvel írt szöveg:Valami betű és szám, és utána még ez:Unkown Hard Error. Mi llehet a gond???😲 Írjatok privátot vagy ide is írhatjátok😃 Jah és windows 7 32 bites OP.rendszerem van. Ez lehet azért, mert mostanában töröltem le a vírusírtó tanácsára dolgokat mert virusosak voltak. Volt köztük szerintem valami rendszer szoftver is! KÖSZÖNÖM!😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mert nem offoltad az automatikus frissítést. Magyarul lebukott a Windows-od. Újra kell tenni majd az automatikus frissítést offolni kell!
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Az lenne a problémám, h a Win7-em a következő üzenetet küldi:

"This copy of Windows is not genuine"

Ez mindig ott van a jobb alsó sarokban, ráadásul minden bekapcsolásnál is kiír valamit ezzel kapcsolatban,ekkor fekete a háttér és nem is tudok semmit csinálni, végig kell lépkednem rajta, mint egy telepítőn.

Tegnap raktam újra a Win7et, azelőtt is ezt csinálta, és most is, újratelepítés után.

Ez miért van?
0
0
0
0
twoKgames avatar
ok akkor majd még próbálkozok 😜
0
0
0
0
twoKgames avatar
vettem észre 😃
de van vmi oka
0
0
0
0
twoKgames avatar
bazsi213 írta:
bazsi213 írta:
twoKgames írta:
sziasztok!
Letöltöttem a dirt 3-at , de amikor elindítom elindul de 3 mp múlva kilép magától!
Már volt ilyen eredeti játékkal is!
Ez miért van?
újratelepíteni már próbáltam...

nem tudjátok?


más játékoknál is ezt csinálja?

miden driver fent van?

fent vannak a driverek és csak bizonyos játéknál csinálja ezt mert pl. dirt 2 és 3 sem megy
0
0
0
0
bazsi213 avatar
bazsi213 írta:
twoKgames írta:
sziasztok!
Letöltöttem a dirt 3-at , de amikor elindítom elindul de 3 mp múlva kilép magától!
Már volt ilyen eredeti játékkal is!
Ez miért van?
újratelepíteni már próbáltam...

nem tudjátok?


más játékoknál is ezt csinálja?

miden driver fent van?
0
0
0
0
twoKgames avatar
sziasztok!
Letöltöttem a dirt 3-at , de amikor elindítom elindul de 3 mp múlva kilép magától!
Már volt ilyen eredeti játékkal is!
Ez miért van?
újratelepíteni már próbáltam...

nem tudjátok?
0
0
0
0
Speper avatar
roberto888 írta:
Jaja! 😆 Akkor szerintem Driver Bug!

Driver bug? Minden a legfrissebb... :S
0
0
0
0
roberto888 avatar
Jaja! 😆 Akkor szerintem Driver Bug!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció