Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Gerdzso avatar
niteforce: valami német egyházi zene.. meg ilyen telefonos beszélgetés... aztán ordibálnak egymásnak... hogy így meg úgy rossz a politika stb 😃

de most lehet hülyén hangzik... de mintha telefon beszélgetést is fogott volna... mert olyanokat hallottam hogy na akkor mikor jösz? az úgy jó neked? most merre vagy? stb 😆

és erre a dologra amúgy mi lenne a megoldás?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Pár hangszóróra jellemző hogy rosszul van leszigetelve így fogja a rádiójelet.
0
0
0
0
niteforce avatar
Gerdzso írta:
amúgy ha a gépbe nincs bedugva a hangszóró(5.1) akkor nem szól... szal vmi a gépbe lehet... vagy nem tom...


nem tudom, elég érdekes probléma. mondjuk van olyan hogy a telefonban szól a rádió, meg nem lehet telefonálni mert megy a rádió.
szóval lehet hogy nálad is vannak ilyen zavaró hullámok amik megbolondítják az elektromos cuccokat.
de legalább jó rádió? 😜 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy ha a gépbe nincs bedugva a hangszóró(5.1) akkor nem szól... szal vmi a gépbe lehet... vagy nem tom...
0
0
0
0
niteforce avatar
épp most hallottam a hírekben hogy néhol vannak olyan zavaró jelek amik ilyeneket okoznak.
azt mondták, hogy ott akik ezeket a rádióhullámokat keresik mitől lehet 😕
0
0
0
0
Gerdzso avatar
szól a rádió... mit csináljak? 😃 hiába mute-zom le a hanszórót(kikapcsoláskor megszűnik) akkor is szól :S
0
0
0
0
norbi6 avatar
hector maio írta:
norbi6 írta:
Valaki tudna segíteni az a gondom hogy pl elkezdek játszani a sporeval vagy a gta sa-val és 10 perc után újraindul a gép és semmit nem ír ki :S


Nem lehet hogy túlmelegszik a gép? vagy kicsi a táp vagy a másik tippem már nekem is volt ilyen hogy pl. elindítottam 1 kisebb játékot 10perc múlva újra indult 1 Crysis-től egyből újra indult és vírus volt újra tettem a gépet és jó lett


Hát én már 4-szer újratettem a táő 400w és régen 300-al ment a gta :S szóval nem tudom de aztmondja egyik ismersöm hogy van az eszközelő és van ott az egyéb és ott nincs telepítve Raid Vezérlő vagy mi de annak nincs is meg nekem a telepítője :SSSSS
0
0
0
0
no avatar
Helol!Feltettem a Drivert és még így sem jó...
0
0
0
0
kvio1 avatar
foxbet írta:
kvio1 írta:
Sziasztok! Már tudom h miért nem támogatja a cpu-t. Mert csak 95W-ig támogatja az alaplap. és ez 125W-os. De a támogatottsági listán pedig ott van és az van írva h 125 W de sztem azt elírták. Azt szeretném tudni h ettől még normálisan fog működni a proci? mert eddig nem volt vele baj.

Én is láttam hogy ezt a 955-s pehnomot támogatja de ott az asus oldalána cpu suport fülnél megkeresed és rámész a mellete lévő GO-bombra és ki írja hogy milyen bios verzió kell ahhoz hogy ez működjön normálisan.

Hello! nekem a legújabb bios van fent 1102-es és 1002 van írva vagy nagyobb.
0
0
0
0
Hagrid avatar
Oprendszer-t újrarakta sokszor frissen is ugyanez volt.
Vírus írtó nem talált semmit.
Formázták a hdd-t is de ugyanez.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az op.rendszer mikor lett felrakva?

Nincs vírus rajta?

A vinyóval nincs valami gond?
0
0
0
0
Hagrid avatar
Egyik rokonnak elég jó gépe van...De mindig lefagy neki.Van a gépen egy ilyen "hibajelző" piros gomb na az akkor világít.A játékokban viszont hibátlan.De van hogy belassul megakad és utánna megint hibátlan.De ha mappákban lépked mindig lefagy.Mi lehet?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A driver felrakása az nem tuning.

A tápd elvileg nem rossz. Akkor lehet, hogy kéne valami normális drivert rárakni a gépre. A gyártó oldaláról leszedni a videókártya driverét.
0
0
0
0
no avatar
Hát... ez kicsit bonyolult...van egy ismerősunk aki 30%al olcsobban tud gépet szerzni.A glpet alig használt és vadiuj alkatrészekből rakja össze.Amikor 1. nap elkezdtem játszani a CoD4-el 5perc után ugyan így leáltt és be se kapcsolt,tápcsere lett.Azután bírta egy ideig,aztán másik konnenktorba dugtuk problem kész.Mostmeg ujra.Jah és amugy csak annyit tuningoltam a vga-t ha annak számít,hogy az e havi pc guru dvd-nl évő drivert felraktam...

na nem tudsz megoldást?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De akár a táp is lehet... Csak akkor csinálja ha játszol?

Mert akkor kap terhelést jobban, így elképzelhető, hogy a tápod a végét járja.

Ha nem a táp, akkor lehet, hogy a videókártya melegszik túl.

Tuningoltad a vga-t?
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Valami túlmelegszik akkor.


hmm.leirom amit kell,hogyha akarod,ki tudod ugy deriteni?
volt már ilyen...de egy idő után abbahagyta...

ja és az meg mi már hogy minecraft közbe is ez van?
0
0
0
0
foxbet avatar
kvio1 írta:
Sziasztok! Már tudom h miért nem támogatja a cpu-t. Mert csak 95W-ig támogatja az alaplap. és ez 125W-os. De a támogatottsági listán pedig ott van és az van írva h 125 W de sztem azt elírták. Azt szeretném tudni h ettől még normálisan fog működni a proci? mert eddig nem volt vele baj.

Én is láttam hogy ezt a 955-s pehnomot támogatja de ott az asus oldalána cpu suport fülnél megkeresed és rámész a mellete lévő GO-bombra és ki írja hogy milyen bios verzió kell ahhoz hogy ez működjön normálisan.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Valami túlmelegszik akkor.
0
0
0
0
no avatar
csá!az lenne a problémám,hogy minden játék leáll 10 perc után nés kikapcsol a gép magától...nemtom kezdő vagyok mi lehet a baj?
0
0
0
0
kvio1 avatar
Sziasztok! Már tudom h miért nem támogatja a cpu-t. Mert csak 95W-ig támogatja az alaplap. és ez 125W-os. De a támogatottsági listán pedig ott van és az van írva h 125 W de sztem azt elírták. Azt szeretném tudni h ettől még normálisan fog működni a proci? mert eddig nem volt vele baj.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nkem is lassú ilyenkor este. Csak reggel jön normálisan. Persze a torrent kivételével, mert az mindig jól jön. viszont a sima fájlmegsoztókról nagyon lassan jön az anyag.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Superlompos írta:
Vírus nincs a gépeden? Mert azok is lassíthatják! 😜


még most se jó 😞
0
0
0
0
kvio1 avatar
Borbi írta:
sisko írta:
kvio1 írta:
sziasztok! nekem ezt a hibát írja ki induláskor: This cpu is not supported by this modell. Please cpu qvl on asus website. Most vettem AMD Phenom II X4 955 AM3 3, 2GHz BOX Black Edition . pedig néztem és támogatja. amikor ki jön ez a hiba akkor f1-et nyomok és megy tovább. de ez így nem baj h ezt írja ki?

Igen,támogatja,csak lehet,hogy frissíteni kell a bios-t.A javasolt verzió ehhez a procihoz :1002.

Szia.
Szerintem is frissíteni kell.

De nekem a legújabb van fent 1102-es 1002-est nem is láttam hozzá
0
0
0
0
Borbi avatar
sisko írta:
kvio1 írta:
sziasztok! nekem ezt a hibát írja ki induláskor: This cpu is not supported by this modell. Please cpu qvl on asus website. Most vettem AMD Phenom II X4 955 AM3 3, 2GHz BOX Black Edition . pedig néztem és támogatja. amikor ki jön ez a hiba akkor f1-et nyomok és megy tovább. de ez így nem baj h ezt írja ki?

Igen,támogatja,csak lehet,hogy frissíteni kell a bios-t.A javasolt verzió ehhez a procihoz :1002.

Szia.
Szerintem is frissíteni kell.
0
0
0
0
kvio1 avatar
Rubee írta:
Milyen alaplapod van?

Asus m2a74-am alaplapom van
0
0
0
0
sisko avatar
kvio1 írta:
sziasztok! nekem ezt a hibát írja ki induláskor: This cpu is not supported by this modell. Please cpu qvl on asus website. Most vettem AMD Phenom II X4 955 AM3 3, 2GHz BOX Black Edition . pedig néztem és támogatja. amikor ki jön ez a hiba akkor f1-et nyomok és megy tovább. de ez így nem baj h ezt írja ki?

Igen,támogatja,csak lehet,hogy frissíteni kell a bios-t.A javasolt verzió ehhez a procihoz :1002.
0
0
0
0
kvio1 avatar
sziasztok! nekem ezt a hibát írja ki induláskor: This cpu is not supported by this modell. Please cpu qvl on asus website. Most vettem AMD Phenom II X4 955 AM3 3, 2GHz BOX Black Edition . pedig néztem és támogatja. amikor ki jön ez a hiba akkor f1-et nyomok és megy tovább. de ez így nem baj h ezt írja ki?
0
0
0
0
Adam996 avatar
norbi6 írta:
Valaki tudna segíteni az a gondom hogy pl elkezdek játszani a sporeval vagy a gta sa-val és 10 perc után újraindul a gép és semmit nem ír ki :S


Nem lehet hogy túlmelegszik a gép? vagy kicsi a táp vagy a másik tippem már nekem is volt ilyen hogy pl. elindítottam 1 kisebb játékot 10perc múlva újra indult 1 Crysis-től egyből újra indult és vírus volt újra tettem a gépet és jó lett
0
0
0
0
norbi6 avatar
Valaki tudna segíteni az a gondom hogy pl elkezdek játszani a sporeval vagy a gta sa-val és 10 perc után újraindul a gép és semmit nem ír ki :S
0
0
0
0
foxbet avatar
molfer98 írta:
helo az mitől van hogy 4mb-os netem van és csak 20kb-al tölt??

Hívd fel a szolgáltatot hátha a vonal van valami gond azt a központból ugy tudják ellenörizni hogy jo-e a vonal.
Ha router van akkor nézd meg a másik gépen nem e töltenek vagy ott nem-e zabálja valami a netet.
0
0
0
0
ximo avatar
Ránéznétek az én gondomra is a "segítség kezdő vagyok"-ban
Előre is köszi!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor lehet, hogy le van terhelve a hálózat. Én is csak 20 kb/s-dal szedek megauploadról, pedig 25 megás netem van.
0
0
0
0
molfer98 avatar
megnéztem a ktterspy internet securyti-val és nem írt semmit 😞
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Vírus nincs a gépeden? Mert azok is lassíthatják! 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
resetled a routert vagy a modemet, és utána is nézd meg mennyivel megy! 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
1 lap max2 nem torrentezek minden +progik kivannak kapcsolva kivéve az avast de azis csendes módban van
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
[quote][b]molfer98 írta:[/b]
[quote][b]molfer98 írta:[/b]
[quote][b]Superlompos írta:[/b]
Arra is hathat. Na meg persze attól is függ a youtbe, hogy milyen minőségben akarod nézni a videót.

A firefox az nem gyors![/quote]


360p-ben de nem akar tölteni

[url]http://www.pcspeedup.hu/?affid=huppc&k=autocontent[/url] ez segítene??[/quote]

Az a speedup program egy hulladék szerintem.
0
0
0
0
niteforce avatar
hány lap van megnyitva? Megyen a letöltés? Bittorrenten nem szedsz, nem töltesz semmit? Próbáld meg chrome-mal, ha azzal is lassú friss böngészővel, akkor lehet hogy szaraxik a net, akkor kérdezd meg a szolgáltatót 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
[quote][b]molfer98 írta:[/b]
[quote][b]Superlompos írta:[/b]
Arra is hathat. Na meg persze attól is függ a youtbe, hogy milyen minőségben akarod nézni a videót.

A firefox az nem gyors![/quote]


360p-ben de nem akar tölteni

[url]http://www.pcspeedup.hu/?affid=huppc&k=autocontent[/url] ez segítene??
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Arra is hathat. Na meg persze attól is függ a youtbe, hogy milyen minőségben akarod nézni a videót.

A firefox az nem gyors!
0
0
0
0
molfer98 avatar
http://www.mozilla.com/hu/firefox/

firefoxxot akarok letölteni az gyorsabb mint a chrome??
a leterheltség a videókra is hat?? pl. youtube??
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sok mindentől függ.

Lehet, hogy a hálózat le van terhelve, azért jön lassan. Lehet, hogy ki kellene húznod a kábeleket a modemből és a routerből.

Honnan töltesz? Mert ha fájlmegosztóról, akkor a szerver leterhelés + a sebességkorlát is közrejátszik. Ha torrentről, akkor kevés vagy rossz megosztókat fogtál ki.
0
0
0
0
molfer98 avatar
helo az mitől van hogy 4mb-os netem van és csak 20kb-al tölt??
0
0
0
0
dardoc avatar
nem baj veszek tápot mert azt igy is ugy is vennem kell mert komoly vgát akarok majd venni.majd ha megvettem a tápot meglátom mi lessz!!!!!!!!!!
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Hát kitudja.Sok minden közrejátszik.
0
0
0
0
dardoc avatar
értettem az elem kivétel meg volt.procit nem huztam azt se tudom hogy kell.ezt a bios visszaállitás mg nem engedo valami errort ir ki.szerintetek ha veszek egy jó tápot akkor kó lessz.mert e mastani szar lehet (gaba bs 8000)
0
0
0
0
Davezorrr avatar
tegyél egy default-t biosba aztán cső 😆
0
0
0
0
sisko avatar
más lehet a hiba. lehet a táp?
- erre céloztam,én is frekvenciahibára gondoltam 😆
0
0
0
0
akos328 avatar
azért írta Superlompos h áramtalanítson és vegye ki az elemet, mert azzal elvileg visszaáll a bios. de sztem vmi túlzott frekvencia okozza.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció