Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nemkrisz11 avatar
Nekem olyan gondom volt hogy 1 nagyobb gépigényű játéknál (pl.Crysis warhead) 20 perc után elfeketedett a monitor és lefegyott...kellett még 1 hűtő a videókártyához aztán ment...
0
0
0
0
s3ctorr avatar
sziasztok ! az a problémám h megvettem az uj videokarim és beraktam és amióta az uj vga van bennt azóta úgy kapcsol be a gép hogy csak akkor jön be a kép amikor már betöltötte az asztalt előtte nincs kép csak villog a led a monitoron, plusz eltűnt a készenléti mód gomb is . illetve nem eltűnt hanem szürke 😀 mi lehet a probléma ? a választ a profilomba kérem mert nem jegyzem meg h hová írtam 😃 köszi előre is a választ
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem olyan volt hogy nem volt kép se hang mert egy CMOS reset kellett csináni
De én is azt mondom hogy vidd szakemberhez 1-2000 forintér megcsinálja
0
0
0
0
Pepe19000 avatar
jaa nem..... összeraktam és ment, a bootig el is mentem aztán semmi!!
0
0
0
0
laci503 avatar
egy rossz vezeték összedugás vagy valami rossz helyre megy már megis van a baj!
0
0
0
0
BiGame avatar
tod eggyáltalán, h hogy kell összerakni?
0
0
0
0
laci503 avatar
lehet rosszul raktad össze 😃 énis a szerelőt ajánlom 😃 mielőtt nagyobb bajt csinálsz (márha te csináltad a bajt) 😃
0
0
0
0
Pepe19000 avatar
te aztán sok segítséget adtál!! 😃
0
0
0
0
R0x0r avatar
Sztem holnap vidd szerelőhöz.Mást nem took ajánlani.
0
0
0
0
Pepe19000 avatar
Sziasztok!! Nagyon fontos amit most írok és azoonali választ szeretnék: vettem egy új gépet alaplappal winyóval vgaával és új házzal táppal együtt!! összeraktam elindítottam a telepítést és mikor a winyót telepítettem vmi történt mintha újraindult vna aztán már be se kapcsol, bekapcsolom mintha futna a gép de nem sípol a monitor sem reagál és a winyó meg kicsit fura hangot ad, v is azt hiszem h az adja, onnan jön a hang!!
plz heeeeeelp!
0
0
0
0
damaged avatar
aha értem ezt nem tudtam thx core 2 😉 már kezdem parázni hogy valami nem jó 😆 kösz a helpet !!!
0
0
0
0
Core2 avatar
A vga-d 2000 MHz effektív órajelen fut, ami annyit jelent, hogy a valódi órajel pont a fele...tehát 1000 MHz.
Ez hasonlóan ígyvan a memóriánál is.

Nem a géped a hibás.
0
0
0
0
damaged avatar
szevasztok olyan problémám van hogy a videókártyám 2000mhz en kéne futnia de nem fut csak 1000 ren mi lehet a baj ?? pls help
0
0
0
0
Crytek18 avatar
nincs az egész gépemen
0
0
0
0
BiGame avatar
máshol van hang, film, zene?
0
0
0
0
Crytek18 avatar
sziasztok az lenne a problémám hogy nincs hang a gépemen segiten velaki
0
0
0
0
Patrik91 avatar
szerintem telepíts új windowst
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Töltsd ki az alaplapod teljesen. A 2 ram van a gépedben akkor az egyiket vedd ki. Ha beindul akkor megvan probléma forrás. Minden alaplapnak van hibája. Olvass utána a neten!
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
nekm a régebbi gépem(az ezelötti) füstölgött mint a szalonna 😆😆
0
0
0
0
pomrum avatar
suvi írta:
Sziasztok.Eddig az volt a problémám hogy kikapcsolt a monitor játék közbenÿ(WOW;COUNTER STRIKE)azt irta no signál,
elvittem a gépet szervizbe mert még garis,letesztelték nem találtak hibát haza vittem egy orát ment ujra ua. a jelenség, reset és semmi led kigyullad ventilátor forog de más semmi.MIT TEGYEK

üdv:suvi

Szerintem szó sincs az emlitett hibékrol, inkább nézd meg egy másik monitorral is a géped hogy mükszik -e,. Ha igen akkor a monitorod nem birja a játék által használt frissitést. Vagy ha a géped el sem indul akkor a felbontás tul magas a monitornak, próbáld csökkentett módban inditani a géped azután pedig más beállitást megadni(fissités és felbontás).
0
0
0
0
VeteranBoogee avatar
Vagy meghalt az alaplapod! Haveromnak is ugyan ilyen gondjai voltak! 1x elment az áram és annyi! 😞 Szerintem is kevés az a táp! De ez nem biztos!
0
0
0
0
no avatar
Hát talán az lehet, h a táp a gépedben nem ad megfelelő feszültséget, lehet, h nagyobb teljesítményű tápra van szükséged! 😉 A VGA-d valószínűleg játék közben (terhelés alatt) kapcsol ki, mert nem kap elég áramot! 😀 Én csak erre tudok tippelni, ez lehet a probléma!
0
0
0
0
no avatar
gabesz1024 írta:
hát,csak at tudom mondai,hogy próóbáld meg a játék frissítési frekvenciáját átállitani


szia.kösz a választ de most a gépem se indul az a bajom
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
hát,csak at tudom mondai,hogy próóbáld meg a játék frissítési frekvenciáját átállitani
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.Eddig az volt a problémám hogy kikapcsolt a monitor játék közbenÿ(WOW;COUNTER STRIKE)azt irta no signál,
elvittem a gépet szervizbe mert még garis,letesztelték nem találtak hibát haza vittem egy orát ment ujra ua. a jelenség, reset és semmi led kigyullad ventilátor forog de más semmi.MIT TEGYEK

üdv:suvi
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció