Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Matthew_217 avatar
roberto888 írta:
Melyik szerveren tesztelted?

Nemtom magától választotta azt ahol a legkisebb, vagy nemtom, de az a fura h ez csak akkor van ha Google Chrome-on tesztelem, Internet Explorer-nél jó a ping 5-15 között van, és az is érdekes h Chrome-nál a letöltés teszt-nél megvan a 60+ MB de amikor ténylegesen szedek le vmit pl telepítő file, 300 MB-s akkor 100kb/s-al jön csak, de Explore-nél jön szépen.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Melyik szerveren tesztelted?
0
0
0
0
Matthew_217 avatar
Sziasztok!
Újratettem a gépemet és néztem egy speedtest-et és a ping-em 500 fölött van, és nem tudom h mitől lehet ez? Vkinek van vmi 5lete?
0
0
0
0
CsehMedve avatar
kipróbáltam, és tényleg megoldotta....köszi a gyors választ!
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sziasztok!
Az a helyzet hogy nem hibás a gépem csak van valami amit nem értek. Miért van az hogy akármilyen játékkal játszom, akármilyen felbontásra állítom, maximum 60 fps-sel megy a játék. nem mintha zavarna csak egyszerűen nem értem. Valaki megtudná mondani hogy miért is van ez?
0
0
0
0
Matyi10 avatar
CPL Lion írta:
Sziasztok!
Van 1 olyan gondom h játék közbe lövök és csak pár másodperc mulva jön a hang, de van amikor meg rendesen egyböl van hang..... tudja valaki h mi lehet a baj?


minden játéknél igy van?
0
0
0
0
CPL Lion avatar
Sziasztok!
Van 1 olyan gondom h játék közbe lövök és csak pár másodperc mulva jön a hang, de van amikor meg rendesen egyböl van hang..... tudja valaki h mi lehet a baj?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sanchez írta:
Bocsi, hogy csak most válaszoltam, csak szarakodtam a géppel.Most minden jó... megütögettem kicsit a tápot és helyrejött.Tippem nincs, hogy mi lehetett vele.Annyira nem is érdekel mert pár nap, és az új videókártyátval új tápot is muszáj vagyok venni.
Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek. 😀

Nincs mit. Milyen tápot év vga-t veszel?
0
0
0
0
Sanchez avatar
Bocsi, hogy csak most válaszoltam, csak szarakodtam a géppel.Most minden jó... megütögettem kicsit a tápot és helyrejött.Tippem nincs, hogy mi lehetett vele.Annyira nem is érdekel mert pár nap, és az új videókártyátval új tápot is muszáj vagyok venni.
Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek. 😀
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sanchez írta:
Sziasztok!

Körülbelül egy órája kivettem a tápot, és elvittem magammal. ( Vigyáztam rá, nem dobáltam. ) Most hazaértem, visszaraktam mindent rendesen.Amikor bekapcsolom a gépet elkezd zúgni a táp.Azonnal le is kapcsolom, mert félek, hogy tönkre megy valami.
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.

Ha elvitted magaddal lehet hogy kihűlt és amikor visszavitted a meleg szobába lehet bepárásodott belülről. Legalábbis én erre tippelnék. Már ha ez okozhat ilyen hibát.
0
0
0
0
no avatar
Nekem is ugyanez volt a gond, megtisztítottam a ventit, beolajoztam egy picit (nem biztos hogy ez szükséges) és már nem zúg... de az is lehet hogy kikopott.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
nálam ha hideg van a szobában akkor szokott zúgni egy kicsit míg be nem melegszik
0
0
0
0
Sanchez avatar
Sziasztok!

Körülbelül egy órája kivettem a tápot, és elvittem magammal. ( Vigyáztam rá, nem dobáltam. ) Most hazaértem, visszaraktam mindent rendesen.Amikor bekapcsolom a gépet elkezd zúgni a táp.Azonnal le is kapcsolom, mert félek, hogy tönkre megy valami.
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni.
0
0
0
0
MMPORG avatar
Üdv.

Olyan problémám adódott, hogy elment a hang és ezt a hibaüzenetet dobja ki: Hardware changes might not have been detected

Tegnap raktam újra a windows-ot, ment a hang, 2 órája még mindig ment a hang, és mikor újra bekapcsoltam, már nem volt hang. Azóta újraindítottam egy párszor, nem telepítettem semmit, és a driverek is fenn vannak.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
hnemaria írta:
hdd memoria


ezt az én problémámra írtd? És akk mit lehet csinálni? Újat?😲
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Elkelne egy kis segítség... Szóval mostanában kezd behüjülni a gépem. Felraktam a NFS Carbont (eredetit), elindul a játék, de rögtön ledobja a gyors indító ikonok mellé a játékot, és mikor megpróbálok visszalépni, akk hang van, de a kép fekete. Ugyanez a helyzet az 1.6-os counternál is. Left4Dead2 még megy, de az is néha-néha beszaggat, pedig nem szabadna. Ezenkívül brutálisan le van lassulva a gép, pl. elindítottam a counter instalálást, és kb. 5 PERC után kezdte el rakni, addig meg befagyott a total commander. De lassan indul a böngésző is, meg kb minden. Ma már újraraktam 1x a windowst, semmi változás. Holnap megpróbálkozom a 64bites, SP1es Win7el, de nem hixem h használ majd.

A proci nem melegszik túl, everestel terheltem 100%-on a procit 12percig, speedfan max 64 fokot mért, ami normális is. De akk mi lehet a gond? Lap, vag?

Ha vki tud segteni, annak nagyon megköszönném.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
niteforce írta:
menj be, lehet hogy az a baja hogy nem állítottad be.
állíts egyet az fsb-n vagy nem tudom.

Sikerült, de nem csináltam vele semmit csak beléptem a biosba, mindent hagytam úgy ahogy van mentettem és kiléptem. Így jó lett.
0
0
0
0
niteforce avatar
menj be, lehet hogy az a baja hogy nem állítottad be.
állíts egyet az fsb-n vagy nem tudom.
0
0
0
0
zsolty87 avatar
apetit1989 írta:
Nincs ott, hogy "press F1 to continue" ?

Nincs, csak az hogy nyomjam meg z F10-et vagy F12-őt hogy belépjen a biosba.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nincs ott, hogy "press F1 to continue" ?
0
0
0
0
zsolty87 avatar
niteforce írta:
CPU cserét érzékelt valamiért


de mit csináljak hogy elinduljon a gép? mert most nem megy tovább ennél a szövegnél.
0
0
0
0
niteforce avatar
CPU cserét érzékelt valamiért
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
kaptam egy gépet azért hogy takarítsam ki. Leszedtem a procihűtőt, a hűtőbordát. Mikor mindent visszaraktam az írja ki mielőtt a windows betölt hogy "Warning! CPU have been changed!" Ez mit jelent? valamit rosszul tettem vissza?
0
0
0
0
Davenator avatar
A telepítéssel még várok, megpróbálom a csökkentett módban való vírusirtást. Ha nem megy akkor kénytelen leszek újratelepíteni...
0
0
0
0
jumbo avatar
Primo írta:
Lehet nem ez a megfelelő hely, de most hirtelen ezt találtam. Az a helyzet hogy fertőzött a memória! HELP!
Eset smart-ot használok és minden bekapcsolásnál ezt írja ki:
A memória fertőzött!
Objektum: műveleti memória
Kártevő: Módosult Win32/Spy.Zbot.YW trójai
Információk: a megtisztítás nem lehetséges


Esetleg próbáld meg csökkentett módban kiirtani a vírust..hátha segít
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Nem kapcsol be olyankor az automatizált víruskeresés?
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
Még mindig fagy a win7-em valami más 5let? :SSS
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Primo írta:
Lehet nem ez a megfelelő hely, de most hirtelen ezt találtam. Az a helyzet hogy fertőzött a memória! HELP!
Eset smart-ot használok és minden bekapcsolásnál ezt írja ki:
A memória fertőzött!
Objektum: műveleti memória
Kártevő: Módosult Win32/Spy.Zbot.YW trójai
Információk: a megtisztítás nem lehetséges


Ha a vírusirtó nem tud ellene semmit tenni, legegyszerűbb ha újrarakod a Win-t!
0
0
0
0
niteforce avatar
Szerintem telepítsd újra a gépet.
0
0
0
0
Davenator avatar
Lehet nem ez a megfelelő hely, de most hirtelen ezt találtam. Az a helyzet hogy fertőzött a memória! HELP!
Eset smart-ot használok és minden bekapcsolásnál ezt írja ki:
A memória fertőzött!
Objektum: műveleti memória
Kártevő: Módosult Win32/Spy.Zbot.YW trójai
Információk: a megtisztítás nem lehetséges
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
Köszönöm majd eldől h ez volt e a baj ...
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése

-Képernyő kikapcsolása: Soha

Szerk.: Ha nem találod, írd be a keresőbe, hogy Energia és az első találat.
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
Azt hol találom ?
De nem a monitor fagy hanem az egész rendszer ahogy elnéztem ...
Na mind 1 megpróbálom csak egy helyet adj ahol fellelem ezt az opciót!
0
0
0
0
cseszka avatar
energia gazdálkodási lehetöségeknél kapcsold ki a monitor kikapcsolást.
0
0
0
0
Mad Hatter avatar
Sziasztok!
Lenne nekem 1 nagy problémám!
Mikor elülök a gép elől lekapcsol a monitor hosszabb ideig bekapcsolva hagyom a gépet de nem használom csak torrent fut... És mikor visszaülnék kb 30p-1óra múlva le van fagyva a rendszerem se az egér nem mozog se semmi egyébre nem reagál ...
Valami ötlet nagyon fontos lenne ! 😞
0
0
0
0
Danikika94 avatar
😆 te állat vagy..😃 😆D
0
0
0
0
Krinya15 avatar
anyám 😆 azt hittem tudsz valami megoldást hogy mért lassú ez a szar gép 😃 :/
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Csak annyi lett volna a lényege, hogy te is tudsz csinálni magadtól kékhalált, és ki is írná, hogy a felhasználó okozta. 😆
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Gondolom a stop kód miatt??? Nem tom..😃 😆D
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Superlompos írta:
Az mind1, ha betöltött az op.rendszer. Tartstd lenyomva és nyomd meg 2-szer ascroll lock-ot. Ezután ha minden jól megy kékhalált kapsz. Amúgy offolni kéne a rendszerhiba utáni újraindítást, mert így nem látsz belőle semmit se.


De akkor ennek most mi értelme lett volna? 😃
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
Igen, de ha nem is 30nak minimum 40. Hát nem tudom, majd megnézem hogy rendesen van e fent a hűtő.

SZERK.: Hűtés megoldva! Egyik oldalon nem volt fent rendesen a hűtő! Köszi! 😀 Most már csak arra kéne megoldás miért akadnak a játékok amik régen szépen mentek. :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért a 80 fok nem normális terhelés nélkül. Még gyári hűtővel is 30 foknak kéne lennie kb.
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
Igen, elvileg jól van rajta a hűtő. Igaz leszedtem, vissza is raktam, de szerintem jól van.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az már eléggé magas hőmérséklet. Jól van rajta a hűtő?

A pasztázás segíthet, de ez furcsa.
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
Hali!
1. Olyan problémám lenne, hogy a Modern Warfare 2 (az 1 is ugyan úgy) szaggat még minimum felbontáson is. Legfrissebb driverek vannak fent. Mi lehet a gond? (nyáron még gond nélkül ment és winreinstall után halt meg)

2. Ma kipucoltam egy kicsit a gépet, terhelés alatt a proci kb 90 fokos.. Amikor nem csinálok semmit akkor 80 fokos. Újra kéne pasztázni ? Ez megoldaná a túlmelegedést?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció