Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
apetit1989 avatar
Ez a kiírás független az újraindulástól. A biosban be van állítva egy port a floppy meghajtóra, de nincs bekötve.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
niteforce írta:
megy tönkre, amikor az én régi HDD-m ment tönkre akkor is belassult, aztán már a windows róla alig töltött be, 2-3 óra volt míg bejelentkezett.
Utána már nem indult, akkor döntöttem úgy hogy szétverem.


Az olvasó fej hibával és a hibás szektorokkal(113😲) lehet vmit kezdeni? Javtani?😳
0
0
0
0
Thomech avatar
😆 hát tudom, hogy ezért szeretik nagyon sokan mert bírja a strapát, meg én is azért! 😃
"egyeztet veled időpontot mikor menjen tönkre" ez is jó, szakadás megvolt! 😆 😜
Köszi nektek is a segítséget 😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
hát jah chieftec táp örök élet!!😆
0
0
0
0
niteforce avatar
chieftec nem megy tönkre soha!
Ha mégis, akkor egyeztet veled időpontot mikor menjen tönkre 😜
0
0
0
0
Thomech avatar
Synda írta:
Thomech írta:
Synda írta:
Thomech írta:
Sziasztok S.O.S
Ment a gépem kb 4-5 órája és a tápból el kezdet olyan zaj jönni mint mikor két vezetéket össze érint az ember és szikrázik vagy hasonló, kikapcsoltam a gépet mert arra gondoltam, hogy csak rá akadt valami a ventire de nem mert miután leált ugyan úgy csinálta le kapcsoltam a táp kapcsolóját és miután nem kapott áramot már nem csinálta, nagyjából megpróbáltam kitisztítani, kifujkáltam, a porszívóval is óvatosan át mentem rajta! Valakinek csinált már hasonlót a tápja vagy találkozott már ilyennel?
Egyébként szét néztem benne és nagyon sok por van még így is a táp ventijén és a tranzisztorokon stb.. Szerintetek szedjem majd szét és tisztítsam ki rendesen?
a Táp egy: Chieftech GPS-400AA-101 A 400W os kb 4éves már.
Segítséget köszi előrre is! 😀


Ha Chieftech akkor kibír még 4 évet 😂
Nekem is csinált hasonlót a Giga,táp restart segített,igaz ez még csak 4 hónapos...-.-

Kérdésedre a választ nem tudom,nálam 2x fordult elő,megmondani nem tudták miért lehetett.😜

😆 Köszi de azért gondolom ajánlott kitisztítani?
Akkor jó lényeg a lényeg nem halálos probléma 😀 már kezdtem aggódni :/ 😃
Hát az gáz 😞 gondolom akkor vitted vissza cseréltetni vagy megcsináltatni? 😃
Köszi a segítséget! 😀 És sok sikert a Giga tápodhoz! 😀


Dehogy vittem vissza,itt kérdeztem,de nem válaszoltak 😆
Kikompresszoroztam azóta jó,első kerregést 1 hónaposan csinálta másodikat,meg rá 2 napra azóta jó...biztos helyezkedtek a kondik 😜

😆 "helyezkedtek a kondik" ezen besírtam 😜 😆 egyébként lehet hát lényeg a lényeg bírja még vagy 5 évig oszt király! 😀
0
0
0
0
Thomech avatar
Synda írta:
Thomech írta:
Sziasztok S.O.S
Ment a gépem kb 4-5 órája és a tápból el kezdet olyan zaj jönni mint mikor két vezetéket össze érint az ember és szikrázik vagy hasonló, kikapcsoltam a gépet mert arra gondoltam, hogy csak rá akadt valami a ventire de nem mert miután leált ugyan úgy csinálta le kapcsoltam a táp kapcsolóját és miután nem kapott áramot már nem csinálta, nagyjából megpróbáltam kitisztítani, kifujkáltam, a porszívóval is óvatosan át mentem rajta! Valakinek csinált már hasonlót a tápja vagy találkozott már ilyennel?
Egyébként szét néztem benne és nagyon sok por van még így is a táp ventijén és a tranzisztorokon stb.. Szerintetek szedjem majd szét és tisztítsam ki rendesen?
a Táp egy: Chieftech GPS-400AA-101 A 400W os kb 4éves már.
Segítséget köszi előrre is! 😀


Ha Chieftech akkor kibír még 4 évet 😂
Nekem is csinált hasonlót a Giga,táp restart segített,igaz ez még csak 4 hónapos...-.-

Kérdésedre a választ nem tudom,nálam 2x fordult elő,megmondani nem tudták miért lehetett.😜

😆 Köszi de azért gondolom ajánlott kitisztítani?
Akkor jó lényeg a lényeg nem halálos probléma 😀 már kezdtem aggódni :/ 😃
Hát az gáz 😞 gondolom akkor vitted vissza cseréltetni vagy megcsináltatni? 😃
Köszi a segítséget! 😀 És sok sikert a Giga tápodhoz! 😀
0
0
0
0
Thomech avatar
Sziasztok S.O.S
Ment a gépem kb 4-5 órája és a tápból el kezdet olyan zaj jönni mint mikor két vezetéket össze érint az ember és szikrázik vagy hasonló, kikapcsoltam a gépet mert arra gondoltam, hogy csak rá akadt valami a ventire de nem mert miután leált ugyan úgy csinálta le kapcsoltam a táp kapcsolóját és miután nem kapott áramot már nem csinálta, nagyjából megpróbáltam kitisztítani, kifujkáltam, a porszívóval is óvatosan át mentem rajta! Valakinek csinált már hasonlót a tápja vagy találkozott már ilyennel?
Egyébként szét néztem benne és nagyon sok por van még így is a táp ventijén és a tranzisztorokon stb.. Szerintetek szedjem majd szét és tisztítsam ki rendesen?
a Táp egy: Chieftech GPS-400AA-101 A 400W os kb 4éves már.
Segítséget köszi előrre is! 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
megy tönkre, amikor az én régi HDD-m ment tönkre akkor is belassult, aztán már a windows róla alig töltött be, 2-3 óra volt míg bejelentkezett.
Utána már nem indult, akkor döntöttem úgy hogy szétverem.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
popec88 írta:
hát elég különböző véleményeket kaptam...😃

remélem Syndának lesz igaza, és nem megy tönkre...😃 - legalábbis eyenlőre -


Futtattam egy Lemez Ön-tesztet a Sentinelel, és az 500as hardra ezt írja ki:

"A teszt sikertelen az olvasó egység hibája miatt"

És lassan is működik a hdd. 160asra akartam átmenteni filmeket, de nagyon lassan másolta, vmelyiket me nem is tudtam átrakni, mert azt írta ki, h a "megadott mappa nem olvasható"...

Na most akk mi van?😕
0
0
0
0
DCMAN avatar
zsíír teljesítmény 100 kondi 100 oo yeess becsült hátralévő idő több mint 1000nap😜
0
0
0
0
tihi1988 avatar
hát elég különböző véleményeket kaptam...😃

remélem Syndának lesz igaza, és nem megy tönkre...😃 - legalábbis eyenlőre -
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Synda írta:
Hány éves HDD?
Nem hiszem,hogy egy pl 2-3 éves Wd csak úgy tönkremegy...

Persz,HDD Sentinel látja mikor megy tönkre,mi az jós? 😂 -.-


decemberben volt 2éves. Igazság szerint én semmi problémát nem vettem észre, de a progi mást ír😜

Remélem azért még húzza egy darabig😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
megjósolja mikor hal meg a vinyo
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Akkor most tulajdnképp akármikor jobb létre szenderülhet az 500as hardom? ha leformázom az sem segít? Kampec neki...?😕

Mert ez a jelenlegi hdd árak mellett eléggé szívenüt...😢
0
0
0
0
cseszka avatar
Letölthetö,viszont nem ingyenes,de van ojan is amihez van crack,teljesen fut,minden opcioja,nincs idö korlát,tehát teljes,én is azt használom,tényleg jo progi.
0
0
0
0
bigbeagle01 avatar
Ez a sentinel ingyenes (és egyben teljes) vagy milyen, mert már engemet is érdekel hogy mit mutat.
0
0
0
0
szilard1976 avatar
Egy haverom sem hitt a sentinelnek.A vinyót most adta le hogy mentsék le legalább a képeket.
Én a helyedben mentenék amit lehet.
0
0
0
0
niteforce avatar
Elég megbízható progi, szerintem gyorsan mentsd le róla az adatokat amíg még működik, utána már sokkal nehezebb lesz.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Leszedtem a hard disc sentinel 3.70 nevű progit, és azt jelzi, hogy az 500gb-os hdd-mnek rövid időn belül annyi...😕

Hibás szektorokat jelez, 13%-os (nagyon rossz) kondíciót, és még 18nap hátralévő élettartamot.

Mennyire mebízható ez a progi? most akk kb 3 hét múlva kuka lesz a hdd-m?

A hardon kb 410gb sorozat van, akk most kezdjem el pánikszerűen kiírkálni őket...?😕

PLS HELP
0
0
0
0
DeanRain avatar
niteforce ez most viccesen jött ki😂
Köszi😀
0
0
0
0
DeanRain avatar
dzsanni94,niteforce
Köszi a segítséget!Éreztem,hogy az alaplap,vagy alaplapi elem a hibás.Gondoltam a kapcsolóra is.
Kitisztítottam a gépet belülről ahogy tudtam.( Sűrített levegő híján csak porszívóval,ecsettel(óvatosan)). Jó sok szmötyi gyűlt össze benne. LED kábeleket is kihúztam,majd visszadugtam.Ennyit tudtam tenni.:S Körülnézek,hogy mennyi egy ilyen elem bele.Köszi még egyszer a segítséget!
Most olvastam,hogy ha az alaplapi elem lemerülne,akkor késne az óra,vagy a dátum nem lenne pontos a windows-nál!(vagy a BIOS-nál?! Ezt pontosan nem írják) Nálam ilyen probléma nincs. Látszólag.😊
Azért egy elem csere belefér.Biztos nem drága.
0
0
0
0
niteforce avatar
Szerintem biztos hogy alaplap hiba, ha vinyó lenne akkor a bios-on túljutna, de a rendszer nem töltődne be csak vagy nagyon lelassult lenne az egész rendszer. Ha az újraindítás megy, akkor a BIOS a hibás, ami az alaplapi elem lemerülésére utalhat. Cseréld ki, ez szerintem ez segítene
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
DeanRain írta:
Sziasztok!
A problémám az lenne,hogy több hónapja már,hogy nehezen indul el a gépem. Csak 10-dik indításra pörög fel teljesen a gép.
Olyna ,mint mikor a kocsiban gyújtást adsz,de nem indul,csak 10 dik pöccre. Első dolgom volt hogy kicseréltem a tápot.A régi egy HEC 350MR-PTR 350 w os volt. Most FSP 500 W os van,de ennél is ugyan az a helyzet. Nehezen indul el a gép.Ha nem is 10-dik de 8 dik indulásra. A ventilátorok felpörögnek,a led égők fel fel villannak,de csak nagyon nehezen.Csak úgy indul el ha rajta tartom az ujjamat a power gombon.
Volt egy fagyás problémám is,de csak egyszer.
Akkor a chrome ablak ugrott fel egymás után többször,és semmire sem reragált a gépem,csak a restartra. (Újraindításkor nincs probléma,akkor újraindul a gép.Csak ha példádul este kikapcsolom és másnap reggel bekapcsolnám,akkor lép fel a probléma.)
Lehet az alaplapban van a hiba?Vagy merevlemez(fagyás miatt is)?
Elég régi gép...sógorom egy ismerőse rakta össze...nagyrészt használt cuccokból.Abból csak a most a táp lett kicserélve.Plusz a videó kártya még régebbi,az még az előtte lévő gépemből lett átrakva ebbe.)

Proci: Pentium D930 2X3.00 Ghz
Alaplap: MSI G32M V2(MS-7379)
RAM: Kingstone 4096MB DDR2
videókártya : ATI Radeon HD3650 512 MB DDR3
Táp: FSP Hexa 500 W.
Máshol olvastam,hogy lehet alaplap hiba is..lehet kiment egy kondenzátor,vagy az alaplapi elem szorul cserére. Esetleg RAM,vagy kábel hiba lenne?! De máshol merevlemezt is írják.
Ha valakinek van ötlete annak örülnék. Szervizbe vihetném,csak a végösszegnek biztos nem örülnék.😀 Nálunk csak egy szervizről tudok,ahol már többször voltam,de az is úgy tudom már nincs a helyén.Vagyis a cég logo eltűnt és a mellettük lévő T pont került a helyére.Vagyis terjeszkedett. Érdekes mód a Pc bolt weblapja még él,és az elérhetőség is még ugyan az,mint régen. Nem változott az utca,stb. Mindegy.
Elvileg az új táp a tervezett gépembe került volna. Csak még a tervezett gépre sincs pénzem,nem hogy ebben a régiben bármi kicserélésére. :S
Abban hittem,hogy az új táp segít megszüntetni a problémát,de tévedtem.


Üdv!
lehet hogy alaplap lesz.
vagy a kapcsolója ment tönkre a gépnek
0
0
0
0
DeanRain avatar
Sziasztok!
A problémám az lenne,hogy több hónapja már,hogy nehezen indul el a gépem. Csak 10-dik indításra pörög fel teljesen a gép.
Olyna ,mint mikor a kocsiban gyújtást adsz,de nem indul,csak 10 dik pöccre. Első dolgom volt hogy kicseréltem a tápot.A régi egy HEC 350MR-PTR 350 w os volt. Most FSP 500 W os van,de ennél is ugyan az a helyzet. Nehezen indul el a gép.Ha nem is 10-dik de 8 dik indulásra. A ventilátorok felpörögnek,a led égők fel fel villannak,de csak nagyon nehezen.Csak úgy indul el ha rajta tartom az ujjamat a power gombon.
Volt egy fagyás problémám is,de csak egyszer.
Akkor a chrome ablak ugrott fel egymás után többször,és semmire sem reragált a gépem,csak a restartra. (Újraindításkor nincs probléma,akkor újraindul a gép.Csak ha példádul este kikapcsolom és másnap reggel bekapcsolnám,akkor lép fel a probléma.)
Lehet az alaplapban van a hiba?Vagy merevlemez(fagyás miatt is)?
Elég régi gép...sógorom egy ismerőse rakta össze...nagyrészt használt cuccokból.Abból csak a most a táp lett kicserélve.Plusz a videó kártya még régebbi,az még az előtte lévő gépemből lett átrakva ebbe.)

Proci: Pentium D930 2X3.00 Ghz
Alaplap: MSI G32M V2(MS-7379)
RAM: Kingstone 4096MB DDR2
videókártya : ATI Radeon HD3650 512 MB DDR3
Táp: FSP Hexa 500 W.
Máshol olvastam,hogy lehet alaplap hiba is..lehet kiment egy kondenzátor,vagy az alaplapi elem szorul cserére. Esetleg RAM,vagy kábel hiba lenne?! De máshol merevlemezt is írják.
Ha valakinek van ötlete annak örülnék. Szervizbe vihetném,csak a végösszegnek biztos nem örülnék.😀 Nálunk csak egy szervizről tudok,ahol már többször voltam,de az is úgy tudom már nincs a helyén.Vagyis a cég logo eltűnt és a mellettük lévő T pont került a helyére.Vagyis terjeszkedett. Érdekes mód a Pc bolt weblapja még él,és az elérhetőség is még ugyan az,mint régen. Nem változott az utca,stb. Mindegy.
Elvileg az új táp a tervezett gépembe került volna. Csak még a tervezett gépre sincs pénzem,nem hogy ebben a régiben bármi kicserélésére. :S
Abban hittem,hogy az új táp segít megszüntetni a problémát,de tévedtem.
0
0
0
0
dzsanni94 avatar
Üdv!Lenne egy olyan kérdésem ha a ramom elfüstöl akkor a gépnek kampec?
ja és nincs égés nyom és jó minden ellenálás rajta
0
0
0
0
niteforce avatar
rakd újra a rendszert.
többit megbeszéljük 😂😂😂
0
0
0
0
online22 avatar
Fizetek ha vki tud megoldast mert mar non idegedito am reloaded es dvd5 verziot probaltam meg mind 2. nel crackfixel de nemjo
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
shurk írta:
northern írta:
shurk írta:
Hello!Telepítetten a Win 7-et, olyan 1 óráig tudtam játszani de utánna teljesen szaggatott,de nem csak a játék,még a képernyőkímélő is borzasztóan szaggat,mi lehet a hiba ?Milyen alkatrész romolhatott el ?


Általában a 100% proci terheltségre utal ez a jelenség. Feladatkezelőben tudod ellenőrizni hogy milyen alkalmazás mennyire terheli a procit. Az is lehet hogy túlmelegszik valami, ha tudod akkor fújasd ki kompresszorral a gépet, illetve nem árt a procit és esetleg a VGA-t idönként újrapasztázni

De akkor ki kell cserélni a procit ?


Dehogy kell,jó processzor az,ha nincs kompresszor a közelben jó a biciklipumpa !
Lényeg jól fújd le a port a hűtőbordákról,ha nagyon poros túlmelegszik,mivel borda helyett a porra fújja a levegőt 😜

Csodálkozni fogsz mennyit jelent egy portalanítás,nem árt 2-3 havonta megismételni,hálásak lesznek a cuccok 😉

Kössz mindenkinek.

Megcsináltam amit írtál de alig volt poros utána tudtam játszani de ahogy telt az idő folyamatosan laggolt a játék meg minden,most akkor mit tegyek ?
0
0
0
0
online22 avatar
Üdv! nekem az a problémám hogy a ModernWarfare3 akadozik low és full grafikán is szinte ugyan ugy.. vga driver friss és direct x is fel van rakva 9-10-11
a Battlefield 3-at ultra és high beállítások mellet tolom 1920x1080 ba és szépen megy és az Assasins Creed Revalations meg full grafikán viszi a gép tehát nem tudom mi lehet a probléma volt nvidia phisx a gépen letöröltem vírusírtot letöröltem ugy raktam fel aztán crackfix de ugyse lett jo jah és a hangok is akadnak néha de csak ennél a játéknál mostmár fizetek annak aki megmondja mi lehet a baj... 😞
0
0
0
0
shurk avatar
northern írta:
shurk írta:
Hello!Telepítetten a Win 7-et, olyan 1 óráig tudtam játszani de utánna teljesen szaggatott,de nem csak a játék,még a képernyőkímélő is borzasztóan szaggat,mi lehet a hiba ?Milyen alkatrész romolhatott el ?


Általában a 100% proci terheltségre utal ez a jelenség. Feladatkezelőben tudod ellenőrizni hogy milyen alkalmazás mennyire terheli a procit. Az is lehet hogy túlmelegszik valami, ha tudod akkor fújasd ki kompresszorral a gépet, illetve nem árt a procit és esetleg a VGA-t idönként újrapasztázni

De akkor ki kell cserélni a procit ?
0
0
0
0
northern avatar
shurk írta:
Hello!Telepítetten a Win 7-et, olyan 1 óráig tudtam játszani de utánna teljesen szaggatott,de nem csak a játék,még a képernyőkímélő is borzasztóan szaggat,mi lehet a hiba ?Milyen alkatrész romolhatott el ?


Általában a 100% proci terheltségre utal ez a jelenség. Feladatkezelőben tudod ellenőrizni hogy milyen alkalmazás mennyire terheli a procit. Az is lehet hogy túlmelegszik valami, ha tudod akkor fújasd ki kompresszorral a gépet, illetve nem árt a procit és esetleg a VGA-t idönként újrapasztázni
0
0
0
0
shurk avatar
Hello!Telepítetten a Win 7-et, olyan 1 óráig tudtam játszani de utánna teljesen szaggatott,de nem csak a játék,még a képernyőkímélő is borzasztóan szaggat,mi lehet a hiba ?Milyen alkatrész romolhatott el ?
0
0
0
0
bukta2 avatar
Köszi mindenkinek! Megoldódott ahogy mondtátok :)
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
C-re és van is olyan h Program files x86 abba van benne....Szereztem xbox vezérlőt, de azzal se jó.....k***@a jó
0
0
0
0
szilard1976 avatar
Hova telepítetted?Ha a D-re akkor csinálj egy Program Files x86 könytarat és oda rakd.
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Hali! Az a bajom,hogy a FIFA 12 nem akar elindulni.... Belép a kezdkőképernyőbe és egy kis töltés után kilép....Az a gáz,hogy nincs xbox vezérlőm a géphez?
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
üdv! Lenne egy kis problémám: bekapcsolom az XFIRE-t, és a Telepített játékok felderítésénél az egyik részen megakad. Kb a 3/4-énél. Bekapcsolom az Ashampoo HDD Control 2-t, az pedig a Reading S.M.A.R.T. nál megakad, és nem megy tovább. Merevlemezzel lesznek gondok? 3 hetes csak, úgyhogy elég gáz lenne...Egyébként a Hard Disk Sentinel nem talál problémát.

UI.: Mostmár elkezdett olyat is csinálni a gép, hogy ha valamit másolok valahová, pl egy rart kibontok ugyanabba a mappába, akkor be kell csuknom a mappát és megint kinyitnom, hogy lássam azt a fájlt amit kicsomagoltam...
0
0
0
0
Borbi avatar
hnemaria írta:
bukta2 írta:
Skacok 4gb 1333 Mhz es ramom van 64bit es win 7 mellett (2x2gb)és játékok alatt is csak 400 Mhz en mennek a ramok ez miért van? előre is köszi,ha tudtok állítási lehetőseget megköszönném pls Pü be ha lehet,Köszönöm


tehát az alaplap lekorlátozta a ramjaidate 800 MHz ra 😀 BIOSban be lehet állítani általában Memory clock néven.


Nekem is Asrock lapom van és ezzel borzolta az idegeimet. Valóban ott lehet állítíni,a Memory Clock-ot Auto-ról állítsd át DDR3-1333 MHz-re
0
0
0
0
hnemaria avatar
bukta2 írta:
Skacok 4gb 1333 Mhz es ramom van 64bit es win 7 mellett (2x2gb)és játékok alatt is csak 400 Mhz en mennek a ramok ez miért van? előre is köszi,ha tudtok állítási lehetőseget megköszönném pls Pü be ha lehet,Köszönöm


tehát az alaplap lekorlátozta a ramjaidate 800 MHz ra 😀 BIOSban be lehet állítani általában Memory clock néven.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Skacok 4gb 1333 Mhz es ramom van 64bit es win 7 mellett (2x2gb)és játékok alatt is csak 400 Mhz en mennek a ramok ez miért van? előre is köszi,ha tudtok állítási lehetőseget megköszönném pls Pü be ha lehet,Köszönöm
0
0
0
0
niteforce avatar
isty11 írta:
kispatikas írta:
Sziasztok segítség kéne hogy miért fagy ki a gépem minden játék alatt egy idő után??és sistergő hangot adnak a hangszórók lefagyás után...iért van ez már nem tudom felfogni hogy mi baja lehet egyszer kitakarítottam a gépet és azóta ezt csinálja!!!!


Szerintem túl melegedik anyám laptopja is ilyen recsagő hangot ad ha nagyon meleg van és felmegy a cpu 70C°-re


tisztítsd ki a hűtőjét 😀 kétféleképpen lehet: sűrített levegővel befújsz a hűtőjének a nyílásán, vagy szétszeded, és úgy kifújod. Utóbbi előnyösebb, mert úgy mindent le tudsz róla szedni, és a proci is kézenfekvő hogy újrapasztázd 😀
én laptopom is nagyon hangos volt, és kifújtam (igaz még nem sűrítettel, hanem tüdővel meg ilyen matracpumpával 😃😉 de sokkal halkabb lett, és hűvösebb is 😀
0
0
0
0
shurk avatar
Hello! ! Nem futtatható: "C:\DOCUME~1\Admin\LOCALS~1\Temp\Rar$EX02.219\setup.exe"
Ez mit jelent ?Telepíteni akarom a Win 7-et de ezt írja ki,így semmit nem tudok csinálni,valaki segítsen!
0
0
0
0
ghenius avatar
Csá all vlki megtudná mondani h hol tom megnezni h mennyit eszik a tápegységem vagy ilyesmi ?
0
0
0
0
isty11 avatar
kispatikas írta:
Sziasztok segítség kéne hogy miért fagy ki a gépem minden játék alatt egy idő után??és sistergő hangot adnak a hangszórók lefagyás után...iért van ez már nem tudom felfogni hogy mi baja lehet egyszer kitakarítottam a gépet és azóta ezt csinálja!!!!


Szerintem túl melegedik anyám laptopja is ilyen recsagő hangot ad ha nagyon meleg van és felmegy a cpu 70C°-re
0
0
0
0
shurk avatar
Hali!
Amikor telepíteni akarom a Win 7-et azt írja hogy nem támogatott OS információk,ilyenkor mit csináljak ?
0
0
0
0
kispatikas avatar
Sziasztok segítség kéne hogy miért fagy ki a gépem minden játék alatt egy idő után??és sistergő hangot adnak a hangszórók lefagyás után...iért van ez már nem tudom felfogni hogy mi baja lehet egyszer kitakarítottam a gépet és azóta ezt csinálja!!!!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció