Gép hiba?

Szerző: suvi, 2009. August 01., téma
Fórum » Asztali PC
Hozzászólások: 6 628
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
LowGamer avatar
Már 2 megvan!!! xÐ A csillagok helyére aquaPONThu-t kell írni xÐ Ja és MSI Afterburnerrel tuningolok.
0
0
0
0
LowGamer avatar
a fene XÐ

http://www.aquaPONThu/gigabyte-gv-r677d5-1gd-hd6770-1gb-gddr5-pciexpress-152971.html A pont helyére pontot kell írni!! xÐÐ

[LINK]

[LINK]

Há' komolyan mondom itt hidalok le xÐ
0
0
0
0
LowGamer avatar
Miért van ez VGA tuningolásnál?

http://www.kepfeltoltes.hu/view/111219/F_nyk_p0117_www.kepfe.. Ez a hiba.

http://www.***/webshop/product/gigabyte_gv_r677d5_1gd_hd.. Erről a vga-ról van szó.

810/1070Mhz-t még bírja de ha felveszem 850/1100-ra akkor ez jön be. A vga nem megy 60 fok fölé.

Ma meg teljesen alap órajelen játszottam 1 órát, megint az a csíkos képernyő, és ezzel a hibaüzenettel: http://kepfeltoltes.hu/view/111223/WTF_www.kepfeltoltes.hu_.png

Mi lehet a gond? Vigyem vissza boltba és cseréljem ki Sapphire-ra? Vagy meglehet valahogy csinálni?
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
Bármi szóba jöhet,nem csak a Vga,lehet ram,proci,táp,alaplapi hiba is,ezt így látatlanba nehéz megmondani 😀

Ezt csak úgy lehet ha szétszedem,vagy van program ami kimutatja hogy mi a hibája ?
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
shurk írta:
Synda írta:
*** miatt nem látom 😜,regisztrálj valami oldalra,ha pedig fenn vagy akkor már félsiker 😀

x64 legyen,x86 32 bit 😉

Windows 7 Ultimate x64 (64mbit)
Ez a neve.


Az jó lesz,szedd,telepítsd,élvezd 😂

De ha ezzel is szaggatna,akkor VGA probléma lehet,vagy ez nem jöhet szóba ?
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
*** miatt nem látom 😜,regisztrálj valami oldalra,ha pedig fenn vagy akkor már félsiker 😀

x64 legyen,x86 32 bit 😉

Windows 7 Ultimate x64 (64mbit)
Ez a neve.
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
Retró gépemen is win 7 van,pedig nem mai darab...működni fog ezt garantálom 😀

http://***/torrent/5952557/Windows_7_Ultimate_%2864_Bit%29_x64_%28November_2010%29
Ez jó lesz,ugye ?
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
shurk írta:
Synda írta:
shurk írta:
Hello!Az összes játék szaggat(még az internetes játékok is) mióta újratelepítettem a gépet,előtte minden játék szinte fullon ment,mi lehet a baj ?


Driver gondok lehetnek,szedd le a legújabbakat 😀

Ha megvannak akkor valami gagyi oprendszert telepítettél 😜

Nekem 2 éve nem volt újrahúzva,hibátlan,Win 7 ultimate 😉

Drivert ha frissítem akkor egy két percig még éppen szaggat,utánna meg már elviselhetetlen,op renddszert honnan tudok leszedni ?


Torrent oldalakról,én is onnan szedtem.😀

64 bites legyen,32bit elavult,csak 3.3Gb-t ramot kezel,többi padláson marad 😆

Ilyen "gamer" bekezdésű win 7-eket felejtsd el,az mind gagyi...
Home,Professional,Ultimate, ezeket szedd én legutolsót ajánlom,semmi nem zavarja,kékhalál meg sem kottyan neki pedig volt vagy 15 mikor tuningoltam 😂

Ha felrakom akkor biztos működni fog?Pl.gyengébb gépen ?
0
0
0
0
shurk avatar
Synda írta:
shurk írta:
Hello!Az összes játék szaggat(még az internetes játékok is) mióta újratelepítettem a gépet,előtte minden játék szinte fullon ment,mi lehet a baj ?


Driver gondok lehetnek,szedd le a legújabbakat 😀

Ha megvannak akkor valami gagyi oprendszert telepítettél 😜

Nekem 2 éve nem volt újrahúzva,hibátlan,Win 7 ultimate 😉

Drivert ha frissítem akkor egy két percig még éppen szaggat,utánna meg már elviselhetetlen,op renddszert honnan tudok leszedni ?
0
0
0
0
shurk avatar
Hello!Az összes játék szaggat(még az internetes játékok is) mióta újratelepítettem a gépet,előtte minden játék szinte fullon ment,mi lehet a baj ?
0
0
0
0
niteforce avatar
hallottam már olyanról, hogy az aktív PFC zavar be neki. Mivel a Chieftecben van, ezért is lehet ez.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Azért is írtam, h lehet, h hülyeséeket írtam, meg akk az a srác is azt beszélt az üzletben😜

Igen, szünetmentes... Az UPS be van dugva a falba, az UPS-on van egy "konektor", abba be van dugva egy egy 3as elosztó, az elosztóba pedig a gép+monitor+hangfalak.

Köszi az ötletet😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Te figyu, az egy szünetmentes táp nem?
Ahhoz nem kellenek pinek, egyszerűen csak be van szúrva az UPS a hálózati 220-ba, onnan meg egyszerű pc kötéllel van rácsatlakoztatva a tápegység. Miféle pinek kellenének oda?
Szerintem egyszerűen csak haldokolnak a szünetmentesben az akkuk.
Ne vedd 100%-ra, ez csak egy ötlet.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Légyszíves ne írj dupla hozzászólást!

Nyílván ha nem válaszoltak, akkor egyelőre senkinek nincs ötlete. Vagy akinek lenne, az még nem olvasta el.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
apetit1989 írta:
Annyival egészíteném ki, hogy nem mindenhol 192.168.1.1 a default gateway. Ha azzal címmel nem működne, parancssorba beírod, hogy ipconfig -all, ott le tudod olvasni a címet, ami a default gateway -nél van
(ha magyar a windows, akkor "alapértelmezett átjáró"😉


Köszi, mostmár működik.
Azonban ismét segítségre szorulok...😕

Most cseréltem ki kb 2 hete az LC Power 450w-os tápom egy Chieftec 500w 85+ nitro series tápra. Na most, van egy inform UPS-om, amikor vettem, azt mondták az üzletben (és a dobozán is ezt írja), h 650w összterhelést bír el. Az LC Power tápommal tökéletesen is működött az UPS, volt h egymás után 4-5 alkalommal is elment az áram kb egy órán belül, de mindig megfogta a gépet, nem kapcsolt ki.

Az új Chieftec táppal viszont nem működik rendesen. Ma pl. elment 4 alkalommal az áram. az első 3 kimaradás 10perc leforgása alatt volt meg, a 4. kb 30percel a 3. után. Az első esetben kb 2-3 percig nem volt, a második és harmadik esetben csak egy pillanatra ment el. Az első alkalommal az UPS megfogta a gépet, arról is ment addig a 2-3 percig, amíg nem jött vissza az áram, mert épp csináltam vmit a gépen, és nem akartam félbehagyni (nem játszottam...😆😉. Szóval nem volt semmi hiba.

Viszont mikor pár percen belül 2. és 3. alkalommal elment az áram egy pillanatra, akk viszont az UPS nem fogta meg a gépet, ahogy elment az áram, rögtön ki is kapcsolt a gép.

Mikor 4. alkalommal elment egy pillanatra (ez kb 30percel a 3. áram kimaradás után volt, ahogy írtam is), akkor viszont megint megfogta az UPS a gépet.

Erre tud vki magyarázatot adni? Az történhetett, hogy mikor első alkalommal több percig az UPS-ról ment a gép, akk "lemerült" kicsit, és ezért nem fogta meg a 2. és 3. alkalommal? A 4. alkalommal meg akk azért nem kapcsolt ki, mert addigra ismét feltöltődött...? Lehet h hülyeségeket írtam most, de nem értek az UPS-okhoz...

És ez nem először fordul elő. Kérdeztem egy pc-üzletben is, ott meg😕 vmi olyasmit mondtak, h a chieftec tápoknak vmi 6pines ups kell, mert a 3pines nem fogja meg rendesen. Lehet h megint hülyeséget írtam, de nem nagyon értettem mit magyaráz az alak...

Ha valaki tud, légyszíves segítsen, nem szeretném ha tönkremenne a gépem ez miatt...
0
0
0
0
SyntaxXx avatar
CrucioIsAwesome írta:
Sziasztok!

Miért történik az, hogy amikor bekapcsolom a gépet, akkor elindul, megy kb 7-8 mp-ig majd leáll. Vár 5 mp-et és elindul. Ez csak akkor van, amikor plusz hűtés van a gépben.

Először arra gondoltam, hogy táp hiba, de az nem lehet, mivel a játékok mennek rendesen, nincs baj velük, nem is indult még újra a gép meg semmi.

A megoldásokat én is üzenetben lécci, de ide is leírhatjátok, hadd okuljanak a többiek is a tapasztalatokból!

Köszi! Üzi! 😃 😆


Alaplapi hiba lehet (szerintem). A régi gépemnél kb a windows jelig jutott, aztán kikapcsolt. És ezt eljátszotta kb 1 héten keresztül, de utána nem tudom mi oknál fogva de megjavult és ment rendesen.
0
0
0
0
CrucioIsAwesome avatar
Sziasztok!

Miért történik az, hogy amikor bekapcsolom a gépet, akkor elindul, megy kb 7-8 mp-ig majd leáll. Vár 5 mp-et és elindul. Ez csak akkor van, amikor plusz hűtés van a gépben.

Először arra gondoltam, hogy táp hiba, de az nem lehet, mivel a játékok mennek rendesen, nincs baj velük, nem is indult még újra a gép meg semmi.

A megoldásokat én is üzenetben lécci, de ide is leírhatjátok, hadd okuljanak a többiek is a tapasztalatokból!

Köszi! Üzi! 😃 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Annyival egészíteném ki, hogy nem mindenhol 192.168.1.1 a default gateway. Ha azzal címmel nem működne, parancssorba beírod, hogy ipconfig -all, ott le tudod olvasni a címet, ami a default gateway -nél van
(ha magyar a windows, akkor "alapértelmezett átjáró"😉
0
0
0
0
niteforce avatar
összekapcsolod a routert és a gépet UTP kábellel.
beírod a böngészőbe hogy 192.168.1.1
jelszó felhasználónév a kézikönyvébe benne van, de alapból

admin mindkettő

utána van egy quick setup, az végigvezet a beállításon, az érthető, könnyű.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Valaki eltudná magyarázni, hogyan kell a routert konfigurálni? mert mindent összedugdostam, de mégsem működik... 😕 PLS HELP
0
0
0
0
MaximumGame avatar
kispatikas írta:
Sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy 10pec játszás után minen játék lefagy és servegő hang van csak...eddig soha nem csináltam...most tisztítottam a gépet...
a procira nem tudtam új hűtőpasztát rakni...lehet ez az oka?
a videókártyát nagyon felhúztam és jáéknál kikapcsolta a gép...lehet az oka?Viszont grafikai hibák nincsnenek minden ugyanúgy megy csak 0 perci...Mi lehet a gond ?


Leszedted a bordákat és úgy raktad vissza? mert akkor túlmelegedik...
Minden Proci hűtő levétel után új paszta kell !

( VGA Ad nem bírja a tuningot, nem fogja jelezni képhibával, csak kifagy a gép ) Az is lehet a hiba, rakd vissza alapra...
0
0
0
0
kispatikas avatar
Sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy 10pec játszás után minen játék lefagy és servegő hang van csak...eddig soha nem csináltam...most tisztítottam a gépet...
a procira nem tudtam új hűtőpasztát rakni...lehet ez az oka?
a videókártyát nagyon felhúztam és jáéknál kikapcsolta a gép...lehet az oka?Viszont grafikai hibák nincsnenek minden ugyanúgy megy csak 0 perci...Mi lehet a gond ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Master Killer írta:
Az lenne a problémám, hogy amikor bekapcsolnám a gépet, nem történik semmi... a monitor készenlétbe marad..., de viszont a piros állapotjelző folyamatosan világít mintha dolgozna a proci... és nem történik semmi.... régebben is csinált ilyet de mostanába nagyon gyakran... Mi lehet a probléma?


Az állapotjelző nem a proci használatot mutatja. Van egy led, ami a vinyót mutatja, a másik pedig az energiát (megkapja a szükséges áramot a gép).

Szerintem a táp halt meg. Meg kéne nézni egy másik táppal.
0
0
0
0
bluedog avatar
Valaki segítsen! Call of Duty 4 multiplayer állandóan kifagy! Megfagy kép és a hang is, semmire nem reagál, csak a restart segít. Miután újraindult a gép, a windows azt írja, hogy BlueScreen volt, azaz kékhalál és az információknál ezt írja: [LINK].
Érdekesség, hogy más játék nem csinálja, sőt, a CoD4 singleplayere sem! Mi lehet a probléma? Esetleg a hálókártyám drivere? Mert mióta újra lett rakva a gép, nem tettem fel, mert működik így is.
0
0
0
0
Kalamona avatar
Sziasztok nem tejesen ide tartozik amit írok. Nos a gondom az hogy össze akarok rakni egy HTPC-ét. Az alapom meg van igazából csak átköltöztetem a rendszert. Nos a gép Egy intel atom D510 egy asus AT5NM10-I alaplap. 2db 1gb 800mhz ram, Egy 320GB WD vinyó (pici laptop vinyó) Nos a ház amibe berakni akarom. Egy LC power 1320MI
(link:[url]http://www.lc-power.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=89&category_id=24&option=com_virtuemart&Itemid=24[/url] Nos össze rakom jól a gépet. Fel pörög a vinyó és a cd meghajtó és az ki is nyílik gomb nyomásra. De a monitor nem reagál semmit. Sötétség van csak. Ez a gép egy másik vinyóval jól megy. Aki tud segíteni annak megköszönöm.
0
0
0
0
adam1253 avatar
mi lehetett a gond a géppel? ahogy bekapcsoltam azt irta ki hogy WIBY compressed ctrl-alt-del restart ilyen szöveget kaptam 😃
0
0
0
0
Master Killer avatar
Az lenne a problémám, hogy amikor bekapcsolnám a gépet, nem történik semmi... a monitor készenlétbe marad..., de viszont a piros állapotjelző folyamatosan világít mintha dolgozna a proci... és nem történik semmi.... régebben is csinált ilyet de mostanába nagyon gyakran... Mi lehet a probléma?
0
0
0
0
no avatar
hy.
baratomnak van 1 olyan problema a gepevel h hasznalat kozben gyakran ujraindicsa a gep magat es van amikor ujrainditas utan nem ismeri fel az usb vel csatlakoztatot internetet de 1 ujab resztar kikuszoboli ezt a problemat
1.miert kapcsol ki a gep?tulmelegedes veget?
2.miert megy ell az internet driverja?
0
0
0
0
CsehMedve avatar
dancipet írta:
Sziasztok nem tudom jó helyre kommentálok e de sztem gond van a pc-mmel remélem tudtok majd segíteni:
Spec: Pentium D 2.8 ghz 3gb ram nvidia 9600gt xp oprendszer
Egy csomó játék 20-30 fps-el fut és néha élvezhetetlen és minden kivan kapcsolva a windowsba + megy a game booster is hol ott 98-100 % értékelést kapok.

A fő kérdés sztem az volna hogy milyen játékokkal próbálkoztál? Lehet hogy elég csak abban keresni a hibát...😕
0
0
0
0
no avatar
1024 1280 1680

frissek a driverek

nem vírusos

most lesz rárakva win 7, remélem azzal jobb lesz
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Milyen felbontásban tolod a játékokat?

Frissek a driverek?

Nem vírusos a gép?

Az oprendszer mikor volt újrahúzva?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nem tudom jó helyre kommentálok e de sztem gond van a pc-mmel remélem tudtok majd segíteni:
Spec: Pentium D 2.8 ghz 3gb ram nvidia 9600gt xp oprendszer
Egy csomó játék 20-30 fps-el fut és néha élvezhetetlen és minden kivan kapcsolva a windowsba + megy a game booster is hol ott 98-100 % értékelést kapok.
0
0
0
0
bluedog avatar
Danikika94 írta:
BIOS reset??? Talán megoldhatja a problémát..😃 Egy VGA csere miatt nem kellene ezt tennie..😃 Ha viszont SATA kábellel van összedugva a DVD író meg az alaplap akkor vegyél egy új SATA kábelt!


BIOS reset megoldaná? Még majd holnap megpróbálom másik SATA kábellel (mert eltaláltad, SATA-s az íróm 😃😉.
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Superlompos írta:
Vagy sok az oc a vdeókártyának, vagy ha alapórajelen csinálja, akkor egyszerűen haldoklik a VGA.


Nálam csak annyi h kicsit sok az OC-m...😃 😆DDD

Yusaris írta:
Üdv! Mostanában a gép egyszer észleli de rá 2-3 perc után már nem észleli a külső HDD-t. Mi lehet a probléma?


Probáld eSATA kábellel ha nem megy akkor passz....:S

bluedog írta:
Egy kis probléma merült fel a gépemmel. Most cseréltem ki a régi HD4670-es videokártyám az új GTS250-re. Nos, a csere előtt töröltem a régi kártya összes driverét, mindent. Aztán gép kikapcs, videokártya kicserél, indít. Minden oké, a Win7 automatikusan telepítette a GTS250-et, de rögtön utána netről leszedtem a legfrissebbet.
Ezzel nincs is probléma, viszont mióta kicseréltem a kártyát, nem működik a DVD írom. Csere előtt működött normálisan. Viszont így csere után nem látja semmi, még a BIOS sem! A kábelek rendben vannak. Próbáltam már a Deamon Tools-t törölni, de az sem segített. Mi lenne a megoldás?


BIOS reset??? Talán megoldhatja a problémát..😃 Egy VGA csere miatt nem kellene ezt tennie..😃 Ha viszont SATA kábellel van összedugva a DVD író meg az alaplap akkor vegyél egy új SATA kábelt!
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Üdv! Mostanában a gép egyszer észleli de rá 2-3 perc után már nem észleli a külső HDD-t. Mi lehet a probléma?
0
0
0
0
bluedog avatar
Egy kis probléma merült fel a gépemmel. Most cseréltem ki a régi HD4670-es videokártyám az új GTS250-re. Nos, a csere előtt töröltem a régi kártya összes driverét, mindent. Aztán gép kikapcs, videokártya kicserél, indít. Minden oké, a Win7 automatikusan telepítette a GTS250-et, de rögtön utána netről leszedtem a legfrissebbet.
Ezzel nincs is probléma, viszont mióta kicseréltem a kártyát, nem működik a DVD írom. Csere előtt működött normálisan. Viszont így csere után nem látja semmi, még a BIOS sem! A kábelek rendben vannak. Próbáltam már a Deamon Tools-t törölni, de az sem segített. Mi lenne a megoldás?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Vagy sok az oc a vdeókártyának, vagy ha alapórajelen csinálja, akkor egyszerűen haldoklik a VGA.
0
0
0
0
Danikika94 avatar
Ha játék közben van akkor valszeg a vidikaridat húzod vagy feljebb tolódott az órajelei a karinak..😃 😆 Én tudom mert rendszeresen 20%-al felvan tuninholva de csak játék közben van ez..😃
0
0
0
0
zsolty87 avatar
Sziasztok.
Mikor bekapcsolom a gépet, néha azt írja ki hogy:
"CPU Fan error! Please F1 to run setup"
Belépek a biosba, nem állítok semmit, nem mentek el semmiféle beállítást, szóval csak belépek majd ki és utána helyre szokott jönni?
Az a kérdés hogy miért írja ki induláskor azt a hibaüzenetet?
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy tesómmal össze szoktuk kötni a gépet + laptopot. Na szóval, eddig semmi gond nem volt, játszottunk hálózatban, másoltunk egyik gépről a másikra. Aztán...

Van egy régi, 80gb-os HDD-m, gondoltam bekötöm, és kimásolok róla egy-két dolot. Mikor beraktam, akk win7 töltésnél kifagyott, majd újraindítás után nem is kapcsolt be a 80as hdd. De a gép mintha "reset"-elte volna az addigi beállításokat, AiSuitéval beállított(lecsökkentett) CPU-Cooler fordulatszám visszaugrott a maxra, bekapcsolt az Asus Express Gata, BIOS-ban "bekapcsolt" a floppy meghajtó engedélyezés? Szóval mi történt?
És ezóta nincs hálózat sem tesóm gépével, Hálózati és meosztási központ menü jelzi, h van LAN, de a két gép mégsem látja egymást. Monden enedélyezve van az Otthoni hálózat menüpont alatt, és mégsem jó. Még valami elállítódhatott?
0
0
0
0
Danikika94 avatar
kkk35ify írta:
Danikika94 írta:
cseszka írta:
Hali.Az a gondom,h mikor megvettem a masinát,még szüz volt,az elsö oprendszer telepités kicsit lassan ment,de nemvolt gond.
Most 2-3 napja megint ujra raktam,mert már televolt katymazzal,
gond nélkül 3X gyorsabban felment mint az elsö alkalommal,mindent ugy csináltam ahogy a nagykönyvben megvan irva,szal nem azzal van a gond.Most nonstop kékhalált kapok.Van h netezésnél,van hcsak ugy.Pl reggel mikor hazaértem a melobol,bekapcsoltam a monitort(gép dolgozott az éjszaka,mert töltööttem le.)Kivan fagyva a rendszer.Herém tele van vele,a sok ujra inditástol már lassan elszállnak a motyók.
Itt egy kép,aki tudja olvasni pliz segitsen,mert angol annyira nemmegy.Nemtom h driver gond lenne e,ezekkel a driverekkel használtam elöször is,meg a hardverek is a hejükön vannak,szal minden ahogy volt is.Akkor müködött rendesenn,most nem.
[LINK]

[LINK]


Hali amivel gond van az eggyik az op rendszered ami van. A Kernel árulta el h mi a baja. A másik meg egy Gigabytes program vagy egy hardver ami b*ssza a csőrét a winnek. Tőlts le egy új wint azzal próbáld meg.



haverom azt mondta nekem hogy ez kék halál!
ÉS valami oat is mondott hogy F8 at kell nyomogatni vagy csökentett modba kell ezt nyomni avgy mi! és hejre áll


Az rézben jó akkor ha nem kékhalálozna hanem vmi más gond lehet. De itt sz*r a helyzet mert a második képen látszik konkrátan mi a hiba és sajnos be kell szerezni egy másik windowst vhonnan mert az hibás ami neki van.
0
0
0
0
KrisiHD avatar
Danikika94 írta:
cseszka írta:
Hali.Az a gondom,h mikor megvettem a masinát,még szüz volt,az elsö oprendszer telepités kicsit lassan ment,de nemvolt gond.
Most 2-3 napja megint ujra raktam,mert már televolt katymazzal,
gond nélkül 3X gyorsabban felment mint az elsö alkalommal,mindent ugy csináltam ahogy a nagykönyvben megvan irva,szal nem azzal van a gond.Most nonstop kékhalált kapok.Van h netezésnél,van hcsak ugy.Pl reggel mikor hazaértem a melobol,bekapcsoltam a monitort(gép dolgozott az éjszaka,mert töltööttem le.)Kivan fagyva a rendszer.Herém tele van vele,a sok ujra inditástol már lassan elszállnak a motyók.
Itt egy kép,aki tudja olvasni pliz segitsen,mert angol annyira nemmegy.Nemtom h driver gond lenne e,ezekkel a driverekkel használtam elöször is,meg a hardverek is a hejükön vannak,szal minden ahogy volt is.Akkor müködött rendesenn,most nem.
[LINK]

[LINK]


Hali amivel gond van az eggyik az op rendszered ami van. A Kernel árulta el h mi a baja. A másik meg egy Gigabytes program vagy egy hardver ami b*ssza a csőrét a winnek. Tőlts le egy új wint azzal próbáld meg.



haverom azt mondta nekem hogy ez kék halál!
ÉS valami oat is mondott hogy F8 at kell nyomogatni vagy csökentett modba kell ezt nyomni avgy mi! és hejre áll
0
0
0
0
KrisiHD avatar
toti96 írta:
Hali.Nekem van egy Intel D925-ös procim ami 3ghz-es alapból és ehelyett csak 2,4ghz-et mutat ez mért így van?


gondolom nem ismeri fel a op rendszer
0
0
0
0
KrisiHD avatar
hy all!
nekm egy problémám van segitenétek van egy ASUS Lap top om CoD4 meg iesmi jatekokkal jaccottam volna mar alig vartam hogy anyam haza hozza es bekapcsolom és ez jon ki:
Windows normal modu inditas
Csokentett mod stb..
Tök mind1 mire megyek rá mert ez jön be ujra 😞
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy amikor videót nézek, akkor kis lila, kék és piros kockák szoktak feltűnni a lejátszás közben, de ez csak videóknál van, ha játszom akkor nincs semmi probléma. Nem tudja valaki mitől lehet ez? Előre is köszönöm!

Itt egy kép róla, melyben egy piros és egy kék kocka(pixel) látható: [LINK]
0
0
0
0
Danikika94 avatar
cseszka írta:
Hali.Az a gondom,h mikor megvettem a masinát,még szüz volt,az elsö oprendszer telepités kicsit lassan ment,de nemvolt gond.
Most 2-3 napja megint ujra raktam,mert már televolt katymazzal,
gond nélkül 3X gyorsabban felment mint az elsö alkalommal,mindent ugy csináltam ahogy a nagykönyvben megvan irva,szal nem azzal van a gond.Most nonstop kékhalált kapok.Van h netezésnél,van hcsak ugy.Pl reggel mikor hazaértem a melobol,bekapcsoltam a monitort(gép dolgozott az éjszaka,mert töltööttem le.)Kivan fagyva a rendszer.Herém tele van vele,a sok ujra inditástol már lassan elszállnak a motyók.
Itt egy kép,aki tudja olvasni pliz segitsen,mert angol annyira nemmegy.Nemtom h driver gond lenne e,ezekkel a driverekkel használtam elöször is,meg a hardverek is a hejükön vannak,szal minden ahogy volt is.Akkor müködött rendesenn,most nem.
[LINK]

[LINK]


Hali amivel gond van az eggyik az op rendszered ami van. A Kernel árulta el h mi a baja. A másik meg egy Gigabytes program vagy egy hardver ami b*ssza a csőrét a winnek. Tőlts le egy új wint azzal próbáld meg.
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Sziasztok! Van egy elégé érdekes problémám... a HDD-m furcsa hangokat ad ki, ezt "videóra" vettem.
Itt a link, többi a leírásban szerepel!

http://www.youtube.com/watch?v=QO4vnKoxroA
0
0
0
0
toti96 avatar
Hali.Nekem van egy Intel D925-ös procim ami 3ghz-es alapból és ehelyett csak 2,4ghz-et mutat ez mért így van?
0
0
0
0
cseszka avatar
Hali.Az a gondom,h mikor megvettem a masinát,még szüz volt,az elsö oprendszer telepités kicsit lassan ment,de nemvolt gond.
Most 2-3 napja megint ujra raktam,mert már televolt katymazzal,
gond nélkül 3X gyorsabban felment mint az elsö alkalommal,mindent ugy csináltam ahogy a nagykönyvben megvan irva,szal nem azzal van a gond.Most nonstop kékhalált kapok.Van h netezésnél,van hcsak ugy.Pl reggel mikor hazaértem a melobol,bekapcsoltam a monitort(gép dolgozott az éjszaka,mert töltööttem le.)Kivan fagyva a rendszer.Herém tele van vele,a sok ujra inditástol már lassan elszállnak a motyók.
Itt egy kép,aki tudja olvasni pliz segitsen,mert angol annyira nemmegy.Nemtom h driver gond lenne e,ezekkel a driverekkel használtam elöször is,meg a hardverek is a hejükön vannak,szal minden ahogy volt is.Akkor müködött rendesenn,most nem.
[LINK]

[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció