Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Surrano130 avatar
Számomra a legnagyobb csalódás a Rig 'N Roll volt. Elég jó trailereket csináltak de a játék miután kipróbáltam hatalmas csalódás volt a kormányzás a rengeteg bug és az egész szerintem nagyon el lett rontva. A másik meg hogy 4 évet késett a játék.
0
0
0
0
madchief avatar
Superlompos írta:
Mondjuk a rádió minősége tényleg elég ripes. 😆 Az a 2 kemény csatorna ami van rajta, és hát nem HQ zenék mennek rajta az biztos! 😆

Hariba Radio!!!!😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
almos írta:
tasiadam írta:
far cry 2 (életem leghoszabb és nlegunalmasabb játéka)

Én kétszer kezdtem el azt a játékot,de egyszer sem fejeztem be,az 1-hez képest egy nagy 0!


egyszer meny el ide, utána meny a világ végére és visza.. na ezt kb 1 hónapig utána az a vége hogy fogd meg az elektródát.. nagy értelme van...
0
0
0
0
ceni98 avatar
nfs undercover... ajvé
meg talán a viva ***ta 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk a rádió minősége tényleg elég ripes. 😆 Az a 2 kemény csatorna ami van rajta, és hát nem HQ zenék mennek rajta az biztos! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
almos írta:
Tesla GoD írta:
almos írta:
Mondjuk nekem a Test Drive Unlimited 2 nagyon nem tetszett,az egyik legrosszabb játék,persze csak szerintem 😀
szerintem nem rossz, csak a grafika eléggé felemás, főleg azok után, amilyen grafikája anno az 1-nek volt, meg az irányítás is érdekes, de azért majd új procival kitolom

Nekem nem a grafikával van a bajom,nekem sosem elvárásom,hogy nagyon jó grafikája legyen. Nálam a játékélmény és a hangok a lényeg,és ennél a játéknál a játékélmény számomra nem ütötte meg a minimumot. Az irányitás tényleg kicsit nehéz,de azt mindig meglehet szokni...
igaz eléggé lapos tud lenni, de eszembe jutott még valami, a rádió! az első se volt tele AAA kategóriás előadókkal, de mind a 4 csatorna korrekt anyagot hozott az adott stílusban, itt csak 2 rádió van, és azokban is csak kb a trailerek zenéi az elfogadhatóak +még saját rádióállomást se lehet csinálni, persze lehet járték alatt zenét hallgatni, de ennyire vacak számokat nemtom honnan húztak elő
0
0
0
0
almos avatar
tasiadam írta:
far cry 2 (életem leghoszabb és nlegunalmasabb játéka)

Én kétszer kezdtem el azt a játékot,de egyszer sem fejeztem be,az 1-hez képest egy nagy 0!
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
far cry 2 (életem leghoszabb és nlegunalmasabb játéka)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
almos írta:
Mondjuk nekem a Test Drive Unlimited 2 nagyon nem tetszett,az egyik legrosszabb játék,persze csak szerintem 😀


Mondjuk a garfikája tényleg pocsék a videókártya igényéhez képest, de azért nem rossz játék. Az 1-hez nem udom hasonlítani, mert azzal nem játszottam.

Crescent Suzuki racing volt eddig a legratyibb játék, amit valaha láttam. 😆
0
0
0
0
almos avatar
Tesla GoD írta:
almos írta:
Mondjuk nekem a Test Drive Unlimited 2 nagyon nem tetszett,az egyik legrosszabb játék,persze csak szerintem 😀
szerintem nem rossz, csak a grafika eléggé felemás, főleg azok után, amilyen grafikája anno az 1-nek volt, meg az irányítás is érdekes, de azért majd új procival kitolom

Nekem nem a grafikával van a bajom,nekem sosem elvárásom,hogy nagyon jó grafikája legyen. Nálam a játékélmény és a hangok a lényeg,és ennél a játéknál a játékélmény számomra nem ütötte meg a minimumot. Az irányitás tényleg kicsit nehéz,de azt mindig meglehet szokni...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
almos írta:
Mondjuk nekem a Test Drive Unlimited 2 nagyon nem tetszett,az egyik legrosszabb játék,persze csak szerintem 😀
szerintem nem rossz, csak a grafika eléggé felemás, főleg azok után, amilyen grafikája anno az 1-nek volt, meg az irányítás is érdekes, de azért majd új procival kitolom
0
0
0
0
almos avatar
Mondjuk nekem a Test Drive Unlimited 2 nagyon nem tetszett,az egyik legrosszabb játék,persze csak szerintem 😀
0
0
0
0
madchief avatar
Mi????
az tök jó játék 😆
Legalább is unalom űzőnek jó😃
Adták a Family Frostosok 😆
0
0
0
0
no avatar
Rally Trophy.
Kegyetlen szar, de nem biztos, hogy rosszabb a Mesterlövésznél.😃
0
0
0
0
Vin Diesel avatar
getto3 írta:
Nekem a mesterlövész volt életem legroszabb játéka tele buggal


Teljes mértékben igaz. Szerintem a Mesterlövésznél rosszabb játékkal még senki nem játszott.
0
0
0
0
getto3 avatar
Nekem a mesterlövész volt életem legroszabb játéka tele buggal
0
0
0
0
Vin Diesel avatar
Nekem a Mesterlövész volt eddig a legrosszabb. nagyon idegesítő meg a BUG-ok is elég érdekese.
0
0
0
0
no avatar
Synda: Egy FPS-től, ne várjál már 50 óra játékidőt...

Ha, én lennék az egész világ vezetője 😀 töröltetném minden gépről a CS-t, aki meg nem törli, az menne a sittre.
Viccet félretéve, nagyon utálom, ezt a játékot... nem tudom miért, de szerintem ritka szarul van megcsinálva, VALVE is egy semmi, meg maga JÁTÉK is egy semmi.
0
0
0
0
no avatar
jó a cs, bár én inkább surf szerókon darálok😃
a legszutykabb dolok CS:S-ben rpg mod😞
az kurvaszar amikor lvl1-esen bemegyek 100 hp-val a lvl 400-as 500hp-s ellenfelek ellen-.-
awp-vel fejbelövöm és túléli, mire legközelebb lövök rá már regenerálódott a fél hpja-.-
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
nekem a legrosszabb benyomást a Pro Street tette, mert egy kicsit jobbra számítottam, mint az a szar játékmenet ...
0
0
0
0
madchief avatar
én is így vagyok vele 😆
0
0
0
0
no avatar
zolifa2 írta:
XFXFORCE írta:
CS 1.6 CS 1.8 CS: Source...
Ezek nagyon nagyon very low játékok. 😆
Sorozom az embert, telibe lövöm vagy 50x és még mindig él, én meg érdekes módon 1 lövés vagyok😆 meg az egész ahogy kinéz, meg mindene, undorító játék, a világlegeslegroszabb játéka.


Azért 50 lövés mert nem tudsz célozni...
És amúgy is az össes CS game nagyon jó


Te meg nem tudsz olvasni, telibe lőttem a gyereket, és nekem ilyet ne mondjál mert több éve játszok COD-al multin, mint te életedben a CS-vel 😃
És a világ legszutykabb játéka a CS😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
rFactor. 😆
Nagyon nem jött be az irányítása. Se fék se knyarodás nem létezik ebben a játékban. 😆
0
0
0
0
zolifa2 avatar
XFXFORCE írta:
CS 1.6 CS 1.8 CS: Source...
Ezek nagyon nagyon very low játékok. 😆
Sorozom az embert, telibe lövöm vagy 50x és még mindig él, én meg érdekes módon 1 lövés vagyok😆 meg az egész ahogy kinéz, meg mindene, undorító játék, a világlegeslegroszabb játéka.


Azért 50 lövés mert nem tudsz célozni...
És amúgy is az össes CS game nagyon jó
0
0
0
0
no avatar
CS 1.6 CS 1.8 CS: Source...
Ezek nagyon nagyon very low játékok. 😆
Sorozom az embert, telibe lövöm vagy 50x és még mindig él, én meg érdekes módon 1 lövés vagyok😆 meg az egész ahogy kinéz, meg mindene, undorító játék, a világlegeslegroszabb játéka.
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
need for speed most wanted az egy szar
a titan quest
meg a dirt 1
a dirt 2 király 😆
0
0
0
0
APC ADAM avatar
aknakereső😀még jó hogy ingyen van😜
0
0
0
0
jonny0762 avatar
a shits row2 sztem a legszarabb game grafika +játékélmény elég fos benne
0
0
0
0
zolifa2 avatar
Legends - Procject Nomads
El sem tudom hinni, hogy ezért pénzt fizettem!
Nagyon borzalmas egy játék...
0
0
0
0
no avatar
Ami most hirtelen eszembe jut:
Heroes 4 és a Heroes Kingdoms (a 4 csak azért mert túlságosan szokatlan az első háromhoz képest, a Kingdoms meg a széria megerőszakolása 😂 )
Írhatnám a RosszPCJátékokban bemutatottakat is,de nem írom. 😂
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Húha... a Toca2-eset én nagyon szerettem.
Haverral sokat játszottunk vele splitscreenben, nagyon jókat versenyeztünk.
De hát, izlések és pofonok
0
0
0
0
Toki090 avatar
Életem legszarabb játéka?!
Hát sok játékban csalódtam de nem akkorát ,mint a TOCA 2 hát jórégen volt de a kocka autók és a többi főleg 2400 forintért több játékban is csalódtam főleg a DiRT-ben de csak az elsőben😀
Ennyi lettem volna.
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
hassi írta:
egyszer volt valami mosóporhoz ilyen biciklis gyerekjáték, de besz..rós gépigénye volt és kb olyan szintű volt h én is tudnék olyat cisnálni Game Makerrel 😃
áá megvan a neve is, öcsém még ilyenekre emlékszik😀 : Rosszcsontok 😃


Igen, nekem egyszer a nagymamám vett fosóport, és odaadta nekem. Húhh, kihagyva a kicsomagolást, a kukában kötött ki. Még a borítóra se néztem rá.
0
0
0
0
hassi avatar
egyszer volt valami mosóporhoz ilyen biciklis gyerekjáték, de besz..rós gépigénye volt és kb olyan szintű volt h én is tudnék olyat cisnálni Game Makerrel 😃
áá megvan a neve is, öcsém még ilyenekre emlékszik😀 : Rosszcsontok 😃
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
hát igazábol sok rossz játék van tru crime new york
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Zeratul18 írta:
Downloader írta:
Majd mi csinálunk közösen 😃 A Gépigény felhasználói összefognak 😆


Az óta találkoztam a legborzasztóbb játékkal: Driv3r!
Az alap gombkiosztást Tigatosz szökevényeknek vagy Hirosima mellett élőknek tervezték. negyed óra kempingezés a bugos beállításoknál mire sikerült tűrhetővé tenni. Az AI egy rémálom.
Kergetem egy széles úton és ZSUPSZ: Bekanyarodik a szembe forgalomba és csattan. o.O Ennél még az előrenderelt útvonal is jobb. 😆


Júj, most hogy mondod, az is. Bocsánat a kifejezésért, de nagyon el lett ba**va. Ennél sza*abb GTA utánzatot még életemben nem láttam. Az irányítás, és a grafika is POCSÉK.
0
0
0
0
Zeratul18 avatar
Downloader írta:
Majd mi csinálunk közösen 😃 A Gépigény felhasználói összefognak 😆


Az óta találkoztam a legborzasztóbb játékkal: Driv3r!
Az alap gombkiosztást Tigatosz szökevényeknek vagy Hirosima mellett élőknek tervezték. negyed óra kempingezés a bugos beállításoknál mire sikerült tűrhetővé tenni. Az AI egy rémálom.
Kergetem egy széles úton és ZSUPSZ: Bekanyarodik a szembe forgalomba és csattan. o.O Ennél még az előrenderelt útvonal is jobb. 😆
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Majd mi csinálunk közösen 😃 A Gépigény felhasználói összefognak 😆
0
0
0
0
ROCCAT avatar
pedig eltudtam volna képzelni még jó pár ilyen jó videókat amiket eddig hozott össze, de hát nem lesz sajna.
0
0
0
0
ROCCAT avatar
Downloader írta:
Rossz PC Játékokban láttátok a Mesterlövész részeit? Áááá, beszartam a röhögéstől. Aztán letöltöttem, végigvittem, és úhhh... Nem részletezem 😃😃


én végignéztem az összes részt😃 kár hogy abbahagyja FreddyD😞
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Azért igazad van, de akkorákat röhögtem rajta 😃😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
igazából a mesterlövész nem olyan szar játék, persze tele van baromsággal, de valahogy sikerül megmaradnia a szórakoztató oldalon, és nem lesz ezektől frusztráló és a továbbjutásban se akadályoz túlzottan semmi hiba
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Rossz PC Játékokban láttátok a Mesterlövész részeit? Áááá, beszartam a röhögéstől. Aztán letöltöttem, végigvittem, és úhhh... Nem részletezem 😃😃
0
0
0
0
ROCCAT avatar
Mesterlövész egyértelműen😃 bár azért jókat tudtam röhögni rajta de akkor is egy gáz játék😃
0
0
0
0
madchief avatar
RPM Tuning az áá az qva szar!!😆
Iron Man meg a Pro Street viszont egész tűrhető,sőt PS nagyon is jó kb.85%-ot adnák rá😎
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Iron Man, Mesterlövész, Mortyr, RPMTuning, Overspeed, Mars Taxi, Need For Speed ProStreet és UC, van még egy csomó, csak most nekem sem fog az agyam 😃 (igen, van agyam 😃😉
0
0
0
0
Zeratul18 avatar
gynorbi írta:
most tapasztaltam meg a Terminator:salvation személyében. ennél még a mesterlövész is jobb


Ne szidd a mesterlövészt! Magyar 1 tesztkép és boothibás Win XP van a képernyőkön!
Elfogyott a lőszerem a helikopternél. Poénból csapkodtam a gumibottal ÉS LEZUHANT!

Legborzasztóbb játék? Pwww.
Valami gyűrűk urás szutyok volt. A kamerakezelés borzalom és volt, hogy keresztülsétáltam a falon meg az Enemy mögém teleportált. 😆
Másik extrém a Necrovision.
A leghatásosabb fegyver a "zombik" ellen a bakancs talpa. 😆
Vagy fejlövést adsz, vagy rugdosol vagy 1 tárat üríthetsz a monsta-ba mire elgondolkodik, hogy megdögöljön-e.
0
0
0
0
m4rt1n avatar
Személyes élményeim közül a legszarabb játék: Marine Sharpshotter sorozat 😀
Kine próbáljátok! Káros az egészségre!! 😀😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció