Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
gyuri191 avatar
rambo video game ha ugy lehetne benne mozogni mint az uj terminátorba imádnám de igy
0
0
0
0
Andor1997 avatar
Serious Sam...valamelyik korai 1. rész HD vagy a 2.....
0
0
0
0
CulturalCat avatar
Spintires Snow Runner.
0
0
0
0
💬 11
no avatar
@CulturalCat: Megértem.
Kell hozzá egy lelki állapot hogy az ember ne vegye szándékos szívatásnak a második pályától kezdve az egész hátralévő "játékot".
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@Palanova: Na igen, csapat nélkül nem megy az biztos, az előző részekhez képest nagyon hardcore!
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@Andor1997: Ismerősömmel kezdtem el játszani szóval úgy ahogy megvolt a csapat. Lentebb leírtam mi a gond a játékkal.
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@Palanova: El se jutottam addig, fél órát játszottam vele addig kicrashelt 2-ször. De hogy a Spintiresből hogy lett egy ilyen "szar" sorozat azt máig nem értem, az első része az kegyetlen jó volt. Meg egyszerűen valahogy szarabb a fizikai motorja.
0
0
0
0
no avatar
@CulturalCat: Fél óra alatt aligha láttál komolyabb fizikát benne- max kis víz meg egy kis sár Mitchigan első területének első harmadában, és akkor a nádas, mocsár, hó, jég, átfolyások, felfagyások egész rakományt elnyelő tavak még sehol nincsenek - , így javaslom hogy a mostani patchszinten nézd meg újra, mert lehetséges hogy csak akkori verzió fagyogatott. Feltételeztem hogy komolyabban beleástad magad - höhö, beleástad - és azért vagy csalódott nem pedig azért mert nem ment a gépeden.
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@Palanova: Kb. egy hónapja próbáltam (xbox game pass).
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@CulturalCat: Crash nem tudom mért lehetett...ha haverral toltad lehet online probléma volt, viszont az hogy rosszabb nem mondanám, ez fix. Ha nem kevésbé ismert műfaj lenne ez a szimulátorosdi, akkor tuti, hogy kaphatott volna díjat....mondjuk kapott is valamit. Grafika istentelen jó, ahhoz képest, hogy nem valami big-big engine megy alatta és a fizika is elég összetett. Nagyon nem mindegy, hogy miket viszel magaddal és hogyan, de nyilván ez csak később mutatja meg magát, az eleje séta, a vége már szenvedés is lehet akár :D .
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@Andor1997: Mindegy, összességében nekem ez nem Spintires, nekem az a Spintires ahol szovjet teherautókkal fát szállítok egy sárdagonyázós folyókon átvezető mapon. 😀
0
0
0
0
Andor1997 avatar
@CulturalCat: Ebben is van ilyen, sok mást szállíthatsz ruszki vidéken is, ruszki környezetben ruszki járművekkel is! Ráadásul ha jól tudom konzolon is modolható, PC-n fixen. Azt raksz bele amit akarsz, ha az alap szörnyek nem jönnek át.
0
0
0
0
CulturalCat avatar
@Andor1997: Csak éppenséggel nem létező a nevük a teherautóknak és kb. 10 órát kell játszani az elsőpályán hogy feloldjam a következő pályát. És mondtam hogy fát akarok szállítani és nem mást.
1
0
0
0
Andor1997 avatar
@CulturalCat: Áhhá, na ez összetettt...☠️RIP Snowrunner 🏴‍☠️
0
0
0
0
Scorn Face avatar
Ha volt is valaha, akkor nyilván sikeresen elfelejtettem (hála a jó égnek) és ezért nem tudom leírni...
0
2
0
0
no avatar
Vivisector: Beast Within
0
0
0
0
💬 4
MC MaRcI avatar
@LordSzalko: gyerekkoromba végig vittem
nem tudom mi tetszhetett benne
0
0
0
0
no avatar
@MC MaRcI: Ugyan ez. Pár év elteltével a második nekifutásra mikor különféle retró játékokat vettem elő újra akkor magam sem értettem hogy ez elé hogy tudtam leülni anno, ráadásul végigvinni 🤣
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@LordSzalko: anno talán a sérülés modell ami megfogott
0
0
0
0
gigazte avatar
@LordSzalko: Jó kis Cool Games kiadás... 😅
0
0
0
0
Booker avatar
Legacy of Kain - Soul Reaver 2
Asszem ez volt a leghosszabbnak tűnő játékom
0
0
0
0
💬 1
Memento Mori avatar
@Booker: LegROSSZABB, nem HOSSZABB. :D
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
Toilet Simulator-t próbáltam nem olyan régen (lehet erre gondoltál te is). Egy fél órát elvoltam vele amúgy 😆
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
PC BUILDING SIMULATOR! DE CSAK AZÉRT MERT SZAR AZ OPTIMALIZÁLÁS MAGA A JÁTÉK BRUTÁLISAN KIRÁLY!
0
0
0
0
💬 4
Andor1997 avatar
@Zsoltiv0: Ezt aláírom! Bent vagy egy kis szobába és a gép visít tőle! 😂
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Andor1997: Hát igen,nekem nagyon akad. A more fps mod pedig nem működik belépek és azonnal kilép.
Többek között ezért is szeretném majd a gépem fejleszteni meg a CS:GO miatt.
0
0
0
0
no avatar
@Zsoltiv0: Wait, azért fejlesztesz gépet hogy fusson rajta a PC Building Simulator (többek között)? 😆
0
1
0
0
Zsoltiv0 avatar
@LordSzalko: Hát látod.. én már csak ilyen vagyok..
0
0
0
0
Neo1989 avatar
FEAR 3 Ékes példája annak h mi a f... történik akkor ha egy játékot elvesznek az eredeti fejlesztőitől.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Valamelyik nap játszottam ezzel: [LINK] borzasztóan gagyi és még az achievmentek is ugyanazok.😆
0
0
0
0
PatrikVagyok avatar
Rengetek ilyen játék van sajnos ,de talán az első helyen a CS:GO áll sajnos tele van csalókkal ami ellen nem tesznek semmi komolyabb lépést,de ez csak az egyik hibája... a közössége egyszerűen szőrnyű,ha nem orosz 10 évesekkel találkozok akkor javarészt toxic játékosokkal a kezdetekben nagyszerű játék volt ,de már sajnos elég gyenge lett a színvonala és őszintén sajnálom ,hogy ez így van :/
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Nekem a Quake Champions. 😊
0
0
0
0
Floriian avatar
CSGO. Egyszer egyik barátomnál próbáltam. Igaz DM volt, de sokkal rosszabb a CSGO-s community első benyomásra mint a LOL-os community... CSGO = oroszlaktanya, LOL = 9 éves lengyel kisfiúk laktanyája.
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Az androidos Edge of Tomorrow-t nehéz alulmúlni, bár ha sokat kutatnék, biztos találnék rosszabbat.
0
0
0
0
no avatar
PES, NFS MW 2012, meg még pár szimulátor.
0
0
0
0
no avatar
Talán kettőt ha tudnék mondani mind a kettőt egyik haveromtól kaptam aki azt mondta jó játékok (megjegyzem kilenc éves voltam) Az egyik játék egy dinoszauruszos játék volt.. talán a Segatól az irányítás nehéz volt ha vissza mentél az adott pálya részről akkor a dinoszauruszok visszatértek. A karaktereknek pedig olyan hegyes volt az orrúk hogy a monitoron keresztül is majd kiszúrták a szemem 😃. A másik pedig a Stalker Clear sky volt mivel akkor nagyon nem játszottam FPS-sekkel ezért furcsa volt és ijesztő még az első pályán sem jutottam túl. Azóta ezekkel a játékokkal nem is találkoztam.
0
0
0
0
realman11111 avatar
Nincs mivel csak jo jatekokkal jatszom 😃
0
0
0
0
pappmate1999 avatar
Call of duty bármelyik része... csak rossz emlékeim vannak róla 😠 retro gamer vagyok, ezért nem fekszik a gyomromnak, szerintem túlságosan agyatlan 😊
0
0
0
0
zsivko avatar
NFSU2 volt az utolsó jó játék. A többi mint csalódás.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok én még elég kezdő vagyok játékok terén kaptam egy gépet a következő paraméterekkel:

AMD Ath II 2X3200Ghz /8GB DDR3 1TB HDD és egy 2GB VGA 128-bit GT630 és ez az alaplap neve, Foxconn RS780/880 Motherboard a kérdésem a következő lenne miért lagol a far cry 3? és milyen rocit támogat az alaplapom a válaszotokat előre is köszönöm Rebeka 7 UI: és elnézést a helyesírásért 😞 😀
0
0
0
0
griff55 avatar
Evil Within 😃 undorító irányítással és nehézséggel (most ez ugrott be, de biztos találkoztam már rosszabbal)
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Carmageddon: Reincarnation
0
0
0
0
Yuri Boyka avatar
Resident evil széria.

Ben and ed.
0
0
0
0
djsiegfried avatar
Reisdent evil 6 és társai....
0
0
0
0
Krissz avatar
Annak az első része volt jobb. 😕
0
0
0
0
Krissz avatar
Rage Parking Simulator 2016

Egyszerűen leírva; egy foss!
0
0
0
0
MrPAYER avatar
- A Call of Duty széria 2013-tól napjainkig, egyszerűen undorító.
- Need For Speed (a mostani)

Jézusom, hogy mondhatja valaki, hogy a GTA V-re, hogy élete legrosszabb játéka? Szerintem csak fel akarja magára hívni a figyelmet. Az elmúlt 5 évben nem volt még olyan erős játék szerény véleményem szerint ami megingatná a vezetői posztját. Több mint valószínű, hogy nem hiába van benne itt az oldalon is mindig a TOP 3-ba, és jelzem úgy, hogy ha jön valami új mindig az van fel hypolva.
0
0
0
0
Yuri Boyka avatar
Assassin's Creed Chronicles: Russia, Aliens vs. Predator (2010), James Cameron's Avatar: The Game. GTA4. Carmageddon Széria.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
World War II Sniper.
Egyszerűen idegesítő benne minden.
0
0
0
0
szalamispizza avatar
CS:GO.. Ja hogy még mindig játszok vele?? Naba**dmeg...
0
0
0
0
no avatar
Hát, Rossz PC Játékok Sorozatból rengeteg játékot kipróbáltam, de hát ezeket nem sorolnám ide.
Need for Speedben csalódok évről évre, Rivals bejött, de utoljára a 2005-ös Most Wanteddel tudtam jól szórakozni.
Serious Sam 3-ban csalódtam még, valahogy nekem nem volt meg a feelingje, mint az első 3-nak (FE, SE, 2)
Duke Nukem Forever is csalódás volt, hiába az ergya grafika, engem az nem zavart. Sok minden más viszont igen, hamar kuka volt.
Istvan1995 kollega említette az F1 2015-öt. Szintén csalódás. Az F1 2011 tudott utoljára úgy lekötni, hogy huzamosabb ideig.

A Carmageddon Reincarnation még az, ami ide sorolható, mert megjelenéskor egyszerűen pocsék volt. Most kapott egy majd 7 gigás patch-et, így már azt mondom, hogy nagyon jó játék lett. Ha eltekintünk a járművek borzalmas irányításától.

Az új Worms részek is ide sorolhatóak, a Worms Armageddon (ami nem mai darab) óta nem találtam értelmes részt belőle, amire azt mondanám, hogy na, ez jó! (Talán még a Worms World Party)

Így most 8 óra éjszakázás után hirtelen ennyi jutott eszembe 😀
0
0
0
0
Nexuska avatar
Volt pár, amit nem tudtam végigvinni, de inkább csak ízlés dolga. Pl a Sims sosem jött be, az ilyen jellegűekkel nem tudok mit kezdeni.
Olvasgatva a topicot, a Skyrimon meglepődtem. Nálam a TOP5-be bőven belefér, de na, ízlés kérdése 😃
0
0
0
0
Istvan1995 avatar
F1 2015. Ez a része nagyon gyér lett. Csalódtam benne. Optimalizálatlan, össz-vissz laggol benne az FPS. Az előző szériák sokkal jobbak voltak. Kár, hogy elcseszték. Meg a törés modellezés....Atya ég!
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Big rigs. A világ legrosszabb játéka.
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Értem én, hogy életetek legrosszab játéka a Syrim meg a GTAV, de akkor nektek mi tetszett? Úgy igazán? Mert ha nem érted a GTAV zseniális humorát, és a Skyrim komor, baljós hangulatát veled van baj.
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Annyira nem rossz az. Bár az tény, hogy nem is Need for Speed hanem egy Burnout de el lehet kocsikázni a városban... 😆
0
0
0
0
winrar avatar
Nálam marad a Most Wanted 2012 😜
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Minecraft-MesterMC

Egyik ismerősöm azt mondta nézzek fel... Életem legrosszabb 20 perce volt.
0
0
0
0
HUNRopi12 avatar
Need... For... Speed SHIFT 2. Ez a játék miatt ki se próbáltam az azóta megjelent NFS-eket (Kivéve a Most Wanted 2012-t De az lehet hogy még sza*abb..) mivel ennek a játéknak az irányíthatósága, a tuningja, és szinte minden eleme (Talán a Grafika ami miatt még nem b**ztam be egyből a kukába) egy nagy rakat sz*r. Inkább nem is írok többet, mert csak felhúzom magam (Xbox-on játszottam vele, de soha többet nem veszem elő)
0
0
0
0
winrar avatar
CS 1.6 a legjobb multiplayer FPS játék, amivel valaha játszottam.
0
0
0
0
TheJoypadGamer avatar
CS! Attól hülyülnek meg az emberek! Egy semmitérő cucc! + AC3! Örökre elintézte az assassin's creed-et nálam!
0
0
0
0
matany001 avatar
FEIST

Ha valaki azt hiszi, hogy egy jó Limbo utánzat, az téved. Ez egy mocskos RAGE game, semmi több. A játék felétől, többször káromkodtam, mint az elmúlt 1 évbe összesen. Szerintem senki nem próbálja ki, hiába próbálja magát eladni külsőleg az egyszerűségével, belül egy fölöslegesen nehezített idegesítő baromság.
0
0
0
0
DoggyDog avatar
A GTA-t nem szabad komolyan venni, aki azt komolyan veszi az valószínű az életben sem egy életképes ember. Az felhőtlen kikapcsolódást nyújt, mondjuk azt aláírom, hogy gyerekektől tényleg elkellene tiltani szigorúan. Skyrim??? Oh fck ez megint csak ízlés kérdése, életem top 10 játékában simán helyet foglal a játék. És nem elfogultságból írom, de az egy zseniális játék minden szempontból. Gondolom ti félreértelmeztétek a topikot, ez mind a kettő egy igen kimagasló játék, ami vagy bejön vagy nem, de rossz játéknak titulálni őket azért erős badarság.
0
0
0
0
winrar avatar
flamina: És akkor a Mafia játékról is ugyanez a véleményed? Nekem a San Andreas a kedvenc GTA részem, ahol a gettóban élő senki niggerből leszel az egész San Andreas ura a játék végére: leszámolsz az ellenséges bandákkal és összeszeded újra a családod. Az SA alapja a család, Grove Street Families, a családok összetartása és védelme, természetes nigga stílusban. És Dono-nak itt adok igazat, ugyanis Tempenny és Pulaski-hoz hasonló korrupt rendőrök sajnos a valóságban is léteznek. A GTA5-re már sajnos tényleg az igaz, hogy rablásokra épül az egész játék, de a multi még inkább. Ami persze szórakoztató, de nem neked.

A 2012-es Most Wanted pedig azért számomra a valaha ért legrosszabb játékélmény, mert értelmetlen dolog, hogy úgy kapsz kocsikat, hogy random helyen fölszeded a városban. Az AI végig csaló és a játékélmény nulla. Nálam még egy játéknak sem sikerült az MW2012-n kívül hányingert előhoznia, még a mesterlövészben is inkább röhögtem a bugokon. A régi 2005-ös Most Wanted meggyalázása, mert a grafikán kívül mindenben csak visszafejlődött.
0
0
0
0
no avatar
Már nem azért, de a GTA mindig is ilyen volt. És szerintem ez a széria soha nem arról szólt, hogy milyen erkölcsi értékeket képviselnek a főhősei, hanem a gengszteréletről. Egyik főkaraktere sem volt soha ártatlan bárány, ez egyszerűen egy másik kategória. A másik meg, hogy egyébként 18+-os korhatár-besorolással rendelkezi és az, hogy ezt persze nem igazán tartják be, már megint egy másik téma. A harmadik, hogy szerintem nem is igazán tanít semmire. Nem tudom, hogy és miért látod bele azt amit, de az én véleményem az, hogy inkább a játékos számára egy következmények nélküli szórakozás. A világa meg... éppen, hogy kifigurázza a valós társadalmat, ha tehát rosszat látsz benne, az érthető, mert a valóság felnagyításán alapul (mindenki mobilozik, ha valaki meghal azt is csak fényképezik, stb.) Na mindegy, nem védeni akarom, mondjuk nincs is rá szüksége nagyon.

A Skyrimet sem igazán tudom megérteni. Nem játszottatok ti még igazán rossz játékkal: Streets Racer, Crossfire, Big Mutha Truckers 2, Bagger Simulator 2008, Ultimate Motocross, Driver akármelyik része, APB Reloaded (és ez már a javított kiadás), Dino D-Day. Ezek mindegyike elfért volna a Rossz PC Játékok Sorozatban. Szerintem a mondanivaló vagy a játék világa is bőven háttérbe szorul, ha ilyen igénytelenül összegányolt játékról van szó, amit nem hogy átélni vagy élvezni, játszani is szinte lehetetlen.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció