Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
chrissz avatar
Heroes összes része egyszerűen utálom....
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Az Alan Wake szerinted szar? 😲
0
0
0
0
Patkos avatar
Hitman
Alan Wake
Banjo Kazookie
Fight Night Round
Gears of War
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Valszeg azért veszik a codokat az emberek mert egy szarkupac.Gondolkozzatok már.Amúgy mesterlövész,metin 2 ,akkor Battle:L.A.,Area 51,Rogue Warrior,akkor mi is van még...több nem jut most eszembe hirtelen olyan nagyon szar.
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Battlestrike:Győzelemre fel...ráadásul nálam nem ez a neve úgyhogy szégyeljék magukat a készítők.Rohadt bugos fos játék.Egyébként én a szarjátékokat is szeretem,mert egyszer mindent ki kell próbálni végül is egyszer élünk.😀Ki próbáltam FreddyD tiszteletére Metált ,Heat-et is és rengeteget röhögtem,de:
Kb 3-4 évvel ezelőtt nagy volt a láz a suliba cserélgettük a játékokat,meg minden és elkaptam havertól valami World of warcraft-Frosen throne vagy valami ilyesmit,nem emlékszem pontosan.Na az egy szar játék volt és a cd-n valami vírus lehetett mert tönkre vágott pár játékot.😜

Nálam az abszolút első a wow.
0
0
0
0
no avatar
Jobbnál jobb játékokat sorolják fel itt egyesek... Látom ti is csak shader model 3.0-tól kezdtetek játékokkal játszani....(elárulom, előtte is voltak)


Nálam a Metin2, És a MUonline van legalul, monoton játék menet, és szarabbnál szarabb grafika.

A másik pedig a Soldier Front... de most komolyan... Hogy képes valaki azt szeretni? csúszkálnak az emberek, óriási lag van bármelyik serveren, szar "new" grafika, emberek belemászkálnak a falba, egyszerüen fujj.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
fallout new vegas borzalmas grafika szörnyű játékmenet az egész egy hatalmas bug halmaz
0
0
0
0
Toma97 avatar
Gerdzso írta:
Toma97: milyen izlése lehet? sztem jó... bár azért az 1. rész megkell hagyni zseniális... a 2. meg közepes... még a 4 is elmegy... de az újabbak kukába valók 😀


igaz hogy az újak kaki de 4 alatt jók
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
😲OO
Ezt megse hallottam !!!

Bár aki a wowot szereti... 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Toma97: milyen izlése lehet? sztem jó... bár azért az 1. rész megkell hagyni zseniális... a 2. meg közepes... még a 4 is elmegy... de az újabbak kukába valók 😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
cod összes nemértem milyen izlésed lehet
0
0
0
0
warcraftman avatar
cod összes
sims összes
aoe 3
heores 4-5
többire gondolni se merek mert még most is idegesítenek néha
0
0
0
0
FoLey avatar
Nálam Midtown Madness 1-2 borzalmas irányítás,bugos grafika és a hangja sem a legjobb
0
0
0
0
MickyTG avatar
JackFeryll írta:
Lehet, hogy neki ez az egyéni véleménye.
Szerintem a PoP részek koruk legjobb és legjobban várt játékai voltak. (ez a POP 4 már szerintem más mint az előbbiek)
Emlékszem, hogy a Sands of Time az milyen világmegváltó játék volt 3D(nem a mai értelemben, hanem előtte 2D-s PoP játékok voltak), csúcsgrafika, időlassítás stb mindenki csak nézett 😀

Nekem az év csalódása a Crysis 2 volt, pedig az 1 nagyon tetszett. (utálom ezt az új környezetet, meg azt is, meg számomra baromi unalmas ez a robot-idegent öldöklés és még csak a tájban sem tudok gyönyörködni annyira nem érdekel, ellentétben az első résszel. Ott a sztori is ott volt a társak, a környezet, az hogy azért elég egyedi volt, hogy neked nanoruhád volt és a befejezés meg valami hatalmas volt)
Arról ne is beszéljünk, hogy mesterségesen növelték a gépigényét ami engem nem érint, de nem valami korrekt dolog.
[LINK]





nekem csak az nem tetszik benne hogy (végulis normálisan kellene mennie a gépen a rendszerigény szerint DE hogy) nem tudom lejjeb rakni a grafikát HIGH-nál (nagyobbra igen mint pl nagyon magas vagy extrém de...) na mind100 kicsit mondjuk jobban élvezném a játékot ha még több képet kapnék másodpercenként a mostaninál (nem rosz most se de..) ...😕
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Ja az más de akkor nem az életed legrosszabb játéka😃
Na mind14 te tudod mert szerintem a mentési rendszeren kivül vannak sokkal nagyobb problémák más játékokban.
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Lehet, hogy neki ez az egyéni véleménye.
Szerintem a PoP részek koruk legjobb és legjobban várt játékai voltak. (ez a POP 4 már szerintem más mint az előbbiek)
Emlékszem, hogy a Sands of Time az milyen világmegváltó játék volt 3D(nem a mai értelemben, hanem előtte 2D-s PoP játékok voltak), csúcsgrafika, időlassítás stb mindenki csak nézett 😀

Nekem az év csalódása a Crysis 2 volt, pedig az 1 nagyon tetszett. (utálom ezt az új környezetet, meg azt is, meg számomra baromi unalmas ez a robot-idegent öldöklés és még csak a tájban sem tudok gyönyörködni annyira nem érdekel, ellentétben az első résszel. Ott a sztori is ott volt a társak, a környezet, az hogy azért elég egyedi volt, hogy neked nanoruhád volt és a befejezés meg valami hatalmas volt)
Arról ne is beszéljünk, hogy mesterségesen növelték a gépigényét ami engem nem érint, de nem valami korrekt dolog.
[LINK]
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem mindenkinek egyforma az ízlése. Pl. a Crisys engem se érdekel.
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
szabolaci10 írta:
Prince of Persia részek , NFS ProStreet , NFS Undercover


A PoP részek miért gagyik?
Föleg hogy életed legrosszabb játéka?Grafika is jó és még jó a harcrendszere...
0
0
0
0
xlife avatar
Harry Potter játékok, FIFA, NBA, Madden, az összes sport játék, NFS Shift,NFS Undercover, Pro Street.
0
0
0
0
no avatar
Nem kell azt nézni, hogy valakinek az nem tetszik amit te szeretsz, mert az nem azt jelenti, hogy valakivel baj van, mindenkinek más az ízlése, más játékfajtákat szeret, van aki azért nem szereti a crysist mert neki nem tetszik a kicsit future jellege mert ő a középkori stratégia játékokat szereti(csak példa). így nem kell mondani, hogy teljesen jó játékokra mondják azt hogy szar mint ahogy Tesla GoD teszi 😕
0
0
0
0
levente59 avatar
liliomtipro írta:
super88 írta:
Crysis-Crysis Warhead-Avatar


Ehh, szegény Crysisok 😃 Ennyire rosszak lennének?


Nem rosszak, csak nem tudja mi a jó. 😆


Am sztem ami rossz:
Microsoft Combat Flight Simulator 2
Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter
Call of Duty Black Ops
Need For Speed Hot Poursuit
[Need For Speed] Shift2
Fry Cry 2
0
0
0
0
MaximumGame avatar
1. NFS ProStreet Kocsik irányitás Arcade stilus...
2. Call of Duty 4 (másnéven bugghalmaz)
3. Call of Duty Black Ops... szar optimalizálás...
4. Star Wars Clone Wars... egyszerüen szar...
5. BulettStorm egyszerüen gagyi... unalmas... hiába pörgös...
6. Blink , egyszerüen gagyi lett , szarúl optimalizált ... grafikában is szar..
7. Command Q G 4 😃 gagyi lett sajnos...
8. Prince of Persia 4 egyszerüen Shitt lett!!!!
0
0
0
0
Gta4vevo avatar
Athesz írta:
Nekem a Pro Street és a GRID volt.


két év elteltével is szemet szúrt ez nekem hogy a grid:0
az se érthetett a játékokhoz😀
0
0
0
0
csele008 avatar
nalam a portal 2 viszi magasan a cimet
0
0
0
0
FrostOff avatar
Legfosabb játékom? reggelig sorolhatnám de most csak 1-et irok az is rohattul rossz : Mesterlövész😆
0
0
0
0
bgdzsaba avatar
UAZ Racing 4x4 piszok szaaaar
0
0
0
0
P Elastik avatar
Operation FLashpoint😃. Eddig ez az ami nekem irgalmatlanul nem tetszett.
0
0
0
0
GTRAKY avatar
NFS Sift 2,Metin 2,ja es ay eletSzuper grafika,vegteen fps 100 megapixeles felbontas,neha jo, neha rossz jatekelmeny😆
0
0
0
0
kl_akos avatar
metin 2 tiz perc utan kesz lett a kaja de nem ettem semmit egesz estig akkor is csak egy kis vajaskenyeret
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Régi játék. Wolf vagy Wolf 2 volt a neve, már nem is emlékszem...
Egyesek szerint akkortájt baromi jó játék volt, de én ha 10 percnél tovább játszottam vele, hányingerem lett (mármint szó szerint). Az ahogy mész a labirintusban és maga a mozgás, ahogy forogsz körbe körbe, az kikészített. Inkább játszottam Dizzyt. ^^
0
0
0
0
neuroflex avatar
Synda írta:
Medal of Honor 2010...
Hét hétig sírtam annyira rossz lett.😜

hát szerintem nem lett annyira rossz😃
0
0
0
0
no avatar
Élet.........(jó grafika, szar játék)
0
0
0
0
no avatar
Számomra a Metin 2 és a Need for Speed-ek😃
0
0
0
0
no avatar
Big Rigs Over The Road Racing, H.E.A.T 😆
Rossz pc játékok rulez!😃
0
0
0
0
Drog Basss avatar
A legszarabb játékom az Empire earth 1 volt.😆
0
0
0
0
zsivko avatar
NFS: Most Wanted,Carbon,Shift
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
Metin 2,Rogue Warrior..Big rigs,Duke Nukem Forever kb ennyi. 😃na jó a duke annyira nem rossz,de nekem nem is tetszett
0
0
0
0
AteszHun avatar
Metin 2... az még a mesterlövészt is hazavágja 😆
0
0
0
0
szabitiger avatar
a mesterlövész magasan 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
😆 😃 patcheled az életet
0
0
0
0
volga avatar
Sajna nekem is mint Tasiadam-nak 😀 😞 ...lesz majd jobb is.Majd ha jön valami pach. Pl:Barátnő,valami munkahely...vagy egyéb dolog😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
COD:BO

és a TUNNEL RATS 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció