Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bmartin23 avatar
Nem tudom hogy mit nem bírtok a Mesterlövészben (((😆😆😉))
Én a játék nevének hallatán is szakadok a röhögéstől.

SwitcX--> És ha 360-nal beleszállsz a taxiba épp hogy megmozdul, a személyautó meg szó szerint elrepül, és az út szélén lévő 1km magas láthatatlan energiapajzsról lepattan.
0
0
0
0
Hungarian13 avatar
Dead To Rights-Retribution...

Ki ne próbáljátok! Nem ér annyit.
0
0
0
0
Palex2 avatar
Hát velem exem kipróbáltatta a High School Musical játékot. Na az valami szörnyű volt.😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
SwitcX írta:
Most ezt azért írod, mert leírtam azt a packot? Direkt azzal kezdtem, hogy nem szar, csak nagyot csalódtam benne 😀

Ha legszarabb, akkor Lula 3D ott van a top tré gamek között. Pozitívum, hogy le lehet törölni
nem, nem azért írom, csak úgy általánosságban😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
niteforce írta:
Ford Racing off road...
A grafika jo, de a jatekelmeny valami szornyu...
asszem itt van az általam említett 3 oldalanként 1 valóban gyenge játék megtestesítője😂
0
0
0
0
niteforce avatar
Ford Racing off road...
A grafika jo, de a jatekelmeny valami szornyu...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
itt néha tényleg marha jó játékokat szidnak asszem nekem is ie kell írnom már valamit
Crysis 2- mert nem lehet benne húslevest főzni! mekkora utolsó fosadék gány szar játék már, hogy még azt sem lehet benne...😠😠😠
0
0
0
0
Demoz avatar
peti19871031 írta:
Track Mania !!!!!!!Hogy a csába lehetett ekkora xart összehozni nem tudom!😆


Nem lehet hogy azért nem tetszik,mer nem tudsz vele játszani!?😀
Itt egy kis kedvcsináló vidi:

1:18 körül kezdődik.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Demoz írta:
SwitcX írta:
Nem legszarabb, de hihetetlenül csalódtam benne. Ez nekem a komplett Orange Box. Eleinte tetszett, de idővel annyira monoton az összes game rajta, hogy még HL2-t végig se toltam, kiegészítőkre már nem is vagyok kíváncsi. 😕
Kapni fogom a pofonokat, de ez van.

HL 2-nek csak az eleje volt izgalmas, de utána...2 nap után töröltem. Viszont a Portal-ra nemlehet semmit se mondani,mivel nagyon jó kis game!😀
HL2 azért nagy kultjáték volt anno, szerintem egyébként nem volt túlzottan unalmas, elég változatosan pakolták össze
0
0
0
0
Demoz avatar
SwitcX írta:
Nem legszarabb, de hihetetlenül csalódtam benne. Ez nekem a komplett Orange Box. Eleinte tetszett, de idővel annyira monoton az összes game rajta, hogy még HL2-t végig se toltam, kiegészítőkre már nem is vagyok kíváncsi. 😕
Kapni fogom a pofonokat, de ez van.

HL 2-nek csak az eleje volt izgalmas, de utána...2 nap után töröltem. Viszont a Portal-ra nemlehet semmit se mondani,mivel nagyon jó kis game!😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem a TMUF simán futott lowon egy szar celeron procival és 9550es radeonnal, szóval az optimalizálás nem nevezhető rossznak. amúgy az a gond ezzel a témával, hogy a legtöbben régi, vagy rétegjátékokat szoktak írni, kb 3 oldalanként van 1-1 olyan cím, ami valóban gyengének nevezhető. tegyük fel pl a Battle LA-t, maga a sztori felépítése naggyából tűrhető filmadaptációs szint, de a grafika, az MI, a hangok és az irányítás középszerű, vagy épp silány, a rajzos átvezetők meg láthatóan a kis kölségvetés miatt rajzosak, és nem a hangulatuk miatt kerültek be, nem életem legrosszabb játéka, de ezt a játékot lehet pl gyengének nevezni
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
peti19871031 írta:
Track Mania !!!!!!!Hogy a csába lehetett ekkora xart összehozni nem tudom!😆
konkréten mi a bajod vele?
0
0
0
0
gigazte avatar
XFXFORCE írta:
Eszembe jutott még két játék:

GTA IV.
COD BO.

Úristen😲 Eddig majdnem minden stílusból felsoroltál egyet. De, hogy a GTA IV szted szar... Na jó elnézem, de ezek szerint te egy játékot se szeretsz!😆
0
0
0
0
no avatar
Eszembe jutott még két játék:

GTA IV.
COD BO.
0
0
0
0
AradorasXeon avatar
fejebb említettek h nem robban a gránát, ez azért lehet mert van olyan fajta, ami úgymond dupla biztosítékos, kihúzod, ugye, és utána amíg szorítod, adig nem idul el a timer benne... ennyi,
részemről vmi tankos játék, amit nem lehet végig vinni mert midig az utolsó páylán kidob egy hiba üzenettel..... ezenkívül a cod7en idegeskedtem sokat, de ebbe ne menjünk bele már ezerszer át lett beszélve tom, van akinek bejött nekem nem...
0
0
0
0
Sheriff avatar
Splinter Cell Double Agent nem tudom miért de szó szerint elkezdett tőle fájni a fejem sőt még émelyegtem is de komolyan!😆
0
0
0
0
gapetya avatar
Metin 2. Kettő percig bírta az agyam a vele való játékot.
0
0
0
0
Ruslan avatar
hát a Mario egyáltalán nem sz*r. Régen nagyon nagy játék volt és manapság nem sokan játszanak vele csak a kicsik, de akkor se sz*r.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
Matyi10 írta:
Mario....😃
igen, szarozzunk kb 30 éves nintendós játékokat
0
0
0
0
no avatar
Clive Barkers Jericho, SHIFT
Aki játszott már a DiRT 2-vel azt tudja milyen a normális irányíthatóság, a shift-be nagyon szar az irányítás....
0
0
0
0
no avatar
Ja várjunk 😃

1. Counter Strike 1.6 / Source
2. Metin 2
3. És az összes többi idétlen MMORPG.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
SwitcX írta:
XFXFORCE írta:
Tesla GoD írta:
XFXFORCE írta:
Counter-Strike 1.6 / Source...
Olyan szinten utálom, hogy az hihetetlen...

Ok: Idiótaság az egész... kibiztosítom a gránátot, futok félórát, és nem robban fel... 😆
még az alap cod2 be se robban fel, ha kibiztosítod, am cs-t már én sem kedvelem, volt elég időm hogy megunjam.....



Én nem játszottam vele többet mint 10perc. Azt is informatika órán, de fúj 😃


Nem rossz az, viszont Crossfire-t jobban csípem 😃
nemtom, én ezekkel a free to play FPS-ekkel nem élek, inkább tolok 1 kör CoD4et v BF2t
0
0
0
0
Gorkilis avatar
metin2 ,gates of andaron,cod5,medal of honor airborne
0
0
0
0
no avatar
Tesla GoD írta:
XFXFORCE írta:
Counter-Strike 1.6 / Source...
Olyan szinten utálom, hogy az hihetetlen...

Ok: Idiótaság az egész... kibiztosítom a gránátot, futok félórát, és nem robban fel... 😆
még az alap cod2 be se robban fel, ha kibiztosítod, am cs-t már én sem kedvelem, volt elég időm hogy megunjam.....



Én nem játszottam vele többet mint 10perc. Azt is informatika órán, de fúj 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
XFXFORCE írta:
Counter-Strike 1.6 / Source...
Olyan szinten utálom, hogy az hihetetlen...

Ok: Idiótaság az egész... kibiztosítom a gránátot, futok félórát, és nem robban fel... 😆
még az alap cod2 be se robban fel, ha kibiztosítod, am cs-t már én sem kedvelem, volt elég időm hogy megunjam.....
0
0
0
0
no avatar
Counter-Strike 1.6 / Source...
Olyan szinten utálom, hogy az hihetetlen...

Ok: Idiótaság az egész... kibiztosítom a gránátot, futok félórát, és nem robban fel... 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Shift 2!😂 Az egy is rossz volt, de ez túltesz rajta😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
bfrenk írta:
Sniper - Ghost Warriror
egyetlen egy (és ami a legfontosabb lenne) elem hiányzik belőle: a lopakodás...
én szeretem a gamet de igazad van 😆
0
0
0
0
fabiocsoki avatar
Pro street
Undercover
Metin2 😆DDDDD
Gates of andaron 😆😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Sniper - Ghost Warriror
egyetlen egy (és ami a legfontosabb lenne) elem hiányzik belőle: a lopakodás...
0
0
0
0
Ruslan avatar
én véleményem az hogy sz.r játék nincsen, csak iszonyat játszhatatlan játék van.
Sok játékkal játszottam már mondom itt például: Mesterlövész. nem sz.r játék de nagyon idegesítő. nagyon sok a búg benne mint pl: a vérző busz, meg az hogy a székről lecsúszik az ember, stb. . de végig lehet játszani a játékot, bár sok idegeskedés kell.
0
0
0
0
Gorre avatar
big15 írta:
hát most lehet hogy sok ellenséget fogok szerezni magamnak, de nekem a fallout 3 volt az amit a legjobban utáltam 😶 , nem bugos(vagyis nem találtam benne), jó a grafika de nekem annyira unalmas volt hogy 1 órán keresztül megyek és semmi se történik szinte az nekem nem jön be


Hát igen, az egy RPG 😃 Talán ez a stílus osztja meg legjobban a közönséget, egyébként én imádom, főleg ha jó csavaros a sztori
0
0
0
0
beatimgame avatar
hát most lehet hogy sok ellenséget fogok szerezni magamnak, de nekem a fallout 3 volt az amit a legjobban utáltam 😶 , nem bugos(vagyis nem találtam benne), jó a grafika de nekem annyira unalmas volt hogy 1 órán keresztül megyek és semmi se történik szinte az nekem nem jön be
0
0
0
0
Gorre avatar
GregTron írta:
I. Need For Speed a neve az első szériának.
II. Azért törik hátul a szélvédő mert a rezgések máshova hatnak.És így hátul törik ki,de van,hogy oldalt is kitörik néha pár autónak.
III. Kösz,már végre van 1 Klubb ahol Retro Fanok vannak.
IV. Nem is várok el régi játéktól újjat,ez csak 1 észrevétel.
V. Nem ismételek,mivel nem ugyan az mondtad csak hasonlót.
Vi.Nem tudom mióta beszélsz angolt vagy mit tudom én,de én 8 éve beszélek így nem esik nehezemre,hogy válaszoljak.Akár Spanyolul is.
Megyek kocsmába,de majd jövök,addíg írj és beszélünk,vitatkozzunk 😃


II. Ez egyértelmű, de nem mentség arra, hogy ici-pici, de tényleg csak nagyon apró koccanásoknál is megtörténik néha
IV. Hát nem nehéz észrevenni, hogy régi játéknak rosszabb a grafikája, de ezt felhozni ellene nem szép dolog, a játékokra úgy kell tekinteni, mintha csak ma jelentek volna meg
VI. Na nekem sem ártana valami tömény 😃 Amúgy én sose tanultam angolt, csak akkor tűnik fel néha, hogy szinte folyékonyan beszélem, mikor amcsi chaten beszélgetek valakivel... Baromi makacsok egyébként 😃
0
0
0
0
GregTron avatar
I. Need For Speed a neve az első szériának.
II. Azért törik hátul a szélvédő mert a rezgések máshova hatnak.És így hátul törik ki,de van,hogy oldalt is kitörik néha pár autónak.
III. Kösz,már végre van 1 Klubb ahol Retro Fanok vannak.
IV. Nem is várok el régi játéktól újjat,ez csak 1 észrevétel.
V. Nem ismételek,mivel nem ugyan az mondtad csak hasonlót.
Vi.Nem tudom mióta beszélsz angolt vagy mit tudom én,de én 8 éve beszélek így nem esik nehezemre,hogy válaszoljak.Akár Spanyolul is.
Megyek kocsmába,de majd jövök,addíg írj és beszélünk,vitatkozzunk 😃
0
0
0
0
Gorre avatar
GregTron írta:
Nem is tudom első generáció az szerintem már lassan 16 éves nem?Akkor mi ha nem generáció?


Konzoloknál igen, játékoknál nem szokás ilyet mondani, de te tudod, igaz, még mindig nem derült ki, mely részekre is mondtad, hogy rossz...

GregTron írta:
A True Crime-ban nem a grafika(bár az is gyötrelem volt)hanem maga az egész játék,ha már gta szerűen csinálnak valamit figyeljenek a részletekre is mint pl,törés,irányítás


GTA szerűen? Hát a 4-et leszámítva aztán mondhatom ott nagyon részletesen kidolgozták a törést, szemből ütközöl, sőt csak éppen koccansz egyet kocsival, erre széttörik a hátsó ablak...
Az irányítás meg borzalom, a kocsik teljesen irreálisan viselkednek.

GregTron írta:
Sok játékkal játszottam ezt elhiheted,kezdetben 486-s majd a mostani géppel vagyok.


Végre egy retro gamer, üdv a klubban!

GregTron írta:
Vakbarom mi az szerinted TE!Ha elolvasod figyelmesen ilyet nem írnál,hogy "Azt is vedd már figyelembe, hogy milyen régi játék".Mert normális elméjű ilyet nem ír ha elolvassa a hozzászólásom rendesen.


Hát tényleg ne várj egy régi játéktól jó grafikát, meg bugmentességet...

GregTron írta:
A Mesterlövész meg hiába kínos szinkronú,a játékot feldobja,csak élvezhetetlen.


Mintha valami hasonlót mondtam volna, miért ismételsz?


GregTron írta:
Ne akarja angolul társalogni,mert Angol-Spanyol nyelvet beszélek lassan már 8 éve. Köszi


Ajjaj, bajban vagyok! Vagy nem 😃
0
0
0
0
GregTron avatar
Nem is tudom első generáció az szerintem már lassan 16 éves nem?Akkor mi ha nem generáció?
A True Crime-ban nem a grafika(bár az is gyötrelem volt)hanem maga az egész játék,ha már gta szerűen csinálnak valamit figyeljenek a részletekre is mint pl,törés,irányítás
Sok játékkal játszottam ezt elhiheted,kezdetben 486-s majd a mostani géppel vagyok.
Vakbarom mi az szerinted TE!Ha elolvasod figyelmesen ilyet nem írnál,hogy "Azt is vedd már figyelembe, hogy milyen régi játék".Mert normális elméjű ilyet nem ír ha elolvassa a hozzászólásom rendesen.
A Mesterlövész meg hiába kínos szinkronú,a játékot feldobja,csak élvezhetetlen.
Ne akarja angolul társalogni,mert Angol-Spanyol nyelvet beszélek lassan már 8 éve.
Köszi
0
0
0
0
GregTron avatar
Júúúj Alien Anarchy .)
A Grafikája még mindíg a tekwar-ra emlékeztet.
A régi 486-os idők 😃
Duke és Doom örök kedvencek 😃
0
0
0
0
Gorre avatar
GregTron írta:
Lol te is vakbarom lehetsz!Nem olvastad el figyelmesen!


Képzeld el, elolvastam figyelmesen, és ez mi? Vakbarom? Try to hit me...

GregTron írta:
Bírom az ilyen kis *** legényeket akik feljönnek mintha már tudnának mindent,beszólogatnak.Képzeld ***ott sok játékkal játszottam,de most épp ezt írtam meg,mert ezzel játszottam 2 napja.De mondhatnám még példának Need For Speed első generációját is.Vagy a True Crime New York City-t.


Mi a Need for Speed első generációja? Játékokat mióta bontunk generációkra? Esetleg részekre, elmondanád mely részekre értetted ezt?
A True Crime meg jó játék, várj, kitalálom: a grafika nem tetszett benne neked...
Ez a "Képzeld ***ott sok játékkal játszottam" rész is elárul valamit...
És hogyan higgyem el, hogy sok játékkal játszottál, ha pont ezeket a játékokat tudod felhozni legrosszabbnak?

GregTron írta:
a mesterlövész nem rosz,a magyar szinkron feldobja,de sajnos elégé élvezhetetlen.Már tucatszor kijátszottam.


A szinkron baromi kínos, de éppen emiatt humoros néha. Amúgy tényleg "rosz"...
Amúgy nehezedre esne kiírni az idézeteidhez, hogy kitől is idézted?
0
0
0
0
GregTron avatar
Azt is vedd már figyelembe, hogy milyen régi játék, úgy bírom mikor régi játéknak szólják le a grafikáját, jóhogy szar, mivel régen készítették, a játékmenet meg ha nem tetszik, akkor húzzál vissza CoD-ozni, az eléggé tucat akciójáték, ami megfelel majd ízlésednek.
Egyébként nem játszhattál túl sok játékkal, ha ezt tudod megemlíteni a legrosszabbak között


Lol te is vakbarom lehetsz!Nem olvastad el figyelmesen!
Anno még 7-8 éve imádtam.Lenyűgöző volt,de most ahogy játszottam vele nevetséges volt.

Bírom az ilyen kis *** legényeket akik feljönnek mintha már tudnának mindent,beszólogatnak.Képzeld ***ott sok játékkal játszottam,de most épp ezt írtam meg,mert ezzel játszottam 2 napja.De mondhatnám még példának Need For Speed első generációját is.Vagy a True Crime New York City-t.

Jason: a mesterlövész nem rosz,a magyar szinkron feldobja,de sajnos elégé élvezhetetlen.Már tucatszor kijátszottam.
0
0
0
0
Jason avatar
hát egy videó alapján nem lehet úgy megmondani hogy milyen egy játék. ezt az ember csak úgy tapasztalja ki ha játszik az adott játékkal. én is láttam már pár kommentet más oldalakon ahol úgy hordtak le más játékot hogy csak videót láttak róla.
0
0
0
0
Gorre avatar
Jason írta:
én nem azért mondtam ezt a kettőt mert volt a Rossz Pc Játékokban. én játszottam mind a kettővel és végig is vittem mind a kettőt. és saját tapasztalatból mondom hogy a mesterlövészt úgy cseszték el ahogy lehet.
Mesterlövész: Sok búg, értelmetlen és szánalmasan meganimált banditák, és még sok minden más.
American Ten MostWanted: eleve 11 terrorista van a játékban, folyton csal a játék, már az első küldetést elcseszték mert már ott ellehetett volna kapni a Top 1.-et.

úgy a mesterlövészt nem tartom sz*rabb játéknak mint az American Ten MostWanted-et de valljuk be mind a kettő játék játszhatatlan. de ezt az ember csak akkor érzi át igazán ha megpróbálkozik kijátszani a játékokat.


Igaz, viszont én még jóval azelőtt játszottam ki a Mesterlövészt, hogy egyáltalán tudtam volna az RPCJS létezéséről, és igaz hogy bugos, ronda, a hangok is bénák, de egynek elment az unalmas nyári napokon, éppen ezért nem értem, miért minden 12 éves írja be ide, főleg hogy állítom 90%-uk nem is játszott vele, csak látta freddyD videóját, de hiszek neked hogy kijátszottad, nem is veled van bajom emiatt...
0
0
0
0
Jason avatar
én nem azért mondtam ezt a kettőt mert volt a Rossz Pc Játékokban. én játszottam mind a kettővel és végig is vittem mind a kettőt. és saját tapasztalatból mondom hogy a mesterlövészt úgy cseszték el ahogy lehet.
Mesterlövész: Sok búg, értelmetlen és szánalmasan meganimált banditák, és még sok minden más.
American Ten MostWanted: eleve 11 terrorista van a játékban, folyton csal a játék, már az első küldetést elcseszték mert már ott ellehetett volna kapni a Top 1.-et.

úgy a mesterlövészt nem tartom sz*rabb játéknak mint az American Ten MostWanted-et de valljuk be mind a kettő játék játszhatatlan. de ezt az ember csak akkor érzi át igazán ha megpróbálkozik kijátszani a játékokat.
0
0
0
0
Gorre avatar
Jason írta:
Mesterlövész ; American 10 Most Wanted. ez a kettő játék igazán gáz lett. de még tudnék pár sz*r játékot mondani.


Hát igen, én is fel tudnám sorolni az RPCJS összes alanyát... -.-"
Kérdés, hogy játszottál e egyáltalán velük, amúgy meg a Mesterlövész egyáltalán nem olyan gáz játék, mint sokan hiszik, de ezt freddyD is mondta már

Vin Diesel írta:
getto3 írta:
Nekem a mesterlövész volt életem legroszabb játéka tele buggal


Teljes mértékben igaz. Szerintem a Mesterlövésznél rosszabb játékkal még senki nem játszott.


Na te se láttad még csak a CoD-ot, meg az RPCJS sorozatot mi?
0
0
0
0
Jason avatar
Mesterlövész ; American 10 Most Wanted. ez a kettő játék igazán gáz lett. de még tudnék pár sz*r játékot mondani.
0
0
0
0
Gorre avatar
GregTron írta:
Húúú ez fogós kérdés.
Most a legrosszab játékon belül mire érted?
Grafika,játékélmény és stílus?
Nekem a legrosszabb tapasztalatom eddig a Return To Castle Wolfeinstein
Anno még 7-8 éve imádtam.Lenyűgöző volt,de most ahogy játszottam vele nevetséges volt.
Pláne ha Patch is párosul hozzá,1 kis magyarral és legerősebb módba nyomod.
Az ellenségbe 2-3 tár simán belemegy.
Majd a Patch miatt asztalra felugranak,bujkálnak a zombik.
A Grafika valami borzalom még fullon is.
A játékélmény közepes,el lehet pár pályán szórakozni.
A Stílus,hogy 1000 évvel ezelőtt Henrik mit tett és most az egész Német világ fel akarja támasztani.
Nagyon hülye próbálkozás.
Miért pont a németek akarják,lehetnének oroszok is.
Ez az én vílemínyem


Azt is vedd már figyelembe, hogy milyen régi játék, úgy bírom mikor régi játéknak szólják le a grafikáját, jóhogy szar, mivel régen készítették, a játékmenet meg ha nem tetszik, akkor húzzál vissza CoD-ozni, az eléggé tucat akciójáték, ami megfelel majd ízlésednek.
Egyébként nem játszhattál túl sok játékkal, ha ezt tudod megemlíteni a legrosszabbak között
0
0
0
0
GregTron avatar
Húúú ez fogós kérdés.
Most a legrosszab játékon belül mire érted?
Grafika,játékélmény és stílus?
Nekem a legrosszabb tapasztalatom eddig a Return To Castle Wolfeinstein
Anno még 7-8 éve imádtam.Lenyűgöző volt,de most ahogy játszottam vele nevetséges volt.
Pláne ha Patch is párosul hozzá,1 kis magyarral és legerősebb módba nyomod.
Az ellenségbe 2-3 tár simán belemegy.
Majd a Patch miatt asztalra felugranak,bujkálnak a zombik.
A Grafika valami borzalom még fullon is.
A játékélmény közepes,el lehet pár pályán szórakozni.
A Stílus,hogy 1000 évvel ezelőtt Henrik mit tett és most az egész Német világ fel akarja támasztani.
Nagyon hülye próbálkozás.
Miért pont a németek akarják,lehetnének oroszok is.
Ez az én vílemínyem
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció