Életed legrosszabb játéka...

Szerző: aknakukac, 2009. July 13., téma
Fórum » Játékokról általában
Íde írhatja mindenki hogy mi volt élete legborzasztób játéka...
Hozzászólások: 600
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
Nemtom sokaknak mi baja van a CS-vel, sztem nagyon jó game lett, anno rengeteget toltam multiba, volt h egész nap csak azt toltam, sztem elég hangulatos volt ha jó szerókon toltad...tele volt jó modokkal is stb... 😃
A wow az már sztem is szar 😆, 5 percet toltam aztán uninstall, nemtom mit szeretnek benne több millióan, de engem szinte semmi nem fogott meg benne 😆
0
0
0
0
neuroflex avatar
hát nekem the sims összes része : D
0
0
0
0
ematess avatar
Maffia 2 legnagyobb csalódás sztem sokaknak, elég rövidre sikerült 15 chapter mi az ??? 😞, azt mondták a gta 4 elbujhat mögötte, azt legalább nem 1 nap alatt vittem végig 😃
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem nem is tudom mi volt a legszarabb, asszem az a verdák játék, ami ócska minijátékokból áll
0
0
0
0
no avatar
Húúú 😆 van a rosz pc játékok sorozat nah abba vannak ám rosz game-k! 😂
0
0
0
0
Screamer avatar
nekem az az ufos v ürlényes game mai benvolt rosz pc játékokba ( kb 8 éve lehetett ) az a 1,5 Dimenzios 😆 😆 akor utáltam meg az FPS eket ( azota játszok de akkoris 😜 )
0
0
0
0
no avatar
sniper ghost warrior!!!! no comment!!
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az a játék kicsit érdekes, minden fejtörő arról szól hogy valahonnan bele kell lőni valamibe kb😂 am majdnem végigvittem, csak a boss-t nem volt türelmem megölni
0
0
0
0
azbizony avatar
Nekem az új turok kifejezetten tetszett, de a régi az egy kicsivel jobban 😃.És az életem legszarabb játéka a NINA Egy ügynök Naplója 😃 na az egy igasi F*S
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a MoH volt kb az első nagyszabású 2. vh-s FPS, akkor még nem lehetett unni!
0
0
0
0
twoKgames avatar
a MOH nekem se jött be és unom a hülye 2. világháborús játékokat
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
K3nzor írta:
nekem a Turok és a Bionic Commando
a Turok szerintem annyira nem volt vészes, mondom ezt úgy, hogy a 97-es játéknak nagy kedvelője vagyok
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
oroszka írta:
a wow jó game, csak ti nem is próbáltátok ki me lowak vagytok 😆
Mindenki tudja h a legrosszabb játék a Big Rigs Over The Road Racing ennél rosszabb nicns


én kipróbáltam és úgyí mondom,nagyon nem szeretem
0
0
0
0
no avatar
én anno az első MOH tól voltam kész!! nemtom mért de engem az nagyon nem fogott meg. talán az új majd 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Én is ezen a véleményen vagyok, többet vártam tőle. De kimondottan jó ez így is, egy kormánnyal nagyon jó az irányíthatóság.
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát tény, hogy szimulátornak nagyon erős túlzással lehet csak nevezni, de azért nem is titulálnám életem legsz**bb játékának! Nekem így is kimondottan tetszik!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én is mondhatnám az F1 2010 et de nem mondom mert nem is vártam tőle többet!
0
0
0
0
Lizard avatar
berki_zsolt írta:
😲 Azt meg minek? 😜
Amúgy annyira nekem sem jön be. 😂


az irányítással nem vagyok kibékülve..😀
f1 szimulatorokkal játszom elég régóta és hát ez a fizika számomra nevetséges! de amúgy elég szép a játék 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
😲 Azt meg minek? 😜
Amúgy annyira nekem sem jön be. 😂
0
0
0
0
Ricko avatar
Az biztos WoW
nálunk még a Metin 2 is
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
de be se fejezték
am a CS és a WoW ultra kocka játékok...
0
0
0
0
oroszka avatar
elméletileg az akart lenni, de ...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a big rigs az nem játék😂
0
0
0
0
oroszka avatar
a wow jó game, csak ti nem is próbáltátok ki me lowak vagytok 😆
Mindenki tudja h a legrosszabb játék a Big Rigs Over The Road Racing ennél rosszabb nicns
0
0
0
0
madchief avatar
CS és a WoW sz@r igazatok van 😆😉
0
0
0
0
ntgloc2 avatar
WoW-nál nincs rosszabb játék
0
0
0
0
no avatar
counter strike hogy az mekkora egy szar😃
0
0
0
0
no avatar
ebben igazad van ,, kinek a pap, kinek a papné '' 😆

iga cska 1-szer játszottam ki mert a gépem nem nagyon viszi tehát néha eléggé lagolt de attól még jó volt
0
0
0
0
danhey avatar
hüm... nem tudom, ízlés dolga
0
0
0
0
danhey avatar
hüm... nem tudom, ízlés dolga
0
0
0
0
no avatar
danhey írta:
Nem tudom nekem abban a játékban a legnagyobb csalódást a fizika adta (nem félreérteni, a Bullet cam profi cucc) ; hanem például amikor szaladgálsz a karakterrel lehetetlen helyekre beakadt meg ilyesmi... meg én amúgyis, ahogy Tesla is mondta egy fullos COD szintű játékot vártam. nekem nagy csalódás volt.



hát nem tudom én is végigjátszottam de nekem nem akadt be az emberem mindenhova sőt szerintem az egyik legjobb játék rajta van a top10-es listámon.
0
0
0
0
utahl2 avatar
Így már minden világos, köszönöm szépen a válaszokat.
0
0
0
0
danhey avatar
Na igen, nekem a kész játék betának menne úgy el max...
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
attól a játéktól kár volt azt várni, önmagában szerintem eléggé jó alkotás, csak nemtom miért nem tud a city mgszabadulni a bug-jaitól....most vagy kényszeresen benne hagyják mindet, vagy minden játékot egyből kiadnak a fejlesztés végén, tesztelés és javítás nélkül....
0
0
0
0
danhey avatar
Nem tudom nekem abban a játékban a legnagyobb csalódást a fizika adta (nem félreérteni, a Bullet cam profi cucc) ; hanem például amikor szaladgálsz a karakterrel lehetetlen helyekre beakadt meg ilyesmi... meg én amúgyis, ahogy Tesla is mondta egy fullos COD szintű játékot vártam. nekem nagy csalódás volt.
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
az a legmagasabb kategória...amolyan prémium lenne elvileg, bár minden pénzes kiadó által prezentált szemetet oda sorolnak....
0
0
0
0
utahl2 avatar
Lehet, hogy hülye kérdés de mit jelent AAA?
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
azért mert az emberek 1 AAA kategóriás játékot vártak tőle, és így csalódtak.. szerintem saját City-s fejlesztésnek elmegy, főleg h 5 ezer magyar forint a megjelenési ára, asszem nálunk már javítottan jön ki de ez nem biztos....
0
0
0
0
utahl2 avatar
Valaki elmagyarazná ,hogy mért rossz a Sniper Ghost warrior?Mindenki azt mondja hogy szar(vagyis a többség)Nem tudom hogy megszerezem-e vagy nem.
Igazad van Tesla God , hogy minimum 2 oldal , más rész szerintem meg egy etalon játék 😆
0
0
0
0
danhey avatar
berki_zsolt írta:
Ez komoly volt...😆

Akkor nem vagy egy átlag gémer 😃 😃
0
0
0
0
danhey avatar
Ez most komoly volt? 😲
nekem talán a legnagyobb csalódás a Sniper: Ghost Warrior-ral volt 😲
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
ha a CoD 4-et szereted, akko nem kövezlek meg, am aki a Half-Life-ra azt mondja h sz@r játék, azt illik egy legalább 2 oldalas elemzésben kifejteni, h miért😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Gta IV, GTA IV: EFLC, COD: MW2
Lehet megkövezni! 😂
0
0
0
0
utahl2 avatar
Protein írta:
akos328 írta:
Half-Life 1
Team Fortress classic

Játszottál ezekkel valaha? 😃 És egyáltalán, ismered a Half-Life-ot? Csak hogy tudd, milyen játék ellen szólaltál fel 😆


Half-Life-ot utálni eretnekség!Egyáltalán ismered? 😆

Nekem is a Ghost Recon nagy csalódás volt 😞
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
a heroes 4 más volt, de nekem tetszett, am nem értem h hogy lehet a HL-t szidni😲 sztem ő se volt több 2 évesnél mikor kijött....
0
0
0
0
susguy avatar
akos328 írta:
Half-Life 1
Team Fortress classic

Játszottál ezekkel valaha? 😃 És egyáltalán, ismered a Half-Life-ot? Csak hogy tudd, milyen játék ellen szólaltál fel 😆
0
0
0
0
no avatar
Heroes of Might and Magic 4... Nagy csalódás volt a 3 után..
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció