Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Ha ugyanolyanok lennének az autók, akkor meg amiatt nem lenne előzés! 😜
0
0
0
0
bfrenk avatar
Így van, úgy lenne az izgalmas ha mindenki ugyanazzal az eséllyel indul el megnyerni a VB-címet. De így, hogy mindig Vettel nyer és egyszer-kétszer második így szerintem dög unalmas.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
bfrenk írta:
Ebben is igazad van teljes mértékben, én sem szeretem ezt az új rendszert. Szinte már gépies lesz az egész Forma-1 és az nagyon rossz lenne. Meg azt sem értem, hogy lett ilyen jó a Red Bull, a Ferrariknak meg a McLareneknek kéne a dobogós helyekért versenyezni, erre tessék. 😶


van 2 HRT, van 2 vagy 3 ferrari, van 5 mercédesz 😆

szép csapatok vannak mostmár....

amúgy az F1-nek kb annyi a lényege minthogy mindenki kap egy AK47-et és ki tudja hamarabb eltalálni azt amit kell... van aki sosem találja el az az első 6 pedig felváltva
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ebben is igazad van teljes mértékben, én sem szeretem ezt az új rendszert. Szinte már gépies lesz az egész Forma-1 és az nagyon rossz lenne. Meg azt sem értem, hogy lett ilyen jó a Red Bull, a Ferrariknak meg a McLareneknek kéne a dobogós helyekért versenyezni, erre tessék. 😶
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
bfrenk írta:
Hát meg azért az sem mindegy, hogy ki alatt milyen autó van... 😀


sumi akkor szerezte amikor a DRS, a kers meg a teli tankal való indulás fasorba sem volt.... akkoriban egyik pályán 10 másodpercel gyorsabb volt olyan autóval mint most ilyennel.... na azért az már nagy különbség
0
0
0
0
bfrenk avatar
Hát meg azért az sem mindegy, hogy ki alatt milyen autó van... 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
villamdavid írta:
Idézem, egy másik oldalon leírt kommentemet:
Olvasgatva fórumokat, azt kell,hogy mondjam, hogy megálltam kb. fél percig gondolkodni azon,hogy Fernando Alonso pl.: 2X VB győztes, és ez a S. Vettel is 2X VB lesz? Emberek, osztálykülönbség van a 2 versenyző között, több lépcsőnyi! (Mindenki tudja ki javára azt hiszem! 😉 )
Az összes szőr felállt a hátamon, és az ideg is mardos.... Ez a vicc a köbön kategória.


ez olyan hogy SumI is 7 szeres VB de közelébe sincs egy 2 szeresnek.... nem mind1 hogy mikor ki szerezte
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Idén minden Sebastian kezére játszik, neki van a leggyorsabb autója is (magasan) és nem is vitatom, nagyon tehetséges és iszonyatosan jó pilóta, de én azt mondom, hogy a tavalyi VB címére még nem volt érett!
Idén össze-vissza alázza a mezőnyt a piszokjó autójával!

Egy olyan F1-re lennék én kíváncsi, amikor mindenki egyforma autóval indul!
Nah, akkor megnézném, hogy ki a legjobb!



Am. nem tudjátok, Vettel miért nézett a McLaren-be és a Ferrari-ba az időmérő edzés után?
0
0
0
0
villamdavid avatar
Idézem, egy másik oldalon leírt kommentemet:
Olvasgatva fórumokat, azt kell,hogy mondjam, hogy megálltam kb. fél percig gondolkodni azon,hogy Fernando Alonso pl.: 2X VB győztes, és ez a S. Vettel is 2X VB lesz? Emberek, osztálykülönbség van a 2 versenyző között, több lépcsőnyi! (Mindenki tudja ki javára azt hiszem! 😉 )
Az összes szőr felállt a hátamon, és az ideg is mardos.... Ez a vicc a köbön kategória.
0
0
0
0
sisko avatar
bfrenk írta:
Hát én egészen máshova gondoltam. 😃 Ha rajtam múlna én csak dodzsemet (de lehet azt sem) engedném vezetni. 😃

Igaz is,gondolni kell a többiek épségére 😂
0
0
0
0
bfrenk avatar
Hát én egészen máshova gondoltam. 😃 Ha rajtam múlna én csak dodzsemet (de lehet azt sem) engedném vezetni. 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
bfrenk írta:
Hamilton nem a Forma-1-be kéne, hanem egészen máshova. 😃


😆 wtcc-be mint norbika 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Hamilton nem a Forma-1-be kéne, hanem egészen máshova. 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
hamilton is csúszik lefele... a red bull mondtá h 3 éve olyan volt mint most egy noname csapat 😆
0
0
0
0
zsolo avatar
vettel, alonso, webber, hamilton, massa
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Vettel
Alonso
Webber
Hamilton
Massa
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
sorrendet valaki leírná? 1-5ig
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk lehetett számítani arra, hogy ez egy gagyi futam lesz!
0
0
0
0
no avatar
Hát nekik sikerült legjobban ez a rendszer, szerintem azért mostmár nem lesz akkora különbség a Red Bull és a többiek között. De ez csak a jobbik eset...
0
0
0
0
zsolo avatar
majd meglátjuk, hátha... én azért bizakodok!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Őszintén szólva nem hiszem, hogy nagy változás lesz. A red Bull annyira jól össze van rakva, hogy egy diffúzor offolása után nem fog visszacsúszni.
0
0
0
0
zsolo avatar
majd kiderül, eltörörölnek megint Silvernsotnban vmilyen diffúzor szabályt, forró levegú áramlást, ha avval sem lesz lassabb Vettel akkor semmivel, szal még lehet bizakodni!
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ez tényleg egy unalmas papírforma volt. De hát Vettel legyőzhetetlen és csak a második helyért történnek a harcok így, az első hely így elérhetetlen lesz mindenki számára.
0
0
0
0
no avatar
Ez a futam nagyon unalmas volt, és a red bull is unalmas már... remélem Silverstone-ra legyengülnek a rákba😃
0
0
0
0
zsolo avatar
Én Ferrari fan vagyok, és sztem Alonso a legjobb pilóta! Forza Ferrari!😉 De Massát is csípem, csak sajnos soha nincs szerencséje!:S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na megint Vettel nyert!

Nem volt valami izgalmas futam!
0
0
0
0
madchief avatar
Szép kép!😃
Schumi sisakján Monster😲
Ezért beszélgetett vele Ken Block 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sokat nem számít. Korai lenne még beszélni erről, de szerintem most is Vettel lesz a bajnok. Most nagyon koncentrált és elég erős.
0
0
0
0
thug85 avatar
Én mindig is Ferrari fan voltam, de a versenyzőknek csapattól függetlenül szoktam drukkolni. Mindenkit a vezetési stílusa, és a hozzáállása alapján ítélek meg.
Én bírom Buttont, mert úgy képes jó eredményeket elérni, hogy nem gyilkolja halálra az autóját, és nem viselkedik agresszívan. Mondjuk tegnap nem ez volt nála jellemző. Hamiltonnal az a gond, hogy borzasztóan frusztrálja Vettel szárnyalása, és görcsösen erőlködik a jó eredmények eléréséért. Ebből kifolyólag rengeteget hibázik. Bár számomra nem szimpatikus, de jó pilótának tartom őt is.
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Button jó pilóta, de hogy tegnap elfelejtette a fairplay fogalmát az biztos. Engem bosszantana, ha így tudnék első helyhez jutni, de lehet, hogy őt nem nagyon izgatja.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hát igen, ezért mondom, hogy nem érdemelte meg Button a győzelmet. Ha Vettel nem hibázott volna, akkor.. Csak a sportban nincs ha...
0
0
0
0
gigazte avatar
Na ott tényleg elkapott a harci méreg. Az teljesen más, hogy Alonso versenye is elcsúszott😕
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk én Ferrari párti vok. De Alonso versenye elúszott, mikor Buttonnal összeakadt. Schumi is jól ment végre, bár az autója elég ripes. 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Superlompos: Nem hibáztatják egymást a csapattársak. Hamilton meg megérdemelte, úgy se csipázom😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Szerintem a futam előtt rákapott a videójátékra és azért volt ilyen. 😃 Amúgy nem szeretem, mert nincs semmi stílusa.
0
0
0
0
thug85 avatar
Nagyon jó volt a tegnapi verseny.
Button speciel nem érdemelte meg ezt a győzelmet, elég durván versenyzett egész végig. Ez nem rá jellemző.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De hogy fel volt háboródva Button, mikor Hamilton meg akarta előzni. Rászorítja a falra és utánba neki áll feljebb...
0
0
0
0
niteforce avatar
hdavid írta:
0423mark írta:
Jó verseny volt Button kapont büntetést remélem kap idő büntetést és Schumacher (rem jól irom ) végre dobogos lesz


Button nem kap büntetést, hivatalos!


az kituno 😃
0
0
0
0
hdavid avatar
0423mark írta:
Jó verseny volt Button kapont büntetést remélem kap idő büntetést és Schumacher (rem jól irom ) végre dobogos lesz


Button nem kap büntetést, hivatalos!
0
0
0
0
0423mark avatar
Jó verseny volt Button kapont büntetést remélem kap idő büntetést és Schumacher (rem jól irom ) végre dobogos lesz
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
niteforce írta:
Buttont nem fogjak megbuntetni, mert kb. a palya korulmenyek miatt voltak neki az ugyei. amikor kilokte alonsot, akkor is a csuszos uton nem tudott ugy fekezni. amugy bravuros amit csinalt,utolso kor az nagyon jo volt. az durva volt ahogy heifeld kiesett 😀


Szerintem annyira nem volt jó Button. Az ölébe pottyant az első hely. Szerintem gusztustalan volt Hamiltonnal szemben. Az Alonso-féle esetet csak.csak eltusolják. Bár szerintem ott is nagyképűsködött Button.
0
0
0
0
madchief avatar
Michael Schumacher írta:
sumi oda tette ma! az a retek DRS egy szégyen műelőzés...


Azazz, én is Schuminak szurkolok, sajna lecsúszott 4.re de az a DRS, mekkora köcsögség...Remélem jövőre kiveszik....
0
0
0
0
niteforce avatar
Buttont nem fogjak megbuntetni, mert kb. a palya korulmenyek miatt voltak neki az ugyei. amikor kilokte alonsot, akkor is a csuszos uton nem tudott ugy fekezni. amugy bravuros amit csinalt,utolso kor az nagyon jo volt. az durva volt ahogy heifeld kiesett 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Mercedes gyenge autó radásul KERS-szel jött utána Webber és Button. Azért a Red Bull és a McLaren jóval erősebb kocsi. Esélye sem volt, hogy kivédje. De azért szép volt a 2-ős előzés. 😃
0
0
0
0
battyan avatar
villamdavid írta:
Massa a végén nagyon okos volt,és ravasz is egyben! 😀 Sajnálom Alonso-t, Button.... 😞


Az nem sokon múlott 😃 Kicentizte rendesen 😃
0
0
0
0
almos avatar
Massanak is lehetett volna jobb versenye,csak mikor orrkúpot kellett cserélnie,az be***...
0
0
0
0
villamdavid avatar
Massa a végén nagyon okos volt,és ravasz is egyben! 😀 Sajnálom Alonso-t, Button.... 😞
0
0
0
0
zoly18 avatar
én is Vettel után legyen szoros... 😃
0
0
0
0
battyan avatar
Én is azért szurkolok,h legyen egy kicsit szorosabb, nincs semmi bajom Vettelel, de így idő előtt megnyeri a vb-t.
Mondjuk Schumachert sajnáltam egy picit, jót tette volna neki egy dobogós helyezés...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció