Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Az f2 be hatalmas baleset volt, meg majdnem tragédia is, csak a szerencsének köszönhetjük, hogy a dohan kocsiját mentő embert nem csapták el.
0
0
0
0
no avatar
Ekkora blamát szegény verstappennel. Kifogyott volna a benzine azért nem fejezhette be a csúcs körét.
0
0
0
0
no avatar
Hihetetlen volt ez az f3, idáig év futam díjas.
0
0
0
0
no avatar
Na itt is eléggé feszült a helyzet, remélem lesz futam.
0
0
0
0
💬 5
BenjaminHun avatar
@Kings Bounty fan: Meg erősítették hogy lesz.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Ajánlom is jó kis ferrári redbull csata megint.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: 3-dik szabadedzés is elkezdődött. f2 is lement, csak nem láttam.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
@Kings Bounty fan: Csak az időmérőt és a futamot szoktam nézni. Néha bele nézek szabadedzésbe.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Ja értem, hát ez kegyetlen volt ahogy kettészakadt a kocsi.
0
0
0
0
no avatar
Eszméletlen volt mindkettő ezért megérte éjszakázni.
0
0
0
0
no avatar
10-45 kor kezdődik a betétfutam, vasárnap meg 9-40 kor.
0
0
0
0
no avatar
Miami nagydíj jó későn van. Jövőhéten kezdődik a nagy dírr durr, remélem az idei szezon már nem valami szabály alapján és a Merci idióta baromságai miatt fog eldőlni.
0
0
0
0
no avatar
Hál istennek visszavonták a fellebbezést is és véget ért a nagy dirr durr hivatalosan is Versteppen lett a bajnok. Nagyon bemérgesedett hamika hogy a vezetővel se beszél, meg a cenemóniára se volt hajlandó elmenni amit tilt a szabályzat is. XDXDXD Ezért büntit is kaphat :D:D
Na igen ezen is látszik, hogy egy hisztis kislány akinek fáj ha elveszik a nyalókáját XDXD.
0
0
0
0
💬 4
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Szerintem a futam után tök normálisan viselkedett Hamilton. Totoék meg nagyon nem.

Képzeld magad Hamilton helyébe és mond azt hogy nem *** volna fel az egész hogy így veszted el a vb címet. 😬 Agy*aszt kaptam volna én... Verstappennek drukkoltam de ez nem volt túl fair.. Akartak egy nagyot húzni a végén. 1 körös show.. Ez lett végül.

Elég durva és erős év volt. Ezek után kell egy kis szünet most mindenkinek nem csak a csapatoknak. 😆
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: És??? neki is ott volt a kerékcsere lehetősége az már más tészta hogy egy beszari alak volt, és nem merték meghúzni.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: A csapat aki nem merte..
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Jaja de most massa is megmondta a magáét a napokban, hogy ezt még vissza fogja kapni egyszer, és megérzi milyen érzés volt neki mikor elbukta a vb-t.
0
0
0
0
no avatar
Na itt látszik, hogy mekkora csalással fog nyerni ez a *** majom. Mindent elkövettek, hogy a rivális kapja a büntit ő bezzeg vagy 6-szor vétett az egész hétvégén és semmit nem kapott.
0
0
0
0
no avatar
Szép volt a redbulltól remélem a konstruktőrit is behúzzák.
0
0
0
0
no avatar
A két éllovas kiesett :D
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@Kings Bounty fan: Aztán szokásosan Hamilton nyert vele! 3 rajthelyes büntetés a következő futamon Verstappennek? Röhejes a FIA... 😆 Bezzeg pár hónapja csak 10mp-et kapott Lajos. ✅
1
0
0
0
no avatar
@gigazte: Befogják áldozni és a mezőny végéről fog rajtolni a motorcseréje miatt.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gigazte: 50-50. Szerintem versenybaleset volt. Mindkettőnek lehetett volna több esze. Büntetést semkiképp nem ért főleg hogy az a szar hurka dobta meg a Red Bullt.

Nyerni nem nyert vele HAM, talán még vesztett is, ha Verstappen előtt maradt volna a sikánnál akkor nem valószínű hogy Max visszatudja előzni és így hozott volna rajta pontokat csak pusztán azzal hogy előtte végez. Ezért is nem a McLarenekre reagáltak a kiállásoknal hanem csak Verstappenre, hogy előtte jöjjön ki.

Későbbi futamokon még bármi lehet.. mindkettejüknek lesz büntetéses motorcseréjük. Csak az a kérdés hogy mikor és melyik hétvégén.

Verstappen vezethetne simán 30-40 ponttal ha nincs ez a rengeteg ütközés, Bottas, defekt, stb. :D
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Most nagyon korán már reggel fél 8-tól indul a hétvégi buli, egész nap lesz mit nézni XDXD
0
0
0
0
no avatar
Ez a formula 3-ban jól kicsesztek mindenkivel, 2-szer egy 0 pontosat ütöttek ki, most meg szegény sumit nyomták a falba a végén.
0
0
0
0
💬 3
carl18x avatar
@Kings Bounty fan: Azta jajj mi lesz most? Összeomlik a multiverzum xd
0
0
0
0
no avatar
@carl18x: Verstappen átvette a vezetést újra a pontversenybe. Nem volt olyan nagy só a futam.
0
0
0
0
no avatar
@Kings Bounty fan: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Minden futamot megszoktam nézni.
0
0
0
0
no avatar
Nagyon sajnálom hogy a betétfutamokat nem közvetíti most a hülye olimpia miatt.
0
0
0
0
💬 4
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: F1TV előfizetés.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Angolul van csak tudjuk. Ha lenne magyar verziója elő is lett volna fizetve rég.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Angol/Francia/Német/Holland/Spanyol :D

Angol kommentár amúgy kb 10x jobb mint a magyar. Főleg ha jól tudsz/értessz angolul.

Idei évtől végre 1080p 50 fps a stream is. A választható onboardok minősége viszont még mindig igen gyenge. Bitráta -1000 kbps. xdxd
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: De nem tudunk senki sem tőlünk, úgyhogy kivan esve.
0
0
0
0
no avatar
Sajnos elutasították Vettelt így maradt a kizárás a futamról kár érte.
0
0
0
0
no avatar
Hihetetlen volt a magyar nagydíj, ilyet se látni mindennap.
0
0
0
0
💬 4
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Alonso megint hozta a régi formáját! :D Hatalmas volt a védekezése. 2,5 sec-el lassabb autóval kemény gumikon a Merci ellen. Xd Hamilton a többieket megette, de Alonso olyan íveket választott és annyira tökéletesen pozícionálta az autóját hogy Hamilton kb 10 körig szenvedett vele. Oconnak megnyerte ezáltal a versenyt.

GOAT! Alonso vs Schumacher Imola feelingje volt az egésznek. Csak akkor nem volt DRS. :D

Kár hogy nem 15 évvel fiatalabb, elnézném még őt sok sok évig!! :D
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Igen emlékezetes volt az egész ez a verseny bekerülhet a történelemkönyvekbe több okból is.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Aug végén majd beindul a nagyüzem, tripla hétvégék sorra jönnek majd.

Kiváncsi leszek mi lesz majd az erő pályákon. Spa meg Monza érdekes lesz. Nem igazán ment az RB-nek ott az elmúlt években, de idén a Honda motor elég combos meg az ultrakeskeny hátsószárny is nagyon sokat hoz nekik. Lásd: Baku, Paul Ricard

Remélhetőleg nem lesz több Bottas, Hamilton féle kilökdösés..😱 Komoly szezon ez. :D 2012,17,18 óta nem volt ilyen érdekes.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Én is nagyon remélem mert így megint az kezd kialakulni hogy senki nem fogja tudni megverni idén sem ezeket a mocskokat.
0
0
0
0
no avatar
A rohadék rendesen kinyomta Versteppent ezért kizárnám a hamiltont.
0
0
0
0
💬 4
BenjaminHun avatar
@Kings Bounty fan: Kizárni nem zárnám de egy áthalytásost kaphatna nem tudom hogy gondolta hogy belül el tud fordulni és át csúszott.
Írom ezt úgy hogy utálom a Hamit...
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Csak egy szaros 10 másodpercest kapott.
0
0
0
0
FoLey avatar
@BenjaminHun: Régebben Shumachert ki is zárták ezért a manőverért. Hamilton verseny utáni nyilatkozata kicsapta a biztosítékot. Verstappen felé sem sajnálat érzés sem volt.
0
0
0
0
no avatar
@FoLey: Na ez az és mivan ha meghal vagy nyomorék lett volna neki az se számított volna. Bárcsak téyleg eltakarodna az egész f1-ből, de hát 23-ban is még ott fogja enni a fene.
0
0
0
0
no avatar
Kinek hogy tetszett ez a lebonyolítás, én majd holnap nézem minden betétfutamot mert ma nem volt délután net se tévé azt estére állt helyre csak, így lemaradtam a sprintfutamról meg a f2 második futamáról.
0
0
0
0
no avatar
Mekkorát ment norris te jó isten.
0
0
0
0
💬 3
BenjaminHun avatar
@Kings Bounty fan: Egy állat bakker rohadt jól összerakta. Meg a McLaren is a kocsit.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Na igen, most kezdi a formula 3 második futamát nézzétek baszó lesz az is.
0
0
0
0
no avatar
@BenjaminHun: Formula 3-as mezönyt hazavágták a felét a pályaelhagyások miatt 😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
Meglehet nézni a sprintfutamos hétvégi programot a netes tévéújságba, ha ezen elmegy valaki megeszem a kalapom. Teljesen átvariálták az egészet.
0
0
0
0
no avatar
Na ezt nem gondoltam volna, amilyen unalmas volt a futam fele, a másodikban felpörgött rendesen.
0
0
0
0
💬 6
Superman79 avatar
@Kings Bounty fan: De aztán rendesen. Hamilton nagyott hibázott, csak 2 kört kellett volna még, és 1. Lenne a vb-ben. Verstappen is, nagy szerencséje volt, hogy Hamilton szintén hibázott. Végülis top 3 ba 2 red bull. 😆 Perez meg Vettel szépet ment.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Na igen nagy mázlija volt, végre dobogóra került 2 év után.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Kings Bounty fan: Kicsoda is? Gasly, Vettel, és Perez is voltak tavaly dobogón, ha jól nézem.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Vettelnek 1-szer volt jó eredménye tavaly.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Kings Bounty fan: Jó, de az a lényeg, hogy dobogón volt tavaly, és nem 2 éve volt utoljára, ezért nem értettem.
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Na jah így megmaradhat az ülése.
0
0
0
0
no avatar
Örülhet hamilton behúzta a 7-dik bajnoki címet. Őrületes futam volt le a kalappal a perez és vettel előtt, végre dobogós lett az utolsó kanyarban.
0
0
0
0
no avatar
Most indult el a tévéje, és előfizetett rá valaki?
0
0
0
0
19ati93 avatar
Kasztnit építeni azért tudnak,McLaren,vagy RB,de a Ferrari.. 😂 Csak hát PU gyengébb mindenkinél.
0
0
0
0
💬 39
no avatar
@19ati93: Na ez aztán horror crash volt, hihetetlen mázlija volt. Símán azonnal szörnyethalt volna grosan.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Nagy szerencséje volt na meg azért az se ártott hogy a monocoque egyben maradt nem úgy mint Hubert F2-es baleseténél. (Ott 2 ütközés volt.) Amúgy meg a halo konkrétan megmentette a fejét és egyben az életét. A halot szidó emberek örökre elhalgatnak szerintem. A tűz meg uh.. hát fél percig ott bent égni nem semmi..

https://i.imgur.com/IUctQ10.jpghttps://i.imgur.com/Va1WWg6.jpg
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na igen az kegyetlen volt, nekem is a tavalyi hübert halál jutott eszembe. A végén meg perez kigyulladása nagy kár érte.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Perezért tényleg kár. Simán tartotta az egész futamon a 3. helyet. 😶 Lett volna egy jó kis dupla dobogója. Remélem jövőre ővé lesz az RB ülés.. szégyen lenne ha kikerülne.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Én is remélem, mert hogy most az ölébe hullot a dobogója albonnak ez még kritikán aluli Verstappenhez képest.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na le a kalappal varstappen előtt végre letudta győzni a mercis majmot, remélem ez így is marad.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Hamilton is elkapta a koronavírust, így nem lesz idén kerek 100-asa.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Most néztem vissza egy vidit, hogy mért lett sumi majdnem utolsó, mert a nissany kiütötte a barom állatja, hogy ütheti ki a harcban lévő bajnokot????, ekkora idióta ***t nem basztam még.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Nem tudom mit nézel de a Schumacher saját hibája volt az egész. Sietett volna mert alig volt már idő hátra a kvaliból és aztán folyamatosan feltartották egymást a rövid pályán.
Az incidensnél simán ráhúzta Schumi fékezés közben mintha nem lenne ott egy másik autó.. Ő hibája volt 100%-ban. Egy az egyben Hamilton - Kobayashi Spa 2011. Hamilton volt a hibás ott is. Bebambult meg "azt hitte hogy eltünt" az autó. 😆 Na persze majd eltünik..
Legalább érdekes lesz ma meg holnap a 2 futam. F1-es helye már úgyis megvan. 😆
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Ja értem, na így kiesett a bajnoki címből.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Nem esett még sehova. Előző héten is Tsunoda a főfutamon utolsó helyről 6. vagy hanyadik lett. Ő meg a 18.ról indul. Illott meg a TOP 8-ból. És Schuminak elég nagy pontelőnye is van.

2. futam meg fordított rajtrács. Semmi sem dőlt még el.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Igen ám de ha nem tud előrejönni akkor kuka, és az ilot is ha netán megnyerné máris vége a dalnak.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na hatalmas mázlija volt, eszméletlen mit mentett meg le a kalappal előtte. Innentől csak az kell hogy ne nyerjen ilot ha sumi 0-ázna.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Előre tudott jönni ami szerintem nem volt óriási meglepetés. 😃 Meg kell hagyni hogy azért voltak necces pillanatok. A futam az jó volt mint általában mindig az F2-ben.
Prema amúgy is évek óta a top F2-es csapatok közt van setup-ot és taktikát, mérnököket, miegymást tekintve. Meg is nyerték a csapat bajnokságot.

Mazepin meg egy retardált.. de hát ma sem mutatott újat.. 😂 Azok a védekezések, kész életveszély.. de mindig ezt csinálja. Egy Verstappen ellen ilyet csinálna verseny végén akkorát kapna tőle hogy borulna az árokba. 😂😂

Holnap minden eldől, de nagyon jók az esélyei hogy F2-es bajnok legyen Schumi Jr. 😃
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Igen ha 0-ázna akkor nem szabad nyerjen ilot azt ennyi.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na végül mindketten 0-áztak 😆😆😆😆 elfogyott a gumiuk.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: GG 😃 😃
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Ez így nem volt fear azért, az lett volna amíg kint volt mindkettő csatában.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Hát nem. Illotnak igazából mindenképp nyernie kellett volna vagy 2. hely + leggyorsabb kör hogy legyen bármi esélye is.

Legalább azért harcoltak egy jót egymás ellen. 😃

Remélhetőleg ilyen jó vonatok lesznek az F1-es futamon is. 😆
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Mindjárt kiderül, vagy egy roncsdderbi ezerrel.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: na Leclerc elintézte Verstappenéket.. 😶😞
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Ja láttam elég bal*** volt.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Mercinél ekkora hibát, jó tönkrebaszta a versenyét mindkettőnek.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: nagy dráma lett a végén. 😆 Szegény Russell. Előzése Bottas ellen nagy volt! 😃

Pereznek örülök, nagyon megérdemelte már ezt.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Hát jah megérdemelte volna nagyon sajnálom, pontja se volt.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na kezdődik az utolsó haddelhadd a fiúknál.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na végre izgalmas évad első 2 versenye.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Ja eddig komoly a Hamilton vs Verstappen párharc. Két csapattársuk meg sehol.. 😃 Két legjobb pilóta két különböző konstrukcióban. 2017-18 óta nem volt ilyen szezon. Remélhetőleg egész évben hasonlóan szoros lesz. Nagyon jó eddig!

Hami azért nagyon szerencsés volt tegnap, de hát ez már vele jár szinte. 😆 Neki általában úgy végződik a legrosszabb versenye is hogy marad első a bajnokságban vagy még nőveli is az előnyét az ellen-el szemben. 😆
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na igen az ellenfeleik jó nagyot buktak, csak perez nem esett ki, de nem is bírt utána előzni egyet sem 😆😆😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Sajna szépen beragadtt Alonsoék mögött. 😃 Elég sokat hibázott tegnap.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Na jah de alonsó legalább pontot szerzett.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Kimi büntetése után. 😃 Amúgy ő is szenvedett kicsit. Kivezető körön is megtörte az Alpine-t.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Kimi büntetése után. 😃 Amúgy ő is szenvedett kicsit. Kivezető körön is megtörte az Alpine-t.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Jaja azé kapta a büntit.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: 2 hét pihi aztán dupla forduló. 😃 Portugál-spanyol kombó. Bár a spanyol versenytől nem várok semmit mert mindig egy gyenge futam.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Ez uncsi volt nagyon.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: Első 20-25 kör egész jó volt, utánna viszont sehol semmi. 😆
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Addig míg hamika küzdött az első helyig.
0
0
0
0
danee23 avatar
Ez a plussz súlyozás kicsit necces, mert hova tegyék - elmozdítja az autó balansszát, meg akkor ez változtatna az üzemanyaglimiten is, de tény hogy valamit kezdeni kéne.
0
0
0
0
Funes avatar
Sajnos nem a Mercit kell hibáztatni, hogy a többieknek már Lassan 4. éve nem sikerül olyan autót építeni, ami felveheti velük a versenyt... Én sem csípem ezt az egyeduralmat, de inkább a többi csapatot kellene kritizálni, hogy nem tudnak se jó motort se jó kasztnit gyártani ! Ferrari már vagy 10 éve nem találja a helyes utat ugyanez igaz a Mclarenre is most a Hondával szenvednek.. A Red Bull is csak most talált valamit, de mint látjuk ezen az utcai erőpályán sehol nem voltak az élmezőnyhöz képest.
Ami meg még nagyobb szégyen lehet, hogy a Force India megérkezik a Ferrarira és a Red Bullra !!!

Ha jövőre nem változnak az erőviszonyok, akkor el kellene gondolkozni azon, hogy bevezessék a plussz súlyokat, úgy talán mer látnánk már valami izgalmas versenyzést... Na meg a tankolást is visszahoznám, mert ez a spórolósdi kész katasztrófa !
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Funes: Ez is nagyon unalmas futam volt itt az utolsó, itt rendesen viselkedett mindenki. Perezt sajnálom jól zárkózott volna.
0
0
0
0
danee23 avatar
Én azt nem értem hogy szabályokkal miért nem próbálják csökkenteni a Merdzsó előnyét. A Red Bull érában már első évtől kezdve mindent megtettek hogy csökkentsék az előnyüket, új szabályokat vezettek be, most meg csak megy a politikailag korrekt rizsa hogy jobb munkát végeztek a többinél megérdemlik a sikert. A Red Bull nem érdemelte meg, ők nem végeztek(végeznek) jobb munkát másoknál? Mégis már 2012-ben betiltották a befújt diffúzort(pedig az RBR-nek csak 54%-os volt a győzelmi rátája, hasonlítsuk ezt össze a mostani Mercivel).
0
0
0
0
HufnagelPista avatar
Több gond is van a F1-el (véleményem szerint)

1: Túl sok a megkötés... Gondoljuk végig... ugyan a Schumacher/Ferrari érában is egyeduralom volt, a ferrari megnyerte amit csak meg lehetett nyerni és slussz... De valamiért mégis izgalmasabb volt a verseny... Volt tankolás, volt elcseszett tankolás volt kerékcsere, volt elcseszett kerékcsere volt 2 gumiszállító, eltérő karakterisztikájú abroncsokkal, volt annyi fejlesztés amennyit csak akartak, kinyomhatták a szemét is a kocsinak (Schumi az utolsó ferráris versenyén) és nem volt ilyen szintű költséglimit... Tudom, ha ezt olvasnák, a kis csapatok megsértődnének, de akinek nincs pénze fejleszteni, annak nincs sok helye a F1-ben, (szerintem) +nem is nagyon érdekel senkit hogy hogy szenvednek az utolsó helyekért... Ugyanakkor régebben is voltak kis csapatok, de akkor a pilóta nevelés volt a feladatuk, most ezt szerintem ellátja a RB és a TR (úgy hogy ők nem kis csapatok)

VAGY

2: Túl kevés a megkötés... Példának csak a DTM-et hoznám fel. Izgalmasabbak a versenyek, mégis talán csak azt nem szabályozzák, hogy a pilóták percenként hányszor vesznek levegőt, na ez esetben van létjogosultságuk a kisebb csapatoknak...

Azt nem mondom hogy kevesebb az egyéniség mint régebben, mert vannak ugyan most is, de régebben Montoya gyógyszerelgurulásai, a japánok kamikazézásai , Ralf Schumacher vergődései stb stb stb...

+1 Talán Bernie-t is jó lenne már eltakarítani
0
0
0
0
19ati93 avatar
igen, de ez champcar ami később összeolvadt az indycarral
0
0
0
0
no avatar


Ez a baleset halálos volt?
0
0
0
0
cseszka avatar
Van benne két hosszab egyenes,ott azért lehet majd elözés is....Bár ez uj pálya,senki se fogja majd ismerni,mindenki ilyen szinten ugyan azzal az esélyel indul.
0
0
0
0
no avatar
Hát a videók alapján az lesz a kérdés mennyien érnek majd célba😃😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
Valenciaira hasonlít eléggé,bár az nekem tetszett,majd verseny után kiderül addig kár elítélni.
0
0
0
0
no avatar
Ez a bakui pálya eléggé szar szerintetek is?
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Ja vagy 90 és megkezdett kör befejezése vagy 120 mp reálisabb lenne, ehhez a rendszerhez.
0
0
0
0
Funes avatar
Wéber Gabi is azt mondta, amit kb én ebben a rendszerben több gumit kellene kapniuk a csapatoknak.. És én még annyit hozzátennék, hogy ki kellene tolni a 90 másodperces kiesést 120-ra, mert így nincs ideje javítani nemhogy a kiesőhelyen lévőnek, de még az utána következő 2-nek sincs esélye, teljesen rossz az egész koncepció.
Mindenki átlátja, hogy rossz ez az egész, csak azok nem akik a szabályokat hozzák... De ameddig az ilyen vén hülye Ecclestone féléknek beleszólása van a dolgokba, addig nem lesz pozitív irányba változás !
0
0
0
0
19ati93 avatar
Ugyanolyan borzasztó volt mint Ausztráliában,hatalmas unalom az egész én már nem tudok mit hozzáfűzni..
0
0
0
0
Funes avatar
Ki lehet jelenteni, hogy ez az év is a Mercié, mert amit ma mentek, arra nincsenek szavak... Ferrari laza fél másodpercet kapott, ami várható volt. 😀
Az meg már régen rossz, hogy Vettel a rajtban bízik, mert még 1x nem hiszem hogy megismétlődik egy olyan rajt, ami Ausztráliába volt... A másik dolog pedig, hogy kiderült a Ferrariban nem működik 100%-osan az egyenesekben a Turbó, ezért bajban lehetnek a versenyen, mert 1 körön még rendbe van a dolog, de hosszútávon már nem működik úgy, ahogy kéne...
Szóval még, ha le is rajtólják a Merciket, akkor valahogy tartani is kéne őket az egyenesekben, de így elég nehéz lesz !
Mind1 azért kíváncsian várom mi lesz holnap, ha másért nem is, de Rosberg és Hamilton között lehet egy jó csata !!! 😀
0
0
0
0
DoggyDog avatar
1 fokkal jobb volt az időmérő, de még mindig nem az igazi...
0
0
0
0
cseszka avatar
Hamilton 1. 29. 493 Körrekord!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Bud és Titannak kell igazat adni,Merci más kategória még mindig. 😊
0
0
0
0
Funes avatar
Nincs az biztos, csak úgy nem lehet Vb-t nyerni, hogy egy körön agyonveri őket a Merci... Lehet hogy versenytempó az rendbe van a Ferrarinál, de a Mercinek sincs baj a tempójával.
Arról ne is beszéljünk, hogy megbízhatóságban sincs toppon a Ferrari motor.

De bízom benne, hogy nem lesz igazam ! 😀
0
0
0
0
zsolo avatar
másfél másodperc nincs közöttük 😆
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Várni lehet.De a mercik olyan lazán nyomják ezeket a koröket hogy meg se kell izzadniuk.Es még nagyon sok van bennuk.
0
0
0
0
zsolo avatar
Vettel lágyon csak...4 tizedre volt tőle, ami nem olyan sok, szuper lágy gumikat meg nem nagyon erőltették, + verseny szimulációban Vettel elég jó köröket ment! szal még várjunk vele...
0
0
0
0
Funes avatar
Hát hiába mondogatják, hogy a Ferrari közeledett a Mercire úgy nézz ki még mindig messze vannak tőlük... Ebből a második szabadedzésből is látszott, hogy Rosberg lazán futott 31.0-ás időt... stabilabbnál is stabilabbak a Mercik sok izgalmunk, csak akkor lehet, ha esetleg megint nagyot rajtolnak majd a Ferrarik, amúgy meg sehol se lesznek. ( De ne legyen igazam. )
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció