Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Quadgame94 avatar
ááhhhhhh nem alonso nyert!!!😢, pedig ugy akartam....amugy a vidi királyha valaki érti mondja már meg mit beszélnek😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Én örülök, hogy Vettel lett a világbajnok! Nem tudom miért kell fikázni!
Ez autóverseny, ahol nem feltétlenül a jobbik nyer, hanem a szerencsésebbik! Egyébként nekem Alonso éppen az ilyen megmozdulásaiért nem szimpatikus, mint amit most is tett! Nem integetni kell, hanem vezetni! Mondjuk az engem is bosszantott, hogy Petrov egész évben sehol sem volt, most meg ott rohasztotta magát Alonso előtt, ezzel tönkretéve Alonso esélyeit! De hát erről szól az autóverseny! Jó volt! ez tetszik egyébként, mikor olyan történik, amit nem sokan várnak! A legtöbben arra tettek, hogy Alonso beér dobogóra, és bajnok lesz! De ez most nem jött össze!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én meg Alonso helyébe ugyan úgy bemutattam volna neki...az idegességet le kell vezetni 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Hát Én örültem hogy nem Alonso lett a VB, Webbert sajnáltam, Én meg Petrov helyében jól megfejeltem volna Alonso-t mivel jogtalanul mutatta azt amit mutattott hisz versenyben voltak, az az Ő baja hogy nem tudta megelőzni, ennyi!
0
0
0
0
Adam996 avatar
áhh ilyen nincs h alonso nem lett világbajnok 😞😞 D: jah sajna sumi megforgott és azért is sajna mert ha sumi nem forog meg akkor alonso világbajnok mert akkor nem jön a safety car és akk petrov,rosber,kubica sehol sincs és alonso világbajnok 😞 de sajna 1 lóképü barom lett a világbajnok füstölt volna el az autója 😞
0
0
0
0
ken7 avatar
sajna vettel lett 😞
inkább alonso!😠
0
0
0
0
Ferrari avatar
Feki1991 írta:
Én meg nagyon remélem hogy Webber nyeri a VB-t, szegény Webber mindig a közép mezőnyben volt egyszer megy neki a szekér hát kívánom hogy legyen sikere! Alonso már letett valamit az asztalra, már van 2 VB címe is, halassza jövőre a 3.ikat. 😉


Alonso sztem nem így gondolja 😆 nem fogja olyan könnyen odaadni Webbernek azt a vb címet 😆
és ezzel h webber csak az 5-re kvalifikálta magát, még kevesebb lett az esélye...de még most is minden megtörténhet, én remélem h Alonsonak lesz meg a cím 😆
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én meg nagyon remélem hogy Webber nyeri a VB-t, szegény Webber mindig a közép mezőnyben volt egyszer megy neki a szekér hát kívánom hogy legyen sikere! Alonso már letett valamit az asztalra, már van 2 VB címe is, halassza jövőre a 3.ikat. 😉
0
0
0
0
Smack avatar
Alonsó a király !!!😆
ő fog nyerni mert ő a legrutinosabb
csak a motor ne füstöljön el ...
0
0
0
0
Disco4ever avatar
Alonso a Király! és remélem ő nyer!
másodki kedvencem Vitaly Petrov😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én is remélem h Alonso, eddig neki kedvez minden, ha nem lesz motorhibája vagy nem törik össze akkor sztem sima menet lesz 😆
0
0
0
0
Athesz avatar
Nem vagyok nagy F1 rajongó de ha kell akkor Hamiltonnak szurkolok de csak is azért mert Mercivel tolja 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
vettel nem hiszem hogy lehet vb mert nincs elég motorja , és ha cserél motort 10 helyes rajtbüntetés !!!!
Szerintem Button lesz a Világbajnok !

Gooooo Lewiiis Hamiltoooon , csapat bajnokságba leverjük a 3. helyen való Ferraritt 😃
0
0
0
0
Rapido avatar
Remélem vettel megnyeri a VB-t!Interlagosban sok esélye van mert valszeg esni fog az eső, ott meg nem jó a brawn, de a red bull és Vettel viszont igen!És ez a Suzukai futam sok reményt hozott Abu Dhabiba mert úgy látszik h Vettelnek ezek a pályák fekszenek!Suzuka és Abu Dhabi szinte ugyan olyan szerintem!Egyik része gyors, másik kanyargós!
0
0
0
0
SlipKnot1000 avatar
nekem is a 2-es felett van😃
0
0
0
0
davidka931127 avatar
az f1 a billentyűzeten a 2-es gomb fölött lévő gomb. nem tudom mire jó.
0
0
0
0
SonnyXF avatar
hát igen, én is többet vártam azért tőle, ha már egyszer tesztpilóta a Ferrarinál. Bár én McLaren drukker vagyok, úgyhogy mostanában örülök az apró fellángoló "ezüst "sikereknek. 😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
ritka szarul met ma a csávo aki helyetesítette Massát😕
0
0
0
0
aknakukac avatar
hát sajna nem indul ja
0
0
0
0
Ferrari avatar
a köv. versenyen majd tuti nem indul. Aztán majd meglássuk h mit hozz a sors.....
0
0
0
0
BiGame avatar
rosszul hallottam, miko hallottam, h Schumi nem indul!😕
0
0
0
0
Ferrari avatar
daweboy írta:
Én szivemszerint sajnáltam, miko megtudtam, hogy Schumi mégsem tér vissza az olaszok színeiben..Aznap mikor megtudtam, hogy Schumacher Fogja pótolni a sérült Felipét akkor újra elkezdtem azt érezni az F1 iránt mint régen..háth kellett a schuminak motoroznia? ehj.. nah mind1 marad minden a régiben.. Forza Ferrari ^^


még lehet h visszatér, csak a valenciai versenyen nem lesz ott, de ha nem javul az állapota akk a többi versenyen sem fog indulni😕, de még akk is marad az a remény h ha elfogadják azt a törvényt h istállónként 3 versenyző legyen akk ő lenne a 3.
0
0
0
0
Jakesz avatar
Én nem nagyon rajongok az F1-ért...
0
0
0
0
daweboy avatar
Én szivemszerint sajnáltam, miko megtudtam, hogy Schumi mégsem tér vissza az olaszok színeiben..Aznap mikor megtudtam, hogy Schumacher Fogja pótolni a sérült Felipét akkor újra elkezdtem azt érezni az F1 iránt mint régen..háth kellett a schuminak motoroznia? ehj.. nah mind1 marad minden a régiben.. Forza Ferrari ^^
0
0
0
0
Ferrari avatar
Én is szerettem az F1-et😃😆. Krétán a hotelunkal szemben volt 1 F1-es üzlet. 300 euró-é be is vásároltam😃😆
0
0
0
0
Rapido avatar
Gyerünk Vettel vagy Webber!Legyetek vb-k!De én azt mondom hogy GO FERRARI GO!😃 Massa,Kimi,Vettel,Webber és Alonso!Ők a kedvenceim a jelenlegi mezőnyböl!
0
0
0
0
homerun avatar
😆😆 zsír az egész😆😆
0
0
0
0
no avatar
hehe nekem is megvan a F1 2009😆nagyon zsir foleg akkor amikor nyomod neki a K.E.R.T 😆😆
0
0
0
0
homerun avatar
én ,á kijáccottam 😆 forma 1 koczka vagyok
0
0
0
0
no avatar
én meg most tolom játékba a F1 2009-et😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
hiába hogy sokat fejlesztettek azért jobbak, akkor is jobbak, hát fejlesszenek a mclarenék is akkor ők is jók lesznek😆 amúgy én is szoktam nézni a f1et de nem vagyok olyannagy drukker, idén a brawn-merci jön be!
0
0
0
0
dave500 avatar
sziszifiu írta:
dave500 írta:
Hát ennek a témának nincs helye, mert ugye itt játékokról van szó.
De maradhat!😉

dave meg lágyult a szíved😃 tudom kinek köszönhető😜😜😜

Putty csönd😆😊
0
0
0
0
levi27 avatar
LewisHamiltonF1 1993 írta:
Én koczka vagyok 😃 állandoan ott vagyok még a szabad edzéseket is nézzem 😜 😀

Gooooo Lewiiiis Hamiiiiilton !



Amugy Következő Nagydíííj : Török Ország , Istanbul Park Tavaly Hamilton 2. lett 😀


de csak a 2. gondolkozz kilett akkor az első?:Ð
0
0
0
0
no avatar
dave500 írta:
Hát ennek a témának nincs helye, mert ugye itt játékokról van szó.
De maradhat!😉

dave meg lágyult a szíved😃 tudom kinek köszönhető😜😜😜
0
0
0
0
no avatar
hat en is nezem,aszem eddig nem volt olyan verseny amit kihagyak😆vagy idomero😆amugy en a Ferrarival tartok,hogyha nem is mennek valami jol en akkor is veluk tartok,sot en mindig a Ferrarival tartotam,amiota tudom magam mindig Ferrari fan voltam😆jah es Kimi Raikkonen4ever😆 Go Kimi Go!!!!Iceman and Ferrari4ever
0
0
0
0
dave500 avatar
Hát ennek a témának nincs helye, mert ugye itt játékokról van szó.
De maradhat!😉
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Nem fosok csak nem találták meg a igazi csomagot, és a brawnt másfél évig fejlesztették csak azzért jó nagyon és a Dupla-Fedeles Diffúzor meg minden,
De én mindig Hamiltonos vok ennnyííí 😀
0
0
0
0
no avatar
én is szeretem az F1-et főleg HAMILTONT de idén elég fosok nem?😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Én koczka vagyok 😃 állandoan ott vagyok még a szabad edzéseket is nézzem 😜 😀

Gooooo Lewiiiis Hamiiiiilton !



Amugy Következő Nagydíííj : Török Ország , Istanbul Park Tavaly Hamilton 2. lett 😀
0
0
0
0
zelcsi avatar
régebben jobban szerettem mint most!bár azért még most sem nagyon hagyok ki egy futamot sem!😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Mindenki írjón aki szereti a F1et ( rólam ne is beszéljünk olyan koczka f1 vok ahogy vok ) 😆D
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció