Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
Jó futam volt szerintem is! 😃

De Alonsonak kellett volna nyernie! 😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Miért pont Sutilnek drukkolsz?
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 hiábia túl jó... de a lényeg hogy nem Alonso nyert és hogy Sutil 6. lett úgy hogy le se körözték 😀 és megverte a MSC, Rosberg párost 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Végre még egy futam ahol felborult a mindig-vettel-nyer szabály.
0
0
0
0
Matthew_217 avatar
Jó futam volt, már ég volt ilyen bár sajna Vettel megelőzte Massát, bár ez már akkor látszott h megelőzi, amikor a box utca bejáratánál, Vettel ráesett Massa-ra ha a táv meglett volna köztük akkor lehet nincs meg, de ez van.
Amúgy Alonso nagyon nagy volt ezzel a kis taxizással, lehet ezzel Webber taxis cégét akarták reklámozni😆
Örülök h Hamilton nyert, ideje volt már😂
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Kár hogy Vettel 4. lett..Sebaj,lényeg hogy Alonso nem nyert 😃😃
0
0
0
0
no avatar
Nagyon jó futam vólt 😃 Kár hogy nem Alonso lett az első de a 2dik hely is nagyon jó 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sutil 6. helyezett! 😜 kaphatna valami jó autót.... akkor ott lenne a top 4-ben 😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
az poén h a végén webber behozta alonsot 😜
0
0
0
0
gigazte avatar
Jó futam volt a mai! Jobban örültem volna egy Alonso győzelemnek, de a lényeg az, hogy nem Vettel nyert!😉
0
0
0
0
xXHecsaXx avatar
Pisti0210 írta:
xXHecsaXx írta:
Superlompos írta:
Ráfért volna 1-2 update a szerelőkre! 😆

Elsem tudod képzelni azok a srácok milyen gyorsak😃
fel sem teszik a bakra de már lent van a 4-kerék
amm sztem Button-nál túl sok benzin gőzt szívtak vagy nem tom 😆



Hát mindenki hibázhat de én örülök neki hogy nem történt belőle baleset😀

Az igaz
de az tény hogy baromi gyorsak 😃
0
0
0
0
GTRAKY avatar
szevasztok en is szeretem a f1et,McLaren parti vok😆
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
xXHecsaXx írta:
Superlompos írta:
Ráfért volna 1-2 update a szerelőkre! 😆

Elsem tudod képzelni azok a srácok milyen gyorsak😃
fel sem teszik a bakra de már lent van a 4-kerék
amm sztem Button-nál túl sok benzin gőzt szívtak vagy nem tom 😆



Hát mindenki hibázhat de én örülök neki hogy nem történt belőle baleset😀
0
0
0
0
xXHecsaXx avatar
Superlompos írta:
Ráfért volna 1-2 update a szerelőkre! 😆

Elsem tudod képzelni azok a srácok milyen gyorsak😃
fel sem teszik a bakra de már lent van a 4-kerék
amm sztem Button-nál túl sok benzin gőzt szívtak vagy nem tom 😆
0
0
0
0
Gerdzso avatar


ezért utáljuk Kimit 😃 szerencse hogy már elment... 6. helyről kiütni -.-"
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tavalyelőtt volt Massa balesete.

Mondjuk szerencséje volt neki, mert ha ár centivel arrébb ment volna...
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
Ez olyan mint tavaly Massa balesete amikor neki ment a rugó a fejének!😞
0
0
0
0
no avatar
legjobb példa ez az eset erre :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Még most is történhet ebből kifolyólag tragédia, hiszen a pilóták fejét nem védi "semmi". Leginkább a fej a legsebezhetőbb pont.
0
0
0
0
gigazte avatar
Szerintem is jobb lenne okulniuk a dolgokból. Régen nagyon sok halálos baleset történt.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Inkább a balestek elkerülése miatt mondtam ezt. Azért egy elszabaduló kerék nem a legbiztonságosabb.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Superlompos írta:
Ráfért volna 1-2 update a szerelőkre! 😆


Minek? Én csak örülök neki ha ilyen szerelők vannak a McLarennél és a red bullnál 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ráfért volna 1-2 update a szerelőkre! 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Alonso győzelmének én is örülök!😀 Annak viszont nem, hogy Hamilton megelőzte Massát a végén. Eléggé amatőrök voltak a boxutcában az emberek😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én is örülük, hogy Alonso nyert. Persze kellett hozzá egy kis szerencse, de ez is benne van ebben a sportban. 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
Ideje volt már ennek a Ferrari győzelemnek, még jobb lett volna ha Massa meg tudta volna előzni Hamiltont 😆
Meg mi már az h rászólnak Webberre h ne előzze meg Vettelt? Versenyben voltak mindketten és ugyan úgy mindketten pontokért harcoltak...
0
0
0
0
madchief avatar
Jan88 írta:
Alonso nyert!😃 Ezt már szeretem!😆 Button kerékcseréje...😶😆


Azt nem láttam...Mi volt?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
hú a végén Hamilton 😆 Az szép volt 😆
Ja meg az is jó hogy Alonso nyert és végre nem Vettel vagy Webber 😃 😀
0
0
0
0
jasko avatar
blööhhh alonso,vettelnek kellett volna nyerni 😃
0
0
0
0
madchief avatar
Alonso!!!😃😃

Hamiltonnak meg üzenem hogy a jó k***a anyját lökdösse ne Massát!!!😠
0
0
0
0
ujjzalan avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Ki megy a Hungaroringre ? 😃
Én megyek és Gold Tribünöcske 😆DDD


Én se megyek.. 2008-ban Super Goldos voltam 😃 Hajrá McLaren!!!!
0
0
0
0
gacso avatar
Jan88 írta:
Remélem jó futamot láthatunk majd!😃 Nemsokára kezdődik a buli!😆 Remélem leesik az eső és a nagy kavarodásban Alonso vagy Massa nyer!😆 Vettel meg remélem nem szerez pontot!😆😆


így van😆hajrá Alonso😎
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
sajnos én se fogok menni😢
0
0
0
0
StYl3 avatar
Én mennék ha közelbe lennék 😃 De azért az a több mint 600km megakadályoz ebben 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Sajnos nem megyek! 😀

2005-ben voltam a Hungaroringen.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Ki megy a Hungaroringre ? 😃
Én megyek és Gold Tribünöcske 😆DDD
0
0
0
0
almos avatar
Synda írta:
Gerdzso írta:
Shumihoz aazért kötödik annyi kör rekord mert akkoriban gyorsabbak voltak az autók... akkoriban még jóltudom V12-es motorok voltak most meg V10-esek... ezt ne felejtsd el! (vagy lehet akkor voltak V10-esek és most V8-asok 😆 nem tom)

GO SUTIL GO! 😀


Majdnem eltaláltad,de csak majdnem,Vettel azért ment pályacsúcsot mert lassabbak a kocsik?jó van egy 2 pálya ahol még Schumacher nevéhez fűződik a leggyorsabb kör,de már kevés.

Egyébként szó sem volt a körrekordokról.

Most V8-as 2.4-es motorok vannak,régen Schumi,fénykorában V10 3.0 volt 😉

95 óta nincsenek V12-es motorok.


Meg azt sem szabad elfelejteni, hogy turbo is volt bennük...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De nem a végsebesség a döntő. A Mercedesnek jó a motorja, de azon kívül semmi.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
amúgy nem VETTEL autója a leggyorsabb... legalábbis végsebességre nem 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Shumihoz aazért kötödik annyi kör rekord mert akkoriban gyorsabbak voltak az autók... akkoriban még jóltudom V12-es motorok voltak most meg V10-esek... ezt ne felejtsd el! (vagy lehet akkor voltak V10-esek és most V8-asok 😆 nem tom)

GO SUTIL GO! 😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Ferrari írta:
Nem nagyon mondott olyat h csodát csinál, max azt h nem vár csodát.. 😆
vettelel már ő nem nagyon veheti fel a versenyt most, mivel a 2 autó sem egy kategória és van köztük majdnem 20 év korkülönbség... 😆 Akkor érdekesebb lenne a helyzet ha Vettel is akkor kezdett volna mikor Schumi, vagy ha Schumi még mindig huszonéves lenne...
Újabb VB címre már esélytelen sztem...



szedtek egy zsák szponzort, szénböl van az egész lekönnyített rotációs 3 ütemű motor stb.... hát jobb mint egy alu v8-as
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem nagyon mondott olyat h csodát csinál, max azt h nem vár csodát.. 😆
vettelel már ő nem nagyon veheti fel a versenyt most, mivel a 2 autó sem egy kategória és van köztük majdnem 20 év korkülönbség... 😆 Akkor érdekesebb lenne a helyzet ha Vettel is akkor kezdett volna mikor Schumi, vagy ha Schumi még mindig huszonéves lenne...
Újabb VB címre már esélytelen sztem...
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Ferrari írta:
tasiadam írta:
bfrenk írta:
Hát meg azért az sem mindegy, hogy ki alatt milyen autó van... 😀


sumi akkor szerezte amikor a DRS, a kers meg a teli tankal való indulás fasorba sem volt.... akkoriban egyik pályán 10 másodpercel gyorsabb volt olyan autóval mint most ilyennel.... na azért az már nagy különbség


Azért ne beszélj hülyeségeket... 😆 Nagyon is megérdemelte azokat a címeket és nem csak a Ferrarival nyerte + nem ilyen mindenféle elektronikai kütyük segítségével...nem véletlenül fűződik a nevéhez annyi rekord, főleg h 2 VB-t a benettonnal nyert. Annyi esetleg h ha 94-ben nem történik meg az a baleset akkor valószínűleg Senna lett volna a bajnok, de így alakultak a dolgok..

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briattore


viszajött sumi akkor mondta h csodát csinál... igen ám de azóta egy pár év telt el. amikor sumi volt a VB akkor nem is néztem mert úgy is nyert olyan mint most vettel
0
0
0
0
Ferrari avatar
tasiadam írta:
bfrenk írta:
Hát meg azért az sem mindegy, hogy ki alatt milyen autó van... 😀


sumi akkor szerezte amikor a DRS, a kers meg a teli tankal való indulás fasorba sem volt.... akkoriban egyik pályán 10 másodpercel gyorsabb volt olyan autóval mint most ilyennel.... na azért az már nagy különbség


Azért ne beszélj hülyeségeket... 😆 Nagyon is megérdemelte azokat a címeket és nem csak a Ferrarival nyerte + nem ilyen mindenféle elektronikai kütyük segítségével...nem véletlenül fűződik a nevéhez annyi rekord, főleg h 2 VB-t a benettonnal nyert. Annyi esetleg h ha 94-ben nem történik meg az a baleset akkor valószínűleg Senna lett volna a bajnok, de így alakultak a dolgok..

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briattore
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nemcsak a motorok miatt vannak különbségek.

A BMW-Sauber is Ferrari motort használ, de messze van az élmezőnytől.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Kobayashi biztos előzne! 😆


hát aszongyák ő a legagresszívabb az előzésben.... hát amúgy megnézném hogy a redbull és az egyik HRT vagy force india kocsi között motorban mi a különbség
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kobayashi biztos előzne! 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Nem azt mondtam, hogy ugyanolyanok legyek, hanem azt hogy Kobajasinak is ugyanannyi esélye legyen nyerni, mint Vettelnek. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció