Forma 1

Szerző: PrekopDavid1993, 2009. May 29., téma
Fórum » Sport
Minden, ami az F1-el kapcsolatos!
Esély latolgatások, tippek, kedvenc pilóták, videók, szabályok stb...
Hozzászólások: 1 519
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
almos avatar
Jan88 írta:
Én nem bánom ha megnyeri Vettel a bajnokságot, csak lehetne egy kicsit szorosabb az állás!😃

Énis kb igy vagyok vele,szeretem a német pilótákat 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem volt messze ahhoz, hogy kiessen. Csak sajnos a fal volt messze tőle😕 Annak is örültem volna, ha Webber amikor levágta a kanyart ottmaradt volna😂
0
0
0
0
almos avatar
Nagyon magabiztos,szerintem bajnok lesz, meg a kocsija is nagyon jó,majd jövőre elkapja valaki 😃
0
0
0
0
sisko avatar
tasiadam Írta :

ebben a sorrendben?

Egyenlőre 😂
0
0
0
0
gigazte avatar
Vettelen én is nevettem😂
0
0
0
0
almos avatar
Én is elmentem egy órát deszkázni,mikor hazajöttém még akkor is álltak 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
amikor esett na mondom akkor tv ki.... most lett vége 😆
0
0
0
0
almos avatar
Button,Vettel,Webber,Schumi
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ki nyerte? ja és mi volt az első 3?
0
0
0
0
niteforce avatar
nagyon kiraly futam volt 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Szegény Schumi 4. lett😞 Nagyon fordulatos és hosszú futam volt.
0
0
0
0
volga avatar
Azt hittem sosem lesz vége 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk Button mindenkit kiütött szinte, aki mellett elment.
0
0
0
0
almos avatar
Buttont biztos megbüntetik,majd kap egy 5-10 rajthelyes büntetsét,vagy esetleg 20-25mp-s büntetést. Esetleg még pénzbüntetsét,de szerintem elveszik az 1. helyét.
0
0
0
0
sisko avatar
Superlompos írta:
Micsoda futam volt.

Buttonnak mákja volt...

Én azért még megvárnám a vizsgálatok végét,ám maga a futam nem mindennapi volt 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Így van Schumacher milyen jót előzött! 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Ez mekkora verseny volt emberek! 😃 Ez volt eddig a legjobb amit láttam. 😂 Fuck Yea!
4 óra, 4 perc, 39 másodperc 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Micsoda futam volt.

Buttonnak mákja volt...
0
0
0
0
cseszka avatar
Kárvolt lebecsülni a McLarent,téli teszt után nagyot ugrottak,bementek a Ferrari-k elé,Hamilton még Webbert is megverte.GOO McLaren!
0
0
0
0
Ferrari avatar
Azt se feledjük h Schumi futotta a leggyorsabb kört Barcelonaban, szal a Mercik is elég jók lettek 😆
Ám ez a szorzó tök normális jelen esetben, egyértelmű h a tavalyi világbajnokra sokkal kisebb szorzó van, mint olyanra aki 1x se állt dobogón tavaly... 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hajrá Ferrari, Schumi és Kobayashi! 😆
0
0
0
0
almos avatar
Jan88 írta:
Nemsokára kezdődik az F1!😃 Már alig várom! Remélem hogy a Ferrarik jók lesznek!😆😉

Teszteken nagyon jók voltak, és a McLaren volt ez egyik legrosszabb, szóval zsiir lesz! 😃
0
0
0
0
GrEaT GaMeR avatar
Ferrari írta:
Lewis Hamilton nyugtalan a McLaren gyengén sikerült felkészülése miatt. A brit kilátásba helyezte, hogy a közeljövőben elhagyja az együttest.


Rosszul szerepelt a téli tesztidőszakban a McLaren, az MP4-26 gyorsasága és megbízhatósága sem volt az igazi. Hamilton ambíciózus pilóta, aki azt a célt tűzte ki maga elé, hogy a sportág történetének egyik legsikeresebbje legyen, brit lapok szerint márpedig erre csapata jelenlegi teljesítménye alapján Wokingban nem lesz esélye.
Érzi ezt Hamilton is, aki az egyik brit lapban kemény nyilatkozatot fogalmazott meg. "Nem azért vagyok itt, hogy tíz év alatt csak egy vagy két világbajnoki címet nyerjek" - idézték Hamiltont, aki a Red Bull felé kacsintgat.
"Még nem tartok ott, hogy azt mondják rólam, 'ő volt a világ legjobbja.' Csak négy éve vagyok itt, sokat kell még tennem ezért." A Daily Mail szerint Hamilton akkor távozhat a csapattól, ha az idei szezon teljes katasztrófa lesz, és valamelyik versenyképes csapatnál felszabadul egy hely.
Amennyiben összejön a Red Bull-os álomszerződés Hamilton számára, Sebastian Vettel csapattársa lehet. "Sebastian soha nem utalt arra, hogy kivel vagy éppen kivel nem szeretne egy csapatot alkotni. Kizárólag saját teljesítményére koncentrál" - jelezte Christian Horner Red Bull-csapatfőnök, hogy adott esetben nem lenne gond Hamilton leigazolásával.

Csorinak nem jó az autója, már szaladna is más csapathoz 😆😆😆😆😆

Bírnám ha elmenne azt 2012 be meg a McLaren nyerne meg mindent.

Na nem mintha érdekelne a sorsa, csak ne tegye tönkre a többi csapatot ....😀

Nálam a Best pilóta listán ő az uccso
0
0
0
0
Ferrari avatar
Lewis Hamilton nyugtalan a McLaren gyengén sikerült felkészülése miatt. A brit kilátásba helyezte, hogy a közeljövőben elhagyja az együttest.


Rosszul szerepelt a téli tesztidőszakban a McLaren, az MP4-26 gyorsasága és megbízhatósága sem volt az igazi. Hamilton ambíciózus pilóta, aki azt a célt tűzte ki maga elé, hogy a sportág történetének egyik legsikeresebbje legyen, brit lapok szerint márpedig erre csapata jelenlegi teljesítménye alapján Wokingban nem lesz esélye.
Érzi ezt Hamilton is, aki az egyik brit lapban kemény nyilatkozatot fogalmazott meg. "Nem azért vagyok itt, hogy tíz év alatt csak egy vagy két világbajnoki címet nyerjek" - idézték Hamiltont, aki a Red Bull felé kacsintgat.
"Még nem tartok ott, hogy azt mondják rólam, 'ő volt a világ legjobbja.' Csak négy éve vagyok itt, sokat kell még tennem ezért." A Daily Mail szerint Hamilton akkor távozhat a csapattól, ha az idei szezon teljes katasztrófa lesz, és valamelyik versenyképes csapatnál felszabadul egy hely.
Amennyiben összejön a Red Bull-os álomszerződés Hamilton számára, Sebastian Vettel csapattársa lehet. "Sebastian soha nem utalt arra, hogy kivel vagy éppen kivel nem szeretne egy csapatot alkotni. Kizárólag saját teljesítményére koncentrál" - jelezte Christian Horner Red Bull-csapatfőnök, hogy adott esetben nem lenne gond Hamilton leigazolásával.

Csorinak nem jó az autója, már szaladna is más csapathoz 😆😆😆😆😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igen, de legalább nem arra vár, hogy kiessen valaki előle, hanem megelőzi őt! Ezt nagyon tisztelem benne! 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Az ázsiai pilóták mind ilyen vakmerőek, bennük maradt a kamikaze vér 😆
Takuma Sato is ilyen volt pl 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Kobayashi = élet, mert legalább mer előzni, ráadásul japán! Schumit mindig is szerettem, és ezáltal a Ferrarit is! 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Superlompos írta:
Én a Ferrarinak, Schuminak és Kobayashinak drukkolok! 😆


H jött össze ez a 3? 😆
Ám én is Schumi + Ferrari kombó 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én a Ferrarinak, Schuminak és Kobayashinak drukkolok! 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
én mikor kinek szurkolok 😃 de redbullos vok inkább 😃
0
0
0
0
Sheriff avatar
Goo Hamilton!Csak ***ták idén a McLarent 😞
0
0
0
0
Ferrari avatar
Razor1911 írta:
Schumi !!!!ÁÁÁ!!!😃 még mindig fan vagyok van aláirásos sapim tőle 😜


nekem is van tőle aláírás, de csak 1 papírlapon, de őrizgetem már vagy 7 éve 😆
A Ferraris sapkámon is rajta van az aláírása, de azt gyárilag rávarrták 😆
0
0
0
0
Razor1911 avatar
Schumi !!!!ÁÁÁ!!!😃 még mindig fan vagyok van aláirásos sapim tőle 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
anycika73 írta:
mindenki csak schumachert ismeri itt??😆 Én Barrichello fan vagyok és a legnagyobb pilóta véleményem szerint az már más kérdés h scumacher lett 7.-szeres világbajnok és BArrichello csak 2.számú pilóta volt sajnos....bár ha belegondolok hányszor is állt félre schumacher előtt?? aki nem hiszi nézze meg a *outube-n most nem mondom hogy Y-al kezdődik 😃 sazl Barrichello4ever


Lehetséges, hogy félreállt néhányszor, de annyiszor nem, hogy csak emiatt lett schumacher 7-szeres bajnok. Azért ahhoz tudni kellett vezetni, jól összerakni a kocsit és jó stratégiét felállítani. Ráadásul Schumi rengeteget segített a Ferrarinak. 1996-ban egy gagyi autó volt, aztán felemelte a csillagos egekbe azt a csapatot. 😆

Mondjuk én néztem régebbi f1-es videókat. Azok alapján Senna és Gilles Villeneuve is nagyon jó versenyző volt. Persze rajtuk kívül is volt jó néhány, akik jól tolták a szekeret. 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
anycika73 írta:
mindenki csak schumachert ismeri itt??😆 Én Barrichello fan vagyok és a legnagyobb pilóta véleményem szerint az már más kérdés h scumacher lett 7.-szeres világbajnok és BArrichello csak 2.számú pilóta volt sajnos....bár ha belegondolok hányszor is állt félre schumacher előtt?? aki nem hiszi nézze meg a *outube-n most nem mondom hogy Y-al kezdődik 😃 sazl Barrichello4ever


Nem véletlenül volt másodszámú pilóta ő...ugyan az mint most Massa, hiába tehetséges ő is, de Schumacher, Raikkonen és most Alonso mellett is csak a 2. helyen áll...
0
0
0
0
anycika73 avatar
mindenki csak schumachert ismeri itt??😆 Én Barrichello fan vagyok és a legnagyobb pilóta véleményem szerint az már más kérdés h scumacher lett 7.-szeres világbajnok és BArrichello csak 2.számú pilóta volt sajnos....bár ha belegondolok hányszor is állt félre schumacher előtt?? aki nem hiszi nézze meg a *outube-n most nem mondom hogy Y-al kezdődik 😃 sazl Barrichello4ever
0
0
0
0
Ferrari avatar
Michael Schumacher optimista hangulatban várja a szezonnyitó Ausztrál Nagydíjat. A hétszeres világbajnok szerint nagyszerű munkát végzett a Mercedes GP a felkészülési időszakban, néhány versenyt azonban még várna azzal a kijelentéssel, hogy a W02-es győzelemre is esélyes.
"Jó irányba megyünk. Egyértelműen" - fogalmazott Schumacher. A Mercedes GP gyengélkedéssel kezdte a tesztidényt, a múlt heti, barcelonai gyakorláson ugyanakkor Schumacher az eddigi legjobb idővel zárt az élen. "Jó pozícióban kell lennünk idén, de azzal még várnék néhány versenyt, hogy nyerő autót építettünk-e."
"Akárhogy is, ezzel az autóval képesek leszünk harcolni a legjobb helyekért, ami jó hír. A csapat nagyszerű munkát végzett." Schumacher a tavalyi, csalódást keltő idény után alig várja, hogy az idén letegyen valamit az asztalra. "Sosem gondoltam, hogy visszajövök, és minden ugyanolyan lesz, mint régen."
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Én speciál örülök neki, bár ezek a tesztek általában nem sokat számítanak! 😆

https://static8.origos.hu/i/1103/20110311f1forma1m3.jpg
0
0
0
0
Ferrari avatar
Vin Diesel írta:
hát régen a Schumacher autója volt az egyik legjobban összerakott darab, de hát egy olyan autót el is kellet vezetni és Schumacher-nek megvolt bőven a tapasztalata. én szerintem 2 éve nem kellet volna abbahagynia, mert ha nem hagyta volna abba akkor hozzászokott volna jobban a mostani technikához.


Khmm...ennyit Schumacherről: 😆
[LINK]
[LINK]

Nem kell őt még leírni, tavaly volt egy gyenge éve, ennyi... 😆
0
0
0
0
Vin Diesel avatar
hát régen a Schumacher autója volt az egyik legjobban összerakott darab, de hát egy olyan autót el is kellet vezetni és Schumacher-nek megvolt bőven a tapasztalata. én szerintem 2 éve nem kellet volna abbahagynia, mert ha nem hagyta volna abba akkor hozzászokott volna jobban a mostani technikához.
0
0
0
0
Vin Diesel avatar
én felnézek Schumacher-re mert amit ő elért ezekben az években, hát sok F1-es versenyző irigyelheti az biztos. én Schumacher meg Alonso rajongó vagyok és én nem tudok köztük választani hogy ki a jobb. énnekem mind a 2-ő nagy kedvencem.
0
0
0
0
Lizard avatar
Quadgame94 írta:
nekem Masa mindig is kedvencem volt, nagyon király lenne ha vb-t nyerne vagy ha csak esélye lenne, mert ebben az évben nem volt sok bele szólása...,.


Szerintem Massát igenis megviselte a balesete ( amin egyáltalán nem csodálkozom), és úgy érzem hogy az ő pályafutása onnatól véget is ért, nme látni benne semmi motivációt, elszántságot, nagyon beleszürkült az egész száguldó cirkuszba!
dehát majd meglátjuk jövőre mit produkál!
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
nekem Masa mindig is kedvencem volt, nagyon király lenne ha vb-t nyerne vagy ha csak esélye lenne, mert ebben az évben nem volt sok bele szólása...,.
0
0
0
0
forestgreen avatar
Azért győzőtt az igazság... a leggyorsabb pilóta nyerte a VB-t annak ellenére, hogy nehéz dolga volt Vettelnek Mark Webber mellett, mert egymás elől vették el a pontokat egész szezonba, Alonsonak pedig csak a Red Bull-okra kellett figyelnie.

SZÉP VOLT VETTEL!

Annak örülnék, ha minden évben úgy világbajnok lenne... Most Webber vagy Massa következik? A többi nagy már nyert VB címet 😀
0
0
0
0
Lizard avatar
Zoli73 írta:
Szerintem meg attól teljesen függetlenül hogy ki nyerte a VB-t tök jó kis versenyt láthattunk!😆


Így van, remek futam volt, és én pl teljesen pártatlanul néztem! Attól függetlenül abszolút megérdemelte Vettel, ő azt csinálta ami a feladata volt, Alonso meg az nagy arca helyett előzte volna meg Petrovot😀, aztán utána mutogathatott volna!
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Szerintem meg attól teljesen függetlenül hogy ki nyerte a VB-t tök jó kis versenyt láthattunk!😆
0
0
0
0
zewa78 avatar
De a Renaultnál mijen jol mulatak szerintem 😆 Hál istenek nem Alonso lett igy kicsit lejebb vezs az arcábol meg bemutat a Petrovnak hát Alonso volt szerencsétlen hogy nem tudta megellözni a Renault egyenesben mindig jol elhuzot 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció