A Windows 7-ről minden

2009. May 06., téma
Fórum » Szoftver
A-Z-ig a Windows 7-ről, kérdések, válaszok, stb.
Hozzászólások: 3 366
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Bronson avatar
víruskeresőt lefuttattál már?nálam vírus okozott hasonló galibát...1 év után én azért újra szoktam tenni,nekem akkorra már érezhetően tele volt szeméttel... 😀
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
én is arra gondoltam 😀
de máskor is volt ennyi ideig még se emlékszek ilyen mértékű sz*rakodásra... most pl megint kísz volt a PS aztán letettem tálca mármint óra melletti mindenletevősvarázsgombbal 3 file (0,99MB) lomtárba helyezése övetkeztében eltűntek az ikonok asztalról, chrome is lefagyott és 2 percig tartott míg kitörölte x D ....
amúgy kb 1 év ha jól emlékszem, ha nem emlékszem jól akkor kb fél év biztos megvan, nem tudom mert 1 éves a vinyó és akkor volt fenn 1 win, és ez még a régi gépbe is benn volt, jött az új beraktam és nemtudom akkor tettem-e rá másikat, vagy folytattam ugyan úgy... erre nem emlékszem 😀 tehát fenn áll az esély, hogy meg van 1 éves
0
0
0
0
Bronson avatar
mióta van fent ez az oprendszer?
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Azt nem tudjátok, hogy miért fagyogat minden?
tehát maximum (tehát ennél csak kevesebb fut) fut a következő: Chrome (6-8 oldallal), Xfire, Photoshop, MSN, Skype, 1db Szöveges dokumentum, 1 db mappa : DD
na.. és ha pl megnyitom google-t beírok akármit, rámennék jobb egérrel kép mentése másként oké, és van hogy 5 percre rá (költői túlzás) jön ki az ablak, hogy hova mentsem... és fhu, de persze nem csak ez, mostanába a skype is lefagy miközbe gépelek, és jobb esetbe pár mp után vissza áll, ugyan ez MSN is, meg van, hogy egy rohadt képet akarok megnyitni erre lefagy... meg ilyen olyan kis dolgokon mostanába megáll a tudomány, majd persze vissza jön, de idegesítő azért... nem tudjátok, ez miért lehet?
0
0
0
0
Bronson avatar
elég egy helyre is feltenned a kérdésed!
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Sziasztok.
Van egy kis windows telepitési problémám😃
Az van , hogy elinditom a telepitőt fel is telepiti addig még elsőre újra indul a gép és mikor újraindul kidobja ugyanazt mint a kezdéskor hogy meik particióra akarkom telepiteni a windowsot persze mikor akarom a c re ami nálam az elsődleges leformatálom és feltelepiti akárhányszor újra idul a gép ugyaneszt csinálja.A telepités pendriveről van.már 1éve igy telepitem a windowsot ugyanaval a windowsal és még sose csinált iet.Valami megoldást megköszönnék.
0
0
0
0
Bronson avatar
4GB ramnál,nem hagy jó,hanem szinte kötelező a 64bites rendszer 😉
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!!!!!! Valaki segít? Win7 64 bit jó lenne erre vagy maradjak a 32-esnél? Proci: AMD x2 6000+, RAM 4gb ddr2 kingston 800mhz, vga 1gb hd 6670 ddr5
0
0
0
0
pupi14 avatar
Értem köszi a választ
0
0
0
0
sisko avatar
pupi14 : az élményindex nem a mérettől,hanem a hdd sebességétől függ.De én legalább 50-60 gigás partíciót javasolnék a win7-nek.De 7.9 és környékét csak SSD-vel fogsz elérni.
0
0
0
0
pupi14 avatar
Sziasztok lenne egy kérdésem tudom hülye kérdés de hány gigára rakjam fel a win 7. hogy 7.9 legyen a hdd élmenyindex vagy hogy legalább 7.0 legyen ??
0
0
0
0
no avatar
Felraktam a win7-et és nagyon jó 😀 nem lassú,néha kicsit belaggol denemgáz 😆 amúgy sokkal gyorsabb is lett 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Mivel nincs valami sok tárhelyed ahogy nézem én a helyedben inkább valami Lite vagy Home verziót szednék le...elmenne egyébként!Bár ha csak azért cserélnéd le mert unod,szerintem ne tedd...az XP okosabban gazdálkodik a gyengébb gépekkel állítólag! 😉
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok 😀
Lenne egy kérdésem...
Az én gépemen hogy menne? Windows 7 Ultimate 32bit
Most szedem és kivi lennék reá hogy megérné-e felrakni
Windows Xp-t már unom kissé :S 😆
Válaszokat is elöre kösz 😃
0
0
0
0
sudosu avatar
Bleach: Nem feltétlenül vírus lehet a háttérben, lehet csak valami teljes képernyős alkalmazás végett áll át. Ennek a hátterében az lehet hogy más felbontásban futtatod a játékot mint a Windows felbontás.
Ha 2 monitort használsz az is lehet az oka.

Mindkét esetben megoldás lehet egy DisplayFusion névre hallgató program beszerzése, ebben a programban tudsz készíteni asztal ikon profilokat és ha átállítódik akkor betudod tölteni értesítési területi menüből.
0
0
0
0
akos40 avatar
Rendben, köszönöm szépen a választ. 😀
0
0
0
0
Bronson avatar
Sajnos kell mind...ha kitörlöd valamelyiket randomra,egyes programok amik használták,nem fognak működni!
0
0
0
0
akos40 avatar
Az nagy baj, ha nekem ebből a C++ cuccból több is van egyszerre. Nem elég ha csak egy van, a többit nem lehet letörölni?😃
0
0
0
0
Bleach avatar
Hello!
Nekem az lenne a problémám hogy maguktól átrendeződnek az ikonok az asztalon... pl olyanról beszélek hogy nem mindegyik egyszerre, hanem 1-2-be mikor rakok valamit pls programok mappába teszek egy progit átugrik másik helyre, vagy ez így van zenénél is vagy valami ami használatban van... ez vírus?
0
0
0
0
battyan avatar
Közben már kiírtam egy dvd-re, de legközelebb megpróbálom így. Köszönöm!
0
0
0
0
cseszka avatar
hard drive bbs priorities-t tedd disabled-re ha lehet.Nálam igy megy igaz a lapom msi.
0
0
0
0
battyan avatar
Sziasztok!
Újra akarom rakni a gépet és hiába átállítom,h pendrive-ról bootoljon, nem történik semmi. A mostani Windows 8 is így lett feltéve.
Képfájlt Windows 7 USB DVD Download Tool nevű programmal másoltam az usb-re.
Laptop: Asus N55SF
BIOS beállítások: https://kepfeltoltes.hu/130926/DSC05783_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/130926/DSC05782_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Bronson avatar
Valami hardveres hiba lesz szerintem(mivel a hibaüzenet is ezt állapította meg)...próbáld meg USB-ről telepíteni!
0
0
0
0
kupiasd avatar
Lemez, már 2-őt is próbáltam. 😞
0
0
0
0
kupiasd avatar
Újra szeretném telepíteni a számítógépemen az operációs rendszerem ami windows 7, a bootolás után a "windows is loading files" fekete képernyőnél ez a hiba fogad: 0xc00000e9 A pontos képernyő: http://kepfeltoltes.hu/view/130905/IMG_0966_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Valaki tudna segíteni? Esetleg hardveres a probléma?
0
0
0
0
Bronson avatar
64 bit 3 giga felett indokolt...
0
0
0
0
no avatar
Milyen alkatrészek kellenek minimum a windows 7 hez???
0
0
0
0
PoPet avatar
Köszi. 😀 Mert ugye így nem kell mindent újra leszedni, max feltenni.. 😃
0
0
0
0
PoPet avatar
Megoldható, hogy létrehozzak egy külön partíciót a gépen, amire átpakolom a dolgokat, és windows telepítésnél azt ne formázzam meg csak a másikat? ha igen, hogy? valaki legyen szíves írja le, köszönöm. 😀
0
0
0
0
szalamispizza avatar
azt rakom 😃 már telepíti. (most másik gépen vagyok)
0
0
0
0
szalamispizza avatar
akkor rakom is felfele 😆
köszi!
0
0
0
0
szalamispizza avatar
3gb rammal jó a win7? vagy maradjak xp-nél?
0
0
0
0
PoPet avatar
Hogy tudok, nagy ikonokat csinálni?
Ne mind legyen az csak 1-2.
0
0
0
0
dave500 avatar
Sziasztok! Ma hajnalban, mielőtt lefeküdtem volna aludni, bekapcsoltam az advanced system care-ban a javítás + pc kikapcsolás-t ha végez.. reggel felkelek, bekapcsolom a gépet, nem indul. Windows boot után restart. Jó. Elindítom a rendszer visszaállítást (számítógép-javítása menüpontból), az sem indult! Csökkentett módban szintén nem indult.. (CLASS.PNP)-t nem bírta betölteni. Rendben. Csinálok 1 reinstall-t. Berakom a pendriveot (Dell inspiron mini 1010-ról van szó) ISZONYAT lassan elindul a telepítő.. látom, hogy 139 Gigából 139 giga szabad.. egy kérdés.. hova lett a közel 80 giga adat?? SENKI nem nyúlt a géphez, kikapcsolt, és többet nem indult el! Felment a windows, de bosszant nem kicsit, hogy elmentek az adataim.. a telepítésnél meg se kérdezte, hogy formázza! Van rá esély, hogy vissza állítsam valahogy? ://
Előre is köszi!
0
0
0
0
no avatar
Ha esetleg nem láttátok volna😉
[LINK]
0
0
0
0
cseszka avatar
Itt legtisztább ujrahuzni a wint.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok.! Elnézést az esetleges helyesírási hibákért, vagy a témába nem megfelelő kérdésem.! Baj van.! 😕 gépünk sztem beadta az unalmast, mivel.: bekapcsoltuk ma először, s beadja a "Windows hiba utáni helyreállítását".. mondom Oké, akkor legyen az, hogy elinditom Normálon [Win7] töltu a logót legalább 10 percig, utána nemjönnek be a fiókok, hanem bejön a: "Lemezellenőrzés" csináltam 2 esetet.: 1. kikapcsolom a lemezellenőrzést, de akkor megáll a gép leáll, s ujraindul, s fólytatódik ugyanez... 2. Hagyom, hogy menjen, de 3 óráig csak csinálja ilyen árván maradt fájlok stb..Csökentett módban pedig megáll egy féle fáljnál aswRpw.sys asszem, kérünk segítsetek.. 😕 d Ákos /telóról/
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Függ az internetkapcsolat típusától is. Statikus IP esetén nem tudod megváltoztatni, max a DHCP-t, de az meg más tészta
0
0
0
0
Csikinelli avatar
apetit1989 írta:
El vagy tájolódva barátom... IP címet nem az oprendszertől kapsz.


Hat nemis az volt a kerdes hogy kitol kapom vagy nemkapom. Hanem hogy lehetseges e ip cimet valtoztatni anelkul hogy a szolgaltatoval kene barmit kulon egyeztetni.
0
0
0
0
bybeni avatar
mathejocy írta:
Olyan 20GB körül mozog.Rendszerigénynek 40GB-t írtak amikor kijött.Nálam progikkal együtt 30GB a 64 bites verzsön Full update.


köszi kolléga!
valami 51 giga volt a windows mappa mérete aztán nagyot néztem hogy mitől, de megvolt a ludas, szar helyre nyomatta a Movie Craps gameplay videókat 😃 bele a windows mappába :/
0
0
0
0
apetit1989 avatar
El vagy tájolódva barátom... IP címet nem az oprendszertől kapsz.
0
0
0
0
Csikinelli avatar
Lehet valahogy ip cimet valtoztatni win 7 nel? Ha igen akkor hogyan?
0
0
0
0
mathejocy avatar
Olyan 20GB körül mozog.Rendszerigénynek 40GB-t írtak amikor kijött.Nálam progikkal együtt 30GB a 64 bites verzsön Full update.
0
0
0
0
bybeni avatar
Hali kollégák!
sosem néztem (mármint sajátgépben) de elvileg mekkora is a Win 7 32 bit teljes mérete Gb-ban?
service pack al és az össze frissítéssel együtt értem...
0
0
0
0
mathejocy avatar
Ha esetleg valakit érdekel:Ha a hibernálást nem használod,akkor kapcsold ki.Nyersz vele a memória méretednek megfelelő + HDD kapacitást.Win7 start menü keresőbe :cmd
Utána beírod a konzolba: powercfg -H off. Restart után ott a plussz meghajtó tárkapacitás.
0
0
0
0
vasziliy avatar
Ment volna gyorsabban is,csak közben bealudtunk egy kicsit 😃 Vasárnapi szieszta 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Nincs mit😃 Ez gyors volt😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció