Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Nedadam avatar
addig mit használtál ? 😆 én már nembántok semmitse mert megdolgoztam érte de ha lesz uj tápom a mostanit muternak adom é az ővét szét ba...om csavarhúzóval 😆😆
0
0
0
0
turbek10 avatar
engem ha felidegesít a gép kimegyek egy cigire.de egyszer kihúztam az egeret a gépből és kidobtam az ablakon és ott marat vagy 3 hétig me vettem egy másikat
0
0
0
0
turbek10 avatar
engem ha felidegesít a gép kimegyek egy cigire.de egyszer kihúztam az egeret a gépből és kidobtam az ablakon és ott marat vagy 3 hétig me vettem egy másikat
0
0
0
0
no avatar
jah nekem valami regebbi a4techem volt,de mar nem muxi mert nem tom mi baja van a ps/2-es portomnak😕de meg milyen jol birja a volt a4techem az uteseket egyszer-egyszer olyanokat kapot hogy csak na csodalkozom hogy nem tort meg el szegeny.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Ja nekem is a4tech billentyűm van élvezet vele feszültséget levezetni folyton ütöm és jól bírja
0
0
0
0
no avatar
hehe en most mar kell vigyazak mert ma vetem uj bill-t es nem szeretnem szetverni,mert ha erre ra csapok egyet sztem 2be is torik,nem mint a nasik a4tech-em mert az uthetem mert nem volt semmi baja😆😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem már a jelenlegi gép(nem sokáig) már olyan szar volt hogy már a gépelés közben is akadt😲 ezért reseteltem és mivel fos újból várhattam vagy 5 percet mire fel tudtam jönni😠

Amúgy még a téma elején írtákl hogy feles energiánkat focival vagy biciklizéssel vezessük le nem kell eltörni a csontunkat meg ilyenek.
Én egyszer egy zsebkendős zacskóval elkezdem focizni és az lett a vége hogy egy rugással két csontomat törtem😆
0
0
0
0
qdam avatar
Én billentyűt szoktam de mérsékelten azért 😀 legutóbb is csak a tollat vágtam a falhoz 😆
0
0
0
0
no avatar
ám én sem bántom 😃 képzeld el hogy a gép él , ha rácsapsz az fáj neki , ha rádcsapnak akkor ugyanúgy erzed 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Általában én is az aszalt ütöm meg egy régi 2 kilós billentyűm van amiben van bőven anyag ezért folyton ütöm de még jó😆
0
0
0
0
taki10 avatar
Én sohasem bántanám a gépemet. Ha ideges vagyok vagy magamat ütöm vagy rácsapok egyet az asztalra. 😀
0
0
0
0
no avatar
én nem bántom a Gépem , mert amennyire peches vagyok beleütök egyet akkor megint elb*szódik a windows 😆 multkor 4x raktam ujra egymas utan ( lekopogom h most jo ), mert NFS MW-s crack hibás volt 😀 es csak C-t formátoltam 😃 aztán rájottem 4-re hogy a D-t is kéne 😆 nah de térjünk vissza most a tesómhoz 😆 nah az oszt állat 😆 játszotta a Race Driver GRID-et akkor naon ideges volt 😆 ütötte a billentyüt egeret csapkodta , a kávé a csészébe az asztalán volt ráb*szott egy nagyot az asztalra es puff az egész asztal kávés volt 😆 az tutta legjobban felhuzni h az utolsó körben a cél előtt kicsúszik es leelőzik 😆 amikor elkezdte játszani rögtön ki mentem a szobából mert engem vert volna meg 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
inkább akkor már a levegőt kellene ütni de én is
mérgemben elvesztem az agyamat
0
0
0
0
berci96 avatar
Hogy ti mien agresszívak vagytok de most komolyan azér gépet szétrúgni áhh inkább üssed a hangszórót mert az a legolcsóbb és az annyira nem fontos😆:Ð😃😀😉
0
0
0
0
Nedadam avatar
én tegnap rugtam be az elejét a gépemnek de még bírja igaz letört az első 2 usb 😃😆 de még megy 😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
hoho fejelünk??😆😆 én mostanság anyám usb-s billjét csapom az enyim helyet mert valami zárlathiba lett a ps 2-es csatinál vagy tulmelegedett
Ha anyám meglátná mijeneket küldök bele sztem a billhelyet használhatom majd a yojpadot😆😆
0
0
0
0
Rapido avatar
Én egyszer elég ideges lettem.Az egeret nekivágta a falnak a billre meg ráütöttem egy nagyot.Egér széttört.Billentyűzetnek jó pár gombja kiesett.De azóta csak 2 cd-t vágtam tönkre!És egyszer megfejeltem a monitort!😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én már tönkre tettem egy monitort az ütésektől de nem az én hibám volt a NFS MW volt túl nehéz😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nedadam írta:
éncsak a monitort pofozom😆


azt én is szoktam 😃 de azé csak olyan lightosan😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
éncsak a monitort pofozom😆
0
0
0
0
dave20 avatar
:Ðhát én még soha nem bántottam,valszinűleg nem is fogom
meg aztán anyámék engem rugdosnának:Ð😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
kmisi99 írta:
Engem tegnap előtt úgy felidegesített a gép hogy rá akartam ütni a kikapcsoló gombra de azt a kis műanyag előlapokat találtam el ahova a dvd írót rakjuk 2 darab rögtön beesett a gépbe😆


Olyan már velem is történt, csak én berúgtam őket😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Engem tegnap előtt úgy felidegesített a gép hogy rá akartam ütni a kikapcsoló gombra de azt a kis műanyag előlapokat találtam el ahova a dvd írót rakjuk 2 darab rögtön beesett a gépbe😆
0
0
0
0
levi27 avatar
jah néha én is ilyen orosz modon javijom a monitort ha valami nem megy😆😆(néha müködik is)
0
0
0
0
xxx3 avatar
én tölem kapioott a monitor egy két tockost márt meg a billentyű is de igen jól birják gci:Ð
0
0
0
0
berci96 avatar
levi27 írta:
berci96 írta:
berci96 írta:
én régen az ősi gépemt annyira szétütöttem hogy csak kis szerencsével indult be 😆

AZ a gép kb ilyen volt😜roci:400mhz
Ram:64mb
VGA: ultrafos 5000 32mb

nem csak a vga ultrafos hanem az egész komplett😆

a vga tipusa az ultrafos 5000:Ð:Ð:Ð:Ð
0
0
0
0
levi27 avatar
berci96 írta:
berci96 írta:
én régen az ősi gépemt annyira szétütöttem hogy csak kis szerencsével indult be 😆

AZ a gép kb ilyen volt😜roci:400mhz
Ram:64mb
VGA: ultrafos 5000 32mb

nem csak a vga ultrafos hanem az egész komplett😆
0
0
0
0
berci96 avatar
berci96 írta:
én régen az ősi gépemt annyira szétütöttem hogy csak kis szerencsével indult be 😆

AZ a gép kb ilyen volt😜roci:400mhz
Ram:64mb
VGA: ultrafos 5000 32mb
0
0
0
0
Nedadam avatar
de telot is vertem már szét mikor azt gondoltam hogy ne a gépet bántsam ( 60.000 ft-os telo ) de szerencsére garis volt így kicserélték😆😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
én vagy 2 billt vertem szét , régi gépembe meg oldalba rugtam a monitort meg néha pofánvágom, főleg akkor ha fecseszik az agyam😆😆😆, ja és 1 egeret is már szét csaptam😆
Szerk: a billt. többé nem csapom mert már szakad vele az asztalnak a bill tartója😆😆
0
0
0
0
xxx3 avatar
A billentyűnek oda szoktam csapkodni de még jól bírja a monitor is szokott egy-két tockost kapni .De magát a gépet azt soha😃
0
0
0
0
berci96 avatar
én régen az ősi gépemt annyira szétütöttem hogy csak kis szerencsével indult be XD
0
0
0
0
dan_73 avatar
A gépemet még nem de közel vagyok hozzá...
0
0
0
0
homerun avatar
az kemény! 😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
Hát a múltkor kiöntöttem a vizet, bill, egér minden kapott akkor majdnem kis gépemen vezettem le, de utolsó pillanatban arrébb tessékeltem helyette a széket ami szerencsés módon leszakította a tapétát...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
engem nehéz fel idegesíteni de ha ideges vagyok akkor lesz nemulas
0
0
0
0
Herman avatar
Úúú a cs-rő ne beszéljünk😆😆Én a billentyűt verem szét:Ð
0
0
0
0
Core2 avatar
nekem a boxos proci cooler orditott...de lecseréltem egy AC-re 😆
0
0
0
0
no avatar
Mondjuk CS:S-nél én magamat vágom fejbe mindig mikor low vagyok! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
le van véve a gép oldala és iszonyatosan idegesítően sípol a dvd vagy mi már megőrülök olyan hangos de nem verem még szét mert még töltök 1 játékot majd ha játszani fogok a WOW-al na majd akkor halál a gépre ha bénázok és kinyírnak😆😆
0
0
0
0
Core2 avatar
te tudod...ha gondolod verd szét
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja tényleg nem a gép a hibás ha bénán játszunk de ez egy nagyon nagyon rossz emberi dolog hogy azt hibáztatjuk aki nem is hibás csak ideges vagyok és ő van a leg közelebb.

De most itt ez a rohadt gép kattog mint az állat és mindját szétverem😆 de nagyon idegesít. és hangos is
0
0
0
0
Core2 avatar
ez idegesit...hogy egyeseket a játék kiakaszt, me *******, s akkor tör zúz...észre sem veszi, hogy nem az egér, vagy a bill a hibás...
0
0
0
0
Rottweiler avatar
én inkább csinálnék pár fekvőtámaszt, de amúgy nem szoktam nagyon ideges lenni.
0
0
0
0
Core2 avatar
én mindig is higgadt ember voltam...csak egyszer kell kiakasszon a gép...akkor nem fogom nézni, hogy mennyibe került...kivetem az ablakon egy az egybe
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én manapság már csak ordibálok ha elrontok valamit.😆 Szídom az enemy-t ezerrel.😆
0
0
0
0
Core2 avatar
lassu a gép...ha lassu akkor sem ütni kell, hanem lecserélni egy gyorsabbra...
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát ha rossz a gép pl lassú vagy valami az a gép hibája de játékokknál tényleg magunkat kell ütni 😆 ha idegesek vagyunk mert mi rontjuk el a játékot
0
0
0
0
Core2 avatar
nem értem minek kell a gépet hibáztatni
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció