Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
asznomad avatar
én néha a billentyüt szoktam meg csapkodni 😜
vhol le kell vezetni az ideget 😆
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
Szétvertem 2 egerem már apám kalapácsával 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
retyomen írta:
haverom meg a bátya 2 kilós sújokal szokták ütni a gépüket😆

Az durva, hogy bírja?😃
0
0
0
0
retyomen avatar
haverom meg a bátya 2 kilós sújokal szokták ütni a gépüket😆
0
0
0
0
CheatWorld avatar
Én már azt kívánnám hogy egy fejszével ferjem szét a gépemet, 2x3x-or rugtam már bele, bár az egyik rugásban az alaplap is majdnem kiesett, csak kettő kártya és egy műanyag csavar tartotta meg akkor.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Billentyüzet egy hónap 1 darab, valamint a hangfalrendszeremet vertem szét.........
0
0
0
0
philips20 avatar
épp akartam kérdezni 😃
0
0
0
0
no avatar
Én az ennyémet Rendszeresen szétszerelem 😂 kikel takaritani számomra olyan mint a fürdés csak ö heti egy alkalomal teszi meg mind ezt vagy 2hetente....
mielöt valaki megszolalna én mindenap megismétlem magamon 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
hát én hétvégén szétvertem a billentyüzetet 😃
0
0
0
0
no avatar
én inkább billentyű párti vagyok bár szoktam csapkodni a gépet is😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
én csak akkor bántalmazom , ha megérdemli.. mikor CoD4-et játszok multiba , fut az xfire és irnak vagy 6-an , és mikor ALT+TAB -ozok hogy kilépjek megnézni , és befagy... na akkor aztán vége mindennek..akkor a billentyün az ALT + F4-et lenyomom vagy 9000x , és mikor semmi se történik a resetet nyomom addig amíg le ne nyugszom, na de a nyomkodás nem óvatosan van hanem ököllel. 😆 😆
0
0
0
0
gabi86 avatar
nekem már egyszer az egér rosszul járt kib***tam az ablakon miután szétvertem 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én az egeret nem szeretem ütni mert az kemény eért könnyebben tönkretenném mint a billentyűzetet ami elnyeli az ütést
0
0
0
0
Davezorrr avatar
én levezetésnek felszokom venni az egeret és megszorítom....
u.i.: zsinor nélküli az egerem és jó magasra emelem.
0
0
0
0
kisborda avatar
Én nem szoktam verni a gépet, csak a billentyűt néha, de az már olyan hogy a másik entert kell használnom mert ami ott van középen az már alig veszibe, vagy 5-ször rákell csapni!😃😆😆😆😆😆😃
0
0
0
0
haralacsa avatar
én a monitort szoktam ütni,még jó hogy nem lcd-.- a *** játékok úgy felszoktak baszni főleg tf2
a billentyűt sose
0
0
0
0
Poccok avatar
Én idegességemben szét haraptam 3db billentyűzetet 😆
0
0
0
0
philips20 avatar
én a régit dobtamki az ablakon 😃
0
0
0
0
ganjahman avatar
hat en meg gepet nem vertem szet,de a regi gepeimet utotem vagtam foleg a monitort😆 a mostanira mar sokkal jobban vigyazok, de mar billenytyuzetet kinyirtam vagy 3 mat😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én a régi 250 gigás vinyómat verem szét ráütöttem egyet működés közben mert már alapból a halálán volt és sípolt meg kattogott és az az ütés már szépen elintézte de még félig tökéletesen működik de ott rohad a szekrényben egy 120 gigás társaságában pedig működnek más meg örülne egy 80 gigásnak is 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Igen, rengeteg billentyüzet ment szét játék közben, most a procihűtő rosszalkodik, azért kapott egy akkorát, hogy állandóan fagyogat, remélem elromlott véglegesen.........
0
0
0
0
ReSeth avatar
de nem értem hogy lehettek ilyen vadállatok 😆 én örülnék ha jobb gépem volna , mint a mostani , akármilyen ideges is lennék , nem bántanám😃
0
0
0
0
battyan avatar
nekem is kapott már pár bal horgot a régi gép...😆
0
0
0
0
no avatar
nekem is az valami 100 éves crt volt..
0
0
0
0
gara66 avatar
én eccer egy crt-re ütöttem egy nagyon és egy nagy sárga folt maradt az öklöm helyén utána😃
0
0
0
0
no avatar
én mindig a billentyüzetet verem...régen volt egy fos monitor mindig besárgult akkorát vágtam az oldalára hogy a szellőzője szarrátört 😃
0
0
0
0
mtthw_E avatar
Én már 1-2 egeret kivégeztem, sajna😞 megbántam, mert nem volt / nincsen lóvém másikra... mostanság már nyugodt vagyok... (nincs mit szétverni😆😉
0
0
0
0
Megtorlow avatar
billentyűzetet igen😃
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
1. Én még a leges legelső P4-es gépemet vertem szét.
Az oka az volt hogy a neten az egyik flash játék kb 10 szer fagyott le, és annyira felnyomta az agyam hogy az hihetetlen.
Megfogtam bele rúgtam egyet, eldőlt, és egy jó nagy füst cucc jött ki belőle. 😆
2. A második élményem az volt amikor anyám kidobta az ajtón a frankó kis gépemet, mert megbuktam félévkor 😆 hahaha
és másnap kaptam egy AMD Athlon64 3000+, 1Gb RAM, HD2600XT-s gépet, és arra költöttme sokat és abból lett a mostani 😃 amit el cseréltem egy XBOX 360-ra. hahahahahhaha
0
0
0
0
Nedadam avatar
vargesz írta:
én régen szétvertem a monitor és most az új monitorom mellé beraktam a régit és amikot ideges vagyok akkor azt verem😃😃


és ha kancsal lennél akkor az uj kapna ?😆😆
0
0
0
0
HeyJoe-PCRPG-HUN avatar
En sem bantom, bar volt, h 1-1 "kek halal" utan, kivagtam volna en is legszivesebben az egeszet, foleg mikor a Winfost ujra is kellett aztan tennem, maig felnem deritett hiba miatt. 😀

U.i.: Doom3-nal anno, meg a pl. Dead Space-nel azert en is "ugrottam" parszor az egekemmel, de szerencsere birja az egerem a kikepzest. 😉
0
0
0
0
tgmisu avatar
Nekem mostanában, hogyha felb*ssza az agyamat ez a szar akk a szoba másik felébe megyk és a sarokba ott dekkol a régi szar(1,7-es cerka) párat belerúgok, de már volt olyan is, hogy megfejeltem.😆 Meg a bill-emet is szétvertem csak úgy a betonhoz b*sztam izomból van is róla kép miután a bill-eket visszaraktuk haverokkal!😆
0
0
0
0
NoysR avatar
én régen szétvertem a monitor és most az új monitorom mellé beraktam a régit és amikot ideges vagyok akkor azt verem😃😃
0
0
0
0
BiGame avatar
simogatni D😆, ez félreérthető!😆
0
0
0
0
sagesz93 avatar
Én egy nyugodt ember vagyok, a gépemet simogatni szoktam nem ütögetni 😃
A kormányt szoktam csapkodni, ha elkurok valamit 😃 De az se vészes.
0
0
0
0
BiGame avatar
én is az vagyok, míg annyira nem csapkodom itt a fa asztalt míg össze nem dől és akko totálkár😆!
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Én még szűz vok a gép szétverése terén!!!! 😆..én a dolgaira vigyazó emberek közé tartozok!!!! 😉
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
én még anno az egeremet vertem szét...akko már nagyon ideges voltam h egy pályát nem tudtam végigvinni...
0
0
0
0
rocka avatar
Kmisi99 írta:
ja én is jártam úgy ptt valami fém pöcköket kell visszarakni azok nyomják viisza

jah tudom, vissza is raktam csak ahogy rávertem billre a nyomástól a fém így benyomta a műanyagot és nem ugrik vissza mer nincs ami vissza nyomja
0
0
0
0
FeRR avatar
nekem már kiesett a num-os enterem az és a pont😃 de hibátlanul működnek csak visszanyomtam!😆, viszont anyám mikor nemvolt net fél órát várt h bejöjjön egy oldal és rávert egyet a helyéről kijött a hobb klikk a helyéről de szerencsére csak visszakellett nyomni, természetesen leoltottam..😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ja én is jártam úgy ptt valami fém pöcköket kell visszarakni azok nyomják viisza
0
0
0
0
rocka avatar
Én is a billentyűzetet vertem szét, nekem a space gomb tört ketté azt most folyékony pillanatragasztóval van megragasztva és nem ugrik vissza space hanem csak úgy lenn van 😆 de má megszoktam 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
😆😆 szétvertem a billentyűzetem elromlott a billentyűn az ü betű és most csak bemásolni tudok ü betűt😆😆

Szerk: Megjavítottam 😆😆😆 most már múkodik😆
0
0
0
0
SonnyXF avatar
Szándékosan nem vertem még szét, de a Dead Space játék során néhányszor megugrottam a székemben, kezemben az egérrel, és olyankor az kapott néhány ütést.
0
0
0
0
aknakukac avatar
én még soha nem csak amiko volt nagyon régen egy szar gépem és amiko megkaptam az ujat akk egy akkorát beleütöttem hogy a vinyó meghibásodott és nem kapcsolt be és utána derült ki hogy a tesómnak azon a vinyón volt a dogája 😆😆😆
0
0
0
0
tgmisu avatar
Hát én a régi billenytyűzetre akkorát rávágtam a támasztó csak úgy kiszállt a helyéről😆. A régi CRT monitorom is kapott eleget meg a jó pár egér(úgy már 4-et hazavágtam😆😉
Nemtudom mi lesz a következő a régi 1.7es cerka?😆
0
0
0
0
Roland avatar
gépet soha nem bántottam. de viszont az egeret nemrég cseréltem mert nem bírta a püfölést de ezt má nem bántom!
0
0
0
0
simon7109 avatar
én még nem ba*ztam szét a gépet bár a billentyuzetet néha utom ha lefagy a gép játék kozben vagy másolás kozben😆(ujra kéne tenni a windowst😃😉de még nincs semmi baja pedig már 1 éves😜
de az egyik haveromnak már vagy 4 éve megvan a billentyuzete és uti mint az állat mégis mukodik neki😆😃
0
0
0
0
s3ctorr avatar
tyű én nem de egyik kedves barátom tudne erről mit mesélni 😃 bár ha jobban belegondolok....régebben a 40 gigás vinyomat ásóval vertem szét meg átmentem rajta egy kézi úthengerrel aztán meg földhöz b*sztam párszor...nem javult meg ..miért ? 😞
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció