Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Herman avatar
😆😆TE aztán kemény vagy:Ð
0
0
0
0
kisborda avatar
most is már püföltem meg ordibáltam, az egeret rá...sztam az asztalra annyira felidegesitett ez a sz@r
0
0
0
0
Keratesz avatar
Jah... nem csúszik le a kezem! 😆
0
0
0
0
Rottweiler avatar
az kemény😆 de legalább jobban meg tudod fogni😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Egyszer elkezdtem harapdálni az egeret! 😆 Még a fognyomok is rajta vannak! 😆
0
0
0
0
kisborda avatar
épp most is verem a billentyüzetet meg az egeret mert nem akar betölteni valami ozt má ideges vok
0
0
0
0
no avatar
hat nekem az egeremnek az alja mar egy kicsit el van hasadva😆😆de meg megye😆
0
0
0
0
kisborda avatar
én néha ha nagyon ideges vagyok akkor az egeret szoktam püfölni
0
0
0
0
no avatar
Dodo írta:
Én egyszer behorpasztottam a gép oldalát e billentyűvel! 😆
Asszem egy játék készítette ki de már nyugodt vagyok nem húzom fel magam olyan könnyen! (A lábamat rázom és azzal le vezetem a földbe 😆!
hehe en is a labaimat szoktam razogatni,hogy ne verjek szet semmit😆😆
0
0
0
0
kisborda avatar
én még nem vertem szét a gépen, ha ideges vok akko csak ordibálok
0
0
0
0
Keratesz avatar
Én egyszer behorpasztottam a gép oldalát e billentyűvel! 😆
Asszem egy játék készítette ki de már nyugodt vagyok nem húzom fel magam olyan könnyen! (A lábamat rázom és azzal le vezetem a földbe 😆!
0
0
0
0
Holey avatar
Ryder írta:
nekem Razor simán ment. asszem.

amúgy nállunk ez a gyerekkeori agresszió örökletes😃
fater gyerekkorában letörte a fekete királynő (sakkban) "fejét" azán kellet új királynőt csinálni. nem lett olyan jó bula mint a fehér dehát ez van. amúgy apám mindig is rasszista volt😃

Hát ez nálunk is így van, csak én anyám után lettem agresszív, de már le lenyugodtam 😆😆 De ez nem ide tartozik...
0
0
0
0
Ryder avatar
nekem Razor simán ment. asszem.

amúgy nállunk ez a gyerekkeori agresszió örökletes😃
fater gyerekkorában letörte a fekete királynő (sakkban) "fejét" azán kellet új királynőt csinálni. nem lett olyan jó bula mint a fehér dehát ez van. amúgy apám mindig is rasszista volt😃
0
0
0
0
Holey avatar
Nálam RAZOR nál az 5. versenynél pattant el a húr... Akor törtt a billentyű, és azóta nem gameltem az MW vel 😆
0
0
0
0
Ryder avatar
hát igen, burtál a játék. am ez már régi eset volt, inkább verbálisan támadom a gépet. most újra előszedtem és Earlnál megint nehézkes volt az egész. apám a szobába volt (TV-n toltam) és kontorlálnom kellet magam.
A hangszórót szoktam még ütögetni, már nem a legtutibb.

Am a billentyűzet még jó, a falon pedig látszik az egér nyoma, de nem nagyon.
0
0
0
0
Holey avatar
Nekem is sokat kapott az MW miatt a gépem, pl kettétörtem 1 billentyümet 😆😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát igen a MW nem kíméli fizikailag a gépet mert ha egy csomószor elrontod és a célnál előznek meg. nekem a Most Wanted miatt romlott el a monitorom mert fojton ütöttem😆 meg ordibáltam ütöttem a billenytyűzetet
0
0
0
0
Ryder avatar
Rhymrain: sztem a te hibád volt.😃😃
Am én egyszer erőből ráütöttem az Esc-re (MW közben, Earl ellen) és kitőlt az állitója.

apám egyszer táblázás (Backgammon) közben meg lazán elhaitotta az egeret. a fal szenvedte meg.
0
0
0
0
Rhymrain avatar
Még régen énis amikor a Rally 2000-el vagy melyik Rally-s játékkal játszottam és az utolsó méterekben vesztettem el akkkor elszokott burulni az agyam és a monitor szenvedett pedig nem az ő hibája volt hanem a szemét gépé 😆 :😃
0
0
0
0
Demoz avatar
Még a régi P1-es gépemet minden nap szétvertem.Nemsokáig bírta szegény😆. Ha meglesz az új gépem a mostanit dobom ki az ablakon😃
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
még nem 15-20 cm-ről nézi naon bele hajol én inkább távolabról nézem hiába lcd
0
0
0
0
homerun avatar
az jó gondolom szemüveges
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
szemei olyan lilák és karikássak oszt reggel 7 kor felkel és kezdődik előröl
most nincs ithon ezért vok még itt 😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
hidd is el kocka naon kocka képes 7 órától 0 óráig gépezni
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
ha ilyen lenne neked vernéd
0
0
0
0
homerun avatar
nekem sajna nincs öcsém nem tudom bántani
😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
én az öcsémet szoktam kidobni a székből😆
és engem nem húztak meg éppen át engettek
pár haver bukott pedig nem buktak vóna meg ha a tanár beírja a jó jegyeket tiszta szémetek velünk a tanárok
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
ricsko1234 írta:
Fél évkor meghúztak 5-ből és anyám kidobta az ajtón a gépet.Persze az alaplap azonnal totalkár, a VGA megmarad+RAM meg a TÁP(nem hittem el)de a többi báj báj báj

Úr isten szegény te:Ð ha nekem ezt csinálná anyám én dobnám ki az ajtón de amugy ilyet nem csinálnék meg őse:Ð
0
0
0
0
ricsko1234 avatar
Fél évkor meghúztak 5-ből és anyám kidobta az ajtón a gépet.Persze az alaplap azonnal totalkár, a VGA megmarad+RAM meg a TÁP(nem hittem el)de a többi báj báj báj
0
0
0
0
homerun avatar
akkor felejtös vagy😆
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nem tom mindig elfelejtem mit akarok írni 😆
0
0
0
0
zelcsi avatar
én nem bántom!nem azért vettem!😉
0
0
0
0
gillanyi avatar
én rugdosni szoktam az ágyam amin a lábam van 😆

vagy ütöm a billentyűt de akkor kap rendesen 😆
0
0
0
0
mefi01 avatar
http://www.youtube.com/watch?v=avzV28pJdEA

kb ezt csinálja igy összeadva mindenkit 😆😆

nézzétek meg, ileltve hallgassátok mert qrvajó 😉


http://www.youtube.com/watch?v=avzV28pJdEA
0
0
0
0
mefi01 avatar
Hát tőlem már nagyon sokat kapott a gép, inkább az asztalt verem, meg a billentyüzetet, de mikor nagyon f*** az újraindtó gombot verem be izomból egmás után vagy 20x 😃

Huu a haveromat ha látnátok, az nem kméli a gépet...
multkor grid-ezett elkúrta a driftet berugta a gépet hátra, a monitorcsatlakozó meg beletört a VGA csatlakozóba , erre elkezdett mégjobban dühöngeni és szétrugta a gépház oldalát a monitort bevert a gép mögé, aztán iylen állapotban kapcsolgatta ki ba az áramot, a bekapcsológombot beletörte a gépbe, gy szorul...
ja a billentyüzetet úgy elkezdte verni hogy a gombok kihullottak és az egeret is úgy szétverte hogy a görgő beragadt...
hát kb ennyire idegbeteg , meg éjjel 1kor is ezt müveli, alig birom skypeon röhögés nélkül 😆

na hát ennyi lenne 😆
bocsa a hibákért laptopról irok, a régi fajtáról :S
0
0
0
0
Rottweiler avatar
de miért kell 3 külön hozzászólást írni egyszerre?
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
az én régi rossz monitoromhoz hozzá vágtam a széket:Ð:Ð😆:Ð:Ð:Ð😆
olyat rá vertem az azstalra összetört volna han nics alatta a gépem .


régen én is olyan voltam hogy olyat belerúgtam a gébbe eltört a lábande ma má nem igazán rúgok csak inkább bele verem a falba szó szerint😆😆😆
de az új gépemmel ilyet nem csinálok maj
0
0
0
0
pomrum avatar
Nálam feszkó levezetésre mindig a teló a nyerő. (ezért nem is veszek drágát)
0
0
0
0
homerun avatar
roberto888 írta:
Én régebben kettétörtem a fejemen egy billenytyűzetet:😆😆😆 Nagyon idegbeteg voltam.😆 De ma már nyugodt típus vagyok.😀

az kemény
0
0
0
0
Core2 avatar
Én a géppel nem foglalkozok...ha valami felhúz addig edzek, amig lenyugodok. A gép nem hibás !
0
0
0
0
no avatar
en a billentyuzetet szoktam utogetni meg az egeret,meg neha a gep is szokot kapni egyet egyet😆😆
0
0
0
0
no avatar
Én csak egy párszor ütögetem az EGERET meg a BILLENTYŰT
Szegények😆
0
0
0
0
no avatar
athlon írta:
Veri szét a halál. Jobban féltem mint az életem. Na jó 1x a ps2 kart kivágtam az 5.ről.:Ð jó szét tört.
Az igen!!!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
nálam a gépház kap a legtöbb ütést amikor elkezd hangosodni😆mert akkor abbahaggya
0
0
0
0
Szilvexter avatar
Egyet kettőt szokott kapni a billentyűzet de egyébként nemnagyon szoktam "szétverni" a gépem
0
0
0
0
Rottweiler avatar
én régebben a billentyűzetet vertem, de nem olyan erősen, csak annyira, hogy kiesett az egyik gomb. 😀 tesóm jobban üti😃😃
0
0
0
0
dave500 avatar
P3-s gépeket a legjobb szétverni😆 Meg a prociba beleküldeni a 220-at😆(ami amúgy 240😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció