Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Rapido avatar
tgmisu írta:
Hát én hétvégén túráztattam meg a vasút alatt az egeremet meg olyat szoktam a gépbe rúgni hogy újraindul😆

Te egy gépgyilkos vagy basszus!😆
0
0
0
0
tgmisu avatar
Hát én hétvégén túráztattam meg a vasút alatt az egeremet meg olyat szoktam a gépbe rúgni hogy újraindul😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Jakesz nagyon durva a videó!😲
0
0
0
0
Jakesz avatar
Inkább vegyetek példát erről:
[LINK]😆
0
0
0
0
no avatar
Én Még akkorát nem vertem rajta hogy szétszakadt csak a monitor rezgett egyhelybe és felvillant valami a sok szin között (nekem is most wanted 😃😉 és röhögögörcsöt kaptam töle 😆
0
0
0
0
FeRR avatar
ááá, nem ideg beteg csak hát..egy felnőtnek a gép, egy diáknak a munka!😆😆😆 valakinek megy vkinek nem😆
0
0
0
0
Ducky avatar
Hogyha nagyon ideges vagyok (pl.: Most Wanted😆😉 közben akkor az ENTERT szoktam, mert az a leghangosabb, meg a space. Egyszer akkorát csaptam az ENTERRE hogy kiesett a helyéről😆😢😃
0
0
0
0
no avatar
FeRR írta:
Nekem még apám törte szét a billentyűzetet..ideengettem 1 5 percre, elkezdett játszani valami pingvines játékkal, tologatni kellet jégkockákat satöbbi, annyira beleélte magát hogy mikor vesztett izomból földhözb*szta a billentyűt és elment...természetesen eltört..😆
nah tetszet😆😆az apad ilyet tet?hat akkor teleg idegbeteg mar bocs de nah.:Ð:Ðapam azert verne szet a gepet mert sokat gepezek rajta😃😆😆
0
0
0
0
CripsesCash avatar
hát én Guitar Hero közben kitéptem a balegérgombot meg a spacet😃meg webkamerát kirugtam az ablakon😃
0
0
0
0
Jakesz avatar
Egy apa ilyet, hogy tehet?😆
0
0
0
0
FeRR avatar
Nekem még apám törte szét a billentyűzetet..ideengettem 1 5 percre, elkezdett játszani valami pingvines játékkal, tologatni kellet jégkockákat satöbbi, annyira beleélte magát hogy mikor vesztett izomból földhözb*s**a billentyűt és elment...természetesen eltört..😆

Megjegyzés: NEM káromkodunk!! Csillagozva sem! : Dave500
0
0
0
0
BiGame avatar
csak, h azé ne higgyük oan szentnek a gépet😆!
0
0
0
0
BiGame avatar
na ez nem teljesen igaz, mikor pl a spiderman 3-ba egy csövet kéne arrébb raknom és gombokat kell nyomogatni és nem fogadja el az nem az én hibám, mert máshol elfogadja és nyomom rendesen, az meg, h a lagg miatt nem érzékeli az nem lehet me alig laggol!
0
0
0
0
belsod avatar
Szerintem se verjétek, attól nem javul meg!
0
0
0
0
no avatar
Kalapáccsal a gépházat ha csal a pes😃😆
0
0
0
0
pakai93 avatar
eddig még sose bántottam de volt már mikor közel áltam hozzá hogy kidobom az ablakon! 😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
én a régi székemet hozzávágtam a falhoz és a szomszédok majdnem átjöttek 😆 a monitort meg ucs megcsaptam ( crt ) hogy zugot utánna meg szorakozzni kellet vele hogy visszaáljon ja és már 3 billt galyra vágtam 😆 , de ez semmi 1x-er 1 motorolát törtem ketté 😆 ( valami beszélős telo ) 😆😆
0
0
0
0
BiGame avatar
haverom úgy indítja be a dvd-jét😆!
0
0
0
0
Joke666 avatar
sry nem elmebetegek hanem idegbetegek 😆 am volt 1 14éves gépem azt úgy kellet beindítani h a tetejére csatál 3at
0
0
0
0
BiGame avatar
én így vok a ps-emmele, néha rácsapok egy kicsit, de am szét tudnám verni😆!
0
0
0
0
BiGame avatar
én csak az asztallra csapok, de az is simán összedőlhet😆, de nem verem, nincskedvem új gépet venni!
0
0
0
0
Joke666 avatar
hm látom vannak elmebetegek a honlapon😆
0
0
0
0
Nedadam avatar
vered az uj gépedet ? 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Újjabb áldozata van a mérgemnek ugyanis mérgemben akkorát ráütöttem a szóközre hogy elromlott😆😆

Szerk:5 perce szikerült megjavítani most kb működik😆
0
0
0
0
Pety avatar
Még régebben kaptam egy 486-ost (aki nem tudja mi az, a pentium 1 elődje kb.), és ahoz volt egy 14-es monitor, azt is ütni kellett, hogy adjon ki képet
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem is hasonló volt hogy ütni kellett hogy lássam
0
0
0
0
destroyer91 avatar
Az én régi 14-es monitorom képhibás volt és néha összeugrott a kép ugy,hogy csak 2 centit láttam belőle,és mindig odakellett neki vágjak,hogy jó legyen😆de jó is volt istenem😆:Ð
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én nemrég olyan ideges voltam hogy egy csavarhúzóval nekiestem kiszedni a gombokat a billenytűből és a G betűt alig találtam meg😆
0
0
0
0
Pety avatar
Én néha adok 1-1 jobb egyenest a monitornak, esetleg megfejelem, meg egyszer addig ütöttem a billentyűzetet, amig ki nem estek az arrow key-ek, mert örökké beragadt mind a 4, meg már egy csomó billentyűre nem reagált semmit.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Én a régi commondort darabokra szedtem😆
0
0
0
0
hunter93 avatar
én a mostanit nem bántom, de az ezelötti P3 -as kapott, a procit kicsit kettéfűrészeltem 😆
0
0
0
0
Lizard avatar
majd biztos szétverem a drága pénzért vett gépemet...hülye azért nme vok😀
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
Én 1szer ezt a kihúzható padot vagy mit törtem ki mert a Hitman Blood Money-ban mindig lelötték a polgármestert a 10. pályán 😆😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én csak a billentyüt csapkodom, amikor nagyon felidegesít a játék. Pl.: FUEL-ban, mikor vezetek, és a cél előtt elhúz mellettem valaki. 😆 Ekkor nagyon fel tudnak idegesíteni.
0
0
0
0
Jakesz avatar
Nem verem a gépemet, csak elkezdek káromkodni, ha valami felidegesít
0
0
0
0
kiskoncz13 avatar
nem igen szoktam csak az asztalt de múltkor amikor filmet néztem elsötétült
0
0
0
0
firebird_2 avatar
Én az Antkilleren idegisettem magam fel és akkor rá ütöttem a gépre hogy behorpaddt az oldala 😆
0
0
0
0
markusz98 avatar
én sose és nem is fogom
0
0
0
0
Netsu avatar
Én nem szoktam bántani a gépem. Kb 3-4 éve a régi monitoromba vágtam bele ököllel,aztán eléggé megzavarodtak a színek 😆 😆 😆 Be is partam hogy na most ezért kapni fogok 😃 De kikapcsoltam meg vissza és jó volt! 😆 😃 Meg ugyanúgy még régen MOHAA-nal legnehezebb fokozaton azon a pályán amikor a Tigrist kell elkötni az elején mindig lekaptak a sniperesek és már ütöttem az egeret meg a billet 😃 Az egérpad tele volt "kis" mélyedések az egértől 😆 Billnek nem lett semmi baja.Szerencsére.Aztán kb 2 éve a Yugioh idegesített fel,de nagyon 😃 Mikor mindig nyerésre álltam,akkor az a ribanc Yugi állandóan lehívta az Exodiát 😠 De akkor csak az ágyat vertem szét 😃 Na de mióta megvan ez a gépem (1éve) ezt nem bántom.De már nem is lehet olyan könnyen felidegesíteni mint akkor 😀 Legutóbb a BF1942 húzott fel,de akkor nagyon.Kb 80%-os nehézségen toltam,és az egyik pályán már úgy nyomtam az F nemtom hányat,hogy védekezzenek már,hogy majd kiesett.De azok csak nem csináltak semmit! 😠 Akkor kiabáltam hogy "Védekezzé má b*zdmeg!" 😆 És ezt kb éjjel 11-kor 😃 BF-el azóta nem játszottam 😆 Haverom durva még..Mesélte mikor CoDozott az egész asztalt úgy megtérdelte hogy a mellette lévő asztalról a TV leesett,meg az asztal amelyiket megtérdelt széttört 😃 Hozta a kalapácsot meg a szöget aztán megcsinálta 😃
0
0
0
0
no avatar
hehe en most mar nem szabad utogessem sem az asztalt sem a gepet mert ahogy erosebben racsapok az asztalra felagy a gepem es ki kell kapcsoljam hogy jojon helyre😆😆😆amugy ez nem vicc halal komoly,multkor CS 1.6 kozben felidegeskedtem es racsaptam egyet az asztalra es a gep azonal le is fagyot,es ki kellet kapcsoljat,mert ha csak sima restartot adok akko nem jon be semmi a kepernyon,es kenytelene vok kikapcsolni😆😆(bocsi a hoszu szoveg miet)😆😆😆
0
0
0
0
no avatar
Én még nem vertem szét a gépem, de egyszer a NFS ProStreet úgy felidegesített, h akkorát vertem az "N" (nitró) betűre, h egyből beragadt, és úgy lehetett kiszedni, a csavarhúzótól kitört. A billentyűzet akkor volt egy éves. 😆
0
0
0
0
Rapido avatar
Mondjuk nekem sikerült beleütnöm egyet a kormányomba de túlélte!😃
0
0
0
0
Rapido avatar
turbek10 írta:
engem ha felidegesít a gép kimegyek egy cigire.de egyszer kihúztam az egeret a gépből és kidobtam az ablakon és ott marat vagy 3 hétig me vettem egy másikat

😆
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Attól nekem nemlassulna be😀, de mostaság még az internet, vagyis lehet csak mozzilába, mert explorerbe belassulna, de ma torrenteztem ill. most is 😆, és nem lassul be a net mozzilába.. 😀
0
0
0
0
no avatar
az a legidegesítőbb amikor nagyon belassul 😃 mert sok dolgot csinalok egyszerre 😃 játszok neten WoW-ot , xfire , zenét hallgatok , neten lógok meg minden és WINDOWS gombbal kimegyek a windowsba h váltok zenét akkor meg naon belassul 😆 nah akkor nem kímélnem a gépem 😆 multkor idegességembe majdnem a 3000FT-os fejhallgatóm bánta meg 😆
0
0
0
0
gorbedani avatar
én a régi gépem házát rúgtam meg izomból és behorpadt az oldala meg eltört a lábujjam :Ð:Ð
0
0
0
0
Ducky avatar
Én hogyha elrontok valamit, akkor az asztalt csapkodom meg csúnyán beszélek (de azt nagyon😆😉 de a gépemet NEM bántom😀 főleg az újat.😀
0
0
0
0
Element avatar
én sose verném szét a kicsikémet😆😆😆😆😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció