Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
VeteranBoogee avatar
Veri szét a halál. Jobban féltem mint az életem. Na jó 1x a ps2 kart kivágtam az 5.ről.:Ð jó szét tört.
0
0
0
0
Core2 avatar
Engem csak csaj tud megnyugtatni
0
0
0
0
Core2 avatar
Nem vagyok lobbanékony természetű (de igen), gépet még nem bántottam, de autót épp ma igen!
0
0
0
0
Holey avatar
Hát ez tény, bár nekem nem erősségem 😆 (De elviselem, vagy nem 😆😉
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát veszíteni tudni kell!😀
0
0
0
0
Holey avatar
Szerintem a focival is elég jól le lehet vezetni a feszültséget... (Kivéve ha te veszítesz 😆😆😉 Nekem általában sikerül... Vagy elkezdem ütni a falat, azse rossz 😆 (És mégse a gép húzta a rövidebbet😀😉
0
0
0
0
thug85 avatar
Én régebben elég idegbeteg típus voltam! Képes voltam egyik másodpercről a másikra felrobbanni! (még jó, hogy akkor nem volt gépem) Aztán elkezdtem gyúrni, meg boxolni, levezetem a feszültséget, és azóta teljesen nyugodtan reagálom le a dolgokat! Ma már elég nehéz kihozni a béketűrésemből! Mindenkinek ajánlom! De mondjuk bármilyen sport megteszi a lényeg, hogy levezesse a feles energiát!
0
0
0
0
Laci92 avatar
én még nem vertem szét semmit ha ideges vok akk beteszek 1 jó dnb-t az megnyugtat
0
0
0
0
Holey avatar
skinny írta:
most ezen nemtom mitkell s***akodni me az h te és mindenki béna és nemmegy a játék az nem a géped dolga hanem a tiéd😜😆

Hát de, az mégse lenne olyan vicces ha valamit x-edjére rontasz el, és kivered az egyik fogad 😆 Vagy eltöröd a saját kezed, ezért kell a gépet okolni! 😆 Vagy a legjobb megoldás, le kell menni focizni, vagy biciklizni, vagy mittomén, azt abból nem lesz anyí baj 😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
roberto888 írta:
Megvezetett az adatlapod!😆 Arra gondoltam! Roberto: Egyszer elmentem besegíteni egy haveromnak egy verekedésben, és végignézte ahogy 5-en sz*rrá vernek!😀 Remélem Te nem így tervezed!😀


Nem lenne esélyük.😆
Az tuti!😆 Sírva keresnék a fogukat!😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Megvezetett az adatlapod!😆 Arra gondoltam! Roberto: Egyszer elmentem besegíteni egy haveromnak egy verekedésben, és végignézte ahogy 5-en sz*rrá vernek!😀 Remélem Te nem így tervezed!😀


Nem lenne esélyük.😆
0
0
0
0
no avatar
régi monitorom sokat kapott😃
de az újat már nem bántom😀

0
0
0
0
no avatar
most ezen nemtom mitkell s***akodni me az h te és mindenki béna és nemmegy a játék az nem a géped dolga hanem a tiéd😜😆
0
0
0
0
Holey avatar
thug85 írta:
Holey írta:
thug85 írta:
Holey írta:
Amint meglessz az ujj, bármikor 😆😆
Akkor inkább cseréljünk, és verd szét az enyémet!😀

És az mért jó? 😆 Ha neked is olyan géped lenne mint nekem te is szét akarnád verni 😆 Mert nekem nagyon sz** gépem van:
AMD Sempron 2300
1GB ram DDR400
GF 7300GT 512
Ugye mien f*s? 😆😆
Megvezetett az adatlapod!😆 Arra gondoltam!

ÁÁÁ azt inkább nem verném szét 😆 De ami most van azt igen 😆😆 Mondjuk nem olyan rossz gép, csak öreg, és ezért jó lehet szét verni 😆😆 Ami az adatlapomon van, azt majd szétverem 6év mulva 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Holey írta:
thug85 írta:
Holey írta:
Amint meglessz az ujj, bármikor 😆😆
Akkor inkább cseréljünk, és verd szét az enyémet!😀

És az mért jó? 😆 Ha neked is olyan géped lenne mint nekem te is szét akarnád verni 😆 Mert nekem nagyon sz** gépem van:
AMD Sempron 2300
1GB ram DDR400
GF 7300GT 512
Ugye mien f*s? 😆😆
Megvezetett az adatlapod!😆 Arra gondoltam! Roberto: Egyszer elmentem besegíteni egy haveromnak egy verekedésben, és végignézte ahogy 5-en sz*rrá vernek!😀 Remélem Te nem így tervezed!😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én ezt tuti nem verném szét! thug akarsz verekedni? Mert akkor velem vagy.😆
0
0
0
0
Holey avatar
thug85 írta:
Holey írta:
Amint meglessz az ujj, bármikor 😆😆
Akkor inkább cseréljünk, és verd szét az enyémet!😀

És az mért jó? 😆 Ha neked is olyan géped lenne mint nekem te is szét akarnád verni 😆 Mert nekem nagyon sz** gépem van:
AMD Sempron 2300
1GB ram DDR400
GF 7300GT 512
Ugye mien f*s? 😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Holey írta:
Amint meglessz az ujj, bármikor 😆😆
Akkor inkább cseréljünk, és verd szét az enyémet!😀
0
0
0
0
Holey avatar
Amint meglessz az ujj, bármikor 😆😆
0
0
0
0
thug85 avatar
Holey írta:
Vagy a másik megoldás, hogy fogsz 1 baseball ütőt és szét vered a gépet 😆😆
Te szétvernéd a tiédet?
0
0
0
0
Holey avatar
Vagy a másik megoldás, hogy fogsz 1 baseball ütőt és szét vered a gépet 😆😆
0
0
0
0
rozoli avatar
Egyetértek thug-gal, ha ideges vagy, állj fel a géptől, és menj oda a húgodhoz, öcsédhez. Kinek melyik van. Ha nincs, szólj apádnak, hogy verekedni akarsz. A gép nem tehet arról, hogy valaki majom.
0
0
0
0
kovi avatar
én meg nem merem ütni a monitort mert nem sokáig birná, max az egeret ütöm de mivel a fotel kartámlája ki van párnázva ezért nincs semmi baja 😆
0
0
0
0
thug85 avatar
roberto888 írta:
Én régebben kettétörtem a fejemen egy billenytyűzetet:😆😆😆 Nagyon idegbeteg voltam.😆 De ma már nyugodt típus vagyok.😀
Azt megnéztem volna!:Ð:Ð Én soha nem bántottam a gépem! Szójáték az megy rendesen, de tettlegességig nem fajulok!
0
0
0
0
dave500 avatar
Én le(csúnya szó) a 2.-ról😆( P3-as volt , szétört😆(mily meglepő 😆😉
0
0
0
0
roberto888 avatar
Próbáld.😆 Nagyon odavág.😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Úristen biztos valami ninja voltál:Ð Én még ebben az idegbetegségi korszakomban vagyok bár már annyira gépet nem ütöm csak ordítok neki. Bár régebben addig rugtam a reset gomb környékét míg ujra nem indult. Meg néha már annyira ideges vagyok hogy elkezdem őrülten nyomogatni a kikapcsoló gombot😆 de ezt a billenytyűzet fejelést majd egyszer kipróbálom😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Én régebben kettétörtem a fejemen egy billenytyűzetet:😆😆😆 Nagyon idegbeteg voltam.😆 De ma már nyugodt típus vagyok.😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem elromlott egy monitorom mert sokat ütöttem és néha elment 1-2 szín és furcsa módon ha elkeztem ütni visszajött a kép mert gondolom érintkező hibás de vicces volt mert mindig ütöttük minden nap a monitort hogy visszajöjjön az összes szín vicces volt 😆😆
0
0
0
0
filecsko avatar
én még ne mvertem szét de lehet meglesz
😆
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én ütöm a monitort,billentyűt ha nagyon ideges vagyok. De jól bírja mert nem LCD 😃
0
0
0
0
homerun avatar
én multkor összefirkáltam a billentyüzetet😆
0
0
0
0
Holey avatar
Én ketté törtem 1billentyűzetem, és 1egeret is... De ez régen volt. most már nem vagyok agresszív 😆 (Voltam vagy 7éves 😆😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én régen tönkretettem a monitoromat annyit ütöttam. Mostanában csak ordítok és ütöm az asztalt idegességembe. Durvább esetekben a billenytyűzetet ütöm és rángatom a monitort kicsit idegbeteg vagyok😆
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
én igen a billentyűzetet meg az egeret😆
0
0
0
0
homerun avatar
én ecer bevertem a monitort 😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció